• Ново
Неръждаема стомана цитрусови плодове сокоизстисквачка портокал, лимон ръчна сокоизстисквачка лимон плодове прес машина ръчна преса сокоизстисквачка Начало търг

Неръждаема стомана цитрусови плодове сокоизстисквачка портокал, лимон ръчна сокоизстисквачка лимон плодове прес машина ръчна преса сокоизстисквачка Начало търг

BGN 206.40
BGN 175.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Нерѓосувачки Челик (контакт со Храна делови)
Висок Квалитет Прирачник Портокал Морнар
Описи : • 100% сосема нов и висок квалитет со конкурентна цена. • Дизајниран специјално за цедење безалкохолни овошни со кожата како портокал, калинка, грејпфрут. • Не се погодни за цедење на apple,домати, грозје, јагода, лубеница, круша и така натаму. • Потпора принцип,време и заштеда на енергија. • Дизајниран со antiskid се справи и независна овошје receptacle. Спецификации : • Тип : Прирачник Морнар • Примена : за дома или комерцијални кујна • Материјал : контакт со Храна дел : 304 од не ' рѓосувачки челик ; Рачка : Железо ; Други делови : АЛУМИНИУМ ЛЕГУРА
ВАЖНО : Ние ќе брод вашата нарачка преку Fed EX/DHL/UPS/ТНТ според конкретната ситуација, без претходна најава во однапред, на пример, ако сте избран DHL бесплатен превозот, ние може да брод од страна на ПРОЗОРЦИ/ТНТ или други слични изразат courior ! Ако вашата адреса припаѓа на далечинскиот управувач областа на Fedex/DHL/UPS/ТНТ , треба да се обрне на remore област бесплатно, othewise не можеме да го бродот.
*Ние не сме одговорни за било каква царинска/увоз данок или ДДВ предизвикани во случај на купувачот земјата, но ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне или намали купувачот царина со ниска вредност објави на фактурата.
Answer : ___________________________ NOTE : јазик за пакет и прирачник се во Кинески , но ова е едноставно производ и лесно да се инсталира.

Всичко за продукта

Форма на зарядно пристанище:
Кръг
Обемът на:
500-1000ml
търговска марка:
SUSWEETLIFE
Функция:
Изстискване на сок
Начин На Полагане:
Маса
документ:
CB
Регулиране На Скоростта:
инструкция
Обем На Контейнер За Пулп:
0,5 Л-1 Л
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Мощност (W):
no

Подобни продукти в категория

Електрическа кана от неръждаема стомана кипя автоматична термоизолация на домакински едрогабаритна колба

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 196.00 392.00

Electric kettle, посочена в действие функция за автоматично изключване за безопасност неръждаема стомана 304

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 74.00 147.20

Кафемашина нагревателен котел цялата неръждаема стомана 1.8 л задържане на топлината за безопасност автоматично изключване функция

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 72.00 144.00

Електрически многофункционални чаша машини кисело мляко откъснат лист от неръждаема стомана машини кисело мляко Миниые автоматични уреди за кухня кисело мляко

Електрични мултифункционален Јогурт Творецот не ' Рѓосувачки Челик Лагер Мини Автоматско Јогурт Машина чаши за јогурт кујнски апарати

BGN 25.00 42.29

Модерен нов висок клас еспресо-maker използва напълно полуавтоматични пара варене на кафе полуавтоматични

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 437.00 873.60

Търговски домакински полноавтоматическая млян зърно tea капельная tea

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 448.00 896.00

Безплатна доставка Пържен сладолед roll машина / Тайланд Пържен сладолед машина единичен тенджера с 6 кофи и охладена R410A

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.​(Конечна толкување е во сопственост од страна на нашата компанија.) Бесплатен превозот фрид сладолед roll машина / Тајланд фрај сладолед машина за еден плех со 6 кофи и ладилник R410 A серија топла продажбаНајдобар сладолед ролери за вас : Воведување на Интелигентни Контрола на Температурата Фрај сладолед се Тркалаат Творецот 1.Оваа рамни тава фрид сладолед машина е лесен за ракување, поврзување на напојување и да се сврти на Ладење се Префрлат пред промешајте ја смесата на пијалаци, како сок, млеко, коко, со достапни мраз лапавица лопата...

BGN 5200.00

1 pc 220V EN550 home automatic capsule coffee machine 19bar интелигентно управление на сензорен екран capsule coffee machine

1 компјутер 220 V EN550 дома автоматско капсула кафе машина 19barинтелигентни екран на допир за контрола капсула кафе машинаСликата покажува : Опис : Производ Големина : 31.9 * 17.5 * 25.3 cmПроизвод тежина : 4.5 кгМатеријал : пластични, од не ' рѓосувачки челикНапојување : 220240 VРезервоарот за вода капацитет : 0.9 LУпотреба : се Целосно автоматскиКафе тенџере Категорија : пумпа за притисок типКафе машина капацитет : 5 чаши подолуЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 810.00 852.80

KN-400 Snack food trailer Mobile Hot Dog Vending Trailer Car Car restaurant catering trailer с безплатна доставка

KN400 Ужинка храна приколка Мобилни Жешка Куче Вендинг Приколка Количка Автомобил ресторан угостителство приколка со бесплатен превозотKN400 Ужинка храна приколка Мобилни Жешка Куче Вендинг Приколка Количка Автомобил вовед Храна вендинг приколката е популарен и потенцијал производ...

BGN 15680.00

Търговия на едро на продукти от Китай хидравлични спринцовки за колбаси

Трговија на големо производи кина хидраулични колбас stuffersDecription од месо, колбаси екструдер : хидраулични тип колбас stuffer може да се користи од страна на meatprocessing претпријатија и индивидуалните бизнисмени torocess различни колбаси.На electronicare увезените производи или познати домашни производи високо опременво стабилни перформанси, ниска потрошувачка на енергија и лесно ракување.Карактеристика на колбас месо екструдер : 1)не ' Рѓосувачки челик тело машини , луксуз и убава,храна канализација2) Голем капацитет сад, хидрауличниот притисок систем за пополнување колбас со пораст и пониска,lowness на бучава, со голема ефикасност3) Висок квалитет елементи усвои увоз и локалните еден, хидрауличниот притисок елемент,со добар квалитет и долг живот4) Конверзија прекинувач ,двоен контрола на храначекор прекинувачот , операција повеќе безбедност5) се Движи стил тело, повеќе простор да се користи6)Усвоен од страна висат стил хидрауличен притисок торба , погодност за отстрани ,одржување.Спецификација на колбас месо екструдер : Цената е KN260.ПроизводотИмеМоделЈачинаПродуктивностаН W(kg)Големина (мм)Моќност(kw)ЗабелешкаХидрауличниколбасStufferKN26026 L400kg / h135640 * 480 * 12400.75Нерѓосувачки челиктело; Хидрауличниавтоматско брзопополнување колбасиKN15015 L300kg / h120600 * 400 * 12400.55KN35035 L600kg / h150735 * 560 * 12401.1НАПОМЕНА : 1.за оваа машина, бидејќи ладилни е забрането во воздушниот транспорт ,превозот по море е најдобар избор...

BGN 2640.00

Търговска машина DLF-70 мелници фасолей мелница за смилане на зърно станка медицина електрическа Superfine

Комерцијални Медицина Мелење Машина Електрични Superfine Мелница за Жито Грав Мелење Мелница Машина DLF70 Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

BGN 1667.00 1755.20

Ориентирани към клиента, високо качество мобилен трейлър барбекю колички за бързо хранене за продажба с дължина 2.5 м*1.65*2.2 м

Персонализација на висококвалитетно, мобилно брза храна количка BBQ приколка за продажба долг 2.5 m*1.65*2.2 MВе молиме имајте во предвид1...

BGN 5200.00

Пълен интелигентна електрическа кана с автоматично бойлер чайник пълен набор от чаена плоча защита от прегряване

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 144.00 288.00

UD-016 Easy-operation Single-Pot Pop Corn Making Machine / Popcorn Popper

UD016 Лесно соработка Едно Тенџере менито што се Пченка Машина за Правење / Пуканки ПоперПроизвод вовед : Машината е направена од нерѓосувачки челик умре формирање, вграден челик заграда, прилагодливи електронски палење, оган, оган костуми, спаси гас, ac 220 v батерија може да се користи, двојно тенџере пуканки пченка машина (може да биде еден, единствен контрола на оган) двоен електричен, електрична контрола, едни на други пречки...

BGN 169.60

Мелачка вертикална машина за рязане на месо, 110/220 / 380v мелачка за месо 800 кг / ч мясоперерабатывающая машина

Месо машина за сечење 110 / 220 / 380v месо машина 800kg / час преработка на месо машинаСликата покажува : Функција Име : Вертикална месо машина за сечење (Среденскала) Тип : QW Напон : 380 / 220 / 110 V Моќ : 0.75 KW Тежина : 95 KG Димензија : 660*380*730 MM Сечење дебелина : 2,5 mm50mm (според клиенти барања прилагодување) на Оваа машина за слободни дојде со еден сет на нож ...

BGN 1300.00 1368.00

Търговска машина напитка студената машина напитка спрей двухцилиндровая машина сок Самопомощ топла и студена машина за напитки

Комерцијални пијат машина ладни пијалаци машина спреј dualцилиндричен самопомош сок машина за топла и ладна пијалок машинаКонтакт ЛИЦЕ за КОНТАКТ Рик ТЕЛ 008637155607086 SKYPE / email рик(ВО)knownmachine(ТОЧКА)ком МОБИЛНИ / WHATSAPP 008617719878440Превозот MehodsНајчесто поставувани ПРАШАЊА 1) Што е вашето време на испорака? Нашите испорака олово време е во рок од 10 работни дена по tt депозит примени...

BGN 1502.40

SHIPULE Pizza Oven 1.8 W търговски електрическа печка за пици професионална електрическа пещ за печене на кекс / хляб/пица с таймер

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари SHIPULE Пица Рерна 1.8 W Комерцијални Електрични Пица Рерна Професионални Електрична Печка за Печење Торта / Леб / Пица Со ТајмерСлика на екранот на SHIPULE Пица Рерна 1.8 W Комерцијални Електрични Пица Рерна Професионални Електрична Печка за Печење Торта / Леб / Пица Со ТајмерShiping термин : 1) Ако ви се допаѓа нашето производство, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress или можете да ја додадете во вашата кошничка...

BGN 604.80

Електрическа Машина Етикет Разпространение, Машинното Оборудване За Закрепване На Етикети, Кръгли Бутилки С Принтера Кодирвоания

Примена : Погоден за различни големина на лепило етикета или лепило филм на сите видови на круг шише,Висока точност и со голема брзина,издавање & етикетирање автоматски.Погоден опсег : Круг шише, Круг резервоарот, Круг барел да се самолепило етикетирање.Тоа се користи во ПЕТ шишиња, пластични шишиња, стаклено шише, Метал шише и така во круг шише итн.Производ discription;1, Мали структура зазема помалку простор и лесно да се движите и да се вчита.2, Добар етикетирање прецизност и стабилност; Уредни, без брчки, без меур.3,Тоа е моќна функција...

BGN 1414.00 1488.00

Домакински електрически рибен скалер с глава от неръждаема стомана/ безжичен стъргало за рибни люспи scaling descaler machine for wholesale

Домаќинство електрични риба scaler со нерѓосувачки челик глава / cordless риба скали scraper скалирање descaler машина за промет на големоЕлектрични риба скали scr aperМашина за пакување големина : 28.2*10.5*10.5 cmПакување тежина : 1.3 кгМатеријал : алатка малку е нерѓосувачки челик,трупот На авионот е пластика.Еден картон : 15pcsОдговараат за 110 V220 V AC штекерОвој производ има положено CE сертификат, квалитетот е многу сигурен, е вашиот идеален риба добар помошник.Оваа машина усвојува адаптер, силна моќ, удобен и издржливи, и убава боја кутија за пакување .Почитувани...

BGN 72.00

Електрическа кана начало електрическа автоматична мощност cut glass чайник защита от прегряване

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 91.00 182.40

високо ефективни бутилка вино / кръгла машина за закрепване на етикети самостоятелно лепило консервени кутии с принтера дата

Примена : Погоден за различни големина на лепило етикета или лепило филм на сите видови на круг шише,Висока точност и со голема брзина,издавање & етикетирање автоматски.Погоден опсег : Круг шише, Круг резервоарот, Круг барел да се самолепило етикетирање.Тоа се користи во ПЕТ шишиња, пластични шишиња, стаклено шише, Метал шише и така во круг шише итн.Производ discription;1, Мали структура зазема помалку простор и лесно да се движите и да се вчита.2, Добар етикетирање прецизност и стабилност; Уредни, без брчки, без меур.3,Тоа е моќна функција...

BGN 1414.00 1488.00