• Ново
CHINCOLOR Led Strip Waterproof 5050 220V Light with ON/OFF Switch 1M-25M EU Plug 6 цвята, гъвкаво осветление закрит и открит TR

CHINCOLOR Led Strip Waterproof 5050 220V Light with ON/OFF Switch 1M-25M EU Plug 6 цвята, гъвкаво осветление закрит и открит TR

BGN 16.27
BGN 14.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Спецификација : Тип : 220 V 5050 водоотпорен LED лента светлина Напон : AC220 V Водоотпорен : IP67 Водоотпорен Големина : W1 CM*T0.5 CM LED Type : 60pcs/метар SMD5050 Лента Должина : 1 M-25 M светла Боја : 6 БОИ Зрак Агол : 120 степени Складирање Темп. : -40~80 Целзиусови Степени Оперативни Темп. : -25~60 целзиусови степени Карактеристики : Ниска потрошувачка на енергија ,Супер-светли но работи со ниска температура на Сите светлината се шири и целосно мазни ,светлечки многу дури и Секој 1 Метар cuttable без оштетување на остатокот ленти, според вашите барања LED Type : High Quality 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност на Долг животен век >50.000 часа Можете да го вклучите/исклучите led светло преку притискање на копчето Пакет : 1* LED лента светлина
Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4,7% од Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47. 1 % 31.4% 17.6% 3.9%
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7%
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена или продавачот може да го изберат превозот начини од себе. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.

Всичко за продукта

Мощност:
1 Meter With Switch, 2 Meter With Switch, 3 Meter With Switch, 4 Meter With Switch, 5 Meter With Switch, 6 Meter With Switch, 7 Meter With Switch, 8 Meter With Switch, 9 Meter With Switch, 10 Meter With Switch, 11 Meter With Switch, 12 Meter With Switch, 13 Meter With Switch, 14 Meter With Switch, 15 Meter With Switch, 16 Meter With Switch, 17 Meter With Switch, 18 Meter With Switch, 19 Meter With Switch, 20 Meter With Switch, 25 Meter With Switch
Тип Елемент:
Стриптийз
Напрежение:
220V
документ:
CE, RoHS
Модел led чип:
SMD5050
Брой Led/M:
60 бр/м
Източник На Захранване:
AC
Номер На Модела:
L810
Вид на уплътнението:
SMD
Средният живот (ч):
50000
търговска марка:
ЧИНКОЛОР
Марка led чипове:
Эпистар
Случай:
дневна
Производство На Електроенергия:
Ключ
Водоустойчив:
ДА
Цветна Температура(K):
Топла бяла светлина (2700-3500K)
Технически характеристики (светли мъниста / м):
60 бр/м
Консумирана мощност (W/m):
Друго
Дължина:
1-25m strip
Цвят:
6 цвята
Характеристика:
5050 220V Led Strip Waterproof with ON/OFF Switch
Гаранция:
2 години
използван в:
вътрешен външен

Подобни продукти в категория

50шт SOP8 SSOP8 TSSOP8 SMD до Dip8 адаптер 0.65 / 1.27 mm печатна платка

Име на производ : SMD Да DIP8 PCB Одбор Fiting Пакет : SOP8 SSOP8 TSSOP8 Големина на (Секој) : 11.59 x 11.59 x 1.6 mm(L*W*T) Име на Производ : SMD Да DIP8 PCB ОдборFiting Пакет : SOP8 SSOP8 TSSOP8Големина на (Секој) : 11.59 x 11.59 x 1.6 mm(L*W*T)На PCB одбор има две страни.Едната страна за pin теренот големина 0.65 мм, другата страна за pin теренот големина 1.27 mm.Секој одбор брои 8 пина...

BGN 2.64

Led адаптер трансформатори за осветление led драйвер за захранване AC220 в DC12V 60 W 120 W 200 W 240 w 360 W за led ленти

Префрлување Напојување 220 V за 12 V за LED Лента СветлинаКарактеристики : Ниска греење генерација на намалување на потрошувачка на електрична енергија...

BGN 10.00 14.64

На 3 метра (1.5 мм) el тел+ 5V USB инвертор с USB ключ+ разход на поръчка е на разположение

Жица Должина : 3 метри долга 1.5 mm ел жица Инверторот : 5v USB инверторот со USB Преклопник Карактеристики на Производот : Овој производ е нова генерација на меѓународната приказ осветлување технологија, изглед слично на обичните телефонски...

BGN 4.16

20M 5050 RGB LED strip light IP65 + 18A сензорен контролер + усилвател + 20A мощност

На 20 милиони 5050 RGB LED лента светлина IP65 + 18 A Допир контролер+ Антена+ 20 A моќ100% Сосема Нов12months гаранцијаОпис5050 led Лента, Светлата за : ● Боја:RGB● LED type : 5050● LED кол:300 LED / 5meter● Должина:5meter(500cm)● Водоотпорен: IP65 водоотпорен● Работен Напон:DC 12 V● Работат на струјата:5 A● Големина:L500*W1.00* T0.25(CM)Пакет Содржина : 5 M 5050 RGB 5 M LED Лента светлина

BGN 119.00 124.80

Безплатна доставка висящи 1000mmx21mmx21mm алуминиеви профили корпус led полосовых тела под корпусными лампи лесна инсталация

led алуминиумски профил за led лента спецификација1000mm X21mm X21mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 1 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 1 m со 2 парчиња на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 1 m со 2pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнАко имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.Answer : ___________________________ Note : Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.

BGN 110.40

Безплатна доставка на 10 бр. 4*3 W И 12 W Височина на мощност на led тавана лампа / кабинет light / led тавана светлината на прожекторите

Опис На ПроизводотИме на производ : 4*3 W Таванот вградна светилка Моќ : 4*3 W ЛЕР тип : 4pcs X3 W Големина : 90x44mm Дупка големина : 80mm Материјал : алуминиум Lumens флукс : 100lm / W Боја temp : Топло бела : 28003000k бела 50006000 K LED Драјвер : надворешни постојан струја Возачот Напон : AC85265v 50 / 60 HZ Тело боја : БелаФункција : 1...

BGN 180.61

LED Star Curtain Light 12Stars 2M Коледа Light Curtain Icicle String Светлините на празничното осветление

LED Ѕвезда Завеса Светлина 12 Stars 2 M Божиќ Светлина Завеса Icicle String Светла Празник осветлување Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта...

BGN 27.00 38.83

150W SMD High Power LED Ultra Violet UV Purpl 365-370NM 45mil 33-36V 4.5 A

Моќност : 150 WКоличина : 1pcsИме на модел : 45 MILСе Емитуваат Боја : Ултра ВиолетоваБранова должина : 365370nmDC Напред Напон (VF) : 3336 VDC Напред Тековната (АКО) : 4500m AГолемина на : (L)82*(W)66*(H)3ммПакетот Вклучува : 1 X 150w 365 NM LED ЧИП>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена...

BGN 680.00 716.16

Mokungit 100M WS2811 Magic Dream Color 5050 RGB Addressable Flexible LED Strip Light 12VDC 30LEDs/M водоустойчив IP67 Бял ПХБ

ПараметарМодел : 5m / roll WS2811 сон боја LED лентаСветлосен извор : SMD 5050 RGBБранова должина (NM) : R / 650nm; G / 520nm; Б / 460nmFPCB боја : Бело / ЦрнаЗаштита Стапка : IP67 Водоотпорен (Може да се користи на отворено, но не подводни)LED количина : 30 LEDs / m, 5m 150 Led диоди со вкупнаIC Модел : WS2811 IC, еден IC контроли три Led диодиРаботен Напон : 12 V DCМакс Работат на струјата : 3АМоќност : 7.2 W / M, 36 W / РолнаЗрак агол : 120 степенРаботна температура : 20 до 60 целзиусови СтепениГолемина : L500cm (5 M) x W1.2cm x T0.25cmНето тежина : 240gЖивотен век : >50000 часаВе молиме имајте на ум : LED лента доаѓа без напојување и контролер.ПрименаИдеален декоративни осветлување за партија, свадба, фестивал, празник, Божиќ, ноќта на Вештерките, светлина скулптура, декоративна слика,отворено рекламирање знаци, прикажува, продавница прозорци, storefronts, бар, ноќен клуб, на улица, тротоарот, дек, парк, тремот, скалите, оградата, таванот, или патеката.Пакет се вклучени20 x 5 M LED лента светлина

BGN 351.98

2PCS 50CM 24V LED Bar Light непрекъсната връзка ультратонкой led лента 42LEDs SMD 2835 Млечния cover Kitchen Cabinet Light

2 ПАРЧИЊА 50 CM 24 V LED Лента Светлина Лесна Поврзување на Ултра тенок LED Прилагодува светлината SMD 2835 Млечниот покрие Кујната Кабинет СветлинаLED : 2 ПАРЧИЊА 2835 SMDБоја : Бела 60006500 K,Топло бела 30003500 KДолжина : 50 CM / еезНапојување : 24 V,8 W / ЕЕЗ ±10%За Должина;1.Лента на Светлина : 50 cm / 1 BUC2.Моќ кабел : 10 см3.i Touch Dimmer Прекинувач : 30cm 2 ПАРЧИЊА Бар Светлина + 1 PCS Моќ кабел+ 1 PCS i Touch Dimmer Switch+ 1 PCS 24 V Адаптер Забелешка : адаптер само може да работи за Макс 2 ПАРЧИЊА бар светлина.

BGN 33.00 47.04

Безплатна доставка по DHL !! добро качество, висока мощност 3 W led прожектор, led проектор светлина, 110-250VAC, DS-06-24-3W, 2 години гаранция

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВодоотпорен LED светлото на рефлекторите Функција1.Силна Алуминиумско фитинг,добро за надворешна и топлина испрати2.Висока светла 1 W LED,LUMILED Бренд,добар квалитет, 2 Години гаранција.достапни во Warmwhite,Бела,Сина,Зелена,Црвена,Килибар3.Работи во 220 V или AC 110 V директно, лесен за поврзување, исто така, се достапни во 12 V DC / AC4.Достапни во различни зрак агол за различни дизајн барање.Водоотпорен LED светлото на рефлекторите Спецификација1...

BGN 220.80

E17 XML-T6 5000LM алуминиев водоустойчив мащабируем CREE LED фенерче Факел, Светлина за 18650 акумулаторна батерия или AAA

Голема Промоција Ултра Светла КРИ XML T6 LED Светилка 5 Режими на 5000 Lumens Zoomable LED Светилка Слободни S hipping1.Бренд Име : Pocketman2.Име На Модел : E17 / G7003.Количина : 1 BUC4.LED Emitter : XML T65.Режим : 5Mode (high средно ниска сос Strobe)6.Светилка Век : 100,000 Часа7.Боја : црна8.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина9.Прекинувач : Опашка Капа Clicky / Clickie10.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа11.Случај материјал : Трајни авиониодделение алуминиум12.Батерија : 1 x 18650 / 3 x AAA(не се вклучуваат)Погоден за : Кампување, планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Авто итни случаи, и Дома Поправка итн.Експрес транспорт инструкции и Повратни информации : (1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената.(3) Ако некои дополнителни барања на нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.Некои известувања за превозот : (1) HK Пост mail времето за испорака е околу 1522 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели.(2)исто така, се размислува и за други Express (UPSот, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.(3)ве Молиме контактирајте со нас одеднаш ако има било какви aberrant email пораки.(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас...

BGN 9.00 109.25

DHL и EMS безплатна доставка 20 м / лот 5 м / макара 24 в 3528 1200 smd led CCT е цветната температура може да се регулира и затемняемая ивица бял+топъл бял

DHL ЕМС бесплатен превозот 20 милиони / многу 5m / ролна 24 V 3528 1200 smd led УПТ боја температура прилагодливи и dimmable лента бели+топло белаБоја Температура Прилагодливи УПТ Прилагодливи LED ЛентаКарактеристики : 1...

BGN 370.94

Безплатна доставка на 10 комплекта 5050 SMD 60 LED / M RGB LED Strip 5M 300LED IP65 водоустойчиви светодиодни ленти + 44 ключ IR-дистанционно управление+5А адаптер за захранване

Оваа SMD 5050 LED Лента на Светлина е совршен за декорација на вашиот дом, автомобил, во продавница, на сцената, бар, КТВ, хотел, мост и така натаму.Водоотпорен 5050 5 M 300 SMD LED Лента + 5 A Адаптер +44 Копче за Далечински Контролер (Една боја немаат тоа) .Внимание : Само RGB со IRДалечински управувач,еден боја лента без IRДалечински и контролер.Ние ги доставуваме 5 A адаптер ,некои продавачот снабдување 3А, ако користите 3А адаптер, вашата лента веројатно ќе биде изгорена,поради номинална моќност на 5050 лента е 72 w,па тој мора да биде 5 A адаптер,и 5 A моќ е повеќе посветла отколку 3А.Ние не се споредуваат цените се со другите, ние само го спореди квалитет.Карактеристики : Оваа 5 M SMD 5050 LED Лента на Светлина е за декорација и beautification на различни прилики : дома, во автомобил, во продавница, на сцената, бар, КТВ, хотел, мост и така натаму.Различни светла боја.Со далечински контролер и контрола кутија, ви нуди повеќе изненадени ефекти.Висок квалитет и долг животен век.Мека и еластична.На било која површина и во било која форма.Водоотпорен и издржливи.Еколошки : Ниска употреба на јаглерод, без зрачење, без треперење, и нема загадување на човекот исредина.Сигурна и стабилна.Лесен за инсталација : лепила или ноктите ќе работат.Спецификации : LED type : SMD 5050LED количина : 300 компјутери (60pcs / m)Лента должина : 5 MМоќност : 72 W / 5 MБранова должина : R 625±2.5 NM, Б 470±2.5 NM, G 525±2.5 NMПотрошувачка : 14.4 W по 1 метарСветла боја : R G B , Црвена , Зелена , Сина , Жолта , Бела.Влез : DC 12 VВодоотпорен ниво : IP65Лента тежина : 200gПакет вклучувајќи(R G Б ) : 10 * RGB LED Лента10 * 44 Копче за Далечински Контролер + Мини Контролер (Вклучува батерија)10 * 5 A Адаптер ( Не е мала разликата помеѓу појавата на стоки и сликата е...

BGN 188.00 204.77

25M/лот LED Strip Светлини 3528SMD 5M/reel 360LEDs/M in Three Line Rows LED Светодиод Light Tape Nonwaterproof DHL, EMS Безплатна доставка

25 M / многу LED Лента, Светлата за 3528 SMD 5 M / ролна 360 LEDs / M во Три Линија Редови LED Диоди Лента Светлина Nonwaterproof DHL ЕМС Бесплатен ПревозотКога ќе цел бела боја, pls љубезно ве молиме да проверите на УПТ како што е подолу : Топло Бела : 30003500 KБела : 40004500 KЛадно Бела : 60006500 KАко ви треба ЕКСТРА ТОПЛО БЕЛА 2700 K, ве молиме да ни остават порака "2700 K" ви благодарам.Карактеристики на производот : Superbright флексибилни LED лента со самолепливи поддршкаИдеален за брза инсталација во многу апликации како знаци, прикажува и pelmets360 SMD3528 led диоди по метар во три реда5 метри во текРазлични бои и IP20 / невода доказБела, жолта PCB одборПо 3Led cuttable for12 V лента, по 6led за 24 V лентаCE & Ro HS согласност2годишна гаранцијаСпецификации на 3 реда dc24v smd3528 led лента, светлата за 1800leds Модел Бр...

BGN 480.00

Опашката вилица 3*2 м 200 LED сватба градина Нова Година нетната окото венец led коледна украса открит Фея струнен светлина ЕС щепсел 220 В

Опашката Plug 3*2 M 200 LED Свадба Градина Нова Година Нето Мрежа Гарланд LED Божиќ Декорација Отворено Самовила String Светлина ЕУ Plug 220 VСпецификација : Точка Бр : LED Нето Мрежа String светлинаГолемина : 3meterx2meter 200 LEDled Количина : 200pcsПриклучок На Опашка : ДаСветла Боја : Бела / Топло бела / MulticolorVolatge : AC напон 220 V 230 V 240 VГаранција : 2yearsСертификација : CE, Ro HSПакет : 1 Парче Led Нето осилото светлинаFearture : 200 парчиња Бела PC топката ,светла боја на светлина.Plug and play, лесно за ракување.Ниска потрошувачка, убава светла боја.Може да промените неколку различни флеш режим притиснете на прекинувачот.Обезбеди DC заеднички, можат да водат две string светла заедно.Водоотпорен, може да се широко се користат за декорација на патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, салони фази, итн.Совршена декорација за Божиќ, на Вљубените 's Day, свадба, забава, итн.пребарувајте за клучни зборови за мојата продавница : led светилка / лента / led светилка / led лента / led светло / светло копче / моќ банка / lanterna / led / базен / led светилка / luminaria / ноќ светлина / led g9 / ws2812b / e27 led / led e14 / led g4 / led gu10 / led 100w / led сијалица e27 / led r7s / r7s предводена од 78mm / r7s led 118mm / led g24 / led b22 / led gu5.3 / led e12 / tira led / led расте / расте светлина / хидропоника систем / расте светилка / bombillas led / ampolletas led / usb led / светлина светилка / индустриски осветлување / dj светлина / led ѕид од светлина / ѕидот светилка / led string светлина / празник осветлување / нова година / гарланд / самовила светла / божиќ / ролетни / оркестарот / чувство светла отворено / led божиќ / светилки string светла / led string светла батеријата / декоративни светилки за свадби / чувството led светла / led свадба / водена завеса /

BGN 23.84

Trecaan 1.2 M 10 Led String Светлини дървени светодиоди във формата на сърце вътрешни и външни светлини за сватбеното парти (топло бяла светлина)

Точка Име : Led string светлинаЕмитуваат Боја : Топло БелаLED Количина : 10pcsДолжина : 1.2 МетриВлезен напон : 2 buc АА батерија (не се вклучуваат)Долг живот : >50.000 часаСертификација : CE & Ro HSПакет : 1 buc led string светлина1.Ние ви препорачуваме да користите Зачувам која е безбедна и за нас...

BGN 7.00 7.97

Безплатна доставка, 100 бр 5050 SMD 60 LED / M RGB Ивица 5M 300 LED DC12V IP65 водоустойчив SMD фенерче LED Strip Single color Light

Оваа SMD 5050 LED Лента на Светлина е совршен за декорација на вашиот дом, автомобил, во продавница, на сцената, бар, КТВ, хотел, мост и така натаму.Водоотпорен 5050 5 M 300 SMD RGB LED Лента СветлинаКарактеристики : Оваа 5 M SMD 5050 LED Лента на Светлина е за декорација и beautification на различни прилики : дома, во автомобил, во продавница, на сцената, бар, КТВ, хотел, мост и така натаму.Различни светла боја.Со далечински контролер и контрола кутија, ви нуди повеќе изненадени ефекти.Висок квалитет и долг животен век.Мека и еластична.На било која површина и во било која форма.Водоотпорен и издржливи.Еколошки : Ниска употреба на јаглерод, без зрачење, без треперење, и нема загадување на човекот исредина.Сигурна и стабилна.Лесен за инсталација : лепила или ноктите ќе работат.Спецификации : LED type : SMD 5050LED количина : 300 компјутери (60 компјутери / m)Лента должина : 5 MМоќност : 72 W / 5 MБранова должина : R 625±2.5 NM, Б 470±2.5 NM, G 525±2.5 NMПотрошувачка : 14.4 W по 1 метарСветла боја : R G B , Црвена , Зелена , Сина , Жолта , Бела .Влез : DC 12 VВодоотпорен ниво : IP65Производ тежина : 243gЗабелешка : за Напојување Не е вклучен или IRДалечински.Пакетот вклучува : 100 * LED Лента Светлина1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT PP и така натаму...

BGN 807.00 876.77