• Ново
2 елемента вкусна поничка декоративна Васи Лентата на САМ scrapbooking тиксо ученически канцеларски материали Эсколар Папелария

2 елемента вкусна поничка декоративна Васи Лентата на САМ scrapbooking тиксо ученически канцеларски материали Эсколар Папелария

BGN 3.06
BGN 3.00 -2 %

Сума
Налично за поръчка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 2 ПАРЧИЊА Вкусни Крофна Декоративни Washi Лента DIY Scrapbooking Маскирање Лента Училиште Канцеларија Снабдување Escolar Papelaria
Материјал : Хартија
Лента Големина : За 15mm Х 7m
Се Однесува На : Scrapbooking, Дневник, Хартија За Порака, Фото Албум Декоративни, И Др.
Сосема Нов + Висок Квалитет !
Пакување Листа : 2 ПАРЧИЊА Ленти
Answer : ___________________________ Note : Фото Боја Може Да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Всичко за продукта

Тип:
залепваща лента
търговска марка:
PTDWCR
Вид Тиксо:
лентата на Васи
Номер На Модела:
Декоративни
Име 1:
Поничка Васи Лента
Име 2:
декоративна лента
Името на 3:
направи си сам Васи лента

Подобни продукти в категория

1Roll=15mmx7m високо качество перо шаблон японски Васи Декоративна тиксо САМ маскирующая хартиена лента на етикета стикер за подарък

Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 15mm, Должина 7 M Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ......

BGN 4.61

23 дизайн (да вземе избор ) 15 мм цветя модел на японски Васи декоративен лепило САМ маскирующая хартиена лента, стикер

Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 15mm, Должина 7 M Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ......

BGN 3.65

1X Kawaii flower series лента Васи лентата на САМ украса scrapbooking планер тиксо kawaii самозалепваща лента канцеларски материали

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

BGN 2.00 3.42

10 роли бяла двустранна лепенка, стикер високо качество на гел двустранна залепваща лента на ученически пособия, офис 6 мм*10 м

Спецификации : Тип : Двоен Двострано ЛентаМатеријал : Памук хартијаДолжина : Околу 10mШирина : Прибл.6mm / 0.24 инченПакетот вклучува : 10 ролни Двојно Двострано Силна селотејпЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса...

BGN 6.00 6.96

10 бр точков тиксо самозалепващи канцеларски материали Декоративна лепенка, стикер Fita САМ инструмент за scrapbooking многоцветное случайно разпределение

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 10 КОМПЈУТЕРИ Точки Маскирање Лента Лепило Канцелариски Декоративни Магарешки Налепница Fita DIY Scrapbooking Алатки Multicolor Случаен ДистрибуцијаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетТип : Хартија лентаголемина : околу 1,5 см ширина , 3 m должинаКоличина : 10 КОМПЈУТЕРИ (Пратени по случаен избор)Боја : Multicolor испрати случаен изборКарактеристики : Fashion & ЕдноставнаБоја разлика, ве молиме да се разбере[xlmodel][фото][0000] Слики

BGN 4.00 4.72

Творчеството Души време Васи Лентата на САМ украса scrapbooking планер тиксо тиксо канцеларски материали 1бр

ОписЛента Димензии : Должина 7 M ,Ширина 3 CM Материјал : Хартија Количина : 1 BUC Апликација : Излет,бележник и дневник декорација,DIY Фото Албум селотејп карактеристики : лесен за употреба, може да биде напишана, проѕирен, рачно изработени се многу силни...

BGN 2.00 2.27

Васи Лента сърцето на японски 1.5*10 метра Kawai scrapbooking инструменти тиксо Коледен фото албум Сам декоративни ленти

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За нарачки Без Следење на Информации во Вашата Земја...

BGN 2.00 2.22

3шт творчески смесен цвят на малки Точковидни шарки Васи Лента декоративни самозалепващи маскиране хартиени ленти

Опис Лента Димензии : Должина 10 M ,Ширина 1.0 CMКоличина : 3 ЕЕЗ Апликација : Излет,бележник и дневник декорација,DIY Фото Албум селотејп карактеристики : лесен за употреба, може да биде напишана, проѕирен, рачно изработени се многу силни...

BGN 2.00 2.54

JBFISH цветя Васи тиксо декоративни Сам Лента Васи пролетта цвете лепкава хартия маскирующая тиксо scrapbooking 7004

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size : 3m * 30мм;3m * 20mm;3m * 15mm;3m * 5mm Пакување Листа : 5 X Канцелариски Лента 3m * 30мм X1 3m * 20mm X1 3m * 15mm X1 3m * 5mm X2 Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

BGN 4.00 5.07

1бр 73 x 17 мм залепваща электроизоляционная Лента ролка кралско синьо

1 PCS 73 x 17mm Лепило Електрични Изолациони Ленти се Тркалаат Кралска Сина Секој обид за 1pcs!!!! Име на производ Изолација Лента Лента Ширина 17 мм Лента Вкупната Дебелина 12 mm Лента Должина од 18 Метри, Вкупната Дијаметар 73 мм ПВЦ Материјал Кралска Сина Боја

BGN 7.44

18 броя тънки Васи лента британски модел маскиране на лентата на САМ албум бележки аксесоари деко стикер канцеларски материали, ученически пособия FJ872

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот18 компјутери тенок washi лента Британскиот модел маскирање ленти DIY албум бележник додатоци Деко налепници Канцелариски училиште снабдување FJ872Функција : Инспирација : Британскиот модел.Боја на каросеријата : 18 различни лента.Големина : една лента е Wideth 7mm, 5m Должина .Тежина : 6g.Функција : Декорација / Album foto Scrapbooking tools .Совет : Ова е 18 компјутери / Многу, случајно се меша со 18 различен дизајн...

BGN 10.00 14.40

8 бр. / лот художествена поредица от хартиена залепваща лента творчески импрессионистский стил на рисуване Васи лента канцеларски материали, ученически пособия (tt-2

Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет Kawaii објектСпецификации : Големина : 15mmx7 M8 дизајн за избере, Или да испратите микс дизајн,ви благодариме!Напомена : (1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака...

BGN 12.00 20.11

1бр японски канцелярский тиксо нож Васи Лента организатор за съхранение на нож офис Лента диспенсер офис консумативи

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 1 PC Јапонски Канцелариски Маскирање Лента Машина Washi Лента Складирање Организатор Машина за Статистика Лента Фармацевт Канцелариски МатеријалиМатеријал : PS+ABSБоја : Беж / Жолта / Зелена(Случаен испрати, не изберете боја)Големина : 10.2 X 9 X 7.1 cm (погоден за чување на washi ленти во рамките на кол 65mm и ширина 75mm)Производот содржи : 1 КОМПЈУТЕР washi лента машина (лента не е вклучена)Карактеристики : Тоа е washi лента складирање кутија исто така машина, многу корисно.Тоа може да бидат додадени на врвот ( ви препорачуваме да се купи две за да додадете на врвот), голем за да зачувате простор на вашиот десктоп.[xlmodel][фото][0000] Слики

BGN 4.98

24 бр. / лот 502 течен клей Супер пин лепило за стъкло керамични хартия, канцеларски материали, ученически пособия 6940

солидна лепило лепак стап лепак канцелариски канцелариски и училишен прибор pistola де keratina достав24 компјутери / Многу Достав 502 супер лепак Течни Контакт лепило за хартија ткаенини метал и стакло канцелариски канцеларија училиште материјали 6940Функција : Инспирација : лепак.Боја : 1 дизајн.Тело Материјал : да се Чува подалеку од дофат на деца.Големина : 9*2cm.Тежина : 10g.Функција : Лепак stick / Подарок.Совет : Ова е 24 парчиња / Многу...

BGN 31.00 38.40

3 см ширина красива Васи Лента тиксо САМ scrapbooking стикер стикер за прикриване на плавателни съдове Лента

За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистар на Воздухот Mail.За нарачки > $5,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.За нарачки >180,Слободни Изразат Испорака преку EMS / DHL / Aramex итн.Освен Некои Далечна Земја.Да Видиме Неверојатни Цени,Добредојдовте на Нашата Големо Продавница .Кликнетеголемина : 7 метри долги3 см широк

BGN 3.00 3.49

Гореща печат фолио холограма фолио сребърен цвят B24 гореща преса, на хартия или пластмасова 64cm x120m топлината печат филм

Топла фолија печат holographic фолија сребрена боја B24 топла притиснете на хартија и пластични 64cm x120m топлина печат филмПрепорачана Температура / Времето110degree130degree 0.30.8 sТоа се користи за топол печат на мали,средни и големи областа на дизајн или линии.На пример Хартија кутија,Поздрав Картичка,Табот,Печатени на Хартија ,Шопинг торба,итн.Тоа се користи за топол печат на мали,средни и големи областа на пластични материјали,на пример, PP,PVC,домашни МИЛЕНИЧИЊА и сл.Фолија големина : 64cm x 120mАко имате било какви прашања и барање, ве молиме оставете порака.

BGN 144.00

1 бр карикатура цветни декорации и творчески сладък Флаш декорации DIY Бележки Маска Лентата ученически канцеларски материали

100% Сосема Нов Дизајн : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × Само селотејп Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

BGN 0.18

9шт=1 компл. цвят ръчно сълзи Васи тиксо притежателя на канцеларски материали цялата ролка карикатура САМ албум Дневник ръчно изработени сметка украса

Име : DIY боја декорација Washi Лента на Дното картичка големина : 14.8*10см Материјал : Washi+ пластична Амбалажа : дното картичка +9 ролна Washi Лента+ селотејп Носителот Боја : испраќаат случајно Добредојдовте во мојата продавница и да ја посетите мојот нов производ ви благодариме за Превозот Подготвува Време : ние ќе ја испрати на предмети во рамките 13 дена по вашата исплата ...

BGN 3.00 3.26