• Ново
4W акрилни Crystal Led стена лампи, лампа, стенни алуминиев корпус трески за спални, баня, хол Модерен дом бърз кораб UW

4W акрилни Crystal Led стена лампи, лампа, стенни алуминиев корпус трески за спални, баня, хол Модерен дом бърз кораб UW

BGN 33.50
BGN 23.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


Забелешка : Ако ви треба 2 differnet боја еден производ, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ги направи како што треба. Абажур Бојата е светла боја. Објект : Brand New Epistar LED Ѕид Светлина Оптика : Акрилик Стакло LED Чипови : 2 W Epistar LED Кол : 2 парчиња Моќ : 4 W(2x2w) по светилка Големина : 17.5х5.5x2.5cm Тежина : 0.35 kg Осветлување Боја : Бела,Топло Бела,Црвена,Зелена,Сина,Жолта за избор. Влезен Напон : AC90-264 V животниот век : 50000hours Карактеристики на Производот : До & Долу LED Осветлување Извор со Акрил Кристал се Даде поголемо осветлување за да ги красат вашата куќа ѕид Висок квалитет и Солидно светилка случај на Пакет : 1pcs ѕид светла
Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4,7% од Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47. 1 % 31.4% 17.6% 3.9%
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7%
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена или продавачот може да го изберат превозот начини од себе. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.

Всичко за продукта

Цвят На Абажура:
Като имате нужда от
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Стил:
Модерен
документ:
CE, RoHS
Напрежение:
90-260V
Приложение:
Фоайето
Техника:
позлатени
Материал На Корпуса:
Алуминий
Източник На Захранване:
AC
Характеристики:
Светлина украса висока яркост
Използването на:
Празник
търговска марка:
ЧИНКОЛОР
Тип На Сянка:
Без сенки
Брой източници на светлина:
2
Източник На Светлина:
Led лампи
Гаранция:
2 години
Зона Осветление:
3-5 квадратни метра
Дали диммируемым:
No
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Материал:
Алуминий
Цвета На Купето:
Светло Сив
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Номер На Модела:
L631-1pcs
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Базов Тип:
Лесен монтаж

Подобни продукти в категория

Водоустойчив алуминиев led открит на верандата светлина за влизане в градина балкон проход, с монтиран на стената лампа 5 W Ac 80-265 в 1464

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да приматевашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,најниската цена,најдобра услуга3.Експрес понекогаш има данок прашање...

BGN 52.00 57.44

Eagle or Remote Touch Switch Control 3D Night light Baby LED light Създавам настолна лампа 7 цветни светлини атмосфера спалня светлина

Орел Далечинскиот управувач или на Допир се Префрлите на Контрола 3 D Ноќта светлина Бебе LED светло Созд Маса Светилка 7 Обоени светлини Атмосферата во Спалната соба СветлинаНие сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги...

BGN 22.00 31.66

10шт! 26см акрилни led мигащи магически пръчки, пръчици усмихни rylic Flash стик cheering rainbow за декориране на концертната бара

Вкупната должина 26 CM дијаметар 1.2 СМ сурова рачка вградена три копчето electroni Контрола : вклучување / исклучување Тоа ќе биде кога ќе го притиснете копчето, и станува shinning бои со 3 начини на префрлување ако притиснете постојано...

BGN 27.52

Американската стъклена бутилка, с монтиран на стената лампа ретро държава таванско помещение Стил led лампи индустриални стари железни стенни лампи за бар Кафене д?

Спецификации Светлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на слика вкупна Ширина (СМ) како на слика Целокупната Длабочина (CM) како на слика Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База g4 Wattage по Сијалица (W) Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал за Декорација Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 1.5 кгрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 148.80

10 бр. / лот Cree чип 3W Outdoor LED Step Стълбищни Lighting Fixtures водоустойчив-вградени в стенен палубни лампа DC12V IP67 CE & RoHs

1 10pcs / Многу Кри чип 3 W Отворено LED Чекор Скалило Осветлување Тела Водоотпорен Вдлабнати во Ѕид палубата светлина DC12 V IP67 CE & Ro HsФункција : 1.Seiko светилка тело компактен,широк апликација флексибилност2...

BGN 270.00 318.16

Пъстър Лебед 3D настолна лампа, акрилни стерео светлини детска стая, декоративни, за Рожден Ден, коледни играчки 7 цвята холограма лампа

Цветен Swan 3 D Табела Светилка за на доградба на Акрилни Стерео Светла Децата Соба Декоративни За Роденден на Божиќ Играчки 7 Бои Холограмот СветилкаНие сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги...

BGN 21.00 22.16

3D LED Night Light Flamingo Unicorn Cactus настолна лампа Love Star Cloud Коледно дърво карикатура LED Children Night Light home decor

НИ 7.28 / парче НАС 10.39 / парче НАС 8.18 / парче НАС 11.89 / парче НАС 13.99 / парче НАС 1.42 / парче НАС 3.99 / парче НАС 4.98 / парче НАС 2.82 / парче НАС 1.99 / парчеБ ранд : YNLИме : Цртан Филм Ноќ СветлинаСветла боја : Топло WihiteНапон : 3 VБатерија : АА ( 2 парчиња )Стил : Цртан ФилмМатеријал : ABSКористете опсег : Дневна и Фестивали

BGN 11.00 12.99

15W CREE лъч светлина, снимайте супер дистанционно led прожектор водоустойчив открит дистанционно лампа освещайте лампа

15 W КРИ ПРЕДВОДЕНА од проектотсветло светилка проектор светилка КОЧАН центарот на вниманието КРИ потенцира светлина отворено водоотпорен отворен светлината LED параметри : КРИ LED СВЕТЛО Водоотпорен ниво : IP67 Прозрачна агол : 15 степени Стандарден интерфејс : Водоотпорен интерфејс Влезен напон : 110 V 220 V проекција далечина : 50 до 100 метри Моќ : 15 W Школка материјал : школка е направен од алуминиум легура умре кастинг, силиконска гума запечатување прстен, лак мулти аголот на рефракција стакло, водоотпорен, dustproof, против истекување и антикорозија...

BGN 362.00 483.20

Нов фантастичен Иллюзион зъб 3D LED Night Light цветни деца детска спалня атмосфера сензорен маса хладно лампа като подарък за зъболекар

Нова Фантастична Илузија Заб 3 D LED Ноќ Светлина Шарени Деца Бебе Соба Атмосфера Допир Табела Кул Светилка како подарок за стоматологНапомена : Тоа може да биде Три chooice,еден е САМО Префрлање Копчето,Еден е USB Допир Прекинувач,еден е на Допир + ДалечинскиКарактеристики : САМО Вклучете Копчето : имаат само три бои : Црвена ,Сина и Виолетова.и кабел должина е 1 M.Купи 5 компјутери, се 5% попустЗабелешка : Батеријата не е поддржанМетод на работа : on / off / on, бојата не се промени автоматскиПакетот Вклучува : 1x Акрилик Плоча1x ABS База1x Switch КопчетоUSB Допир Прекинувач : 7 Промена на Бојата(Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан, Виолетова, Бела) може да се прилагодливи една боја или шарени тебеДопир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи...

BGN 13.00 16.00

3D LED Night Light Crab с 7 цветове на светлината, за да украсят дома лампа невероятна визуализация невероятна оптична илюзия

Неверојатни 3 D LED Светилка Рак Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светлоКарактеристики : 1...

BGN 19.18

Баня ръчно led огледален монтиран на стената лампа ръчно пране маса тоалетна на огледалото в банята, лампата магазин за дрехи, козметични номер стенни осветителни т

Материјал : позлатен огледало стакло +Led*Големина : Кол 60cm,кол 70cm*Lightsource & bulbholder : Led, 1 светилки / светла, lightsource / светилки опфатени,подготвени за употребаБоја : сребро сивавиди слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)今日新品

BGN 360.00

Модерен минималистичен творчески монтиран на стената лампа, черен / бял led закрит дневна спалня нощни стенни лампи AC96-265V стенни лампа деко

Модерен минималистички креативни ѕид светилка црна / бела led затворен дневна соба и Спалната соба ноќни ѕид светла AC96265 V Sconce lampe декоКарактеристики : 100% Сосема Нов...

BGN 84.00 112.00

Led осветление стена Дневна Спалня плафониери Indoor LED Wall Lamp Modern Lighting 5W E27 AC110-240V with pull switch

Класичен Кристал led ѕид светлина Ноќни Сребро Ѕид Светилка 110 V 220 V кристал ѕид sconce 2* 5 Watt со повлече switch Напон : 100 до 265 V(110 V 120 V 220 V 230 V 240 V може да работи)W : Зависи од крушка се користи ( Default 5 W )светилка големина : 1 светло Висина 28 CM ширина 12 CMСветилки база : E27Примена : студија соба, трпезарија,foyer,спална соба, ресторан, бар, лофт..

BGN 50.00 52.80

Вградени led 1.5 W малък стенен лампа хотелска стая нощни въртящи се сгъваеми малък стенен лампа проектния лампа, AC:100-265 В.

Вдлабнати ПРЕДВОДЕНА ОД 1,5 W Мал Ѕид Светилка Хотел Опременост на Ноќни Ротари Виткање Мали центарот на Вниманието на Проектот Светилка, AC : 100265 V.големина : L204x W73mm Надворешниот Исечок L190x W60x H60mmМатеријал : железоНапон : 100265 V Моќ : ПРЕДВОДЕНИ ОД 1,5 W Приклучете се префрлите под светлината главата Светилка главата 365 степени ротација Топло бела Површина третман : позлата / песок никел светилка Простор : 35 метри квадратни Погодни места : хотелски соби

BGN 47.00 54.40

ITimo Creative Gift 3D Print Light Moon Лампа, Акумулаторна батерия лека нощ сензорно управление домашни декори вътрешно осветление

Карактеристики : порт за Полнење и да се префрлате интеграција : едноставна, убава и практичен, лесен за ракување Топли и нежни LED светла : допир на метален прстен за да се префрлите на боја и исклучување на светлина Што може да се одржи на вашата страна...

BGN 21.00 26.78

Полезна нощна лампа мини Покет карта USB Power 6 LED ключодържател нощни светлини сензорен димер топла светлина за Power Bank преносим компютър

Опис : Напон : 5 VМоќност : 1 WМатеријал : акрил + бакарГолемина : 12x38x2.5mmLED број : 6Светла Боја : кул бела / топло белаПакет се вклучени : 1 x USB 6 LED Светилка

BGN 2.00 2.24

12V 24V 1W LED АВТОМАТИЧНА СТЕННИ ЛАМПА ЗА ЧЕТЕНЕ

автомобил ѕид led читање светлина,ѕид доведоа автомобил читање светилка, предводена ѕид место светло,автомобилски внатрешни работи led ѕид читање светлина,led автоматски ѕид светилка,автомобил led место светло 12v,12v led ѕид место светло, СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 12 V 24 V 1 W LED АВТО ЅИД ЧИТАЊЕ СВЕТИЛКА МОДЕЛ : RGW2153101 ТЕКСТ : 12 V,24 V.AC85265 V МОЌ : 1 W LUMENS : 100 LM CRI : >82 СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 30 СТЕПЕН светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување СВЕТИЛКА ГЛАВАТА...

BGN 10.00 10.40

Модерна проста светодиодна настолна лампа за спални хол кабинета D40cm 36W настолни настолни лампи минималистичен спалня нощна лампа 220V AC

Модерната Едноставна LED Табела Светилка За Спалната соба Дневна Соба D40cm 36 W Биро Табела Светилки Минималистички Спалната соба Ноќни ЛамбиУпатство За Купување : Професионални Фабрика Онлајн Продавница.Обезбеди 3 години ПоПродажбата на Услугата.Ви препорачуваме да користите Регистриран Превозот начин.7*24 Сите Денови Услуги на Клиентите ако било каква загриженост Пред / По купувањето.100% Транзит Скршени Ризик Гаранција ако било скршено се случи.(Треба доказ од локалните превозникот)...

BGN 64.00 80.72

IWHD Led Iron Wall LampTouch Switch Retro Loft Industrial Water pipe Light Glass Lamp Sconce Wall Светлини For Home Bedroom E27

Спецификации Светлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на слика вкупна Ширина (СМ) како на слика Целокупната Длабочина (CM) како на слика Сијалица Информации Број на Светилки 2 Сијалица База g4 Wattage по Сијалица (W) Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал за Декорација Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 2.2 kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 252.80

IWHD таванско помещение Стил ретро желязо стъклена бутилка водопровод, с монтиран на стената лампа, стенни промишлени реколта led стенни лампи за вътрешно осветление

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Стил Земја Лофт Заврши Сликарство Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 52 см вкупна Ширина (7.5 cm Целокупната Длабочина од 12 см Крошна / Backplate Димензија 8.5 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Стакло Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Бронзена Нијанса на Боја Кафеава Декорација Сина Боја Тежина Нето Тежина(kg) 1.7 kgПлаќање 1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 158.40

Водоустойчив пластмасов промяна на цвета на дистанционно управление led настолни лампи VC-B1636

Водоотпорен LED светло Декоративни candler / осветлени LED Внатрешно Осветлување / LED Декорација Светилка / осветлени осветлување / pation пластични отворено мебел / LED ЈП мебел / LED табела светилкаОпис На ПроизводотРеден БројVCB1636Производ ГолеминаD16*H36cmПакување Големина17*21*37cmН W / W Г.0.8 kg / 1.6 kgВреме На Полнење45 часаРаботно Време812 часаНапон7.5 vМоќност2wДодатоциПолначот, далечински управувач, индукција плоча, прирачникЗА ПРЕВОЗОТ : Всушност ЕМС може да превозот во повеќе од 200 земји во светот...

BGN 79.68

Voice&Light Control LED Rainbow Colorful Night Light Wall Sticker Rainbow Bridge нощна лампа декоративна светлина за деца

Глас&Светлина Контрола на LED Виножито Шарени Ноќ Светлина Ѕид Налепница Виножито Мост Ноќни Ламби Декоративни Светлина за ДецаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Направени на животната средина заштитен материјал, Нетоксични,екопријателскиСо Глас Допре СензоротСо Ѕид Налепница, може да се залепи на ѕидотПогодни за употреба во бебе соба, спална соба, бања,дневна собаСпецификации : Материјал : ABS+PSБоја : multicolorНоминална Напон : DC5 VИзвор на светлина : LEDМоќност : Од 1,5 WБатерија тип : 1.5 V AAТип : виножито град / виножито дожд / виножито мостГолемина : 241×52×131mmПакет големина : 246×59×137mmПакет се вклучени : 1 X LED Виножито Ноќ СветлинаМожеби сте заинтересирани во следниве производи :

BGN 19.00 21.06