• Ново
Led осветление стена Sconce 3W Butterfly Aluminum Up/Down LED Wall-Mounted Sconce Light KTV Party Bar Light 110V 220V Fast ship VR

Led осветление стена Sconce 3W Butterfly Aluminum Up/Down LED Wall-Mounted Sconce Light KTV Party Bar Light 110V 220V Fast ship VR

BGN 18.32
BGN 12.00 -34 %

Сума
Налично за поръчка


Точка Бр : Led светилка ѕид
Led Чип : Epistar чип висока моќност led
Моќност : 3 W
Боја : Црвена/Жолта/Зелена/Блу/розова/Виолетова/Бела/Топло бела(=Беж)
Volatge : AC85-265 V
Материјал : Алуминиум
Телото Боја : Сребрена
Големина на : 75*60*60 мм
Соберат начин : монтира на Ѕид
Гаранција : 2years
Сертификација : CE, Ro HS
Пакет : 1 парче ѕид led светилка
Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4,7% од Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47. 1 % 31.4% 17.6% 3.9%
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7%
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена или продавачот може да го изберат превозот начини од себе. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Всичко за продукта

Цвят На Абажура:
RGB като шоу vedio
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Стил:
Модерен
документ:
CE, RoHS
Номер На Модела:
L630
Напрежение:
90-260V
Приложение:
Фоайето
Техника:
позлатени
Материал На Корпуса:
Алуминий
Източник На Захранване:
AC
Характеристики:
Светлина украса висока яркост
Използването на:
Празник
търговска марка:
ЧИНКОЛОР
Тип Инсталация:
Ressessed In
Тип На Сянка:
Без сенки
Източник На Светлина:
Led лампи
Гаранция:
2 години
Зона Осветление:
3-5 квадратни метра
Дали диммируемым:
No
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Материал:
Алуминий
Цвета На Купето:
Светло Сив
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Брой източници на светлина:
1
Базов Тип:
Лесен монтаж
Цвят:
9 цвята

Подобни продукти в категория

Американската стъклена бутилка, с монтиран на стената лампа ретро държава таванско помещение Стил led лампи индустриални стари железни стенни лампи за бар Кафене д?

Спецификации Светлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на слика вкупна Ширина (СМ) како на слика Целокупната Длабочина (CM) како на слика Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База g4 Wattage по Сијалица (W) Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал за Декорација Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 1.5 кгрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 148.80

Led осветление стена Дневна Спалня плафониери Indoor LED Wall Lamp Modern Lighting 5W E27 AC110-240V with pull switch

Класичен Кристал led ѕид светлина Ноќни Сребро Ѕид Светилка 110 V 220 V кристал ѕид sconce 2* 5 Watt со повлече switch Напон : 100 до 265 V(110 V 120 V 220 V 230 V 240 V може да работи)W : Зависи од крушка се користи ( Default 5 W )светилка големина : 1 светло Висина 28 CM ширина 12 CMСветилки база : E27Примена : студија соба, трпезарија,foyer,спална соба, ресторан, бар, лофт..

BGN 50.00 52.80

Съвременната мода творчески peacock Crystal монтиран на стената лампа, хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон на стената спалня нощни изкуство Европейския монтиран на стената лампа led

Детали За Производот:Точка Бр : BD35Материјал: Смола со кристално стаклоВлезен напон:110240 Vтип на извор на светлина:LEDМоќ:5wГолемина на : ГолемиHeigh : 50cm Ширина : 35cm дебелина:15cmГаранција: 23 годиниУпотреба : Дневна соба, спална соба, влезот, скалите, ресторан Ефект на боја3) Пакување начин4) за ИнсталацијаЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

BGN 136.00

Creative Fashion Personality Car White Wood Fabric Led E27 настолна лампа за момче Детска стая, спалня нощна лампа 1773

описДобредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да приматеви r парцела успешно.2...

BGN 271.84

Грибовидная форма led тревата светлина открит градина лампа водоустойчив вила пейзаж пасища светлини

Печурки форма led тревник светлина отворено градината светилка водоотпорен вила пејзаж пасишта светла100% Сосема НовСпецификација : 1, Моќ : 5 W2, Напон : AC85265 V3, Извор на Светлина : КОЧАН LED4, Монтирани Метод : 5, Светла Боја : Топло Бела6, Материјал : Алуминиумски+Acryl7, Телото Боја : Како На Сликата8, Големина : 60cm Високи​Примена : Портал, Градина, Двор, Ходник, Вила, Станбени, Балкон, Тревник, Балкон итн.* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност;* Ве молиме да направите исплата во три дена по ред* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебни места); * Ако Товар не е доволно, нашиот клиентуслугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот за плаќање;* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;* Може да варира, особено за време на сезона;* Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од исплата, контактирајте со нас,ние ќе следење на пратката.* Имаме гаранција Забелешка за некои предмети; * По примените, ќе има 7 дена (освен празници) за да контактирате со нас за да се потврди врати се, и од 3 дена да се вратат по што и двајцата сме потврди;* За да нема причини да се врати и враќање, товарни и екстра такса ќе биде на купувачи? сметка;* За неисправни причина или погрешни производи, ве молиме да ни испратите слика, специфична причина, Ред Бр...

BGN 126.00 165.60

ITimo Creative Gift 3D Print Light Moon Лампа, Акумулаторна батерия лека нощ сензорно управление домашни декори вътрешно осветление

Карактеристики : порт за Полнење и да се префрлате интеграција : едноставна, убава и практичен, лесен за ракување Топли и нежни LED светла : допир на метален прстен за да се префрлите на боја и исклучување на светлина Што може да се одржи на вашата страна...

BGN 21.00 26.78

Модерните стенни аплици акрилни led стенни лампи, нощни лампи за четене кръгла форма топло бяло LED спалня Lightng бял / топло бял

Ако ви треба друг стил,ве молиме кликнете подолу на сликата.ABS Алуминиум АлуминиумскиGT КружниАлуминиумДОЛАРИ 23 ABS СО luminum На luminumGT C ircularА luminumСпецификации(со возач) : 1...

BGN 114.00 119.98

Модерна проста скандинавски хол стълбище преминаване спалня нощна лампа E27, с монтиран на стената лампа Macaroon horn, с монтиран на стената лампа, черен зелен бял цвят

​Спецификации : Извор на светлина : E27 (фабрика не испрати извор на светлина) Големина : Слика, ѕид светилка од ѕидот на растојание од 24cm Боја како што е прикажано Процес : позлата Материјал : Железо Напон : 111 V ~ 240 V (вклучувајќи) е Применливо простор : дневна соба и трпезарија, кујна соба спални бања друг / други Стил : едноставен модерен

BGN 131.00 142.21

3D LED Night Light Flamingo Unicorn Cactus настолна лампа Love Star Cloud Коледно дърво карикатура LED Children Night Light home decor

НИ 7.28 / парче НАС 10.39 / парче НАС 8.18 / парче НАС 11.89 / парче НАС 13.99 / парче НАС 1.42 / парче НАС 3.99 / парче НАС 4.98 / парче НАС 2.82 / парче НАС 1.99 / парчеБ ранд : YNLИме : Цртан Филм Ноќ СветлинаСветла боја : Топло WihiteНапон : 3 VБатерија : АА ( 2 парчиња )Стил : Цртан ФилмМатеријал : ABSКористете опсег : Дневна и Фестивали

BGN 11.00 12.99

Night Light Projector Planet LED Lamp Dimmable Stars Earth Projector 360 градуса въртящ страхотен подарък на детето си за Коледа Нова година

Подарок за 5 групи на филмот : 1*Универзумот ,1*Ѕвезди, 1*Океанот, 1*Роденден, 1*МесечинатаВовед : 6 Промена на Светлина Режими со Копчето На : 1 Притиснете : вклучи и прикажување на бела светлина2 Притиснете : Еден сина светлина3 Притиснете : Еден зелено светло4 Притиснете : 3 бои низа една по една5 Притиснете : 3 бои комбинација6 Притиснете : 3 бои бавно исчезнат7 Притиснете : исклучување3 Светлината Dimmable од Копчето Б : 1 Притиснете : 100% осветленост2 Притиснете : 50% осветленост3 Притиснете : 10% осветленостСпецификации : Абажур Стил : Вселената, Земјата, Констелација СтилПодарок Филм Шема : 1*Универзумот ,1*Ѕвезди, 1*Океанот, 1*Роденден, 1*МесечинатаМатеријал : ABS+КОМПЈУТЕР.Тип На Прекинувач : SwitchПроизвод Големина : 13.5(Ширина)*13(Висина)Напон : 12 V.Карактеристики : 1...

BGN 24.00 31.98

Полезна нощна лампа мини Покет карта USB Power 6 LED ключодържател нощни светлини сензорен димер топла светлина за Power Bank преносим компютър

Опис : Напон : 5 VМоќност : 1 WМатеријал : акрил + бакарГолемина : 12x38x2.5mmLED број : 6Светла Боја : кул бела / топло белаПакет се вклучени : 1 x USB 6 LED Светилка

BGN 2.00 2.24

jielde lamp Vintage Цинк Alloy Metal Bar 2 Arms lamp Loft Style регулируема черен / червен led, с монтиран на стената лампа/, с монтиран на стената лампа

2016 година Нови Модерна Уметност Оркестарот Гроздобер Бар долго рака Црна Механички Ѕид осветлување Светлина Тела Светилка свадба E14 led ѕид sconcesТехнички ДеталиОбјектот Тежина од 1,5 КИЛОГРАМИПроизвод Димензии КАКО СЛИКАБоја Антички црна / црвенаСтилот на индустрискиЗавршиМатеријал металШемаОбликотИзвор на енергија E14 MAX 1*40 WНапон 110 V / 220 V / 90260vPls забелешка : Lumiled сијалица (не се вклучени) ако сакате e14 lumiled сијалица, ве молиме додадете $3.5 / парче за сијалицапарче ДОЛАРИ 58 / парче

BGN 90.00 124.80

Водоустойчив алуминиев led открит на верандата светлина за влизане в градина балкон проход, с монтиран на стената лампа 5 W Ac 80-265 в 1464

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да приматевашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,најниската цена,најдобра услуга3.Експрес понекогаш има данок прашање...

BGN 52.00 57.44

Модерен минималистичен творчески монтиран на стената лампа, черен / бял led закрит дневна спалня нощни стенни лампи AC96-265V стенни лампа деко

Модерен минималистички креативни ѕид светилка црна / бела led затворен дневна соба и Спалната соба ноќни ѕид светла AC96265 V Sconce lampe декоКарактеристики : 100% Сосема Нов...

BGN 84.00 112.00

4 бр. / лот 8 W новият пристигането led светлини веранда на Открито в градината на светлината водоустойчив IP63, CE & ROHS, високо качество, алуминиева, с монтиран на стената л

8 W LED водоотпорен надворешен ѕид светилка IP65 CCC& CE, Ro HS Алуминиум Светилка Спецификација : влезен напон : ac85~ 260 v Извор на Моќ : 2 парчиња*4w светилки(вклучени) База тип : E27 Водоотпорен ниво : IP65 (водоотпорен степенот не може да се спореди со IP67 или ip68 потоп светлината или уличното осветлување) Материјали и карактеристики : Алуминиум Нето тежина : 1.3 кг Телесна Боја : бела / црна / сива(за вашиот изберете) Боја Температура : Топло бела (27003200 K),или Кул бело (60007000 K) ако сакате да го користите како потоп светлината или уличното осветлување кое одговараат за ip67,може да го направи тоа нашата светилка тоа е ip65 само за на ѕид светилка use Application места : внатрешна и надворешна ѕидови, бракот соба, вила, станбена површина, шефот на кревет, мост, коридор, коридор колона главата, ресторан, хотел врата на врата главата, брза храна продавница, супермаркет, хотел вратата главата, надворешниот ѕид е идеално место на локалните осветлување, итн

BGN 284.00 302.40

Творчески ресторант, магазин за дрехи, Бижута лампи преминаване стълбище кабелна телевизия, лампа на кафе хол фон на стената Crystal монтиран на стената лампа

Материјал : Смола Паун+кристал абажур *Големината на целиот : 1 светла,W35*H50cm *Светлосен извор : Не се вклучени *Светилка носителот & Кол : E27, 1 светла,1*37 W(LED) или 40w ( може да се користи за заштеда на енергија светилка или LED сијалица) Напон : 110 V 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

BGN 304.00

Плат Настолна Лампа Съвременно Изкуство Високо Качество Eyeshield Настолна Лампа За Дома, Спалня, Всекидневна Украса В Нощна Лампа

Ткаенини Табела Светилка Модерна Уметност Висок Степен на Eyeshield Маса Светилка За Дома Спалната соба Дневна Соба Декорација Ноќни Ламби Параметар 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 74.00 92.80

3D LED Night Light Crab с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация невероятна оптична илюзия

Неверојатни 3 D LED Светилка Рак Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светлоКарактеристики : 1...

BGN 19.18

ФУМАТ витражная лампа европейски стил настолна лампа нощна лампа ретро LED луксозни топли светлини за хола настолна лампа LED

Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси...

BGN 495.00 549.89

Безплатна доставка съвременен творчески led монтиран на стената лампа, таванско помещение Стил Скандинавски стил карикатура стенни лампи детска стая, хол, домашно ?

Бесплатен Превозот Модерна Креативни LED Ѕид Светилка на Лофт Стил Нордиските Стил Цртан филм Ѕид Светла Деца Соба Дневна Соба Дома ОсветлувањеКупи Упатство1...

BGN 106.96

Водоустойчив пластмасов промяна на цвета на дистанционно управление led настолни лампи VC-B1636

Водоотпорен LED светло Декоративни candler / осветлени LED Внатрешно Осветлување / LED Декорација Светилка / осветлени осветлување / pation пластични отворено мебел / LED ЈП мебел / LED табела светилкаОпис На ПроизводотРеден БројVCB1636Производ ГолеминаD16*H36cmПакување Големина17*21*37cmН W / W Г.0.8 kg / 1.6 kgВреме На Полнење45 часаРаботно Време812 часаНапон7.5 vМоќност2wДодатоциПолначот, далечински управувач, индукција плоча, прирачникЗА ПРЕВОЗОТ : Всушност ЕМС може да превозот во повеќе од 200 земји во светот...

BGN 79.68

[DBF]съвременният любител на изкуството от 19 W led стенни аплици лампа на стълба за преминаване led светлина фон кафенета, нощни Спалня и Хол, с монтиран на стената лампа

[DBF]Модерна Уметност Љубовник 19 W LED Ѕид Sconces Светилка Скалите Aisle LED светла Позадина Кафе Кревет во Спалната соба Дневна Соба Ѕид Светлина.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, а парче од дома подарок...

BGN 78.00 127.86

10 бр. / лот Cree чип 3W Outdoor LED Step Стълбищни Lighting Fixtures водоустойчив-вградени в стенен палубни лампа DC12V IP67 CE & RoHs

1 10pcs / Многу Кри чип 3 W Отворено LED Чекор Скалило Осветлување Тела Водоотпорен Вдлабнати во Ѕид палубата светлина DC12 V IP67 CE & Ro HsФункција : 1.Seiko светилка тело компактен,широк апликација флексибилност2...

BGN 270.00 318.16

Пъстър Лебед 3D настолна лампа, акрилни стерео светлини детска стая, декоративни, за Рожден Ден, коледни играчки 7 цвята холограма лампа

Цветен Swan 3 D Табела Светилка за на доградба на Акрилни Стерео Светла Децата Соба Декоративни За Роденден на Божиќ Играчки 7 Бои Холограмот СветилкаНие сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги...

BGN 21.00 22.16

Класически Crystal led монтиран на стената лампа, нощни Сребърен стенен лампа 110V 220V crystal wall sconce 2* 5Watt с прибиращ превключвател

Класичен Кристал led ѕид светлина Ноќни Сребро Ѕид Светилка 110 V 220 V кристал ѕид sconce 2* 5 Watt со повлече switch Напон : 100 до 265 V(110 V 120 V 220 V 230 V 240 V може да работи)W : Зависи од крушка се користи ( Default 5 W*2 )светилка големина : 1 светло Висина 20 CM ширина 10 CM 2 светлина Висина 20 CM ширина 28 CMСветилки база : E27*2Примена : студија соба, трпезарија,foyer,спална соба, ресторан, бар, лофт..

BGN 50.00 52.80