• Ново
Мелачка вертикална машина за рязане на месо, 110/220 / 380v мелачка за месо 800 кг / ч мясоперерабатывающая машина

Мелачка вертикална машина за рязане на месо, 110/220 / 380v мелачка за месо 800 кг / ч мясоперерабатывающая машина

BGN 1368.00
BGN 1300.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Месо машина за сечење 110/220/380v месо машина 800kg/час преработка на месо машина
Сликата покажува :
Функција Име : Вертикална месо машина за сечење (Среден-скала) Тип : QW Напон : 380/220/110 V Моќ : 0.75 KW Тежина : 95 KG Димензија : 660*380*730 MM Сечење дебелина : 2,5 mm-50mm (според клиенти барања прилагодување) на Оваа машина за слободни дојде со еден сет на нож . Ако ви треба екстра големина, ве молиме да ги купите. Излез : 800kg/час Slics и shreds се достапни. Погоден за големи размери, ресторани, кетеринг синџири, преработка на месо индустрија, училиште, фабрика е кантина. На дното постои тркала, се движат флексибилно и користење на пригоден начин. Машина е усвоен надворешни виси дизајн. Се врти брзина на ротирање дел се смени за втор пат со кожен појас и мотоцикл синџир. Лесен-за-користење операција, погодно за перење и dismounting, време и труд заштеда. Ако обработка на различни дебелина месо, само инсталирајте ги соодветните машина. На машина јаз се индивидуализира. Во внатрешноста на машината постои безбедносен прекинувач. Кога машина изложеност надвор, тоа се заклучува автоматски за да се осигура безбедноста. Ножеви се изработени од специјален нерѓосувачки челик, со тврдост од 52, издржливи во употреба.
Ве молиме имајте во предвид како beblow !!! 1)Ако изберете "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште! Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. 2)Ако изберете DHL / ТНТ / FEDEX,ИТН , и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса (од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред. 3)Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ТНТ / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.
*Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
*Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Всичко за продукта

документ:
CE
търговска марка:
LZHZXY
Аксесоари:
Измельчительно-Смесващо Нож
Номер На Модела:
QW
Функция:
Нарязване на резени
Напрежение На Тока (В):
110-220V
Мощност (W):
750 W
is_customized:
Yes
Напрежение:
110/220/380v
силата на:
750 W (220 V)
Тегло:
80KG
измерване:
660*380*730ММ
Дебелина На Рязане:
2.5 мм-50мм, (в съответствие с производство по поръчка на изискванията към клиентите)
Мощност 110:
550 W (110)
Номер На Продукта:
GL0011

Подобни продукти в категория

220v електрическа автоматична orange сокоизстисквачка commerical fresh orange juicer machine

Ако сте клиенти од руски,ние ќе ја испратите вашата машина од страна на руската зелена линија,што е потребно за 1518 дена до вашата врата,но бесплатен превозот.Ако не ми пречи,ве молиме цел.ако умот дека ќе може да ни се јавите пред цел.Ние ќе ја испратите вашата машина со DHL,Fed Ex,UPSот,ТНТ и така натаму...

BGN 2158.40

Пълен интелигентна електрическа кана с автоматично бойлер чайник пълен набор от чаена плоча защита от прегряване

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 144.00 288.00

Машина За Поставяне На Етикети На Бутилките На Най-Добрите Цени / Кръгли Кутии, Пластмасови Печатна Машина Етикет

Примена : Погоден за различни големина на лепило етикета или лепило филм на сите видови на круг шише,Висока точност и со голема брзина,издавање & етикетирање автоматски.Погоден опсег : Круг шише, Круг резервоарот, Круг барел да се самолепило етикетирање.Тоа се користи во ПЕТ шишиња, пластични шишиња, стаклено шише, Метал шише и така во круг шише итн.Производ discription;1, Мали структура зазема помалку простор и лесно да се движите и да се вчита.2, Добар етикетирање прецизност и стабилност; Уредни, без брчки, без меур.3,Тоа е моќна функција...

BGN 1064.00 1120.00

UD-016 Easy-operation Single-Pot Pop Corn Making Machine / Popcorn Popper

UD016 Лесно соработка Едно Тенџере менито што се Пченка Машина за Правење / Пуканки ПоперПроизвод вовед : Машината е направена од нерѓосувачки челик умре формирање, вграден челик заграда, прилагодливи електронски палење, оган, оган костуми, спаси гас, ac 220 v батерија може да се користи, двојно тенџере пуканки пченка машина (може да биде еден, единствен контрола на оган) двоен електричен, електрична контрола, едни на други пречки...

BGN 169.60

1PC Commercial Restaurant Heavy Duty French Fry Кътър, картофена нож ,картофена слайсер,картофена клин машина

компир спирала машина за сечење прирачник компир машина производителфотографијата покажува : КАРАКТЕРИСТИКИ : Тешкидолжност Нерѓосувачки челик комерцијални одделение, ресторан квалитетен компир slicer Сечилото големини : 1 / 4", 1 / 2", 3 / 8" и 4...

BGN 125.00 131.20

SHIPULE Pizza Oven 1.8 W търговски електрическа печка за пици професионална електрическа пещ за печене на кекс / хляб/пица с таймер

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари SHIPULE Пица Рерна 1.8 W Комерцијални Електрични Пица Рерна Професионални Електрична Печка за Печење Торта / Леб / Пица Со ТајмерСлика на екранот на SHIPULE Пица Рерна 1.8 W Комерцијални Електрични Пица Рерна Професионални Електрична Печка за Печење Торта / Леб / Пица Со ТајмерShiping термин : 1) Ако ви се допаѓа нашето производство, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress или можете да ја додадете во вашата кошничка...

BGN 604.80

KN-400 Snack food trailer Mobile Hot Dog Vending Trailer Car Car restaurant catering trailer с безплатна доставка

KN400 Ужинка храна приколка Мобилни Жешка Куче Вендинг Приколка Количка Автомобил ресторан угостителство приколка со бесплатен превозотKN400 Ужинка храна приколка Мобилни Жешка Куче Вендинг Приколка Количка Автомобил вовед Храна вендинг приколката е популарен и потенцијал производ...

BGN 15680.00

Италианската полуавтоматична машина се използва разбийте на пяна Еспресо кафе машина

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 382.00 764.80

Безплатна доставка автоматично кана вода, чай електрически кани за безопасност автоматично изключване функция

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 214.00 428.80

Домакински електрически рибен скалер с глава от неръждаема стомана/ безжичен стъргало за рибни люспи scaling descaler machine for wholesale

Домаќинство електрични риба scaler со нерѓосувачки челик глава / cordless риба скали scraper скалирање descaler машина за промет на големоЕлектрични риба скали scr aperМашина за пакување големина : 28.2*10.5*10.5 cmПакување тежина : 1.3 кгМатеријал : алатка малку е нерѓосувачки челик,трупот На авионот е пластика.Еден картон : 15pcsОдговараат за 110 V220 V AC штекерОвој производ има положено CE сертификат, квалитетот е многу сигурен, е вашиот идеален риба добар помошник.Оваа машина усвојува адаптер, силна моќ, удобен и издржливи, и убава боја кутија за пакување .Почитувани...

BGN 72.00

Електрическа кана от неръждаема стомана кипя автоматична термоизолация на домакински едрогабаритна колба

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 196.00 392.00

Електрическа кана начало електрическа автоматична мощност cut glass чайник защита от прегряване

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 91.00 182.40

SHIPULE печка търговски електрическа пещ за печене на хляб нагревательная тръба независимо управление на неръждаема стомана на точен контрол на температурата

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари SHIPULE Рерна Комерцијални Електрична Печка за Печење Леб Топлинска Цевка Независна Контрола Нерѓосувачки Челик Прецизна контрола на температуратаСликата На ЕкранотShiping термин : 1) Ако ви се допаѓа нашето производство, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress или можете да ја додадете во вашата кошничка...

BGN 545.60

Търговия на едро на продукти от Китай хидравлични спринцовки за колбаси

Трговија на големо производи кина хидраулични колбас stuffersDecription од месо, колбаси екструдер : хидраулични тип колбас stuffer може да се користи од страна на meatprocessing претпријатија и индивидуалните бизнисмени torocess различни колбаси.На electronicare увезените производи или познати домашни производи високо опременво стабилни перформанси, ниска потрошувачка на енергија и лесно ракување.Карактеристика на колбас месо екструдер : 1)не ' Рѓосувачки челик тело машини , луксуз и убава,храна канализација2) Голем капацитет сад, хидрауличниот притисок систем за пополнување колбас со пораст и пониска,lowness на бучава, со голема ефикасност3) Висок квалитет елементи усвои увоз и локалните еден, хидрауличниот притисок елемент,со добар квалитет и долг живот4) Конверзија прекинувач ,двоен контрола на храначекор прекинувачот , операција повеќе безбедност5) се Движи стил тело, повеќе простор да се користи6)Усвоен од страна висат стил хидрауличен притисок торба , погодност за отстрани ,одржување.Спецификација на колбас месо екструдер : Цената е KN260.ПроизводотИмеМоделЈачинаПродуктивностаН W(kg)Големина (мм)Моќност(kw)ЗабелешкаХидрауличниколбасStufferKN26026 L400kg / h135640 * 480 * 12400.75Нерѓосувачки челиктело; Хидрауличниавтоматско брзопополнување колбасиKN15015 L300kg / h120600 * 400 * 12400.55KN35035 L600kg / h150735 * 560 * 12401.1НАПОМЕНА : 1.за оваа машина, бидејќи ладилни е забрането во воздушниот транспорт ,превозот по море е најдобар избор...

BGN 2640.00

Добавъчни колбаси ръкохватка ръце 5L търговски оттичане ръчно като създател на stuffer колбаси, месо машина

5 L комерцијални вертикална прирачник рака чудак колбас додатен машина за правење месо, колбаси stuffer производителМашина за функција : 1...

BGN 200.00

Търговска странично Двуглавият пърл мляко чай балон черен чай се разклати колата се разклати чейнджър лед увеселителен парк суинг машина, 220 В

1 PC 220 V Комерцијални Хоризонтална Двојно на чело Бисер Млеко Чај МеурЦрн Чај Се Тресат Машина Тресат Сложувач Мраз Увеселителен Парк Замав МашинаСликата покажува : Answer : ___________________________ Note : фабрика не содржи машина на две снег грама првенство, треба да се купи другОпис : Модел : ЕТ117Моќност : 75 WТежина : од 21kgr.Производ Големина : 330 * 230 * 330 ммКористете чаши 500cc ~ 700ccЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 1730.00 1820.80

Най-популярната нова машина кодирвоания дата стил щампа

Топла Фолија Печат Машина HP 241 B за Пластична Фолија или ХартијаСпецификацииПечати датум и број на серија, број на пластична торба / филм,етикета,хартија итн.3 линии за печатење, Ниска печатење цена,лесно да се работи.Брзпромена на лента се тркалаат и металик знациАктивирана со вклучени електрични педалата / прекинувачОТПЕЧАТОЦИ НА Пластична Кеса Хартија Полипропилен (PP) Филм Полиетилен (PE) Филм Laminates Филм КартонпараметарБрзина На Печатење : До 120 Отпечатоци / МинутаГреење Температура : Max...

BGN 243.00 256.00

Shipule Commercial High-end upgrade, емайла подложка, фурна за пица, високоефективен фурна за пици

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари SHIPULE Комерцијални Highend надградба, емајл лагер, пица рерна, висока ефикасност пица рернаСликата На ЕкранотShiping термин : 1) Ако ви се допаѓа нашето производство, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress или можете да ја додадете во вашата кошничка...

BGN 552.00

реколта tea напълно полуавтоматична машина се използва за търговски цели Еспресо кафе машина

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 365.00 729.60

Модерен нов висок клас еспресо-maker използва напълно полуавтоматични пара варене на кафе полуавтоматични

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 437.00 873.60

UDDSTP-150Garlic пилинг машина / чесън пилинг машина/нов дизайн чесън белачка

Лук пилинг машина / Нов дизајн лук нож за лупење / Лук пилинг Машина / Нов дизајн лук нож за лупењеТехнички параметри : 1, употреба на специјално дизајнирани пилинг принцип, пилинг процес, лук целосно без мелење преку ножот и тврдост, па за да се осигурате дека интегритетот на преработените производи, свежина и загадувањето слободни.2, пилинг автоматизација отсекогаш бил оперативен, и практично, заштеда на енергија, мала големина, високо производство ефикасност, лесно чистење и одржување, ниска стапка на неуспех карактеристики.3, со автоматска контрола на температурата и автоматско вовлекување уред, луклук кожата автоматско раздвојување, производот ги исполнува здравствени стандарди, бидејќи лукот не е лесно да се оштети, тоа може да се сместат предностите на повеќе дена.

BGN 2272.00

термос бутилка вода начало 304 изолация от неръждаема стомана 5л electric kettle, функция за автоматично изключване за безопасност

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 251.00 502.40

високо ефективни бутилка вино / кръгла машина за закрепване на етикети самостоятелно лепило консервени кутии с принтера дата

Примена : Погоден за различни големина на лепило етикета или лепило филм на сите видови на круг шише,Висока точност и со голема брзина,издавање & етикетирање автоматски.Погоден опсег : Круг шише, Круг резервоарот, Круг барел да се самолепило етикетирање.Тоа се користи во ПЕТ шишиња, пластични шишиња, стаклено шише, Метал шише и така во круг шише итн.Производ discription;1, Мали структура зазема помалку простор и лесно да се движите и да се вчита.2, Добар етикетирање прецизност и стабилност; Уредни, без брчки, без меур.3,Тоа е моќна функција...

BGN 1414.00 1488.00

Безплатна доставка Пържен сладолед roll машина / Тайланд Пържен сладолед машина единичен тенджера с 6 кофи и охладена R410A

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.​(Конечна толкување е во сопственост од страна на нашата компанија.) Бесплатен превозот фрид сладолед roll машина / Тајланд фрај сладолед машина за еден плех со 6 кофи и ладилник R410 A серија топла продажбаНајдобар сладолед ролери за вас : Воведување на Интелигентни Контрола на Температурата Фрај сладолед се Тркалаат Творецот 1.Оваа рамни тава фрид сладолед машина е лесен за ракување, поврзување на напојување и да се сврти на Ладење се Префрлат пред промешајте ја смесата на пијалаци, како сок, млеко, коко, со достапни мраз лапавица лопата...

BGN 5200.00

Кафемашина нагревателен котел цялата неръждаема стомана 1.8 л задържане на топлината за безопасност автоматично изключване функция

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 72.00 144.00

Електрическа кана стъклена парна кипяченый чайник черен чайник пара чайници защита от прегряване функция автоматично изключване за безопасност

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 158.00 316.80

Тип автоматична шайба четки Плодоовощ / промишлена миене Плодоовощ

Четка тип автоматско овошје за миење / индустриски овошје за миење(Ве молиме контактирајте го нашиот онлајн или оставете порака ако сакате да брод од страна на морето)Карактеристики : Четка тип чистење машина е главно составена од моторот, менувачот, 815 гранка ролери и така натаму, со користење на четка принцип, широко се користи во ѓумбир, компири, сладок компир, киви овошје, сите видови на ротквица, сите видови на taro корени како и овошје и зеленчук, како што се чистење и пилинг.Машината може да одвои средства за чистење, исто така, може да се мијат, пилинг работа во исто време.Опрема добар изглед, удобен операција, чистење и пилинг на голема површина, висока ефикасност, потрошувачката на енергија е мал, може да работи континуирано.Четка ролери материјали преку посебни занает обработка, трајни, опрема е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Спецификации : (Ве молиме контактирајте го нашиот онлајн или оставете порака ако сакате да брод од страна на морето)

BGN 3776.00