• Ново
[DBF]съвременният любител на изкуството от 19 W led стенни аплици лампа на стълба за преминаване led светлина фон кафенета, нощни Спалня и Хол, с монтиран на стената лампа

[DBF]съвременният любител на изкуството от 19 W led стенни аплици лампа на стълба за преминаване led светлина фон кафенета, нощни Спалня и Хол, с монтиран на стената лампа

BGN 127.86
BGN 78.00 -39 %

Сума
Налично за поръчка


[DBF]Модерна Уметност Љубовник 19 W LED Ѕид Sconces Светилка Скалите Aisle LED светла Позадина Кафе Кревет во Спалната соба Дневна Соба Ѕид Светлина.
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, а парче од дома подарок. Дизајнирани со помош на најнапредна технологија, повеќе светла. Led може да се намалува енергијата и одржување и трошоците. Тоа може да се направи на нашата куќа убава и брилијантен вечери. Погоден за домашни дневна соба, ресторан, клуб, вила итн. Можете да изберете една зависност од вашата земја напон.
Спецификации Тип : SMD led Модел : Модерна Креативна Моќ : 19 W светла Боја : 3 Светлина Бои променливи. (Топло Бела-Белата-Природна Бела) Светилка тело : White / Black Големина : 300*350*100mm Напон : AC220 V Живот време : 20000 часа Irradiated област : 4-12 метри Материјал : Железо уметност +Акрилик
Инструкции за инсталација :
*Дури и преку не е тешко. ние, исто така, препорачуваме професионална инсталација. Трговски продавници, хотели, изложбени сали, канцеларија и на други места акцент Дома Мебел осветлување. 1 x Љубовник Ѕид Светилка

Всичко за продукта

Цвят На Абажура:
Бял, Черен
Мощност:
19W
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Стил:
Модерен
Напрежение:
220V
Посоката На Сянката:
Надолу
документ:
CE, FCC,CCC
Приложение:
Фоайето
Брой източници на светлина:
10~15
Техника:
Боядисаната
Гаранция:
2 години
Цвета На Купето:
Черен, Бял
Материал На Корпуса:
Алуминий
Източник На Захранване:
AC
търговска марка:
DBF
Материал:
акрил
Тип На Сянка:
Без сенки
Зона Осветление:
15-30 кв. м
Източник На Светлина:
Led лампи
Дали диммируемым:
No
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Базов Тип:
светодиодна лента

Подобни продукти в категория

Night Light Projector Planet LED Lamp Dimmable Stars Earth Projector 360 градуса въртящ страхотен подарък на детето си за Коледа Нова година

Подарок за 5 групи на филмот : 1*Универзумот ,1*Ѕвезди, 1*Океанот, 1*Роденден, 1*МесечинатаВовед : 6 Промена на Светлина Режими со Копчето На : 1 Притиснете : вклучи и прикажување на бела светлина2 Притиснете : Еден сина светлина3 Притиснете : Еден зелено светло4 Притиснете : 3 бои низа една по една5 Притиснете : 3 бои комбинација6 Притиснете : 3 бои бавно исчезнат7 Притиснете : исклучување3 Светлината Dimmable од Копчето Б : 1 Притиснете : 100% осветленост2 Притиснете : 50% осветленост3 Притиснете : 10% осветленостСпецификации : Абажур Стил : Вселената, Земјата, Констелација СтилПодарок Филм Шема : 1*Универзумот ,1*Ѕвезди, 1*Океанот, 1*Роденден, 1*МесечинатаМатеријал : ABS+КОМПЈУТЕР.Тип На Прекинувач : SwitchПроизвод Големина : 13.5(Ширина)*13(Висина)Напон : 12 V.Карактеристики : 1...

BGN 24.00 31.98

Модерна проста скандинавски хол стълбище преминаване спалня нощна лампа E27, с монтиран на стената лампа Macaroon horn, с монтиран на стената лампа, черен зелен бял цвят

​Спецификации : Извор на светлина : E27 (фабрика не испрати извор на светлина) Големина : Слика, ѕид светилка од ѕидот на растојание од 24cm Боја како што е прикажано Процес : позлата Материјал : Железо Напон : 111 V ~ 240 V (вклучувајќи) е Применливо простор : дневна соба и трпезарија, кујна соба спални бања друг / други Стил : едноставен модерен

BGN 131.00 142.21

Voice&Light Control LED Rainbow Colorful Night Light Wall Sticker Rainbow Bridge нощна лампа декоративна светлина за деца

Глас&Светлина Контрола на LED Виножито Шарени Ноќ Светлина Ѕид Налепница Виножито Мост Ноќни Ламби Декоративни Светлина за ДецаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Направени на животната средина заштитен материјал, Нетоксични,екопријателскиСо Глас Допре СензоротСо Ѕид Налепница, може да се залепи на ѕидотПогодни за употреба во бебе соба, спална соба, бања,дневна собаСпецификации : Материјал : ABS+PSБоја : multicolorНоминална Напон : DC5 VИзвор на светлина : LEDМоќност : Од 1,5 WБатерија тип : 1.5 V AAТип : виножито град / виножито дожд / виножито мостГолемина : 241×52×131mmПакет големина : 246×59×137mmПакет се вклучени : 1 X LED Виножито Ноќ СветлинаМожеби сте заинтересирани во следниве производи :

BGN 19.00 21.06

DC 24 в IP68 Водоустойчив градински фенери открит 12 в 1 W 3 W 62 мм прожектор grondspot LED ландшафтен дизайн led погребан светлина

Производ големина : 62 MM Текст напојување : 12 v / 24 v Моќ фреквенција : 50 hz60hz фактор на Моќ : > 8.8 LED боја : бела светлина, бели Црвени жолто и сино зелена LED боја температура : бела светлина, 60006500k Топло бела 30003200 к Број на led диоди : 1 Светлина дистрибуција : LED + заградата + леќа Светлина Агол : 8 ° 15 ° 30 ° 45 ° 60 ° (стандардната 30 °) LED напојување, 1 w Работна температура : 20 ° C + 55 ° C Заштита ниво : IP65 Школка материјал : калено стакло, од не ' рѓосувачки челик LED делница температура се зголеми : LED режим : широк притисок, постојан струја LED живот : над 50000 H

BGN 264.00

Съвременната мода творчески peacock Crystal монтиран на стената лампа, хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон на стената спалня нощни изкуство Европейския монтиран на стената лампа led

Детали За Производот:Точка Бр : BD35Материјал: Смола со кристално стаклоВлезен напон:110240 Vтип на извор на светлина:LEDМоќ:5wГолемина на : ГолемиHeigh : 50cm Ширина : 35cm дебелина:15cmГаранција: 23 годиниУпотреба : Дневна соба, спална соба, влезот, скалите, ресторан Ефект на боја3) Пакување начин4) за ИнсталацијаЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

BGN 136.00

ITimo Creative Gift 3D Print Light Moon Лампа, Акумулаторна батерия лека нощ сензорно управление домашни декори вътрешно осветление

Карактеристики : порт за Полнење и да се префрлате интеграција : едноставна, убава и практичен, лесен за ракување Топли и нежни LED светла : допир на метален прстен за да се префрлите на боја и исклучување на светлина Што може да се одржи на вашата страна...

BGN 21.00 26.78

IWHD таванско помещение Стил ретро желязо стъклена бутилка водопровод, с монтиран на стената лампа, стенни промишлени реколта led стенни лампи за вътрешно осветление

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Стил Земја Лофт Заврши Сликарство Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 52 см вкупна Ширина (7.5 cm Целокупната Длабочина од 12 см Крошна / Backplate Димензија 8.5 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Стакло Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Бронзена Нијанса на Боја Кафеава Декорација Сина Боја Тежина Нето Тежина(kg) 1.7 kgПлаќање 1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 158.40

ФУМАТ витражный лампа настолна лампа европейски стил пеперуда нощна лампа бар на хотела дневна нощна лампа led настолни лампи

Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси...

BGN 103.00 114.08

3D LED Night Light Flamingo Unicorn Cactus настолна лампа Love Star Cloud Коледно дърво карикатура LED Children Night Light home decor

НИ 7.28 / парче НАС 10.39 / парче НАС 8.18 / парче НАС 11.89 / парче НАС 13.99 / парче НАС 1.42 / парче НАС 3.99 / парче НАС 4.98 / парче НАС 2.82 / парче НАС 1.99 / парчеБ ранд : YNLИме : Цртан Филм Ноќ СветлинаСветла боја : Топло WihiteНапон : 3 VБатерија : АА ( 2 парчиња )Стил : Цртан ФилмМатеријал : ABSКористете опсег : Дневна и Фестивали

BGN 11.00 12.99

Нов фантастичен Иллюзион зъб 3D LED Night Light цветни деца детска спалня атмосфера сензорен маса хладно лампа като подарък за зъболекар

Нова Фантастична Илузија Заб 3 D LED Ноќ Светлина Шарени Деца Бебе Соба Атмосфера Допир Табела Кул Светилка како подарок за стоматологНапомена : Тоа може да биде Три chooice,еден е САМО Префрлање Копчето,Еден е USB Допир Прекинувач,еден е на Допир + ДалечинскиКарактеристики : САМО Вклучете Копчето : имаат само три бои : Црвена ,Сина и Виолетова.и кабел должина е 1 M.Купи 5 компјутери, се 5% попустЗабелешка : Батеријата не е поддржанМетод на работа : on / off / on, бојата не се промени автоматскиПакетот Вклучува : 1x Акрилик Плоча1x ABS База1x Switch КопчетоUSB Допир Прекинувач : 7 Промена на Бојата(Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан, Виолетова, Бела) може да се прилагодливи една боја или шарени тебеДопир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи...

BGN 13.00 16.00

Баня ръчно led огледален монтиран на стената лампа ръчно пране маса тоалетна на огледалото в банята, лампата магазин за дрехи, козметични номер стенни осветителни т

Материјал : позлатен огледало стакло +Led*Големина : Кол 60cm,кол 70cm*Lightsource & bulbholder : Led, 1 светилки / светла, lightsource / светилки опфатени,подготвени за употребаБоја : сребро сивавиди слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)今日新品

BGN 360.00

IWHD Led Sconce Wall Lights Up Down Желязо Cuboid Modern Wall Lamp LED Bedroom Lighting Fixtures Arandela para Parede

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на слика вкупна Ширина (СМ) како на слика Целокупната Длабочина (CM) како на слика Сијалица Информации Број на Светилки Сијалица База оптоварување Wattage по Сијалица (W) max5w Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјалметал Декорација Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 1.5 кгрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 120.00

10 бр. / лот Cree чип 3W Outdoor LED Step Стълбищни Lighting Fixtures водоустойчив-вградени в стенен палубни лампа DC12V IP67 CE & RoHs

1 10pcs / Многу Кри чип 3 W Отворено LED Чекор Скалило Осветлување Тела Водоотпорен Вдлабнати во Ѕид палубата светлина DC12 V IP67 CE & Ro HsФункција : 1.Seiko светилка тело компактен,широк апликација флексибилност2...

BGN 270.00 318.16

Полезна нощна лампа мини Покет карта USB Power 6 LED ключодържател нощни светлини сензорен димер топла светлина за Power Bank преносим компютър

Опис : Напон : 5 VМоќност : 1 WМатеријал : акрил + бакарГолемина : 12x38x2.5mmLED број : 6Светла Боја : кул бела / топло белаПакет се вклучени : 1 x USB 6 LED Светилка

BGN 2.00 2.24

Модерен минималистичен творчески монтиран на стената лампа, черен / бял led закрит дневна спалня нощни стенни лампи AC96-265V стенни лампа деко

Модерен минималистички креативни ѕид светилка црна / бела led затворен дневна соба и Спалната соба ноќни ѕид светла AC96265 V Sconce lampe декоКарактеристики : 100% Сосема Нов...

BGN 84.00 112.00