• Ново
Династията на алуминий led модерен стенен лампа Лампа вътрешно декориране на стенни лампи AC85V-265V фоайе, коридор, трапезария, кабинет и трапезария

Династията на алуминий led модерен стенен лампа Лампа вътрешно декориране на стенни лампи AC85V-265V фоайе, коридор, трапезария, кабинет и трапезария

BGN 56.00

Сума
Налично за поръчка


Династија Алуминиум LED Модерна Ѕид Светилка Држачи Внатрешна Декорација Ѕид Светла AC85 V-265 V Foyer Коридор Dinning Соба Студија Кантина
Спецификација За Производ :
Бренд Име : Династија Осветлување
Број на модел : 2046 BB
Број на светилки : 2 Светла
Моќност : 6 W
Извор на светлина : КОЧАН LED
Напон : 85-265 V
Телото Боја : Бела
Гаранција : 2 Години
Материјал : Алуминиум
ИП Стапка : Внатрешна
Производ Големина На Пакување :
Големина : 16 CMX7 CMX9 CM
Нето Тежина : 1.5 КИЛОГРАМИ
Употреба :
Одговараат за : Foyer, Ресторан, Клуб, Хотел, Салон, Салон, Кревет Соба, Итн.
Производ На Профилот :
Повеќе Детали :
Превозот :
Напомена :
Во Однос На Производот :

Всичко за продукта

Мощност:
6W
Цветна Температура:
Топло бяло (2700-3500 До), Студено бяло(5500-7000 до)
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Базов Тип:
Клин
Гаранция:
2 години
Цвета На Купето:
Бял
Стил:
Модерен
документ:
RoHS, CQC,CCC, CE
Напрежение:
90-260V,220V,110V
Техника:
Боядисаната
Брой източници на светлина:
2
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Приложение:
Фоайе, Спалня,Кабинет
Номер На Модела:
2046BB
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Материал На Корпуса:
Алуминий
Използването на:
Празник
Материал:
Алуминий
Тип На Сянка:
Без сенки
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Източник На Светлина:
Led лампи
Източник На Захранване:
AC
Дали диммируемым:
No
Характеристики:
На закрито
Зона Осветление:
3-5 квадратни метра
Тип На Ключа:
Тел

Подобни продукти в категория

Съвременната мода творчески peacock Crystal монтиран на стената лампа, хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон на стената спалня нощни изкуство Европейския монтиран на стената лампа led

Детали За Производот:Точка Бр : BD35Материјал: Смола со кристално стаклоВлезен напон:110240 Vтип на извор на светлина:LEDМоќ:5wГолемина на : ГолемиHeigh : 50cm Ширина : 35cm дебелина:15cmГаранција: 23 годиниУпотреба : Дневна соба, спална соба, влезот, скалите, ресторан Ефект на боја3) Пакување начин4) за ИнсталацијаЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

BGN 136.00

3D LED Night Light Flamingo Unicorn Cactus настолна лампа Love Star Cloud Коледно дърво карикатура LED Children Night Light home decor

НИ 7.28 / парче НАС 10.39 / парче НАС 8.18 / парче НАС 11.89 / парче НАС 13.99 / парче НАС 1.42 / парче НАС 3.99 / парче НАС 4.98 / парче НАС 2.82 / парче НАС 1.99 / парчеБ ранд : YNLИме : Цртан Филм Ноќ СветлинаСветла боја : Топло WihiteНапон : 3 VБатерија : АА ( 2 парчиња )Стил : Цртан ФилмМатеријал : ABSКористете опсег : Дневна и Фестивали

BGN 11.00 12.99

12V 24V 1W LED АВТОМАТИЧНА СТЕННИ ЛАМПА ЗА ЧЕТЕНЕ

автомобил ѕид led читање светлина,ѕид доведоа автомобил читање светилка, предводена ѕид место светло,автомобилски внатрешни работи led ѕид читање светлина,led автоматски ѕид светилка,автомобил led место светло 12v,12v led ѕид место светло, СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 12 V 24 V 1 W LED АВТО ЅИД ЧИТАЊЕ СВЕТИЛКА МОДЕЛ : RGW2153101 ТЕКСТ : 12 V,24 V.AC85265 V МОЌ : 1 W LUMENS : 100 LM CRI : >82 СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 30 СТЕПЕН светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување СВЕТИЛКА ГЛАВАТА...

BGN 10.00 10.40

Lampadaire Moderne Led Jardim 9w Led Underground Light 3*3w Лампа Buried Outdoor Lighting вграждане Ground floor Ac85-265v/dc12v

1w 12 V led чекор светла led отворено светло IP68 нерѓосувачки челик подземни светлина водоотпорен кат место осветлување слободни брод 12pcs Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика...

BGN 349.68

Плат Настолна Лампа Съвременно Изкуство Високо Качество Eyeshield Настолна Лампа За Дома, Спалня, Всекидневна Украса В Нощна Лампа

Ткаенини Табела Светилка Модерна Уметност Висок Степен на Eyeshield Маса Светилка За Дома Спалната соба Дневна Соба Декорација Ноќни Ламби Параметар 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 74.00 92.80

Модерните стенни аплици акрилни led стенни лампи, нощни лампи за четене кръгла форма топло бяло LED спалня Lightng бял / топло бял

Ако ви треба друг стил,ве молиме кликнете подолу на сликата.ABS Алуминиум АлуминиумскиGT КружниАлуминиумДОЛАРИ 23 ABS СО luminum На luminumGT C ircularА luminumСпецификации(со возач) : 1...

BGN 114.00 119.98

Eagle or Remote Touch Switch Control 3D Night light Baby LED light Създавам настолна лампа 7 цветни светлини атмосфера спалня светлина

Орел Далечинскиот управувач или на Допир се Префрлите на Контрола 3 D Ноќта светлина Бебе LED светло Созд Маса Светилка 7 Обоени светлини Атмосферата во Спалната соба СветлинаНие сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги...

BGN 22.00 31.66

Feimefeiyou лампада led осветление стена AC85-265V модерен прост спалня светлини закрит трапезария, коридор, осветление алуминиев материал

Карактеристики : светилка тело е направен од чист Алуминиум, Сликарство, што го прави поубаво.Познатиот бренд led чип со супер долг живот.Внатрешна LED Ѕид Светилка AC85265 VМоќност : 5 W 24cmБаза : монтира на Ѕидголемина : како фотографија покажуваЕмитуваат боја : Бела / Warm White

BGN 35.00 41.57

Баня ръчно led огледален монтиран на стената лампа ръчно пране маса тоалетна на огледалото в банята, лампата магазин за дрехи, козметични номер стенни осветителни т

Материјал : позлатен огледало стакло +Led*Големина : Кол 60cm,кол 70cm*Lightsource & bulbholder : Led, 1 светилки / светла, lightsource / светилки опфатени,подготвени за употребаБоја : сребро сивавиди слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)今日新品

BGN 360.00

jielde lamp Vintage Цинк Alloy Metal Bar 2 Arms lamp Loft Style регулируема черен / червен led, с монтиран на стената лампа/, с монтиран на стената лампа

2016 година Нови Модерна Уметност Оркестарот Гроздобер Бар долго рака Црна Механички Ѕид осветлување Светлина Тела Светилка свадба E14 led ѕид sconcesТехнички ДеталиОбјектот Тежина од 1,5 КИЛОГРАМИПроизвод Димензии КАКО СЛИКАБоја Антички црна / црвенаСтилот на индустрискиЗавршиМатеријал металШемаОбликотИзвор на енергија E14 MAX 1*40 WНапон 110 V / 220 V / 90260vPls забелешка : Lumiled сијалица (не се вклучени) ако сакате e14 lumiled сијалица, ве молиме додадете $3.5 / парче за сијалицапарче ДОЛАРИ 58 / парче

BGN 90.00 124.80

Nordic Loft Style Industrial Vintage Wall Lamp Edison Wall Sconce регулируемо led осветление стена за домашни вътрешно осветление

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Рустикален Стил / Поднесе Заврши Сликарство Светлина Насока Uplight Димензии вкупна Висина 14 cm вкупна Ширина (22 см Целокупната Длабочина 22cm Сијалица Информации Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица 4 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Бронза.Црна Сенка Боја Бронза.Црна Боја Декорација Бронза Тежина Нето Тежина(kg) за 0,6 KGЗа повеќе богати светилки и фенери, ве молиме внесете мојата продавницаЛофт Стил Индустриски Гроздобер Ѕид Светилка Lumiled Ѕид Sconce се Прилагоди Железо LED Ѕид Светлина Тела Дома Затворен Осветлување LamparaПлаќање1.Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 67.00 67.20

Безплатна доставка съвременен творчески led монтиран на стената лампа, таванско помещение Стил Скандинавски стил карикатура стенни лампи детска стая, хол, домашно ?

Бесплатен Превозот Модерна Креативни LED Ѕид Светилка на Лофт Стил Нордиските Стил Цртан филм Ѕид Светла Деца Соба Дневна Соба Дома ОсветлувањеКупи Упатство1...

BGN 106.96

Модерна проста скандинавски хол стълбище преминаване спалня нощна лампа E27, с монтиран на стената лампа Macaroon horn, с монтиран на стената лампа, черен зелен бял цвят

​Спецификации : Извор на светлина : E27 (фабрика не испрати извор на светлина) Големина : Слика, ѕид светилка од ѕидот на растојание од 24cm Боја како што е прикажано Процес : позлата Материјал : Железо Напон : 111 V ~ 240 V (вклучувајќи) е Применливо простор : дневна соба и трпезарија, кујна соба спални бања друг / други Стил : едноставен модерен

BGN 131.00 142.21

Creative Fashion Personality Car White Wood Fabric Led E27 настолна лампа за момче Детска стая, спалня нощна лампа 1773

описДобредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да приматеви r парцела успешно.2...

BGN 271.84

IWHD таванско помещение Стил ретро желязо стъклена бутилка водопровод, с монтиран на стената лампа, стенни промишлени реколта led стенни лампи за вътрешно осветление

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Стил Земја Лофт Заврши Сликарство Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 52 см вкупна Ширина (7.5 cm Целокупната Длабочина од 12 см Крошна / Backplate Димензија 8.5 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Стакло Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Бронзена Нијанса на Боја Кафеава Декорација Сина Боја Тежина Нето Тежина(kg) 1.7 kgПлаќање 1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 158.40

3D LED Night Light Crab с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация невероятна оптична илюзия

Неверојатни 3 D LED Светилка Рак Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светлоКарактеристики : 1...

BGN 19.18

ФУМАТ витражная лампа европейски стил настолна лампа нощна лампа ретро LED луксозни топли светлини за хола настолна лампа LED

Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси...

BGN 495.00 549.89

Night Light Projector Planet LED Lamp Dimmable Stars Earth Projector 360 градуса въртящ страхотен подарък на детето си за Коледа Нова година

Подарок за 5 групи на филмот : 1*Универзумот ,1*Ѕвезди, 1*Океанот, 1*Роденден, 1*МесечинатаВовед : 6 Промена на Светлина Режими со Копчето На : 1 Притиснете : вклучи и прикажување на бела светлина2 Притиснете : Еден сина светлина3 Притиснете : Еден зелено светло4 Притиснете : 3 бои низа една по една5 Притиснете : 3 бои комбинација6 Притиснете : 3 бои бавно исчезнат7 Притиснете : исклучување3 Светлината Dimmable од Копчето Б : 1 Притиснете : 100% осветленост2 Притиснете : 50% осветленост3 Притиснете : 10% осветленостСпецификации : Абажур Стил : Вселената, Земјата, Констелација СтилПодарок Филм Шема : 1*Универзумот ,1*Ѕвезди, 1*Океанот, 1*Роденден, 1*МесечинатаМатеријал : ABS+КОМПЈУТЕР.Тип На Прекинувач : SwitchПроизвод Големина : 13.5(Ширина)*13(Висина)Напон : 12 V.Карактеристики : 1...

BGN 24.00 31.98