• Ново
Horsten Fashion Design Eiffel Tower LED настолна лампа сензорен димер USB зареждане настолна лампа модерна настолна лампа студентски лампа за четене

Horsten Fashion Design Eiffel Tower LED настолна лампа сензорен димер USB зареждане настолна лампа модерна настолна лампа студентски лампа за четене

BGN 48.06
BGN 33.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


Моден Дизајн Ајфеловата Кула LED Маса Светилка Допир Dimmer USB Полнење Читање Светилка Креативни Модерна Табела Светилки За Дневна Соба, Спална соба
Главни Карактеристики :
Единствена структура дизајн, мода Франција Effiel кула дизајн
Со соодветна мека Led светло кое може совршено да се заштитат вашите очи
Допре сензорот switch, можете да го вклучите / исклучите светилка или да ја менувате светлината, со нежен допир
Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија
Користиме високо квалитетни LED извор на светлина
LED живот е повеќе од 50000 часа
Снабдувањето со електрична енергија е многу погодно ( како што се мобилен телефон промени, компјутер, USB, моќ банка и така натаму )
3 вида на светилка нијанси на монтажа агол ( 90 степени, 110 степен, 125 степен ), можете да изберете осветлување на аголот што сакате
DIY дизајн, можете да го инсталирате сами, може да се користи како bookcase,донесе повеќе забава за живот и учење
Идеален за статистика, студија, спална соба, итн.
Спецификација
Име : Ајфеловата Кула Читање Светилка
Телото Боја : Црвена, Црна, Бела, Розова
LED светла Боја : Бела
Материјал : ABS+Железо
Извор на енергија : USB
Моќност : 3 W
Напон : DC5 V
Актуелни : 800m A
Кабел Должина : 1.3 M
LED Количина : 12 LED
Големина на : 345 x 145 x 368 mm
Тип На Прекинувач : Допир On/Off Прекинувач
Извор на светлина : Заштеда на Енергија, LED Светилки Пакет Содржина :
1 x Ајфеловата Кула Допир USB LED Маса Светилка
1 x USB Кабел
ЗА ПЛАЌАЊЕ
1. Ali Express поддржува Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банките.
2. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка, ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се, па ние можеме да брод на што побрзо.
ЗА ПРЕВОЗОТ
1. Превоз за повеќето земји обично трае 15-45 дена.
2. Руските купувачи треба да нудат целосно име и презиме , поради руската Пост политика.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор!
4. Ако не го примил пратка над 60 дена, ние ќе Целосна наплата или ја парцела за сите земји освен Бразил( Бразил над 90 дена ).
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
НАПЛАТА И ВРАЌАЊЕ
1. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 90 дена, ние ќе се направи обнова/повторно да ја прати.
2. Ако производот е оштетен или има проблеми со квалитетот, ве молиме испратете го видео/слики да ни се на едно време, ние ќе се направи испраќање/наплата.
3. Ако производот е во добра состојба, но не ви се допаѓа тоа, можете да се вратите до нас во рок од 7 дена, врати превозот цената ќе биде за вашата сметка. Кога ќе се примени на враќање предмети, ќе се направи целосна реконструкција на вас.
ДАВАЧКИ И ДАНОЦИ
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Настолни Лампи
Завърши:
Желязо
Характеристики:
Айфеловата Кула Лампа За Четене
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Източник На Захранване:
AC
Материал На Корпуса:
Ютия, ABS
търговска марка:
ХОРСТЕН
Дали диммируемым:
ДА
Номер На Модела:
Айфеловата Кула Лампа За Четене
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
Материал:
PVC / пластмаса
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
Клин
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Стил:
Арт-Деко
Гаранция:
20000h
Тип На Сянка:
КОРЕМНА ПРЕСА
Напрежение:
5V
Настолни Лампи:
Айфеловата Кула Настолна Лампа
Цвета На Купето:
Червен, черен, бял, розов
Цвят на светлината Led:
Бял
Материал:
ABS+желязо
Източник На Захранване:
USB
силата на:
3W
Дължина на кабела:
1,3 м
Брой на светодиодите:
12 светодиода
Размер:
345 x 145 x 368 mm

Подобни продукти в категория

Американския юго-изток паун син Кристал, с монтиран на стената лампа, балкон преминаване спалня нощни стенни лампа безплатна доставка

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

BGN 268.80

Класическа смола юмрук стенни лампи коридор светлини Дневна Спалня осветление AC90V-265V ретро E27 Едисон лампа преминаване на светлина

Класичната Смола Тупаница Ѕид Светилки Коридор Светла Дневна Соба и Спалната соба Осветлување AC90 V265 V Ретро E27 Lumiled сијалица Aisle СветлинаФункција : *Сосема нов & висок квалитет*Боја : Покаже како на слика*Материјал : Смола*Volt : 110v240v (Погоден за сите држави)Димензии : Должина 16 CM висока 8.5 CM морон дијаметар 7 CM*Сијалица модел : E27 (не се вклучени,може да се купи во нашата продавница)*Се применуваат за : Салон,Спална соба,Студија & трпезарија,Ресторан, Коридор, кафуле,Ресторан ,БарПакетот вклучува : 1pc Ѕид светлина (сијаличката не се вклучени)

BGN 57.00 94.67

Светодиодна фонова лампа модерен минималистичен хол стенни резбовани спалня нощна лампа полк лампа за стенен монтаж лампа творчески

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : смола(2) Боја : бела(3) Осветлување : LED (топла и ладна светлина, може да го изберете)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на остатокот од светот, ако не сте во транспорт земја листата, ве молиме контактирајте со нас,Превозот и време може да се разликувакружен плоштад цвет три стил може да се избереголемина : L60 / 80 / 120 CM w12 / 12 / 12cm H12 / 12 / 12 CM

BGN 111.98

Италия 2-arm златен монтиран на стената лампа нощна баня led закрит K9 прозрачен кристал осветление лампа 110-240 v модерен Crystal стенен монтаж аплици

Материјал : злато позлата умрекастинг алуминиум +K9 кристално*Големина : Wide30cm *Height45cm*Извор на светлина : *Светилка носителот & Кол : E14 / E12 2*3w (ви препорачуваме употреба 35 W / парче LED сијалица), светилки Не се вклучениНапон : 110 V 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Совети : 1,светлината може да биде инсталиран на E27 извор на светлина, како што се energeзаштеда светилка(CFL), LED сијалица или блескаво сијалица итн.2,Сугерираат : купи светлина sourec во вашиот роден град, со цел да се избегне оштетување во транзит, becouse извор на светлина е кревка, и товарни полнење е многу скапо.3,Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Поле на Примена : Погоден за 1040 квадратен метар во спалната соба, трпезарија,дневна соба,студија соба, бања, ходникот, итн, Тоа исто така може да се користи во ресторан и хотел.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.Најниската Цена : (1)Одличен квалитет со конкурентна цена...

BGN 164.00 172.80

Nordic Loft Style antique swing arm wall lamp with long arm for workroom Bathroom bar Торнадо Light осветителни тела за дома осветление

Нордиските Лофт Стил антички замав рака ѕид светилка со долга рака за workroom Бања бар Торнадо Светлина Тела за Дома ОсветлувањеИнформации За ПроизводотТехнички ДеталиОбјектот Тежина од 1,5 КИЛОГРАМИПроизвод Димензии КАКО СЛИКАРеден број на модел на WLB035 LБоја црна античкиотСтилот на АНТИЧКИЗаврши антички црнаМатеријал металШемаОбликотИзвор на енергија E27 MAX 1*60 WНапон 90260vPls забелешка : Lumiled сијалица (не се вклучени)

BGN 63.98

Модерен 5W LED COB спалня Bedsides тенис на светлина боядисан метал Dimmable Swan Design настолна лампа Eye-shield настолни осветителни тела

Опис Item Type : Табела Светилките Светлосен Извор : LED Wattage : 5 W Број на извори на светлина : 1 Апликација : Спална соба,Студија Соба,Дневна Соба со Димензии : Должина 31cm, Висина 33.5 см, Ширина 8cm (12.2"x 13.2"x 3.1") Сертификација : CCC Заврши : Боја на Осветлување Област : 38 квадратни метри Стил : Модерна Е Dimmable : Yes Напон : 90240 V Материјал : Железо, акрилик Извор на Енергија : AC Е Светилки Вклучени : Да Абажур Боја : Црна / Бела / Портокал / Red / Сребрена****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

BGN 195.58

Оригиналност на мода градина бриз дървени плавателни съдове двойно декорация на дома спалня нощ согревающая настолна лампа LO8215

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најмили клиенти.Опис : (1)Големина : D19*H30cm(2) Материјал : дрво(3) Боја : дрво боја(4)Светло buld : E27 (не се Вклучени)(5)Напон : 90 V260 V ние ќе брод во согласност со вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас првтакси превозот време и може да биде различен.

BGN 110.40

Пост модерен прожектор външен лампа на статив база злато хром лампа метал творчески нощно шкафче лампа E27 led лампа безплатна доставка

788.35 / комбо 853.21 / комбо1 PCS Затворен пост модерна searchlight Ноќната осветлување златна боја хром боја tripod тело со E27 светилка носителот модерна креативни led подот светилка 6 W E27 led светилка топло бела 2800 K3200 K,Natrual бела боја 4000 K4500 K и Чиста бела 6000 K,AC85 V240 V на текстИме : модерната LED Ноќната кат светлинаСветилки носителот : E27 ,max 40 WИзвор на светлина : E27 6 W led светилкаСветла Боја : природна, бела 40004500 K,топло бела 2800 K3200 K,чиста бела 6000 K, глобална напојување за AC100240 V 50 / 60 HzШколка материјал : iorn тело и светлина нога е дрвен материјалСветлината големина : Кол.75cmcm x H160cm,Боја на каросеријата : хром и златна бојаживотен век : >30.000 часаКарактеристики : 1.Висока осветленост увоз LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење2.DC возачот,не strobe,не UV и IR зрачење3.Дизајн за лесна,лесно да го инсталирате4.железо телото,одлична термичка дизајнПримена : Се применува за местата : спална соба ,дневна соба,ХотелиПакетот Вклучува1 PCS LED подот светилка1 PCS E27 6 W AC85 V240 V текст LED светилка

BGN 477.36

ITimo акумулаторна USB зареждане гъвкава лампа за четене на книги настолна лампа акумулаторна сензорна лампа LED настолна лампа Dimmable

Карактеристики : Допре Сензорот Вклучите, се Прилагодува Осветленоста на животната Средина Пријателски, Заштеда на Енергија од 360 степени слободни извртени цевка,може да биде свиткана на директна светлина само каде што сакате тоа да се Допре Сензорот Вклучете се применува со оваа ламба, а тоа е 3различни нивоа на осветленост...

BGN 26.00 32.86

Американски стил iron промишлен вятър стенни лампи ретро бар ресторант коридор преминаване лампа самоличността на обратно завъртане арт LU80253

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почитувани купувачиИнформации за производот преглед[боја] : како што е прикажаноГлавното тело материјал : ЖелезоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина : види подолу

BGN 496.00

Светодиодна настолна лампа Европейската спалня легло Легло ретро кабинет и хол плат луксозна сватбена стая нощно шкафче светлини CL

Светлина тело материјал : смолаСветилка покрие материјал : крпаИзвор на светлина тип : блескаво светилка ДОВЕДЕ друг / други заштеда на енергија светилкаЗанает : шупливи врежан цвеќињаДали светилка има светлосен извор : без извор на светлинаНапон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи)Применливи простор : дневна соба студија спалната соба друг / другиСтил : Европски стил

BGN 184.00

Китайски прост стил открит открит водоустойчив вход на вила вестибюл градина двор имитация на ретро стенен лампа LO835

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најмили клиенти.Опис : (1)Големина : D30*H36cm(2) Материјал : Алуминиумски +стакло+керамика(3) Боја : црна(4)Светло buld : E27 ( не се Вклучени)(5)Напон : 90 V260 V ние ќе брод во согласност со вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас првтакси превозот време и може да биде различен.

BGN 217.60

Безплатна доставка модерен популярен Кристална под лампа, хромирани подова поставка осветление Meerosee lighting stand FL10008

Подолу Производи се во акции, ние можеме да брод од 3 дена~Купување Белешки1 Pls воопшто не се ни лоши или неутрален повратни информации директно, како тоа не е ништо решено за вас, ако ви се исполнат на секој проблем, pls ни остави порака и да чекаат за нашите најдобри решение.2...

BGN 318.00 636.80

Нов модерен обикновен дървен текстилен led под лампа E27 с рафт тава за хола спални, кабинет H 160 см 80-265 през 1566 г.

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да приматевашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,најниската цена,најдобра услуга3.Експрес понекогаш има данок прашање...

BGN 852.64