• Ново
Поясная кобур за Глок 17 19 22 Series Waist Band Handgun Carrying System еластичен държач за ръчен пистолет за пистолети

Поясная кобур за Глок 17 19 22 Series Waist Band Handgun Carrying System еластичен държач за ръчен пистолет за пистолети

BGN 14.98

Сума
Налично за поръчка


Одлични Перформанси Широк neoprene Абдоминална бенд тимови со Велкро затворање на подолг носи утеха на Високо-одделение еластична изградба Одговара на повеќето мали револвери и semiautomatics исто така, Може да се користи за извршување на бибер спреј, tasers, ножеви, мобилен телефон, на пари, кармин итн стомакот holster дискретно и сигурно има вашиот сокриени рака пиштол блиску до телото под облеката.
Широк neoprene глуждот бенд со Велкро затворање Универзална еластична за да одговара на повеќето Компактни на под-компактен полу автоматски пиштоли : 22s, 25s, 380s, 9mms, дури и компактен 40-ти години и 45s,38 револвери и дури и 357 може да се вклопат во макс, Ruger ЗКП, LCR, LC9, Sig P238, P938, S&W Телохранител, Kel-Тец P3 AT, PF9, Бик P738, SCCY, Глок 42, 43, Сите мали J-Рамка snub носот, 1911 сите барел должини, Beretta Нано, Tomcat, Bobcat, Diamondback 380, Kimber Самостојна
Големина : 45 инчен*5 инчен Тежина : околу 120g Пакет содржина : 1 x Абдоминална holster

Всичко за продукта

Цвят:
за дясната ръка, за лява ръка
търговска марка:
суфорс
Номер На Модела:
Коремната Еластична Превръзка
Материал:
Polyester
Размер:
45 inchx5 inch
Тегло:
approx 120g

Подобни продукти в категория

Регулируем под матрака нощна кобур за пистолет столче за кола маса, шкаф пистолет с кобур за пистолет с фенерче контур списание притежателя

Прилагодливи Под Душек Ноќни Пиштол Holster столче Биро Плакарот Пиштол Пиштол Holster со Фенерче Јамка Списание НосителотКарактеристики : Стомакот Бенд со 2 Маг Пошта и 1 пиштол торбичка.УНИВЕРЗАЛЕН : Ова ноќни пиштол holster е направен за инсталиран под сите кревет душек,Тоа исто така може да се користи за канцеларија стол,маса, маса,столица и др.На врвот grommet ви овозможува да висат во внатрешноста на плакарот или монтирање на ѕид како виси holster.Како возило седиште holster,Тоа компатибилен со повеќето автомобили, камиони, комбиња.ПРИЛАГОДЛИВ : Бескрајно се прилагодува со Велкро размавта,Лесно се прилагодува на различни рамки : компактен, субкомпактен, или целосна големина на хардвер безбедно.Тоа, исто така, има дополнителни џебови за да ги собере муниција, фенерче, ОК спреј,нож, лекови или нешто што треба да го зграби брзо кога итен доаѓа надвор.ИЗДРЖЛИВИ : Убаво направени со висок квалитет трајни најлон и кожа,здрав изградба.тоа може да се користи за години.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ : На рамниот дел меѓу душекот и кутија пролет има многу должина и ширина, и 3 против пролизгување триење материјал ленти на врвот и на дното, за да се задржи од лизгање надвор.ГОЛЕМИНА : 16inch x 6inch (40cm x 15cm)ТЕЖИНА : 235g Материјал : Тешки еластична со безбедни велкро затворањеПакет Содржина : 1 x HolsterПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 16.00 31.26

Лов, стрелба с страйкбол тактически кобур Quick Release дясна ръка пистолет с кобур е подходящ SIG SAUER P226 P229

Опис : * Предмет тип : CQC серија* Item стил : Нога пиштол Holster* Одговара за : SIG SAUER P220 P226 P228 P229* Одговараат за : десната страна на корисниците* Тежина : 600g* Боја : црна,зелена,тен* Функција : со списанието пошта* Брзо ослободување тока ќе се попогодни за прикачување или detaching на ногатаПакет содржи : 1 x holster1 x нога платформа 2 x списание поштаПримена : Воена & тактички & Полицијата & Војска пиштол / airsoft / пиштол / пушка активности / Војна игра CS игра / Надворешна лов

BGN 29.00 44.80

Тактически Страйкбол Molle Dump Bag Лов Спад Подсумок Спад Програма Чанта Поясная Чанта Списание Перегрузчик Чанта Е Аксесоар Чанта

TEM КАРАКТЕРИСТИКИ : Направени од страна на 1000 D најлон, со неверојатно издржливи својства, што го прави поотпорен на вообичаените носат и солза...

BGN 9.00 13.31

тактически кобур на пистолета пистолетная кобур CQC USP Tactical .45 SERPA HolsterTan BK

тактички пиштол holster пиштол holster CQC USP .45 Тактички SERPA Holster Tan Б.К.Издржливи Композитен материјал за Airsoft само Се ангажира на активирањето гарда како што holster пиштол и не нека оди се додека не ја ослободите...

BGN 14.22

Тактическа Стрелба, Лов Регулируема Кобур На Пистолета Плечевая Кобур На Пистолета Многофункционална Подмышечная Кобур

Тактички Снимање Прилагодливи Пиштол Holster Рамо Holster Повеќенаменски Axillary Holster 100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

BGN 17.00 22.96

Тактически 4 Патрона На Пушка Пулевой Чанта Найлон Задника Зареждане Ивица На Притежателя Снаряд Превозвач Боеприпаси

Главни КарактеристикиИзработени од најлон, тоа е многу издржливи во употреба 4 Школки Куршум Торбичка Носителот Ловечка Муниција Carrie за Airsoft Wargame Макбаскет Може да се користи за да вест,ранец или друг лов опрема На лепенка дизајн да се направи што повеќе полесно...

BGN 3.00 4.80

PB 075 тактическа универсален кобур платформа Drop-Leg найлонова лента w / пистолетная кобур ловно пушка аксесоари

КАРАКТЕРИСТИКИ : Направени со висока густина најлон материјал.Можност да прикачите на должност, спојувалка или се зацврсти на ногата.Универзална holster погоден за повеќето пиштол рамка.Molle прилог пиштол holster може да се користи сам на било molle вест или појас.Велкро флип списание или светло торбичка веднаш до holster.Molle платформа дизајн за прикачување на екстра додатоци.Капка нога панел е прилагодлив со велкро затворање и еластична ремени со snap.Тактички дизајнот да се задржи пиштол во подготвена состојба.

BGN 25.00 34.77

За P226 Тип Пистолет тактически puttee бедренный каишка спад в крак кобур черен Безплатна доставка

100 % нов брендпроизведено во кинаПиштол Пиштол Holster Погоден за P226 тип пиштолМоже да се додадат во корселе и се зацврсти на ногатаЦелосно прилагодливи Велкро заврши околу, дизајн за дополнителни одговара и безбедностОдличен ентериер дизајн овозможува совршен поставеност на пиштол внатре во holsterПрилагодлив не се лизга нога ремени се минимизира движење и да се обезбеди максимална удобностБрзо ослободување тока рака остврување на оваа holster целосно прилагодливДоаѓа со појас циклус кој може да биде спроведен во корселеИдеален за војската, за спроведување на законот, ловци, home / самоодбрана и повеќеМонтажни кога не е во употребаМатеријал : најлон и тврда пластикаПакет вклучуваат сите предмети како ад шоу

BGN 54.37

Дясната или лявата ръка еластичен колан на корема пистолет Пистолет с кобур за Глок 17 / Colt 1911/HK usp compact / P226 / Beretta поясная на кутията

Десната или Левата Рака Еластична Стомак Бенд Пиштол Пиштол Holster За Глок 17 / Colt 1911 / HK usp компактен / P226 / Beretta Половината покрие Карактеристики на Производот : Стомакот Бенд со 2 Маг Пошта и 1 пиштол торбичка...

BGN 16.00 22.99

Тактически Serpa маскиране бърз десен пистолет Пистолет с кобур BK W / яке слот дежурен каишка линия за Beretta 92 96 M9 M92

Тактички Serpa Прикривање Брз Десната Рака Пиштол Пиштол Holster Б.К w / Јакна Слот Должност Појас Јамка за Beretta 92 96 М9 M92КАРАКТЕРИСТИКИ : * 100% висок квалитет и сосема нов пиштол holster.* Погоден за Beretta 92 96 М9 M92 (Не Елита / Бригантина / M9 A1 / 92 A1 / 96 A1).* Направени од висока густина на Горивотоукрасениот полимерни материјали.* SERPA Автоматско Заклучување на ослободување.* Пасивни задржување аретир прилагодување на завртка.* Полна отпуштање зафат за нерешено и непосреден задржување на реholstering.* Развиен за сокриени носат и опсег се користи со Serpa дизајн.* Активирањето прстactuated активен систем кој нема да се пушти оружје, додека не притиснете го копчето за ослободување како да се подготви.* Мазна, транзицијаслободен нерешено дека не се промени вашиот нормален цртање движење.* Автоматски се исклучува кога ќе holster пиштол.* Брзинанамалување на дизајн овозможува брзо се подготви, цел стекнување, и реholster за безбедност, додека одржување на очите на целта.* Го носат како дел од вашата должност екипаж или како појасмонтирани holster за тактички употреба.* Вклучува Јакна Слот Должност Појас Јамка за да го прикачите на појас без unthreading друга опрема.* Боја : Црна.ДЕТАЛИ : Боја Мат црнаТежина 390gТип Право рацеПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

BGN 32.00 62.69

Тактически магазини подсумок с 4 изстрела 12 калибър ритъм ружейные снаряди единния 556 мм подсумок с дробовой лента за лов

Карактеристики : Еден отворен 5.56 мм маг торбичка со истрел пиштол лента.Дизајниран да се одржи и во метал и пластика 30 круг 5.56 мм * 45mm списание.Мека Извори може да биде прикачена на MOLLE Елеци и Ранци.Со 4 снимки 12 Мерач на Шут пиштол Школки.Отворен Еден 5.56 мм има еластична задржување за брзо, непречено зголемувачот.Пакетот вклучува : 1 x Еден Списание ТорбичкаНие можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.Купувачите се одговорни за било данок и / или должност обвинет од страна на својата земја...

BGN 11.00 11.18

Armiyo тактически кобур на пистолет адаптер платформа за закрепване към колана мрежи жилетка, раница, чанта, подходящи за G17 1911 P226 ловни аксесоари

ОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Нов брендНаправени со висока густина полимер.Монтажа платформа за прикачување holster, додатоци и списанието случаи.Holster се прилагоди на секој агол.Можност да прикачите на должност појас, било webbing вест, торба или ранец .итн.Примена : Отворено ловДЕТАЛИ : Боја : Црна / Тен / ЗеленаТежина : Околу 65gГолемина : 14cm x 10cmЦрнаТенЗеленаНаскоро..

BGN 7.00 7.84

Нов тактически ловен пакет Gun Package Pistol Pack Pistol Pack IPSC Zip Open on Two Sides Half Circle е shape Hand Gun BagNew

2017 Нови Тактички Лов Пакет Пиштол Пакет Пиштол Пакет Пиштол Пакет IPSC Zip Отворено на Двете Страни Половина Круг форма Рака Пиштол Торба

BGN 8.00 9.95

SWAT спад в крак кобур на пистолет Airsoft Digital ACU Camo револвер кобури

СВАТ Капка Нога Пиштол Holster Airsoft Дигитални ACU Каверреволвер футролиОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ : Направени со висока густина Најлон материјал.Можност да прикачите на должност, спојувалка или се зацврсти на ногата.Универзална holster погоден за повеќето пиштол рамка.1 резервни списание торбичка.Списание торбичка, исто така може да се одржи фенерче или домен.Прилагодливи еластична капка нога рака.Велкро рака и тока snap направи оваа holster целосно прилагодливи.Тактички дизајнот да се задржи пиштол во подготвена состојба.ДЕТАЛИ : Боја Дигитален ACU кавер Тежина 250g1 парчиња од пиштол holster

BGN 24.30

Top Quality DEFENSE Polymer Retention Roto Holsters and Double Magazine Holster Fits Beretta92 / 96/M9 All In One Holster

Врвен Квалитет за ОДБРАНА Полимер Задржување на Рото Holster и двојно списание holster се Вклопува Beretta92 / 96 / М9 Сите во еден holsterОпис : КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ : Удобно contoured одговараЗадржување со нула време за да раздвојувањеСеди, каде што вашиот предизвика прст нормално слајдови на "готовс"Едноставно depress лост и отстранување на огнено оружјеЦелосно прилагодливи за жаргонРотира 360 степени за секоја мала апликација на грбот, крстот се подготвиНаправени од издржлив црна полимерСе прилагодува со едноставна ален копчеОДЛИЧНО за цивили, не се на службена должност службеници & воен персоналПраво раце Полимер HolsterЗаштитна поглед каналНето тежина : 185gБруто тежина : 195gПРЕДМЕТ : BD6102Боја : Б.К / ТЕНМатеријали : НајлонВе молиме имајте во предвид да ни даде порака, боја да изберете,случајно црнаНапомена : Купувачите во руската федерација и Украина треба да го оставите вашето име и презиме, во спротивно, вашиот пакет ќе биде одбиена од страна на поштата.Ако сте купувачот во руската Федерација изберете руската epacket, кога ќе го примите известување на поштата треба да биде во рок од петнаесет дена во вашата локална скопска да се соберат вашиот пакет, бидејќи агенцијата за вработените нема да бидат испратени до вашиот дом.За Бразил купувачи, доколку е потребно, ве молиме оставете ги вашите лични Данокот на Додадена Вредност (ДДВ) број, кој може да ви овозможи да го добиете вашиот пакет побрзо и посигурно.За лесно да ја покажеме нашата пакет на услуги, ние ги користиме "инчен" и "cm" две вид на единица за пакет димензија, можете да го промените да ви треба со следнивеформула : 1 инч =2.54 см, 1cm =0.39 инченЗа боја : Не може да биде малку разлика во боја бидејќи на различни на монитор поставувањеЗа димензија : со различни при мерењето метод, ве молиме љубезно им овозможи на 12cm во димензија отстапувањеПревозотВашиот пакет ќе биде предаден вашата нарачка адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Бесплатно следење на пакет ќе се следи од страна на Хонг Конг ерлајнс или Сингапур ерлајнс...

BGN 23.00 23.78

Военен 3 Цвят 27,5 инча найлон пушка чанта пистолет чанта тактически пистолет чанти за открит война игра дейност пушка пистолет чанта

добредојдовте на нашата продавницаВрвен квалитет 70cm Најлон Пушка торба со Пиштол Торба Тактички Пиштол кеси за Надворешна Војна Игра Активности Пушка пиштол торба EATURES : Направени со висока густина полиестер материјал...

BGN 18.00 20.78