• Ново
SingFire SF-P01 CREE XP-G R5 2-Mode 350LM Tactical Pistol LED фенерче (батерия 1xCR123A) Черен

SingFire SF-P01 CREE XP-G R5 2-Mode 350LM Tactical Pistol LED фенерче (батерия 1xCR123A) Черен

BGN 65.58
BGN 62.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Продажбата на Атрибути Боја Црна Општи Бренд Sing Fire Модел SF-P01 Материјал Алуминиум легура Количина 1 Парче Спецификација Пиштол Тип 20mm пиштол железница ;Тип на брзо ги растурајте ; Леќи од Стакло Алуминиум Рефлектор Мазна Пакување Листа 1x Пиштол Светло 1x CR123 A Батеријата 1x англиски јазик прирачник 1.Чип Моќ : 1 W ;
2.350 лумен (LM) КРИ-R5;
3.Моќта од страна на : 1 buc CR123 A батерија ;
4. Вклучете локација : притиснете на главата со црна силиконски материјал ;
5.Режим : H-Strobe ;
6.Напон : 3.0 V ;
7.Траење : околу 1,5-2 часа ;
Прирачник за 2-Режим 350 LM Бела Тактички Пиштол Фенерче
SF - P01
Ø Главните Параметри :
Обвивка Материјали : Аеро на luminum на lloys
Стр rocessing Т echnic : CNC т reating
Површински третман : тешко anodizing
Боја : црна
Големина : 70 мм * 40 мм *43mm
Пиштол Тип : 20mm Слот Ширина, брзо ослободување тип
Планината Тип : Weaver
Тежина : 80 g (без батерии)
Прекинувач : Обратна clicky
Батерија : 1 компјутер од CR123 A батеријата
Напон : 3.0 V
Сијалицата : КРИ XP-G R5
Lumens : 350 lm
Runtime, висока светлина : 1.5-2 часа.
Зрачењето растојание : над 200m
Светлината Првенство : Алуминиум Мазни
Ø Режим :
1. Здраво ;
2. Strobe
Ø Карактеристики :
1. со Супер Светло 3 Вати Лумен ЛЕР ;
2. 1.5-2 Часа Континуирана Горат Време на 1 компјутер на батерии ;
3. Црна боја полимер +Алуминиум материјал телото ;
4. Брзо ослободување монтажа latch месеци светлото безбедно и овозможува брзо инсталација и отстранување на светилката.
5. Режим селектор, исто така, работи како безбедносен прекинувач.
Ø Работа :
1. По вчита до батерии, (ве молиме следете ги следниве забелешки во полето на позитивни и негативни терминали ), притиснете на прекинувачот, LED ќе биде на.
2. Забелешка switch насока .
3. Дел површината изглед .
4. Ве молиме не s cratch површината на производот кога јас nstalling .
Ø Внимание :
Ако светилката не се користи во долго време, ве молиме да ја батеријата на надвор.
По продажба на Услуги :
Еден месец замена за проблеми со квалитетот .
Напомени : Нема појава нула и без вештачки штета .
Една година гаранција за гаранција
Напомени : N на-човек-направени штета за f ree трошоците за суровини и вештачко одржување .
Три месеци замена за li-ion батерија проблеми со квалитетот .
Ø Додатоци :
1 x Пиштол фенерче

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Бял
Цвета На Купето:
Черен
Тип Елемент:
Фенери
Увеличи:
No
Номер На Модела:
Р01
Силна Страна На Регулатори:
2-4 файл
Тип На Батерията:
Литиево-Метален
Функция:
Удароустойчив
Режим На Превключване:
Светлинни ефекти
Цвят:
Бял
Просвет:
Друго
Тип Фенерче:
Осветление
Разстояние Осветление:
200м
търговска марка:
Supfire
Източник На Светлина:
Led лампи
зарядно устройство:
Акумулаторна батерия
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
Материал На Корпуса:
Алуминиева сплав
Водоустойчив:
ДА
Мощност:
5W
документ:
ССС
Модел led топки:
Q5
Тип Елемент:
Фенери

Подобни продукти в категория

50 x 1M комплекти / Лот T-образна анодизиран led профил alluminium profil и al6063 LED линейно осветление за пода или вградени стенни осветителни тела

50 X 1 M Групи / Многу T тип Елоксирани Led alluminium профил и AL6063 led линеарна осветлување за подот или вдлабнати ѕид светлаLED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : бриши / forsted / млечниот Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 23.1 X8.9 MM Внатрешна ширина 12.3 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма ТАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

BGN 368.00 387.02

Безплатна доставка по DHL !! добро качество, висока мощност 3 W led прожектор, led проектор светлина, 110-250VAC, DS-06-24-3W, 2 години гаранция

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВодоотпорен LED светлото на рефлекторите Функција1.Силна Алуминиумско фитинг,добро за надворешна и топлина испрати2.Висока светла 1 W LED,LUMILED Бренд,добар квалитет, 2 Години гаранција.достапни во Warmwhite,Бела,Сина,Зелена,Црвена,Килибар3.Работи во 220 V или AC 110 V директно, лесен за поврзување, исто така, се достапни во 12 V DC / AC4.Достапни во различни зрак агол за различни дизајн барање.Водоотпорен LED светлото на рефлекторите Спецификација1...

BGN 220.80

CHINCOLOR Led Strip Waterproof 5050 220V Light with ON/OFF Switch 1M-25M EU Plug 6 цвята, гъвкаво осветление закрит и открит TR

Спецификација : Тип : 220 V 5050 водоотпорен LED лента светлина Напон : AC220 V Водоотпорен : IP67 Водоотпорен Големина : W1 CM*T0.5 CM LED Type : 60pcs / метар SMD5050 Лента Должина : 1 M25 M светла Боја : 6 БОИ Зрак Агол : 120 степени Складирање Темп...

BGN 14.00 16.27

50шт SOP8 SSOP8 TSSOP8 SMD до Dip8 адаптер 0.65 / 1.27 mm печатна платка

Име на производ : SMD Да DIP8 PCB Одбор Fiting Пакет : SOP8 SSOP8 TSSOP8 Големина на (Секој) : 11.59 x 11.59 x 1.6 mm(L*W*T) Име на Производ : SMD Да DIP8 PCB ОдборFiting Пакет : SOP8 SSOP8 TSSOP8Големина на (Секој) : 11.59 x 11.59 x 1.6 mm(L*W*T)На PCB одбор има две страни.Едната страна за pin теренот големина 0.65 мм, другата страна за pin теренот големина 1.27 mm.Секој одбор брои 8 пина...

BGN 2.64

20m / roll DC24V GS8206 IC(по подобен начин WS2811 IC) 60LEDs/m (10pixes/m;6leds като един пиксел) led цифрова лента; IP33;неоновите тип

Објектот Карактеристики : Оваа LED лента е опкружено со силика гел црево кои овозможуваат одлична вода и прашина доказНиска потрошувачка на енергија, Суперсветли но работи со ниска температураСите светлината се шири и целосно мазни, светлечки многу дури иLED Type : 1 GS8206 IC контрола 6 LED Чип,Долг животен век >50.000 часаДостапни во различни фиксна бои и RGB (133changing режими може да се реализира)Контролорот е наменета за магија led лента која може да се available133 режимиЗаверена од двете Ro HS / CE / FCCСпецификации : LED Type : 5050 + GS8206 IC(слични на WS2811 S IC)LED Количина : 60leds / mIC Количина / m : 10 IC / mпиксели / m : 10pixels / m(секој 6leds работи како еден пиксел)Работен Напон : DC24 VЗаштита одделение : водоотпорен во млечниот силикон цевкадолжина : 20 милиони ролнаБоја : целосна бои RGB;256gray скалаАгол на гледање : 120°температура на чување : 20°до 50°Големина ( L X W X H ) : 20000 x 20x 2,5 mmЛесна инсталацијаСекој еден LED светилка може да биде произволно отсечени, добра флексибилност, лесна инсталација, може да биде произволно свиткување.Сон боја на осветлувањеНатпреварот го користите контролер може да се појави шарени завесаup / проток на вода / raindrop / скок флеш и така натаму стотици осветлување ефект,Препорачуваме контролори :

BGN 352.00

ново постъпването, 4 бр./лот, 28 W правоъгълник DC24v таван led панел светлина 300x600 мм, вградена инсталация

2016 година нови пристигнување,трговија на големо 4pcs / многу, 28w правоаголник DC24v таванот, led панел светлина 300x600,embeded инсталација Параметар на производи : *demension големина : 300*600*16mm*влезен напон : 100240v ac*работен напон : 24v DC (за користење со исти ACDC24 V моќ снабдување)*светилка моќ : 28w*излез осветлување : топла / физичко / кул бело*температура на бојата : 27003300k / 40005000k / 57007000k*светлосен флукс : >1600 lm*степен на хомогеност : >80%*CRI >75*Зрак агол : 105 °*суровина : al6063 + оптички ПММА*led светло извор : 252 компјутери висока светла SMD3528 led диоди*животниот век над 50.000 часа*IP / IK код : IP40 / IK04*пакување : 400*730*80mm / еез*бруто тежина : 4.0 kg*сертификати : CCC ,CE,ROHS*рок на гаранција : 3 години (датум од пратката) Забелешка : 1.осветленост и боја температура се сите би можеле да се прилагоди од страна на далечинскиот dimmer ,ако треба, ве молиме контактирајте прво ,затоа што оваа цена се цитира по се само за нормално unadjustable оние...

BGN 492.80

Безплатна доставка, промоция 5шт / много ! 4 8W round led panel light, AC100-240v/50-60HZ, CE&ROHS, indoor таван led sign panel lamps

Уредни дизајн,5pcs / многу промоција ! Бесплатен превозот!4" 8w круг led панел светлина,глобална напојување за AC100240v / 5060 HZ,CE&ROHS,внатрешна led таванот знак панел светилкиТехнологија параметар : Боја : Кул бела, топло бела, други достапни...

BGN 423.68

Безплатна доставка 40 групи 5050 SMD 60 LED / M RGB LED Strip 5M 300LED фенерче IP65 водоустойчива лента +44 ключ дистанционно управление+5А адаптер за захранване

Оваа SMD 5050 LED Лента на Светлина е совршен за декорација на вашиот дом, автомобил, во продавница, на сцената, бар, КТВ, хотел, мост и така натаму.Водоотпорен 5050 5 M 300 SMD LED Лента + 5 A Адаптер +44 Копче за Далечински Контролер (Една боја не се тоа) .Внимание : Само RGB со IRДалечински управувач,еден боја лента без IRДалечински и контролер.Ние ги доставуваме 5 A адаптер ,некои продавачот снабдување 3А, ако користите 3А адаптер, вашата лента веројатно ќе биде изгорена,поради номинална моќност на 5050 лента е 72 w,па тој мора да биде 5 A адаптер,и 5 A моќ е повеќе посветла отколку 3А.Ние не се споредуваат цените се со другите, ние само го спореди квалитет.Карактеристики : Оваа 5 M SMD 5050 LED Лента на Светлина е за декорација и beautification на различни прилики : дома, во автомобил, во продавница, на сцената, бар, КТВ, хотел, мост и така натаму.Различни светла боја.Со далечински контролер и контрола кутија, ви нуди повеќе изненадени ефекти.Висок квалитет и долг животен век.Мека и еластична.На било која површина и во било која форма.Водоотпорен и издржливи.Еколошки : Ниска употреба на јаглерод, без зрачење, без треперење, и нема загадување на човекот исредина.Сигурна и стабилна.Лесен за инсталација : лепила или ноктите ќе работат.Спецификации : LED type : SMD 5050LED количина : 300 компјутери (60pcs / m)Лента должина : 5 MetersМоќност : 72 W / 5 MБранова должина : R 625±2.5 NM, Б 470±2.5 NM, G 525±2.5 NMПотрошувачка : 14.4 W по 1 метарСветла боја : R G B , Црвена , Зелена , Сина , Жолта , бела, Топло БелаВлез : DC 12 VВодоотпорен ниво : IP65Лента тежина : 243gПакет вклучувајќи(R G Б ) : 40 * RGB LED Лента40 * 44 Копче за Далечински Контролер + Мини Контролер (Вклучува батерија)40 * 5 A Адаптер ( Не е мала разликата помеѓу појавата на стоки и сликата е...

BGN 708.00 769.57

Опашката вилица 3*2 м 200 LED сватба градина Нова Година нетната окото венец led коледна украса открит Фея струнен светлина ЕС щепсел 220 В

Опашката Plug 3*2 M 200 LED Свадба Градина Нова Година Нето Мрежа Гарланд LED Божиќ Декорација Отворено Самовила String Светлина ЕУ Plug 220 VСпецификација : Точка Бр : LED Нето Мрежа String светлинаГолемина : 3meterx2meter 200 LEDled Количина : 200pcsПриклучок На Опашка : ДаСветла Боја : Бела / Топло бела / MulticolorVolatge : AC напон 220 V 230 V 240 VГаранција : 2yearsСертификација : CE, Ro HSПакет : 1 Парче Led Нето осилото светлинаFearture : 200 парчиња Бела PC топката ,светла боја на светлина.Plug and play, лесно за ракување.Ниска потрошувачка, убава светла боја.Може да промените неколку различни флеш режим притиснете на прекинувачот.Обезбеди DC заеднички, можат да водат две string светла заедно.Водоотпорен, може да се широко се користат за декорација на патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, салони фази, итн.Совршена декорација за Божиќ, на Вљубените 's Day, свадба, забава, итн.пребарувајте за клучни зборови за мојата продавница : led светилка / лента / led светилка / led лента / led светло / светло копче / моќ банка / lanterna / led / базен / led светилка / luminaria / ноќ светлина / led g9 / ws2812b / e27 led / led e14 / led g4 / led gu10 / led 100w / led сијалица e27 / led r7s / r7s предводена од 78mm / r7s led 118mm / led g24 / led b22 / led gu5.3 / led e12 / tira led / led расте / расте светлина / хидропоника систем / расте светилка / bombillas led / ampolletas led / usb led / светлина светилка / индустриски осветлување / dj светлина / led ѕид од светлина / ѕидот светилка / led string светлина / празник осветлување / нова година / гарланд / самовила светла / божиќ / ролетни / оркестарот / чувство светла отворено / led божиќ / светилки string светла / led string светла батеријата / декоративни светилки за свадби / чувството led светла / led свадба / водена завеса /

BGN 23.84

Палатка канал фабрика 3D етаж акрилни загоренные писма знак за хотели

материјал : не ' Рѓосувачки челик Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : позадинско осветлување Осветлување извор : СМД LED или ГРБ LED извор на Енергија : AC110 V, AC220 V Оперативен моќ : DC12 V Живот : Молњи 810hours / ден, цел живот може да достигне 3 години или погоре...

BGN 380.80

Безплатна доставка матирана и прозрачна капачка PC корпус алуминиев профил за led ленти 2 м / бр 35 бр. / лот

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mmx25mmx14.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4 парчиња на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

BGN 436.80

15 бял цвят на 7 сегментен модул, led дисплей стаи led спортен таймер цифров часов модул

15" Бела Боја 7 сегмент модул led број led дисплеј спортски тајмер дигитален часовник модул1екранот гас цена ,време,температура2АНТЕНСКИ далечинска контрола3дигитални модул,е многу популарна47 сегмент1.водоотпорен цифри модул : 1 цифра=7 сегмент на модули.Клиентот може да инсталирате led цифри знак со себе во нивниотсопствено барање...

BGN 75.52

ANJOET long Hard flashlight Baseball bat shape LED Flashlight Q5 Факел, 18650 OR 3XAAA For Self-defense lighting

Производ продажба точка: Оваа специјална светилка е направен од алуминиум, што го донесува долго безбол палка форма , тоа изгледа многу тешко...

BGN 21.00 22.56

Mokungit 100M WS2811 Magic Dream Color 5050 RGB Addressable Flexible LED Strip Light 12VDC 30LEDs/M водоустойчив IP67 Бял ПХБ

ПараметарМодел : 5m / roll WS2811 сон боја LED лентаСветлосен извор : SMD 5050 RGBБранова должина (NM) : R / 650nm; G / 520nm; Б / 460nmFPCB боја : Бело / ЦрнаЗаштита Стапка : IP67 Водоотпорен (Може да се користи на отворено, но не подводни)LED количина : 30 LEDs / m, 5m 150 Led диоди со вкупнаIC Модел : WS2811 IC, еден IC контроли три Led диодиРаботен Напон : 12 V DCМакс Работат на струјата : 3АМоќност : 7.2 W / M, 36 W / РолнаЗрак агол : 120 степенРаботна температура : 20 до 60 целзиусови СтепениГолемина : L500cm (5 M) x W1.2cm x T0.25cmНето тежина : 240gЖивотен век : >50000 часаВе молиме имајте на ум : LED лента доаѓа без напојување и контролер.ПрименаИдеален декоративни осветлување за партија, свадба, фестивал, празник, Божиќ, ноќта на Вештерките, светлина скулптура, декоративна слика,отворено рекламирање знаци, прикажува, продавница прозорци, storefronts, бар, ноќен клуб, на улица, тротоарот, дек, парк, тремот, скалите, оградата, таванот, или патеката.Пакет се вклучени20 x 5 M LED лента светлина

BGN 351.98

Светодиодна лента 5050 fiexible light 60Led/m, 5m 300Led, DC 12V, бял, топло бяло, червено, зелено, синьо, жълто, водоустойчив, Безплатна доставка

LED Лента 5050 , Единствена Боја / RGB, 60pcs led диоди SMD5050 по метар, НеВодоотпорен, Водоотпорен,DC12 V, 5 метри / многуДобредојдовте на нашата ПродавницаWelcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршувањеПредностПа и Висок Квалитет на КонтролаБрза ИспоракаКонкурентни ЦениСпецификацијаДимензија(mm) : L*10*2Пакет : Антистатички пластична кесаНето Тежина : 102gМатеријал : FPCBВодоотпорен : НикојНадворешноста Боја : БелаВлезен Напон(V) : DC12 VВлезна Моќност : за 8w / mLed Драјвер : НадворешенDimmable : НикојЗрак Агол : 120°Емитуваат Боја : Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Бела(60006500 K), Топло Бела(28003200 K), Ладно Бела(75008000 K)Животниот век : 50.000 часовиИзвор на светлина : LED SMD 5050 300pcs / 5 MКарактеристикиБренд LED, гарантира светлината, подолг живот,Долниот lumens деградацијаДобра боја конзистентност.Типични АпликацииАрхитектонски декоративни осветлување, Граница / контурата осветлување, Итен безбедност осветлување, Walkway осветлување / Скалила акцент осветлување, Сокриени осветлување / Чове осветлување, Backlighting за signage писма / Channel писмо осветлување, Морски, Слаба светлина, Градина декорацијаПакет Содржина5meters / 1 Тркалаат Led Лента (овој пакет не вклучува никаква власт suply)LED Лента 5050 , Единствена Боја / RGB, 60pcs led диоди SMD5050 по метар, НеВодоотпорен, DC12 V, 5 метри / многу

BGN 11.00 11.49

Безплатна доставка на 10 бр. 4*3 W И 12 W Височина на мощност на led тавана лампа / кабинет light / led тавана светлината на прожекторите

Опис На ПроизводотИме на производ : 4*3 W Таванот вградна светилка Моќ : 4*3 W ЛЕР тип : 4pcs X3 W Големина : 90x44mm Дупка големина : 80mm Материјал : алуминиум Lumens флукс : 100lm / W Боја temp : Топло бела : 28003000k бела 50006000 K LED Драјвер : надворешни постојан струја Возачот Напон : AC85265v 50 / 60 HZ Тело боја : БелаФункција : 1...

BGN 180.61