• Ново
От 20 000 лумена фенерче 10 * XML-T6 LED открит водоустойчив прожектор, фенерче, фенер, къмпинг светлина, лампа, лов+4X18650 + зарядно устройство

От 20 000 лумена фенерче 10 * XML-T6 LED открит водоустойчив прожектор, фенерче, фенер, къмпинг светлина, лампа, лов+4X18650 + зарядно устройство

BGN 58.30
BGN 58.00 -1 %

Сума
Налично за поръчка

Опис на производот :
Направен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користење
Светилки база : , висока моќност ПРЕДВОДЕНА. Со животен век до 100,000 часа или повеќе, нема потреба да се разгледа замена на капа за целиот живот.
Водоотпорен, но не го стави во вода долго време
Crenellated штрајк рамки за зајакнување на само-одбрана
3 Mode : висока ниска strobe
Сијалицата : 10x XML T6 LED
Вклучете Локација : Tailcap (средината)на зелена led Индикатор
Макс излез : 20000 lumens
Моќта од страна на : 4x 18650 3.6 v/3.7 v батерија
Големина(мм) : 135 x 55(рамки)/50(тело)
Нето Тежина (g) : 450g
Пакет :
1x 10*T6 led Светло.
4 x Батерија 18650.
1 x Полнач . ЕУ/САД Приклучокот. Б Пакет :
1x 10*T6 led Светло.

Всичко за продукта

Цвета На Купето:
Черен
Тип Елемент:
Фенери
Номер На Модела:
10 * T6 LED
Материал На Корпуса:
Алуминиева сплав
търговска марка:
ANJOET
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
Функция:
Самозащита, Удароустойчив, Твърд Светлина
Разстояние Осветление:
200-500 м
Режим На Превключване:
Висок/нисък
Модел led топки:
T6
зарядно устройство:
неподходящ
Водоустойчив:
ДА
Просвет:
> 350
Увеличи:
No
документ:
ССС
Мощност:
100W
Тип На Батерията:
18650, Литиево-Йонна Батерия
Източник На Светлина:
Led лампи
Тип Фенерче:
Тактика
Силна Страна На Регулатори:
2-4 файл
Цвят:
Бял

Подобни продукти в категория

Най-новото конструированное Led 45W*5 225W расте светло адвокатско съсловие за гидропонного закрит здравно фабрика за търговско отглеждане на

СПЕЦИФИКАЦИЈАКАРАКТЕРИСТИКИ на Оваа LED светилка е Сосема нов & висок квалитет Расте центарот на Вниманието нема сенка и да се во одлична состојба, тоа е заштеда на Енергија ниска потрошувачка на енергија, долг животен век и повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво, HPS и повеќето Халоген Светилка Ниска греење, безбедно и издржливи...

BGN 118.00 170.40

Безплатна доставка на 10 бр. 4 W висока мощност led тавана лампа / кабинет светлина / 4*1 W led осветление / led тавана светлината на прожекторите

Опис На ПроизводотИме на производ : 4 W Таванот вградна светилка Моќ : 4 W LED type : 4pcs X1 W Големина : 90x44mm Дупка големина : 80mm Материјал : алуминиум Lumens флукс : 100lm / W Боја temp : Топло бела : 28003000k бела 50006000 K LED Драјвер : надворешни постојан струја Возачот Напон : AC85265v 50 / 60 HZ Тело боја : БелаФункција : 1...

BGN 146.93

Безплатна доставка, промоция 5шт / много ! 4 8W round led panel light, AC100-240v/50-60HZ, CE&ROHS, indoor таван led sign panel lamps

Уредни дизајн,5pcs / многу промоција ! Бесплатен превозот!4" 8w круг led панел светлина,глобална напојување за AC100240v / 5060 HZ,CE&ROHS,внатрешна led таванот знак панел светилкиТехнологија параметар : Боја : Кул бела, топло бела, други достапни...

BGN 423.68

Выдвиженческие продукти, произведени по поръчка подови стаи на хотела неръждаема стомана стаи Led 3d стаи на дома на дядо стаи главоболие лампа стаи врати

Обичај прозрачна куќа бројматеријал : 304 од не ' Рѓосувачки челик,25мм дебелина Акрил,15mm дебелина Видови на осветлување : Led позадинско осветлување осветлување : 5050 led извор на Енергија : AC110 VAC240 V влезна моќност : DC12 V Сертификат : CE, УЛ, ROHS Интензитет : Водоотпорен Белешки : 1) цената е за 2 компјутери броеви или букви.Ве молиме, известете нè што букви или броеви што треба по ред.Ви благодариме...

BGN 88.00

Trecaan 1.2 M 10 Led String Светлини дървени светодиоди във формата на сърце вътрешни и външни светлини за сватбеното парти (топло бяла светлина)

Точка Име : Led string светлинаЕмитуваат Боја : Топло БелаLED Количина : 10pcsДолжина : 1.2 МетриВлезен напон : 2 buc АА батерија (не се вклучуваат)Долг живот : >50.000 часаСертификација : CE & Ro HSПакет : 1 buc led string светлина1.Ние ви препорачуваме да користите Зачувам која е безбедна и за нас...

BGN 7.00 7.97

На 3 метра (1.5 мм) el тел+ 5V USB инвертор с USB ключ+ разход на поръчка е на разположение

Жица Должина : 3 метри долга 1.5 mm ел жица Инверторот : 5v USB инверторот со USB Преклопник Карактеристики на Производот : Овој производ е нова генерација на меѓународната приказ осветлување технологија, изглед слично на обичните телефонски...

BGN 4.16

25M/лот LED Strip Светлини 3528SMD 5M/reel 360LEDs/M in Three Line Rows LED Светодиод Light Tape Nonwaterproof DHL, EMS Безплатна доставка

25 M / многу LED Лента, Светлата за 3528 SMD 5 M / ролна 360 LEDs / M во Три Линија Редови LED Диоди Лента Светлина Nonwaterproof DHL ЕМС Бесплатен ПревозотКога ќе цел бела боја, pls љубезно ве молиме да проверите на УПТ како што е подолу : Топло Бела : 30003500 KБела : 40004500 KЛадно Бела : 60006500 KАко ви треба ЕКСТРА ТОПЛО БЕЛА 2700 K, ве молиме да ни остават порака "2700 K" ви благодарам.Карактеристики на производот : Superbright флексибилни LED лента со самолепливи поддршкаИдеален за брза инсталација во многу апликации како знаци, прикажува и pelmets360 SMD3528 led диоди по метар во три реда5 метри во текРазлични бои и IP20 / невода доказБела, жолта PCB одборПо 3Led cuttable for12 V лента, по 6led за 24 V лентаCE & Ro HS согласност2годишна гаранцијаСпецификации на 3 реда dc24v smd3528 led лента, светлата за 1800leds Модел Бр...

BGN 480.00

2835led power plug LED strip 110V120V 220V 230V 240v водоустойчив струнен лента връзка Коледна Коледна лента Лента осветление лампи

Име на производ : LED 2538 приклучокAnswer : ___________________________ Note : 1 приклучок може да се поврзе 100 метри,' лентаМе остави порака за НАС приклучок или ЕУ приклучок1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7дена за замена или пари назад...

BGN 24.00

Безплатна доставка на 10 комплекта 5050 SMD 60 LED / M RGB LED Strip 5M 300LED IP65 водоустойчиви светодиодни ленти + 44 ключ IR-дистанционно управление+5А адаптер за захранване

Оваа SMD 5050 LED Лента на Светлина е совршен за декорација на вашиот дом, автомобил, во продавница, на сцената, бар, КТВ, хотел, мост и така натаму.Водоотпорен 5050 5 M 300 SMD LED Лента + 5 A Адаптер +44 Копче за Далечински Контролер (Една боја немаат тоа) .Внимание : Само RGB со IRДалечински управувач,еден боја лента без IRДалечински и контролер.Ние ги доставуваме 5 A адаптер ,некои продавачот снабдување 3А, ако користите 3А адаптер, вашата лента веројатно ќе биде изгорена,поради номинална моќност на 5050 лента е 72 w,па тој мора да биде 5 A адаптер,и 5 A моќ е повеќе посветла отколку 3А.Ние не се споредуваат цените се со другите, ние само го спореди квалитет.Карактеристики : Оваа 5 M SMD 5050 LED Лента на Светлина е за декорација и beautification на различни прилики : дома, во автомобил, во продавница, на сцената, бар, КТВ, хотел, мост и така натаму.Различни светла боја.Со далечински контролер и контрола кутија, ви нуди повеќе изненадени ефекти.Висок квалитет и долг животен век.Мека и еластична.На било која површина и во било која форма.Водоотпорен и издржливи.Еколошки : Ниска употреба на јаглерод, без зрачење, без треперење, и нема загадување на човекот исредина.Сигурна и стабилна.Лесен за инсталација : лепила или ноктите ќе работат.Спецификации : LED type : SMD 5050LED количина : 300 компјутери (60pcs / m)Лента должина : 5 MМоќност : 72 W / 5 MБранова должина : R 625±2.5 NM, Б 470±2.5 NM, G 525±2.5 NMПотрошувачка : 14.4 W по 1 метарСветла боја : R G B , Црвена , Зелена , Сина , Жолта , Бела.Влез : DC 12 VВодоотпорен ниво : IP65Лента тежина : 200gПакет вклучувајќи(R G Б ) : 10 * RGB LED Лента10 * 44 Копче за Далечински Контролер + Мини Контролер (Вклучува батерија)10 * 5 A Адаптер ( Не е мала разликата помеѓу појавата на стоки и сликата е...

BGN 188.00 204.77

Безплатна доставка на 10 бр. 4*3 W И 12 W Височина на мощност на led тавана лампа / кабинет light / led тавана светлината на прожекторите

Опис На ПроизводотИме на производ : 4*3 W Таванот вградна светилка Моќ : 4*3 W ЛЕР тип : 4pcs X3 W Големина : 90x44mm Дупка големина : 80mm Материјал : алуминиум Lumens флукс : 100lm / W Боја temp : Топло бела : 28003000k бела 50006000 K LED Драјвер : надворешни постојан струја Возачот Напон : AC85265v 50 / 60 HZ Тело боја : БелаФункција : 1...

BGN 180.61

30w Bridgelux muti-чипове high power led module light 3300-3600lm white живот>50,000 часа гаранция 3 г., 20 бр./лот DHL freeshipping

30w Bridgelux mutiчипови, висока моќност предводена модул светлина 33003600lm бела боја животот>50,000 часот 3 годишна гаранција 20pcs / многу промоција на курирската служба DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот Спецификација : 30 W Bridgelux чипови интегрирани висока моќност предводена модул светлинаКоличина : 1 BUC / антистатички кутијаLED Emitter : 30pcs 45mil САД бренд bridgelux LED Чипови,130140lm / wУредување на чипови : 10 тандем x 3 multipledЗрак Агол : 120±5 степенEmiting боја : топло / физичко / кул бело, други бои се исто така достапни.температура на бојата : топло бела27003200k ,природни бело40004500k,чиста бела60006500kDC Напред Тековната(АКО) : 1050m AИнтензитетот Прозрачна(IV) : 33003600lm (чиста бела) ,30003300lm ( топло бела)CRI > 80DC Напред Напон(VF) : 30.036.0 vТежина : 30 gЖивотниот Век Време : >50.000 ЧасаВо согласност : CE & ROHSГаранција време : 3 години Информации : 1.ние ќе ја испорача оваа led диоди секогаш со антистатички поле, за да се заштити повеќе.2.ние ќе го избере најдобар начин(најбезбедните & convinient доволно) од EMS / DHL / ФЕДЕКС да се достави до различни дестинација...

BGN 458.88

480LEDs/М SMD3528 LED Strip Light 5M 24Vdc 2400LEDs CRI 80+Ra in Quad 4 Lines Rows Nonwaterproof Strip LED Лентата на Light Tape

480 LEDs / M SMD3528 LED Лента Светлина 5 M 24 Vdc 2400 LEDs CRI 80+Ra во Quad 4 Линии Редови Nonwaterproof Лента LED Лента Лента СветлинаКога ќе цел бела боја, pls љубезно ве молиме да проверите на УПТ како што е подолу : Топло Бела : 30003500 KБела : 40004500 KЛадно Бела : 60006500 KАко ви треба ЕКСТРА ТОПЛО БЕЛА 2700 K, ве молиме да ни остават порака "2700 K" ви благодарам.Карактеристики на производот : Superbright флексибилни LED лента со самолепливи поддршкаИдеален за брза инсталација во многу апликации како знаци, прикажува и pelmets480 SMD3528 led диоди по метар во три реда5 метри во текРазлични бои и IP20 / невода доказБели PCB одборПо 24led cuttable for24 V лентаCE & Ro HS согласност2годишна гаранцијаСпецификации на 3 реда dc24v smd3528 led лента, светлата за 1800leds Модел Бр...

BGN 121.28

4.5 M x 3M 300 LED Home Outdoor Holiday Коледа Decorative Wedding коледа String Фея Curtain Garlands Strip Party Светлини

4.5 M x 3М 300 LED Дома Отворено Празник Божиќ Декоративни Свадба божиќ String Самовила Завеса Garlands Лента Партија СветлаСпецификации : Големина : 4.5 Mx3 MLED количина : 300pcsLED string : 12pcs жици, 25 светилка светилки по stringБоја : Бела / Топло белаВлезен напон : EU220vВклучете контролор : 8 видови на начини Комбинација inwaves последователни slo glo брка / флеш бавно исчезнат трепкане стабилен наПриклучокот на контролор : 60cmCoppery жица+Пластичен капакКарактеристики : Широко се користи во Случаи : бар, хотел, сала, градина, плоштад, улица, гаража, автомобил, мотоцикл, производ знаци и на фестивалот, осветлување..Лесно да се инсталира на повеќето површини : Стакло, Дрво, Метал и ПластикаВисок квалитет и долг животен век за внатрешна и надворешна употребаНиска потрошувачка на енергија со светли боиЕнергетски ефикасни, речиси без одржувањеPlug and play, едноставни за ракувањеСовршен за Божиќ прозорецот екранот, забава, роденден, свадба и многу други празници и фестивал осветлувањеИзвестувања : 1...

BGN 21.00 36.50

ANJOET long Hard flashlight Baseball bat shape LED Flashlight Q5 Факел, 18650 OR 3XAAA For Self-defense lighting

Производ продажба точка: Оваа специјална светилка е направен од алуминиум, што го донесува долго безбол палка форма , тоа изгледа многу тешко...

BGN 21.00 22.56

18 X 2 sets / Лот нов разработен led профил alu и супер дълбоко Т-образен канал за монтаж на таван или стена осветление

18 X 2 M Групи / Многу Нови развиена led алу профил и супер длабоко Тshapeled канал за плафон или на ѕид осветлување LED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : млечниот / полубриши / PC дифузен Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 50 X35 MM Внатрешна ширина 24 MM Додатоци Крајот капи, Пролет клипови Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма ТАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

BGN 1286.00 1353.98