• Ново
Безплатна доставка лимон / червен / жълт/зелен/бял / синьо / лилаво/розово от 3 м гъвкав неонова светлина EL тел въже тръба с контролер

Безплатна доставка лимон / червен / жълт/зелен/бял / синьо / лилаво/розово от 3 м гъвкав неонова светлина EL тел въже тръба с контролер

BGN 12.78
BGN 8.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


Постојат 10 бои можете да изберете;
како што се Црвена , Зелена , Жолта , Виолетова , Портокалова , Сина , Лимон , Розова , Небото-сина , Бела;
ве молиме да ни остават пораки за боја ви треба 1.Флексибилни и отпорен на вода , може да биде свиткана во било која форма и се сече на било која должина. 2.Може да понуди 360 степени на осветлување 3.Заштеда на енергија , долг живот време 4.Живот време : повеќе од 12,000 часа 5.2 светлина начини : стабилен на , брз трепка 6.Одлично за автомобил декорација , партии , кампување , бар декорација и така натаму 7.Жица со дијаметар 2.3 mm 8.Жица должина : 3 M 9.Работна температура : - 40 степен до 80 степен 10.Поддржано од : 2 X AA батерии (не се вклучени) 11.Бои : 10 бои за да го изберете моќ инвертер; Батеријата пакет
Пакет Се Вклучени :
1x 3 M ЕЛ Жица
1x Контролер ( Батерии не се вклучени )

Всичко за продукта

Цвят:
Бяло, жълто, червено, лилаво, зелено, синьо, лимон, оранжев, розов, син
Тип Елемент:
Стриптийз
търговска марка:
YJBCo
Средният живот (ч):
12000
документ:
CCC, CE, RoHS
Случай:
дневна
Източник На Захранване:
DC
Вид на уплътнението:
SMD
Номер На Модела:
El wire
Напрежение:
1.5V

Подобни продукти в категория

Mokungit 100M WS2811 Magic Dream Color 5050 RGB Addressable Flexible LED Strip Light 12VDC 30LEDs/M водоустойчив IP67 Бял ПХБ

ПараметарМодел : 5m / roll WS2811 сон боја LED лентаСветлосен извор : SMD 5050 RGBБранова должина (NM) : R / 650nm; G / 520nm; Б / 460nmFPCB боја : Бело / ЦрнаЗаштита Стапка : IP67 Водоотпорен (Може да се користи на отворено, но не подводни)LED количина : 30 LEDs / m, 5m 150 Led диоди со вкупнаIC Модел : WS2811 IC, еден IC контроли три Led диодиРаботен Напон : 12 V DCМакс Работат на струјата : 3АМоќност : 7.2 W / M, 36 W / РолнаЗрак агол : 120 степенРаботна температура : 20 до 60 целзиусови СтепениГолемина : L500cm (5 M) x W1.2cm x T0.25cmНето тежина : 240gЖивотен век : >50000 часаВе молиме имајте на ум : LED лента доаѓа без напојување и контролер.ПрименаИдеален декоративни осветлување за партија, свадба, фестивал, празник, Божиќ, ноќта на Вештерките, светлина скулптура, декоративна слика,отворено рекламирање знаци, прикажува, продавница прозорци, storefronts, бар, ноќен клуб, на улица, тротоарот, дек, парк, тремот, скалите, оградата, таванот, или патеката.Пакет се вклучени20 x 5 M LED лента светлина

BGN 351.98

На 3 метра (1.5 мм) el тел+ 5V USB инвертор с USB ключ+ разход на поръчка е на разположение

Жица Должина : 3 метри долга 1.5 mm ел жица Инверторот : 5v USB инверторот со USB Преклопник Карактеристики на Производот : Овој производ е нова генерација на меѓународната приказ осветлување технологија, изглед слично на обичните телефонски...

BGN 4.16

50 x 1M комплекти / Лот T-образна анодизиран led профил alluminium profil и al6063 LED линейно осветление за пода или вградени стенни осветителни тела

50 X 1 M Групи / Многу T тип Елоксирани Led alluminium профил и AL6063 led линеарна осветлување за подот или вдлабнати ѕид светлаLED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : бриши / forsted / млечниот Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 23.1 X8.9 MM Внатрешна ширина 12.3 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма ТАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

BGN 368.00 387.02

Безплатна доставка на 10 бр. 4 W висока мощност led тавана лампа / кабинет светлина / 4*1 W led осветление / led тавана светлината на прожекторите

Опис На ПроизводотИме на производ : 4 W Таванот вградна светилка Моќ : 4 W LED type : 4pcs X1 W Големина : 90x44mm Дупка големина : 80mm Материјал : алуминиум Lumens флукс : 100lm / W Боја temp : Топло бела : 28003000k бела 50006000 K LED Драјвер : надворешни постојан струја Возачот Напон : AC85265v 50 / 60 HZ Тело боја : БелаФункција : 1...

BGN 146.93

Най-новото конструированное Led 45W*5 225W расте светло адвокатско съсловие за гидропонного закрит здравно фабрика за търговско отглеждане на

СПЕЦИФИКАЦИЈАКАРАКТЕРИСТИКИ на Оваа LED светилка е Сосема нов & висок квалитет Расте центарот на Вниманието нема сенка и да се во одлична состојба, тоа е заштеда на Енергија ниска потрошувачка на енергија, долг животен век и повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво, HPS и повеќето Халоген Светилка Ниска греење, безбедно и издржливи...

BGN 118.00 170.40

Trecaan 1.2 M 10 Led String Светлини дървени светодиоди във формата на сърце вътрешни и външни светлини за сватбеното парти (топло бяла светлина)

Точка Име : Led string светлинаЕмитуваат Боја : Топло БелаLED Количина : 10pcsДолжина : 1.2 МетриВлезен напон : 2 buc АА батерија (не се вклучуваат)Долг живот : >50.000 часаСертификација : CE & Ro HSПакет : 1 buc led string светлина1.Ние ви препорачуваме да користите Зачувам која е безбедна и за нас...

BGN 7.00 7.97

(5 бр./лот) 85-265 3 години гаранция, CE и RoHS 15 W 300*300 300x300 Dimmable LED Panel Light 300x300 mm 30х30 см

Dimmable LED Панел Светлина Спецификација : Dimmable LED Панел Светлина Чип Бренд : Epistar Моќ : 15 W Димензија : 300x300mm Боја : Бела,Топло Бела Прозрачна Флукс : 1350 LM Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 целзиусови степени животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

BGN 145.60

ANJOET long Hard flashlight Baseball bat shape LED Flashlight Q5 Факел, 18650 OR 3XAAA For Self-defense lighting

Производ продажба точка: Оваа специјална светилка е направен од алуминиум, што го донесува долго безбол палка форма , тоа изгледа многу тешко...

BGN 21.00 22.56

4.5 M x 3M 300 LED Home Outdoor Holiday Коледа Decorative Wedding коледа String Фея Curtain Garlands Strip Party Светлини

4.5 M x 3М 300 LED Дома Отворено Празник Божиќ Декоративни Свадба божиќ String Самовила Завеса Garlands Лента Партија СветлаСпецификации : Големина : 4.5 Mx3 MLED количина : 300pcsLED string : 12pcs жици, 25 светилка светилки по stringБоја : Бела / Топло белаВлезен напон : EU220vВклучете контролор : 8 видови на начини Комбинација inwaves последователни slo glo брка / флеш бавно исчезнат трепкане стабилен наПриклучокот на контролор : 60cmCoppery жица+Пластичен капакКарактеристики : Широко се користи во Случаи : бар, хотел, сала, градина, плоштад, улица, гаража, автомобил, мотоцикл, производ знаци и на фестивалот, осветлување..Лесно да се инсталира на повеќето површини : Стакло, Дрво, Метал и ПластикаВисок квалитет и долг животен век за внатрешна и надворешна употребаНиска потрошувачка на енергија со светли боиЕнергетски ефикасни, речиси без одржувањеPlug and play, едноставни за ракувањеСовршен за Божиќ прозорецот екранот, забава, роденден, свадба и многу други празници и фестивал осветлувањеИзвестувања : 1...

BGN 21.00 36.50

Безплатна доставка, 100 бр 5050 SMD 60 LED / M RGB Ивица 5M 300 LED DC12V IP65 водоустойчив SMD фенерче LED Strip Single color Light

Оваа SMD 5050 LED Лента на Светлина е совршен за декорација на вашиот дом, автомобил, во продавница, на сцената, бар, КТВ, хотел, мост и така натаму.Водоотпорен 5050 5 M 300 SMD RGB LED Лента СветлинаКарактеристики : Оваа 5 M SMD 5050 LED Лента на Светлина е за декорација и beautification на различни прилики : дома, во автомобил, во продавница, на сцената, бар, КТВ, хотел, мост и така натаму.Различни светла боја.Со далечински контролер и контрола кутија, ви нуди повеќе изненадени ефекти.Висок квалитет и долг животен век.Мека и еластична.На било која површина и во било која форма.Водоотпорен и издржливи.Еколошки : Ниска употреба на јаглерод, без зрачење, без треперење, и нема загадување на човекот исредина.Сигурна и стабилна.Лесен за инсталација : лепила или ноктите ќе работат.Спецификации : LED type : SMD 5050LED количина : 300 компјутери (60 компјутери / m)Лента должина : 5 MМоќност : 72 W / 5 MБранова должина : R 625±2.5 NM, Б 470±2.5 NM, G 525±2.5 NMПотрошувачка : 14.4 W по 1 метарСветла боја : R G B , Црвена , Зелена , Сина , Жолта , Бела .Влез : DC 12 VВодоотпорен ниво : IP65Производ тежина : 243gЗабелешка : за Напојување Не е вклучен или IRДалечински.Пакетот вклучува : 100 * LED Лента Светлина1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT PP и така натаму...

BGN 807.00 876.77

Светодиодна лента 5050 DC12V гъвкави led светлина 60LED/m 5 m / Лот бяла / топло бяла / студено бяло / RGB 5050 светодиодна лента

DC12 V LED Лента 5050 60 Led диоди / m 5m / многу Карактеристики на Производот : 1 Врвен право 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност...

BGN 7.00 7.20

Светодиодна лента 5050 fiexible light 60Led/m, 5m 300Led, DC 12V, бял, топло бяло, червено, зелено, синьо, жълто, водоустойчив, Безплатна доставка

LED Лента 5050 , Единствена Боја / RGB, 60pcs led диоди SMD5050 по метар, НеВодоотпорен, Водоотпорен,DC12 V, 5 метри / многуДобредојдовте на нашата ПродавницаWelcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршувањеПредностПа и Висок Квалитет на КонтролаБрза ИспоракаКонкурентни ЦениСпецификацијаДимензија(mm) : L*10*2Пакет : Антистатички пластична кесаНето Тежина : 102gМатеријал : FPCBВодоотпорен : НикојНадворешноста Боја : БелаВлезен Напон(V) : DC12 VВлезна Моќност : за 8w / mLed Драјвер : НадворешенDimmable : НикојЗрак Агол : 120°Емитуваат Боја : Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Бела(60006500 K), Топло Бела(28003200 K), Ладно Бела(75008000 K)Животниот век : 50.000 часовиИзвор на светлина : LED SMD 5050 300pcs / 5 MКарактеристикиБренд LED, гарантира светлината, подолг живот,Долниот lumens деградацијаДобра боја конзистентност.Типични АпликацииАрхитектонски декоративни осветлување, Граница / контурата осветлување, Итен безбедност осветлување, Walkway осветлување / Скалила акцент осветлување, Сокриени осветлување / Чове осветлување, Backlighting за signage писма / Channel писмо осветлување, Морски, Слаба светлина, Градина декорацијаПакет Содржина5meters / 1 Тркалаат Led Лента (овој пакет не вклучува никаква власт suply)LED Лента 5050 , Единствена Боја / RGB, 60pcs led диоди SMD5050 по метар, НеВодоотпорен, DC12 V, 5 метри / многу

BGN 11.00 11.49

Безплатна доставка, промоция 5шт / много ! 4 8W round led panel light, AC100-240v/50-60HZ, CE&ROHS, indoor таван led sign panel lamps

Уредни дизајн,5pcs / многу промоција ! Бесплатен превозот!4" 8w круг led панел светлина,глобална напојување за AC100240v / 5060 HZ,CE&ROHS,внатрешна led таванот знак панел светилкиТехнологија параметар : Боја : Кул бела, топло бела, други достапни...

BGN 423.68

Безплатна доставка на 10 бр. 4*3 W И 12 W Височина на мощност на led тавана лампа / кабинет light / led тавана светлината на прожекторите

Опис На ПроизводотИме на производ : 4*3 W Таванот вградна светилка Моќ : 4*3 W ЛЕР тип : 4pcs X3 W Големина : 90x44mm Дупка големина : 80mm Материјал : алуминиум Lumens флукс : 100lm / W Боја temp : Топло бела : 28003000k бела 50006000 K LED Драјвер : надворешни постојан струја Возачот Напон : AC85265v 50 / 60 HZ Тело боја : БелаФункција : 1...

BGN 180.61

Най-новият оригинален JETBeam TH15 тактически фенер CREE XHP35 E2 1300lm лумена с micro-usb акумулаторна батерия 18650 2600mah

Карактеристики : Макс капацитет до 1300 lumens и фрли растојание од 228 метри, со една батерија 18650 Патентиран тројно опашка прекинувачи и несакани switch за еден раце работа со ергономски switch локации Патентиран JETBeam тројно опашка ќе се овозможи тактички режимот со еден допир strobe и поедноставен излези со високо како стандардни Удобен страна овозможува switch 5 интензитет селекции (со исклучок на турбо и strobe) со мемориска функција Скриени турбо функција е достапна и за двата режими Интелигентна контрола на температурата систем за да се зголеми животниот век на LED Нисконапонски индикатор функција потсетува корисникот на замена на батеријата во време Обратна поларитетот заштита за да се спречи штета предизвикана од несоодветна батерија вметнување Еден бесплатен микроUSB полнење батерија 18650 вклучени за лесно полнење со било 5 V извори на енергија. И двете клип и тактички прстен вклучени во пакетот за различни апликации Зајакнато ултрајасно минерално стакло со антирефлективен слој Изградени од аеро одделение алуминиум легура HAIII воена одделение харделоксирани финиш Водоотпорен оценка : IPX8 (2 метри под вода) Додатоци се Вклучени за слободни : Holster 2600m Ah батерија 18650 Опрстен Lanyard Гумена капа

BGN 160.00 172.26

LED Star Curtain Light 12Stars 2M Коледа Light Curtain Icicle String Светлините на празничното осветление

LED Ѕвезда Завеса Светлина 12 Stars 2 M Божиќ Светлина Завеса Icicle String Светла Празник осветлување Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта...

BGN 27.00 38.83

Безплатна доставка матирана и прозрачна капачка PC корпус алуминиев профил за led ленти 2 м / бр 35 бр. / лот

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mmx25mmx14.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4 парчиња на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

BGN 436.80

DHL и EMS безплатна доставка 20 м / лот 5 м / макара 24 в 3528 1200 smd led CCT е цветната температура може да се регулира и затемняемая ивица бял+топъл бял

DHL ЕМС бесплатен превозот 20 милиони / многу 5m / ролна 24 V 3528 1200 smd led УПТ боја температура прилагодливи и dimmable лента бели+топло белаБоја Температура Прилагодливи УПТ Прилагодливи LED ЛентаКарактеристики : 1...

BGN 370.94

Безплатна доставка от 2 м / бр 20 бр / лот led алуминиев профил с капак, двухрядная led лента алуминиев профил, ъглов led профил

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X21mm X21mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнАко имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.Answer : ___________________________ Note : Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.

BGN 324.80