• Ново
High Power Blue Laser Pointer 800000mw 450nm Lumen Focusable Burning Lazer Pen Burn Paper Lit Cigarette Cutting Hunting+5 капсули

High Power Blue Laser Pointer 800000mw 450nm Lumen Focusable Burning Lazer Pen Burn Paper Lit Cigarette Cutting Hunting+5 капсули

BGN 316.80
BGN 253.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


Функција : Крај на фотографијата е прикажано, Едноставен и лесен за употреба. Користете го вашиот ласерски покажувач до точка во секое саканиот цели на проекција на екранот, видео. Низ небото, што ќе ви овозможи да се најде на ѕвезди во фан дена сакате ѕвезди, е лидер во огромното небо. Во можност се да запалат цигара кога се прилагоди се фокусира на тоа. Штедење на енергија, лесни, погоден за ставање во вашиот џеб или чанти. Овој ласерски покажувач може да се користи за презентации, настава индикатор, детски забавен и многу повеќе. Овој висок квалитет на ласерски покажувач усвојува најновата технологија оптика и microelectronics. Притиснете го копчето за префрлување на дното, не треба да се држите кога го користите. Преносни големина и наука облик дизајн
Спецификации : бранова Должина : 450nm. Зрак стил : континуирана линија. Материјал : Алуминиум легура Тело Боја : Црна Дамка големина : 6 M место Напојување : 2 x Li-ion 26650 Батеријата Ласерски опсег : 10000 метри (5 Километри). Режим на фокус : unadjustable. Тело материјал : aerometal. Работен напон : DC=7 V. Загрејте време : Горат Натпревар,Хартија,Цигари,Дрво,Огномет
Известување : Никогаш не момент тоа да очи и Чувајте ја подалеку од деца!!!
Пакети Содржина
1 x Сина Ласерски Покажувач
1 x Полнач
5 x ѕвезда капи
1 x Заштитни очила
2 x 26650 Li-ion Батерија (не се вклучуваат)
2 x Безбедност копче
1 x Алуминиумска КУТИЈА
Напомена : оваа ставка не се вклучуваат на батеријата,бидејќи Батеријата е забранет на авион.овој ласерски покажувач се користат две парчиња 26650 батерија,ве молиме да ги купите на батеријата од вашата земја,тоа е лесно да се најде,ви благодариме
Внимание
1. Сите наши производи имаат положено преку строга тестирање и инспекција пред брод надвор;
2. Спецификации и модели се предмет на промена без претходно известување.
3. што би требало да знаете дека производот е направен во Кина ,откако ќе ги купите нашите производи. ние нема да ги преземат сите
должност на спорови генерирани од недоразбирање
Без разлика што се извори подароци за промет на големо, трговијата на мало или промоција, ќе се најде идеален предмети со евтини
големопродажната цена на нашата компанија. Дури и ако не можете да го најдете точниот предмети што треба, ве молиме испратете ни слика
и ние извор за вас со висока ефикасност.

Всичко за продукта

Изходна Мощност:
1-5 Mw
Номер На Модела:
лазерен показалец
Тип:
Лазерен Мерник

Подобни продукти в категория

Тактически фенер и зелен лазерен мерник CREE LED Light Combo Mount Ultra Bright 225 lumen за уивър picatinny 20mm C

Карактеристики : 225 lumens LED светло и вистина бел ден зелени ласерски поглед единица.НАПРАВЕНИ ОД АВИОН ОДДЕЛЕНИЕ АЛУМИНИУМБезбедна ambidextroпрекинувачи за независна ласерски и светлина за активирање.Посебни Strobe ласерски Функција привремено ролетни и disorients вашиот предизвикувач.Иновативни прикачите / оттргне железнички систем на монтирањеПридвижуван од два CR123 A батерии обезбедување на приближно 5 часа континуирано ласерски употреба и 2,5 часа светло употреба.ласерски целосно прилагодливи и замена на батеријата.ласерски strobes само за повеќе продолжена употребаМала тежина компактен дизајн го прави ракувањетоудобно и природни.Шок отпорни.ПЛАНИНАТА СЕ КОРИСТИ ТРИЕЊЕ НА МОНТИРАЊЕ НА СИСТЕМОТ, ТАКА ШТО НЕМА ДА ИМА ПОТРЕБА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ БАР...

BGN 81.10

1x32 червен, зелен точков мерник на очите и приложна оптика мерник на лов, стрелба с очите страйкбол мерник на пушка подходяща за 20 мм рельсового закрепване

20.58 / торба 1 X32 Црвена Зелена Точка Поглед на Опфатот Тактички Оптика Поглед Лов Снимање Riflescope Airsoft Пушка Поглед Одговара За 20mm Железнички Планината Висок квалитет на се Користи за airsoft...

BGN 46.00 74.30

Нова мощна военна Зелена лазерна показалка на 100 000 Mw 100 W лазерни фенерчета 532 nm фокусируемая записване на срещата, изгарянето на цигари

Бранова должина : 532nmМакс излез : 5000mw изгореници натпревариОпсег во темнината : 10,000 метриНапојување : 3.7 V 4000m Ah 18650 Индустриски Пакет Liion Батерија со мултифункција на полначот наFocusable(можете да ја промените големината на точката)Ласерски Глави : монтажниПакетот Вклучува : 1 * 5000mw Зелени Ласерски Покажувач1 * Батерија 18650 (не батеријата)Оваа висока моќност 5000m W ласерски покажувач емитира постојано силна зелени ласерски зрак кој е доволно моќни за да се постигне преку било внатрешна или надворешна локација...

BGN 22.00 27.20

ААА NEW 500000mw 500W 450nm Blue laser pointer Flashlight Lazer Burning match / dry wood/candle/black, Burn цигари + слънчеви очила + подарък

ИНФОРМАЦИЈА ЗА ПРОИЗВОДОТ : Школка материјал : МесингИзлез бранова должина : 440450 nmМоќност : 100000 MWКоло контрола : 6 V бустер земе обратна поврзете заштитаКоло ефикасност : зголемување на конверзија ефикасност над 95%Одблесокот форма : печЗрак стил : континуирана линијаСе фокусира на начини : можат да се фокусираатРаботат на струјата : 7 V 1.1 НаРаботен напон : DC = 7 VЗапочнете напон : DC = 6 VЗагрејте време : никојРаботна температура : 10°c~ + 30 °cСкладирање температура : 10 °c ~ + 40 °cСе фокусира на начини : можат да се фокусираатБез Extender Цевка : 21.5*3*4cm (0.4 кг)ПАКЕТ ЛИСТАТА : 1* СИНА ЛАСЕРСКА2*16340 батерии / 2*батерија 18650 [не батеријата]1* БАТЕРИЈА ПОЛНАЧ1*БЕЗБЕДНОСТ ОЧИЛА ( ЗА 405 NM , 532 NM И 445 NM )1* метал случај

BGN 300.80

WIPSON Aluminum 625-660NM Tactical Red Dot Laser Sight Scopes регулируема закопчалка багажника трубчатое пръстен за ловно оръжие с гаечен ключ

Бидејќи царинските провери опсегот строго, Бразил и Јужна кореја клиенти, ве молиме да не купи.WIPSON Алуминиум 625660 NM Тактички Црвена Точка Ласерски Поглед Домет Прилагодливи Барел Планината Цевка Прстен за Ловечка Пушка Со Клуч Спецификации 100% сосема нов...

BGN 17.00 26.40

Високо качество на Killflash антирефлексно устройство за RMR Reflex Mini Red Dot Sight Scope

Висок Квалитет Killflash АнтиОдраз Уред За RMR Мини Рефлекс Црвена Точка Поглед Обем се Карактеристика : Killflash АОР (анти одраз уред) филтер е вграден во уредот...

BGN 12.00 14.08

Промоция на разходите за силна власт, военна Зелена лазерна показалка 100000mw най-високата мощност на 532nm Фокусируемая записване на срещата, балон плячка

Спецификации За 303 Ласерски 1.Излез Тип на : Focusable, континуирано производство и работното време на над 5.000 часа 2.Димензија : 150mm X23mm 3.Бранова должина : 532nm 4.Напојување : Батерија 18650 5.Ласер Во Боја : Зелена 6.Телото Боја : Црна 7.Должност Циклус : 45 секунди НА, 15 секунди ИСКЛУЧУВАЊЕ 8.Температурата На Работа : +20 C~+30 C 9.Работат На Струјата : 10.Тежина : околу 270g За Полначот 1.Напојува од AC 100 V~240 V / 4763 HZ НИ приклучокот ...

BGN 14.00 15.98

Гореща продажба на 2.5-10 x 40 тактически Червен лазерен мерник военна стрелба снайперист обхват ловна оптика очите за 11 мм и 20 мм избор

Топла Продажба 2.510 x 40 Тактички Црвени Ласерски Поглед на Опфатот Воена СнимањеСнајперист Опсег Лов Оптика Riflescope 11mm 20mm Избор Тоа е ултра компактен, тактички обемот, наменета за блиску до долго и удобно око олеснување спектар снимање,со високи оптички јасност во 2.510 пати зголемување и 40mm цел дијаметар на црвениот ласерски. Точно и брзо прилагодување со windage и височина одбранбените. Највисок квалитет multicoated леќи со предност да се обезбеди максимална светлина трансмисија. Милиточка спектар проценка reticle за повеќето изборни цел и снимањето перформанси. Црвено и зелено осветлување, прилагодлив rheostat за контрола на осветленоста. Тешко anodize заврши. Целосно запечатени и азот исполнет, shockproof, водоотпорен и fogproof. Црвени ласерски или зелен ласер беше монтиран (помалку од 5m W) Со факултативниот 11mm или 20mm железница.Зголемување : 2.5 x 10xЦел Леќа Димензија : 40mmReticle Шема : МилиdotReticle Боја : Црвена и зеленаНапојување : 1 x CR2032 батерии (не се вклучени); 3 x LR1130 батерија (не се вклучени)Производ Во Боја : ЦрнаИзлез ученик дијаметар : 16mm : 2.5 x; 4mm : 10xПоле на гледање : 100 метри од 32.5 s / 2.5 x 8.9 s / 10xПакет Содржина : 1 x 2.5 10 x 40 Тактичка Пушка Опсег со Црвени Ласерски Двоен Осветлен Милиdot W / Железнички Планината1 x блендата1 x Клуч1 x ткаенина за Чистење1 x англиски јазик Прирачник за КорисникотВе молиме имајте во предвид : Бидејќи на батеријата е забрането во авион , па ние не испрати собатерија , ве молиме разбирање ! Ви благодариме !ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

BGN 68.00 99.82

2 в 1 на магнитен компактен пистолет зелен зрителни лазерен битка с led подсветка combo

LSCL7 СЕРИЈА Тактички ласерски очи и LED светилка комбо Зелени ласерски 532n M±1n M, LED Светло XRE П5 3 W, лумен 100 Батерија Тип CR123 A 3 V 1300m Ah, (2 парчиња) Траење на Батеријата Ласерска ДИОДА Ласер + LED 13 часа 3 часа 2.1 часа Работна Температура Спектар 20℃ на +55℃ Материјал Алуминиум 6061T6 со црна елоксирани заврши Димензии 88(L)*40(W)*40(H) / mm Нето Тежина, грам 115g Железнички Тип МИЛИSTD1913 Picatinny ЖелезничкиЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊАП : Може ли да се добие вратат ако не сум задоволен со квалитет?A : Да, купувачот може да побара наплата ако не се задоволни со квалитетот во рамките 7days од потпишувањето на пакетот...

BGN 157.60

Ohhunt CAL 9. 3x62 патронник Червен лазерен мерник Boresighter зрителни очите Boresight Colimador за пушка

Ohhunt КАЛ 9.3 X62 Кертриџ Црвени Ласерски Понесе Sighter Boresighter Sighting Поглед Boresight Colimador За ПушкаСпецификација : CAL 9.3 X62 Ласерски Понесе Кертриџ Одговара КАЛ 9.3 X62 Пушка Црвени Ласерски : 635655nm, Max излез Лесен за користење, само да го инсталирате батериите во Ласерски кертриџ и завртка врз база, која се врти на ласерски на...

BGN 11.00 12.00

WIPSON New Arrival Mini Red Dot Scope с 3 видове на закрепване на увеличение :1.0 X водоустойчив до 33 фута за външно приложение

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.

BGN 121.00 191.97

Datyson 8x18 Пластмаси Kids Monocular Telescope Mini мобилен Телефон Lens Concert for Outdoor Bird Watching

Опис на производот : Ова е фиксен 8пати оптички прирачник се фокусира telephoto објектив, наместо прогресивни / променлива (08 пати) оптички зум telephoto леќа, ве молиме не се споредуваат со професионална SLR фото апарати & професионални telephoto леќа...

BGN 17.95

2.5-10x40 тактически мерник ловна оптика зелен червен лазерен мерник прицели за 11 мм или 20 мм релса страйкбол стрелба снайперист обхват

2.510x40 Тактички Riflescope Лов Оптика Зелена Црвена Ласерски Поглед Домет За 11mm Или 20mm Железнички Airsoft Снимање Снајперски ОбемотГлавни Карактеристики : Тоа е ултра компактен, тактички обемот, наменета за блиску до долго и удобно око олеснување спектар на снимањето, со високи оптички јасност во 2.510 пати зголемување и 40mm цел дијаметар на црвениот ласерски. Точно и брзо прилагодување со windage и височина одбранбените. Највисок квалитет multicoated леќи со предност да се обезбеди максимална светлина трансмисија. Милиточка спектар проценка reticle за повеќето изборни цел и снимањето перформанси. Црвено и зелено осветлување, прилагодлив rheostat за контрола на осветленоста. Тешко anodize заврши. Целосно запечатени и азот исполнет, shockproof, водоотпорен и fogproof. Црвени ласерски или зелен ласер беше монтиран (помалку од 5m W) Со факултативниот 11 / 20mm железница.Зголемување : 2.5 x 10xЦел Леќа Димензија : 40mmReticle Шема : МилиdotReticle Боја : Црвена и зеленаНапојување : 1 x CR2032 батерии (не се вклучени);Производ Во Боја : ЦрнаИзлез ученик дијаметар : 16mm : 2.5 x; 4mm : 10xПоле на гледање : 100 метри од 32.5 s / 2.5 x 8.9 s / 10xПакет тежина : 0.878 kgПакет Содржина : 1 x 2.5 10 x 40 Тактичка Пушка Опсег со Црвени Ласерски Двоен Осветлен Милиdot W / Железнички Планината,1 x Поклопец на Леќите,1 x Клуч,1 x ткаенина за Чистење,1 x англиски јазик Прирачник за КорисникотПочитувани купувачот.Можете да изберете 11mm или 20mm Железница.Ви благодариме!Забелешка : бидејќи батеријата е забрането во авионот, па ја пратите пратката без батерија!

BGN 69.00 113.70

CIWA vision king бинокъл за нощно виждане ловен окуляр водоустойчив телескоп открит окуляр преносим водоустойчив бинокъл

водоотпорен двоглед 8 X42 HD отворено спорт окуларот телескоп High times водоотпорен преносни двоглед Широка Визија Ловубав изглед Двоглед 8 X42 : Спецификации : Зголемување на моќта : 8xЦел дијаметар : 42mmОкулар diameater : 21mmПризмата : K9Леќи слој : FMCИзлез ученик дијаметар : 5mmИзлез ученик, на далечина...

BGN 91.00 126.40

Нов червената точка на лазерния мерник на очите и 20 мм, за монтиране на релса ловен прицел тактическа стрелба страйкбол пневматични пистолети червена точка пушка п

Нова Црвена Точка Ласерски Поглед на Опфатот 20mm Планината Железнички Лов Обемот Тактички Снимање Airsoft Воздушни Пушки Црвена Точка Пушка Пиштол пред Очите ЛасерскаОпис : 100% сосема нов и висок квалитетТоа 's важно да се погоди она што се пука на...

BGN 20.00 31.97

Силна мощност военни зелени лазерни указатели 10000mw 10w 532nm лазер и фенерче фокусируемый записване на срещата, изгарянето на цигари лов

Спецификации За 303 Ласерски 1.Излез Тип на : Focusable, континуирано производство и работното време на над 5.000 часа 2.Димензија : 150mm X23mm 3.Бранова должина : 532nm 4.Напојување : Батерија 18650 5.Ласер Во Боја : Зелена 6.Телото Боја : Црна 7.Должност Циклус : 45 секунди НА, 15 секунди ИСКЛУЧУВАЊЕ 8.Температурата На Работа : +20 C~+30 C 9.Работат На Струјата : 10.Тежина : околу 270g За Полначот 1.Напојува од AC 100 V~240 V / 4763 HZ НИ приклучокот ...

BGN 15.98

Тактически червен / зелен лазерен мерник с быстросъемной регулируема лазерна показалка за лов

Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.Купувачите се одговорни за било данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 76.00 79.98

CSO нов 80 мм рефракционный титуляр за 83 мм обектив на телескопа ABS пластмаса астрономически монокуляр не бинокулярна аксесоари

НВО НОВИ 80mm Рефракција Држачот за 83mm Телескоп Цел Леќа ABS Пластика Астрономски Monocular Не Бинокуларна ДодатоциОписБренд : НВОматеријал : ABS пластикаПогоден за : 83mm дијаметар цел леќаПакување листа : 1pc * ABS пластика цел леќа носителотТрговија на големо и пад на превозот се и поздравиЗа промет на големо ,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае кратко време да пристигне.За пад на превозот ,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Дали има некој царина?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

BGN 29.00 39.98

Тактически M6 зелен червен лазерен мерник + led фенерче, лов, стрелба с лазерни устройства лазерна светлина за пистолет 20 мм релса употреба

Тактички M6 Зелена Црвена Ласерски Поглед + LED Светилка ЛовСнимање Ласерски Уреди Ласерската Светлина За Пиштол 20mm Железнички УпотребаКомпактен фенерче и ласерски поглед комбо 2 во 1 функција...

BGN 26.00 38.38