• Ново
Гореща печат фолио златист цвят и сребърен цвят горещ натиснете върху хартия или пластмасова 16cm x 120 млн. целеви или 64cm x 120 млн. целеви топлината печат филм

Гореща печат фолио златист цвят и сребърен цвят горещ натиснете върху хартия или пластмасова 16cm x 120 млн. целеви или 64cm x 120 млн. целеви топлината печат филм

BGN 44.80

Сума
Налично за поръчка


ЗЛАТО И СРЕБРО ТОПЛА ФОЛИЈА ПЕЧАТ ТОПЛА ПРИТИСНЕТЕ НА ХАРТИЈА ИЛИ ПЛАСТИКА 16 CM*120 M
ИЛИ 64 CM X 120 M
Ако купувате 1 тркалаат 64cm x 120m или 2rolls 16cm x 120m
Ние ќе бесплатен превозот од DHL, UPS-от,ТНТ, FEDEX,ARAMEX,DPEX,EMS И ТАКА НАТАМУ.
Препорачана Температура/Времето
100degree-110degree 0.3-0.8 s
Тоа се користи за топол печат на мали,средни и големи областа на дизајн или линии.
На пример Хартија кутија,Поздрав Картичка,Табот,Печатени на Хартија ,Шопинг торба,итн.
Тоа се користи за топол печат на мали,средни и големи областа на пластични материјали,
на пример, PP,PVC,домашни МИЛЕНИЧИЊА и сл.
Ако имате било какви прашања и барање, ве молиме оставете порака.

Всичко за продукта

Тип:
залепваща лента
Вид Тиксо:
лентата на Васи
Номер На Модела:
Сребро 120
Цвят:
Сребро

Подобни продукти в категория

10 бр точков тиксо самозалепващи канцеларски материали Декоративна лепенка, стикер Fita САМ инструмент за scrapbooking многоцветное случайно разпределение

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 10 КОМПЈУТЕРИ Точки Маскирање Лента Лепило Канцелариски Декоративни Магарешки Налепница Fita DIY Scrapbooking Алатки Multicolor Случаен ДистрибуцијаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетТип : Хартија лентаголемина : околу 1,5 см ширина , 3 m должинаКоличина : 10 КОМПЈУТЕРИ (Пратени по случаен избор)Боја : Multicolor испрати случаен изборКарактеристики : Fashion & ЕдноставнаБоја разлика, ве молиме да се разбере[xlmodel][фото][0000] Слики

BGN 4.00 4.72

1X Kawaii flower series лента Васи лентата на САМ украса scrapbooking планер тиксо kawaii самозалепваща лента канцеларски материали

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

BGN 2.00 3.42

2,5 см*7 м прекрасен балон Васи Лентата на САМ украса scrapbooking планер маскирующая Лента тиксо Kawai канцеларски материали 2 бр

ОписЛента Димензии : Должина 7 M ,Ширина од 2,5 CM Материјал : Хартија Количина : 2 BUC Апликација : Излет,бележник и дневник декорација,DIY Фото Албум селотејп карактеристики : лесен за употреба, може да биде напишана, проѕирен, рачно изработени се многу силни...

BGN 3.00 3.02

24 бр. / лот 502 течен клей Супер пин лепило за стъкло керамични хартия, канцеларски материали, ученически пособия 6940

солидна лепило лепак стап лепак канцелариски канцелариски и училишен прибор pistola де keratina достав24 компјутери / Многу Достав 502 супер лепак Течни Контакт лепило за хартија ткаенини метал и стакло канцелариски канцеларија училиште материјали 6940Функција : Инспирација : лепак.Боја : 1 дизајн.Тело Материјал : да се Чува подалеку од дофат на деца.Големина : 9*2cm.Тежина : 10g.Функција : Лепак stick / Подарок.Совет : Ова е 24 парчиња / Многу...

BGN 31.00 38.40

1бр 73 x 17 мм залепваща электроизоляционная Лента ролка кралско синьо

1 PCS 73 x 17mm Лепило Електрични Изолациони Ленти се Тркалаат Кралска Сина Секој обид за 1pcs!!!! Име на производ Изолација Лента Лента Ширина 17 мм Лента Вкупната Дебелина 12 mm Лента Должина од 18 Метри, Вкупната Дијаметар 73 мм ПВЦ Материјал Кралска Сина Боја

BGN 7.44

Фолио Васи лента 2017 нов 158 шарки 150 бр./лот декоративни канцеларски ленти Kawai scrapbooking инструменти 1.5 см. *10 м за търговия на едро

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 2017 НОВИ 158 Модели 150pcs / Многу Фолија Washi Лента Декоративни Канцелариски Лента Kawaii Scrapbooking Алатки 1.5 cm *10m за промет на Големо Пред ставање на ред, pls не читаат belows : ) 1.Објектот големина : W 1.5 cm * L 10m 2...

BGN 240.00 300.00

2 елемента вкусна поничка декоративна Васи Лентата на САМ scrapbooking тиксо ученически канцеларски материали Эсколар Папелария

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 2 ПАРЧИЊА Вкусни Крофна Декоративни Washi Лента DIY Scrapbooking Маскирање Лента Училиште Канцеларија Снабдување Escolar PapelariaМатеријал : ХартијаЛента Големина : За 15mm Х 7mСе Однесува На : Scrapbooking, Дневник, Хартија За Порака, Фото Албум Декоративни, И Др.Сосема Нов + Висок Квалитет !Пакување Листа : 2 ПАРЧИЊА ЛентиAnswer : ___________________________ Note : Фото Боја Може Да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори.[xlmodel][фото][0000] Слики

BGN 3.00 3.06

18 броя тънки Васи лента британски модел маскиране на лентата на САМ албум бележки аксесоари деко стикер канцеларски материали, ученически пособия FJ872

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот18 компјутери тенок washi лента Британскиот модел маскирање ленти DIY албум бележник додатоци Деко налепници Канцелариски училиште снабдување FJ872Функција : Инспирација : Британскиот модел.Боја на каросеријата : 18 различни лента.Големина : една лента е Wideth 7mm, 5m Должина .Тежина : 6g.Функција : Декорација / Album foto Scrapbooking tools .Совет : Ова е 18 компјутери / Многу, случајно се меша со 18 различен дизајн...

BGN 10.00 14.40

JBFISH цветя Васи тиксо декоративни Сам Лента Васи пролетта цвете лепкава хартия маскирующая тиксо scrapbooking 7004

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size : 3m * 30мм;3m * 20mm;3m * 15mm;3m * 5mm Пакување Листа : 5 X Канцелариски Лента 3m * 30мм X1 3m * 20mm X1 3m * 15mm X1 3m * 5mm X2 Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

BGN 4.00 5.07

1бр японски канцелярский тиксо нож Васи Лента организатор за съхранение на нож офис Лента диспенсер офис консумативи

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 1 PC Јапонски Канцелариски Маскирање Лента Машина Washi Лента Складирање Организатор Машина за Статистика Лента Фармацевт Канцелариски МатеријалиМатеријал : PS+ABSБоја : Беж / Жолта / Зелена(Случаен испрати, не изберете боја)Големина : 10.2 X 9 X 7.1 cm (погоден за чување на washi ленти во рамките на кол 65mm и ширина 75mm)Производот содржи : 1 КОМПЈУТЕР washi лента машина (лента не е вклучена)Карактеристики : Тоа е washi лента складирање кутија исто така машина, многу корисно.Тоа може да бидат додадени на врвот ( ви препорачуваме да се купи две за да додадете на врвот), голем за да зачувате простор на вашиот десктоп.[xlmodel][фото][0000] Слики

BGN 4.98

Творчеството Души време Васи Лентата на САМ украса scrapbooking планер тиксо тиксо канцеларски материали 1бр

ОписЛента Димензии : Должина 7 M ,Ширина 3 CM Материјал : Хартија Количина : 1 BUC Апликација : Излет,бележник и дневник декорација,DIY Фото Албум селотејп карактеристики : лесен за употреба, може да биде напишана, проѕирен, рачно изработени се многу силни...

BGN 2.00 2.27

ново записване е 7 м градинска серия Васи хартиена лента хартиена маскирующая Лента етикети декоративни стикери адгезивная Лента XQT0216-005

2016 година Нови Пристигнување 7 M Washi Хартиена Трака Маскирање Лента Декоративни Налепници Налепница Adhensive ЛентаОпис На Производотве молиме најдете големина на сликаФункција : 1)прекрасен дизајн2)прекрасно канцелариски материјал и подароци,3)високо квалитетен материјал & Лепак4)може да се користи во канцеларијата и домот, : Слика : по производ слика е за вашиот референца.Ве молиме да ни ги испратите пораки пред да било спорови или лошо повратни информации,ние ќе се обидеме да ги решат проблемите за вас...

BGN 4.94

10Designs на цветя / дървета / трева/листа от гинко модел японски Васи декоративен лепило САМ маскирующая хартиена лента на етикета стикер подарък

Опис на производот Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 30мм, Должина околу 5М Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ......

BGN 4.56

3шт творчески цветни декоративни залепваща лента за прикриване на Васи Лентата на САМ scrapbooking стикер стикер училище офис на доставка

Опис Лента Големина : 10мм*10mКоличина : 3 ЕЕЗ Апликација : Излет,бележник и дневник декорација,DIY Фото Албум селотејп карактеристики : лесен за употреба, може да биде напишана, проѕирен, рачно изработени се многу силни...

BGN 2.00 2.54