• Ново
Трирок 79101213.515 Инч Ультралегкий Тънък Синьо Анодирани Keymod Free Floating Hand Guard Fore Rail Mount System

Трирок 79101213.515 Инч Ультралегкий Тънък Синьо Анодирани Keymod Free Floating Hand Guard Fore Rail Mount System

BGN 51.18
BGN 48.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Опис :
Има 12 видови на NSR Rail Монтажа handguard. Ве молиме љубезно го изберат тоа внимателно. Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Модел бр. : NSR-7 / NSR-9 / NSR-10 / NSR-12 / NSR-13.5 / NSR-15
Должина избор : 7" (178 мм ) / 9" ( 230 mm) / 10" ( 255 mm ) / 12" (305 mm ) / 13.5" (344 mm) / 15" (382 mm )
Материјал : T6 6061 Алуминиум
Боја : Сина ( мала разлика е прифатлив поради различни screen монитор )
Барел Орев Тема спец. : 1-1/4-18 unc завршетоци со
Барел орев внатре дупка со дијаметар : 1.02 (26 mm)
Барел орев надворешен дијаметар : 1.35 во (34.4 mm)
Барел Орев Избор : Алуминиум Барел Орев / Челик Барел Нут
Монолитен врвот железнички / Едно Парче NSR Ultralight Клучните современи Handguard
Копче-мо cutouts за лесно да ги инсталирате на вашиот омилен додатоци
Пакет :
Еден Handguard + Барел Nut + Завртки+ Shims + Ален Копче
Производ Сајтот :

Всичко за продукта

Цвят:
7-инчовата алуминиева гайка, 7-инчов стоманена Гайка, 9-инчов алуминиева Орех, 9-инчов стоманена гайка, 10-инчов алуминиева гайка, 10-инчов стоманена гайка, 12-инчов алуминиева гайка, 12-инчов стоманена гайка, 13-инчов алуминиев гайка, 13-инчов стоманена гайка, 15-инчов алуминиева гайка, 15-инчов стоманена гайка
Тип:
Пушка
Функция:
Отпред И Отзад
Номер На Модела:
СМП-син

Подобни продукти в категория

Оригинален монокулярный телескоп Eyeskey 10-30x50 увеличение мощен многослоен призматичен водоустойчив бинокъл BAK4 Spotting Scope

Оригиналниот Eyeskey Monocular Телескоп 1030x50 Моќен Зум Мултиобложени BAK4 Призма Водоотпорен Двоглед забележување на т.н " Опсегот Главни Карактеристики : Целосно водоотпорен и fogproof, спречува влага, прашина и остатоци од добивање внатре во monocular дизајнирани да го попречат внатрешни fogging 50mm, мултиобложени цел објектив обезбедува светла и јасни ставови Целосно мултиобложени оптика за да го подобрите квалитетот на сликата На гума око чаша лесно пресврти нагоре / надолу за употреба со очилата Долго око олеснување и прилагодливи eyecup за удобно гледање со или без наочари Карактеристики : Боја : Црна Зголемување : 10x30x Цел леќа дијаметар : 50mm Призмата Тип : Bak4 се Фокусираат Систем : Центар Областа Агол : 2.4 степен 1.9 степен Излез Ученик : 5mm 1.7 мм Излез Олеснување : 16mm 16.5 мм Леќа слој : Целосно мултиобложени Око првенство : Пресвртup Close Фокус Растојание : 3м / 9.8 ft Водоотпорен : Да Поле на гледање : 126ft / 1000 yds; 42mm / 1000m 99ft / 1000 yds; 33mm / 1000m Нето Тежина : 16.5 мл / 468 g Димензии : 7.6x2.9x2.4in / 193x75x61mm Пакет се вклучуваат : 1 x 1030x50 Monocular 1 x Поклопец на Леќите 1 x Окуларот Маска 1 x Ткаенина за Чистење на Леќите 1 x Вратот Рака 1 x Носи Торба Слика покажуваМногу важноГледање на сонце може да предизвика permanene око штета.Не гледате сонцето со овој бинокуларна или дури и со голо око.1...

BGN 121.00 238.08

Тактически ловен холографски 1 x 40 мм страйкбол червен, зелен точков мерник на очите 11-20 мм Уивър Rail Mount Безплатна доставка 5-0025

Тактички Лов Holographic 1 x 40mm Airsoft Црвена Зелена Точка Поглед Пушка Опсег 1120mm Weaver Железнички Планината Бесплатен Превозот Објект спецификите Тип : Пушка Функција : Леќа Место на Потекло : Кина (Копно) Најдобрата употреба : Лов Тип : Црвена и Зелена Точка Материјал : Високо Квалитетен Алуминиум Боја : Црна Железнички систем : 11 & 20mm Должина : 96mm Карактеристики : Зголемување : 1x Цел Бленда : 36 mm, 5 нивоа на Осветленост за Контрола Компатибилен за 10мм 20mm обемот железнички месеци (стандард) Напојува од : 1x CR2032 батерии (Не се Вклучени) Опис на производот * Име : ЦРВЕНА Зелена ТОЧКА ОЧИТЕ 1 X 40 * Количина : 1pcs * Пакување : 1pcs / pack * Должина 96mm * Тежина : 280g * LED (Емитуваат Светлина диоди) 100% безбедни за очи * Црна Елоксирани алуминиумски тело * Неограничен број на око олеснување и поле на гледање * Интегриран weaver стил планината * Вклучува леќа опфаќа, монтажа алатка * 5 нивоа на Осветленост за Контрола * Антиотсјај рефлективен слој на предна леќа * Паралаксата коригира и неограничен око олеснување * Прецизни странични прилагодување * 1 MOA по клик (прибл...

BGN 27.00 38.83

WIPSON Aim AT M3 оптичен мерник червена точка ловен прицел коллиматорный мерник на пушка рефлекс стрелба с L образна скоба за пневматичен пистолет

45.98Бидејќи царинските провери опсегот строго, Бразил и Јужна кореја клиенти, ве молиме да не купи.Спецификации, Карактеристики На М3 црвена и зелена точка поглед пушка опсег за снимање Поправки М3 серија LED (Емитуваат Светлина Диоди) 100% безбедни за очи Антиотсјај рефлективен слој на предна леќа Флип отвори леќа опфаќа да се добие гребење Елоксирани алуминиумски тело Опремени со позицијата rheostat копчиња за повеќе светлина Settings Целосно прилагодливи за sighting windage / кота Совршен за е Тужи на wargame активности Боја : Црна и Тен Нето Тежина : 279g / 9.84 оз Големина (Должина x Ширина x Висина) : 123 x 70 x 75 mm / 4.84 x 2.76 x 2.95 инчен Пакет Содржина : 1 M3 x Тип Црвена Точка Обемот 1 x Ткаенина за Чистење 1 x Хексадецимален Клуч

BGN 35.00 57.60

Промоция на разходите за силна власт, военна Зелена лазерна показалка 100000mw най-високата мощност на 532nm Фокусируемая записване на срещата, балон плячка

Спецификации За 303 Ласерски 1.Излез Тип на : Focusable, континуирано производство и работното време на над 5.000 часа 2.Димензија : 150mm X23mm 3.Бранова должина : 532nm 4.Напојување : Батерија 18650 5.Ласер Во Боја : Зелена 6.Телото Боја : Црна 7.Должност Циклус : 45 секунди НА, 15 секунди ИСКЛУЧУВАЊЕ 8.Температурата На Работа : +20 C~+30 C 9.Работат На Струјата : 10.Тежина : околу 270g За Полначот 1.Напојува од AC 100 V~240 V / 4763 HZ НИ приклучокот ...

BGN 14.00 15.98

Силна мощност военни зелени лазерни указатели 10000mw 10w 532nm лазер и фенерче фокусируемый записване на срещата, изгарянето на цигари лов

Спецификации За 303 Ласерски 1.Излез Тип на : Focusable, континуирано производство и работното време на над 5.000 часа 2.Димензија : 150mm X23mm 3.Бранова должина : 532nm 4.Напојување : Батерија 18650 5.Ласер Во Боја : Зелена 6.Телото Боја : Црна 7.Должност Циклус : 45 секунди НА, 15 секунди ИСКЛУЧУВАЊЕ 8.Температурата На Работа : +20 C~+30 C 9.Работат На Струјата : 10.Тежина : околу 270g За Полначот 1.Напојува од AC 100 V~240 V / 4763 HZ НИ приклучокот ...

BGN 15.98

Монокулярный телескоп 10X25 мини едноцилиндров мобилен фотоапарат бинокъла ловен туристически очите

Monocular Телескоп 10 X25 МИНИ Еден Цилиндар Мобилни Камера бинокуларна Лов Туризам Обемот на слаба светлина ниво ноќ визија Стил : 10 X25 Големина : 9.2x3cm тежина : 53g Поле на гледање : 96m / 1000m Призмата : BAK4Пакет се вклучени : 1 x Monocular1 x торба1 x Lanyard1 x боја, големина на пакувањеЧесто Поставувани Прашања за двоглед : 1...

BGN 12.00 23.20

CSO нов 80 мм рефракционный титуляр за 83 мм обектив на телескопа ABS пластмаса астрономически монокуляр не бинокулярна аксесоари

НВО НОВИ 80mm Рефракција Држачот за 83mm Телескоп Цел Леќа ABS Пластика Астрономски Monocular Не Бинокуларна ДодатоциОписБренд : НВОматеријал : ABS пластикаПогоден за : 83mm дијаметар цел леќаПакување листа : 1pc * ABS пластика цел леќа носителотТрговија на големо и пад на превозот се и поздравиЗа промет на големо ,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае кратко време да пристигне.За пад на превозот ,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Дали има некој царина?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

BGN 29.00 39.98

Тактически пистолет Червен лазерен прицел за Уивър w / Pad

Тактички Пиштол Црвени Ласерски Поглед за Weaver ЖелезничкиЗасилен најлон изградбаДизајнирани за употреба со повеќето Weaver / Picatinny железнички системиВклучуваат притисок подлога за размена на инстант / исклучувањеВграденво Weaver Стил Железнички да се приспособат на додатоци635655nm црвени ласерски зрак 1 x ласерски Пиштол

BGN 45.00 47.82

Професионална ловна оптика практичен 30 х 40 бинокъл портативен сгъваем бинокъл за спортове на открито окуляр с шията

Лов Оптика Практични 30 x 40 Двоглед Преносни Виткање Бинокуларна за Отворено Спортски Окулар со ВратотГлавни Карактеристики : 30 x 40 двоглед, ќе ви обезбеди јасни слики на оддалечени објектиОколу 44cm вратот рака, лесно да се носат околу на вашиот вратСо носи торба, добро заштитете го вашиот двоглед од нулаТоа е погоден за лов, планинарење, птицата гледа, патување и други активности на отвореноСпецификација : ОпштиТип ДвогледЗа Патување,Пловењето / Пловење,активности на Отворено,Птицата гледа,ЛовМатеријал Оптичко стакло,ГумаБоја ЦрнаДетали За ПроизводотЗасилување Фактор 30Цел Леќа (mm) 40 mmПоле на гледање 1500 m / 9500mОсновни ИнформацииПроизвод тежина 0.291 kgПакет тежина 0.400 kgПроизвод големина (L x W x H) 11.5 x 4.0 x 14.0 cm / 4.5 x 1.6 x 5.5 инчиПакет големина (L x W x H) 9 х 7 х 17 cmПакет Содржина 1 x Двоглед, 1 x Ткаенина за Чистење, 1 x Носи Торба, 1 x УпатствоPaymet1...

BGN 38.00 40.56

Тактически фенер и зелен лазерен мерник CREE LED Light Combo Mount Ultra Bright 225 lumen за уивър picatinny 20mm C

Карактеристики : 225 lumens LED светло и вистина бел ден зелени ласерски поглед единица.НАПРАВЕНИ ОД АВИОН ОДДЕЛЕНИЕ АЛУМИНИУМБезбедна ambidextroпрекинувачи за независна ласерски и светлина за активирање.Посебни Strobe ласерски Функција привремено ролетни и disorients вашиот предизвикувач.Иновативни прикачите / оттргне железнички систем на монтирањеПридвижуван од два CR123 A батерии обезбедување на приближно 5 часа континуирано ласерски употреба и 2,5 часа светло употреба.ласерски целосно прилагодливи и замена на батеријата.ласерски strobes само за повеќе продолжена употребаМала тежина компактен дизајн го прави ракувањетоудобно и природни.Шок отпорни.ПЛАНИНАТА СЕ КОРИСТИ ТРИЕЊЕ НА МОНТИРАЊЕ НА СИСТЕМОТ, ТАКА ШТО НЕМА ДА ИМА ПОТРЕБА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ БАР...

BGN 81.10

100000mw 5in1 силна военна сила 450nm Blue лазерна показалка гори на срещата свещ зажженная цигара зъл лазерен Факел 10Watt

Вистински фотографијата е прикажано,Едноставен и лесен за употреба.Користете го вашиот ласерски покажувач до точка во секое саканиот цели на проекција на екранот, видео.Низ небото,што ќе ви овозможи да се најде на ѕвезди во фан дена сакате ѕвезди,е лидер во огромното небо.Во можност се да запалат цигара кога се прилагоди се фокусира на тоа.Штедење на енергија, лесни, погоден за ставање во вашиот џеб или чанти.Овој ласерски покажувач може да се користи за презентации, настава индикатор, детски забавен и многу повеќе.Овој висок квалитет на ласерски покажувач усвојува најновата технологија оптика и microelectronics.Притиснете го копчето за префрлување на дното, не треба да се држите кога го користите.Тактички глава може да ви помогне да се скрши очила или да се победи непријателите во итни околности.известување : Никогаш не момент тоа да очи!!!Чувајте ја подалеку од деца!!!Спецификација : Бранова должина : 450nm.Зрак стил : континуирана линија.Место големина : 6 M местоНапојување : 2 x 16430 Батерија (не се вклучуваат)Ласерски опсег : 10000 метри (5 Километри).Режим на фокус : прилагодлив.Тело материјал : aerometal.Работен напон : DC=3.03.7 V.Загрејте време : Пакетот вклучува : 1 x Ласерски Покажувач Пен2 x 16340 батерија (не батеријата)5 x Ѕвезда Шема КонверторБатериите се забранува на воздухопловната, па батеријата не се вклучени! се надевам дека ќе може да се разбере.Внимание1...

BGN 84.00 92.80

CIWA night vision king hunting professional HD бинокъл щафетата окуляр открит наблюдение на птици Дивата природа бинокъл телескоп

10 X Зголемување HD Професионални Зум Двоглед 2018 Отворено спортски Птица Гледа дивиот свет Двоглед лов зум телескопскаут 10 X42 : Големина : 10x 42 Донесе на свет поблиску и да уживате детален приказ со "CIWA" 10 x 42 моќен бинокуларна, CIWA 10 x 42 birding двоглед обезбедуваат висока резолуција на сликите со исклучително точни боја репродукција...

BGN 102.00 136.00

2.2 5 слота Picatinny Уивър Rail секция за лов Handguard Mount Rail Sytstem алуминий синьо анодирани Безплатна доставка

Опис : Материјал : АлуминиумБоја : Сина Елоксирани ( мала разлика е прифатлив поради различни screen монитор )Интерфејс : Handguards ЖелезничкиДолжина : 5 Слотови / 56 mm / 2.2"Ширина : 21 mm Додаток железнички делници, за Ultralight Keymod spec...

BGN 13.00 13.73

1x32 червен, зелен точков мерник на очите и приложна оптика мерник на лов, стрелба с очите страйкбол мерник на пушка подходяща за 20 мм рельсового закрепване

20.58 / торба 1 X32 Црвена Зелена Точка Поглед на Опфатот Тактички Оптика Поглед Лов Снимање Riflescope Airsoft Пушка Поглед Одговара За 20mm Железнички Планината Висок квалитет на се Користи за airsoft...

BGN 46.00 74.30

ААА NEW 500000mw 500W 450nm Blue laser pointer Flashlight Lazer Burning match / dry wood/candle/black, Burn цигари + слънчеви очила + подарък

ИНФОРМАЦИЈА ЗА ПРОИЗВОДОТ : Школка материјал : МесингИзлез бранова должина : 440450 nmМоќност : 100000 MWКоло контрола : 6 V бустер земе обратна поврзете заштитаКоло ефикасност : зголемување на конверзија ефикасност над 95%Одблесокот форма : печЗрак стил : континуирана линијаСе фокусира на начини : можат да се фокусираатРаботат на струјата : 7 V 1.1 НаРаботен напон : DC = 7 VЗапочнете напон : DC = 6 VЗагрејте време : никојРаботна температура : 10°c~ + 30 °cСкладирање температура : 10 °c ~ + 40 °cСе фокусира на начини : можат да се фокусираатБез Extender Цевка : 21.5*3*4cm (0.4 кг)ПАКЕТ ЛИСТАТА : 1* СИНА ЛАСЕРСКА2*16340 батерии / 2*батерија 18650 [не батеријата]1* БАТЕРИЈА ПОЛНАЧ1*БЕЗБЕДНОСТ ОЧИЛА ( ЗА 405 NM , 532 NM И 445 NM )1* метал случај

BGN 300.80

Военен тактически 2.5-10 x 40 Червен лазерен мерник на лов страйкбол Спорт пневматична пушка оптика очите мерници, подходящи 11 мм / 20 мм релса употреба

торбаВоена Тактичка 2.510 x 40 Црвени Ласерски Поглед Лов Airsoft Спорт ВоздухПушка Оптика Поглед Домет Одговара 11mm / 20mm Железнички Употреба Тоа е ултра компактен, тактички обемот, наменета за блиску до долго и удобно око олеснување спектар снимање,со високи оптички јасност во 2.510 пати зголемување и 40mm цел дијаметар на црвениот ласерски. Точно и брзо прилагодување со windage и височина одбранбените. Највисок квалитет multicoated леќи со предност да се обезбеди максимална светлина трансмисија. Милиточка спектар проценка reticle за повеќето изборни цел и снимањето перформанси. Црвено и зелено осветлување, прилагодлив rheostat за контрола на осветленоста. Тешко anodize заврши. Целосно запечатени и азот исполнет, shockproof, водоотпорен и fogproof. Црвени ласерски или зелен ласер беше монтиран (помалку од 5m W) Со факултативниот 11mm или 20mm железница.Зголемување : 2.5 x 10xЦел Леќа Димензија : 40mmReticle Шема : МилиdotReticle Боја : Црвена и зеленаНапојување : 1 x CR2032 батерии (не се вклучени); 3 x LR1130 батерија (не се вклучени)Производ Во Боја : ЦрнаИзлез ученик дијаметар : 16mm : 2.5 x; 4mm : 10xПоле на гледање : 100 метри од 32.5 s / 2.5 x 8.9 s / 10xПакет Содржина : 1 x 2.5 10 x 40 Тактичка Пушка Опсег со Црвени Ласерски Двоен Осветлен Милиdot W / Железнички Планината1 x блендата1 x Клуч1 x ткаенина за Чистење1 x англиски јазик Прирачник за КорисникотВе молиме имајте во предвид : Бидејќи на батеријата е забрането во авион , па ние не испрати собатерија , ве молиме разбирање ! Ви благодариме !ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

BGN 70.00 100.14

2 в 1 на магнитен компактен пистолет зелен зрителни лазерен битка с led подсветка combo

LSCL7 СЕРИЈА Тактички ласерски очи и LED светилка комбо Зелени ласерски 532n M±1n M, LED Светло XRE П5 3 W, лумен 100 Батерија Тип CR123 A 3 V 1300m Ah, (2 парчиња) Траење на Батеријата Ласерска ДИОДА Ласер + LED 13 часа 3 часа 2.1 часа Работна Температура Спектар 20℃ на +55℃ Материјал Алуминиум 6061T6 со црна елоксирани заврши Димензии 88(L)*40(W)*40(H) / mm Нето Тежина, грам 115g Железнички Тип МИЛИSTD1913 Picatinny ЖелезничкиЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊАП : Може ли да се добие вратат ако не сум задоволен со квалитет?A : Да, купувачот може да побара наплата ако не се задоволни со квалитетот во рамките 7days од потпишувањето на пакетот...

BGN 157.60

Tactical TMC AN/PEQ 15 Style Battery Case Box tactical PEQ-15 Case Box TMC-15DU

Тактички батеријата случај во PEQ 15 стил.Моќ за AEG со тактички изглед.Вграденво 20mm планината одговара на стандард RIS weaver железница.Автентични етикета вклучени.Одговара за 11.1 V 1200m Ah LiПолимер батерија...

BGN 21.68

CIWA vision king бинокъл за нощно виждане ловен окуляр водоустойчив телескоп открит окуляр преносим водоустойчив бинокъл

водоотпорен двоглед 8 X42 HD отворено спорт окуларот телескоп High times водоотпорен преносни двоглед Широка Визија Ловубав изглед Двоглед 8 X42 : Спецификации : Зголемување на моќта : 8xЦел дијаметар : 42mmОкулар diameater : 21mmПризмата : K9Леќи слој : FMCИзлез ученик дијаметар : 5mmИзлез ученик, на далечина...

BGN 91.00 126.40

KANDAR 6-24X44Q първата фокальная равнина ловни прицели страничен Паралакс Mil Dot осветено стъкло травленая окото кули отменя поглед

A : 385mm Б : 189 мм C : 50mm D : 71mm E : 88mm F : 108mm G : 44mm H : 51mm Спецификација : Зголемување : 6 X24 X Цел Леќа (mm) : 44 Нето Тежина(g) : 800 Должина(mm) : 385 Едно парче Цевката : Да Око Олеснување(mm) : 8592 Цевка со Дијаметар(mm) : 30 Поле на Гледање ([email protected]) : 2.9°0.8° Излез Ученик (mm) : 7.331.83 Кликнете Вредност : 1 / 8 MOA Max.Кота / Windage(moa) : 30 (Пример : 50 MOA е околу 25 MOA од центар.) Паралаксата Поставка : 15 до InfТрговија на големо : Ние поддршка на големо,ве молиме контактирајте со нас ако треба да увоз со маса количина

BGN 290.66

Canis Latrans тактически 3-9X40 Canislatrans прицел за външна реалния лов HS1-0304

Тактички 39 X40 Canislatrans Пушка Опсег За Надворешна Вистински Лов HS10304Перформанси Параметар на квалитетот на Сликата барање : distinguishability≤7.5 Паралаксата : ±5% Reticle зафатнина : ≤1 MOA FOV : 0.5 Г Прилагоди Завртки Посебно регулирање на обемот ≤1 MOA Излез Ученик : 15.2 mm Поглед на Агол : 21.2° Reticle : Втората Зголемување : 3 X9 X Спецификација : 39 X40 Рефлекс Призмата Слој : Рефлекс Призмата Слој Целокупната Светлина Пренос : 88.21% Цел Леќа Дијаметар : 40 Областа агол : 37.68 ft12.36 ft Паралаксата : +2 / 2 Паралаксата Корекција : 100yds Излез ученик дијаметар / mm : 13.33 мм4.44 mm Растојание од излез ученик : 96.5 мм111.7 mm Прилагодување Тип : внатре Кликнете Вредност : 1 / 4" Спирала на Ветер : насока на стрелките на часовникот Кота / Windage прилагодување спектар ±30 MOA Reticle Тип : BDC Apperance Параметар Заврши & Слој : Anodize Боја : Црна Мат Текстура на материјал : 6063 Цевка со дијаметар : 25.4 Означување : според вас Должина : 310mm Висина : 55.6 mm Ширина : 55.6 mm Нето Тежина : 420g Физички Својства Влијание : 900 G,20times Магладоказ : 30°C,20minutes,10 минути исчезне Водадоказ : 52 °C 40m длабоко,3min Reticle зафатнина по шок : 1 MOA Операција температура опсег : 30 °C до 60 °C, температура на Чување опсег : 25 °C (се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Биде Remvoed во Пред Испораката.) ПРЕВОЗОТ· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на Eпакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС)...

BGN 78.00 97.54

Преносима пушка низкотемпературная scalable 100 Mw минусовая лов ar15 зелен лазерен осветител

LSKS1G100Ласерска Бранова Должина532nmЛасерски Моќ100mwЛасерски Работа Темп.20℃~+50℃ (4℉~122℉)Максимална Зрак Дијаметар3.2 m @ 30m; 7.8 m @ 100 растојаниеМинимална Зрак Дијаметар22mm @ 30m растојаниеКонтинуирано Траење6 часаТип На Батерија3.7 V 18650 Литиум Батерија, 1pcsЖелезнички ТипМИЛИSTD1913 Picatinny ЖелезничкиДолжина223mmНето Тежина308gЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊАП : Може ли да се вратат ако не сум задоволен со квалитет?A : Да, купувачот може да побара наплата ако не се задоволни со квалитетот во рамките 7days од знакот на пакетот...

BGN 237.60

Нов червената точка на лазерния мерник на очите и 20 мм, за монтиране на релса ловен прицел тактическа стрелба страйкбол пневматични пистолети червена точка пушка п

Нова Црвена Точка Ласерски Поглед на Опфатот 20mm Планината Железнички Лов Обемот Тактички Снимање Airsoft Воздушни Пушки Црвена Точка Пушка Пиштол пред Очите ЛасерскаОпис : 100% сосема нов и висок квалитетТоа 's важно да се погоди она што се пука на...

BGN 20.00 31.97