• Ново
2017 Нов прием на Baymax вентилатор с 2 скорости на обема на въздуха Ventilador мини Тих електрически вентилатор за домашния офис студенти

2017 Нов прием на Baymax вентилатор с 2 скорости на обема на въздуха Ventilador мини Тих електрически вентилатор за домашния офис студенти

BGN 51.15

Сума
Налично за поръчка


2017 Нови Пристигнување Baymax Фан 2 Опрема Воздушниот волумен Ventilador Мини Тивка Електричен вентилатор За Домашната Канцеларија на Студентите
Модел : ГШ-180
Volgage : 220 V
Моќност : 20 W
Моќ носат lenght : 1.5 м
Воздушниот волумен опрема : 2 опрема
Фан остава : 3 остава
Големина : 240mm*290mm*120mm
Пакување Листа : Вентилатор *1

Всичко за продукта

Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Начало
Тип:
Само Охлаждане
Мощност (W):
20 W
Начин На Въртене:
Без Ротация
Режим на въздуха:
Завъртане На Нож
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
ZUCZUG
Вид На Вятъра:
Вятър Сън, Естествен Бриз
Функция Дистанционно Управление:
No
документ:
GS, CB,CSA, CE
Режим На Управление:
Механично Управление Таймер
Защита от липса на вода при спиране на тока:
No
Размер:
1200-1399MM
Функция Обратно Въртене:
No
Функция За Синхронизация:
Няма Време
Максимален Лимит На Времето:
Няма Време
Напрежение На Тока (В):
220V
ТЕХНОЛОГИЯ:
Друго
Тип:
Вентилатор За Охлаждане На Въздуха
Брой Въртящи Се Остриета:
3
Номер На Модела:
GS-180
Приложение:
10-15㎡
Обемът на резервоара:
Дължина На Стягане:
Без Скоби
Макс. Силата на:
20-69ВТ
Инсталация:
Маса
скорост на вентилатора:
Втората Предаване

Подобни продукти в категория

мини преносим hub кислород, можете да използвате у дома / на кола / пътуване с две батерии от ново поколение

Посебна препорака за 8 групи на потенцијални потрошувачи чиновнически жените : нега на кожата, одржување 0 кожата исхрана и еластичноста и намалување на подздравствениот статус на Возраст : продолжување на животниот век, подобрување на имунитетот, спречување на болест, кислородна терапија Бремени жени : корисни за жените и корисни за фетусот развој Бизнисмен : релаксирачки физички и метал тензии, со што се подобрува физичката способност, намалување на подздравствен статус и подобрување на работа ефикасност...

BGN 512.00

WT01-7, безплатна доставка, 12V Mini Car Steam Humidifier Air Purifier Ароматерапия Aroma Essential Oil Diffuser Mist Maker Mini Fogger

Издржливи Преносни Мини Автомобили Ароматерапијата Овлажнител Автомобил Полнач со Свежи Прочистување Функција ВиолетовоСина Зелена Автомобил Ароматерапијата Овлажнител Уживајте во Задоволството на Патот Дали често се чувствувате заостанато и вртоглавица во автомобил? Ако не, да дојде тука, да се обиде нашиот автомобил ароматерапијата овлажнител право сега...

BGN 38.00 40.00

230 мл DC5V USB Olio Essenziale Varoma дифузор ултразвукова мини овлажнител на въздуха домашен офис

230 ML DC5 V USB Olio Essenziale Varoma diffuser ултразвучно мини овлажнител Дом КанцеларијаИме на производ : мали О негативни јони вода метарПроизвод во боја : розова, сина, белаПроизвод големина : 72*72*133(mm)Производ нето тежина : 180gРезервоарот за вода капацитет : 230 mlHumidification капацитет : 250 ml / hВлезен напон : DC5 VПроизвод прекинувач : push копчето префрлатеПроизвод материјал : ABS.Пакување материјал : боја кутија за пакувањеПакет големина : 7.5*7.5*16cmПакување количина : 100pcs / кутијаНадворешниот картон големина : 40*40*70cmБруто тежина : 22.5 KGCaratteristiche : Едноставен лак крива изглед со софистицирани процесот на производство.Комплетно водоотпорен дизајн, PP антикорозија материјал, двоен слој технологија структура.Мека светлина, LED светло, може да се користи како атмосфера светилка или украси.Тивок режим ви овозможува да спијат добро додека го користите за време на ноќта.Најдобар избор за пријателите и семејството, која е интимен и пристојно.Circa ил pulsante : Прво го притиснете копчето, спреј & светлина работа.Вториот притисни копче, спреј ќе престане 2 S по работното 3 S, циклус.Третиот го притиснете копчето, спреј & light off.Кога поврзувањето на моќ, ве молиме притиснете на 1.5 S копчето за долго време, LED светлината може да вклучи / исклучи без прскање.Времето функција : 1 датотеки4hours (продолжи со прскање); 2 датотеки6hours (Спреј го Прекинува).

BGN 20.00 21.92

1200MA ръчни климатик сгъваеми вентилатори за вентилация на въздуха за работа на открито домашно преносим охладител на въздуха Акумулаторна мини USB вентилатор

1200 MA Рачни Климатизација Количка за Вентилација Фанови за Надворешна Дома Преносни Воздушен Кулер Батерија Мини USB ФаИнформации : 1.Боја : сина,розова,бела 2.Излезна моќност : 2 W 3.Излезен напон : 58 V 4...

BGN 21.00 35.78

1бр дропшиппинг Usb ултразвукова ароматни дифузор овлажнител хладен мъгла овлажнител Umidificatore Per Oli Essenziali

Опис на Производот Име Мала жолта овлажнител Материјал, ABS + домашно МИЛЕНИЧЕ Производ големина 7.5 * 6.7 * 11.7 CM Производ пакување големина 78 * 78 * 118mm Оценет напон DC5 V Производ пакување кутија Номинална моќност 2 W резервоарот за Вода капацитет 250 ML Пакување јачина 105 Единечна нето тежина 84.6 g Една бруто тежина на 110g Картон големина 531 * 410 * 379mm[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Најдобри

BGN 8.00 12.48

1Pc 6W DC12V Plastic 3 Leaves Brushless Converter Motor Battery Mini вентилатор на тавана с ключ

DC12 V 6 W Пластични 3 Остава Brushless Конвертор Моторни Батеријата Мини Тавански Вентилатор Со ПрекинувачСпецификација : Материјал : ПластикаБоја : БелаАктуелни : 0.5 AМоќност : 6 WНапон : DC12 VТоа е забрането за пристап до 110220 V ACДолжина на кабелот за напојување : 2.4 m / 94.5"Фан дијаметар : 500 mm / 19.7"Лисја : 20cm x 6cm / 7.9" x 2.4"Лисја : 3 ОставаПримена : Пакетот Вклучува : 1 x DC12 V 6 W Brushless Конвертор Моторни Тавански ВентилаторФункција : Заштеда на енергија објект, номинална моќност само 6 В.Ултрамолчи дизајн, лесен и удобен за користење.Тоа лесно да го инсталирате во вашиот дом, канцеларија или други отворено место што сакате.На врвот на вашиот ручек табела на вашиот двор, може да им помогне на протерување на муви.Во спалната соба, секогаш ќе имаат сладок сон, ако тоа инсталиран на врвот.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради tomanualmeasurement.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

BGN 16.00 28.66

Пречистване на въздуха Освежители за въздух 12V / DC Mini Auto Car Fresh air Ionic Purifier Oxygen Bar Ozone Ionizer Cleaner Health Дишане

Воздухот Прочистувач на Воздух Два 12 V DC Мини Авто Автомобил Свеж воздух Ionic Прочистувач Кислород Бар Озонската Ionizer Почиста Здравје ДишењеНапон : 12 V / DC ( за во автомобил запалка приклучок )Потрошувачка на енергија : Помалку потоа 0.8 WНегативни јони концентрација : 3800000 компјутери / кубни сантиметри Големина : 9*2.3 СМ

BGN 15.00 15.98

GX01-4, цветна ултразвуков овлажнител етерично масло дифузор ароматна лампа за ароматерапия електрически аромат, мъгла чайник, AC100-240

Карактеристики : Капацитет : 500ml Материјал : ПП + ABS Големина : (φ) 168mm * (H) 120mm Текст : 100 V240 V AC Моќ : 14 W Магла : за 45 ML / h Бучава : Ултразвучно осцилација фреквенција : 2.4 МЗ Функција : 1.Humidify : humidifies воздухот во просторијата во текот на летото и зимата, освежете квалитетот на воздухот кој го дишат, ја прилагодува температурата во собата.2.Убавина : освежува кожата и може да се земе како за нега на кожата, ја чува кожата здрава и влажна.3.Прочисти : го неутрализира статични, намалување на инфекција на кожата.4.Помош : арома терапија, олеснување на притисокот и олеснување на стресот5.Декорација : се загрева атмосферата во собата со додавање на парфем или етерични масла во atomizerАпликации : Салон за убавина, СПА, Јога, Спална соба, дневна соба, конференциска сала, канцеларија, прифатниот центар, коридор, пет соба, тоалет, бебе соба, хотел, во болница или на било кои други приватни / јавни места.Пакување вклучуваат : 1 x Ултразвучно Дома Арома Овлажнител Воздух Diffuser1 x адаптер за полнење1 x Кутија1 x ИнструкцииСите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

BGN 96.00 152.00

TBonlyone 450 мл овлажнител на въздуха етерично масло дифузор арома-лампа електрически аромат дифузор мъгла чайник овлажнител на въздух за дома

TBonlyone 450ml Воздух Овлажнител Етерично Масло Diffuser Ароматерапијата Светилка Електрични Арома Diffuser Магла Создателот Овлажнител за ДомаДа знаете повеќе дизајни , ве молиме кликнете тука." "...

BGN 22.00 37.04

KBAYBO 550 мл аромат на етерично масло дифузор ултразвуков овлажнител на въздух с дървесно зърно електрически led светлини, аромат на дифузор за дома

KBAYBO 550ml Арома на Етерични Масла Diffuser Ултразвучно Воздух Овлажнител со ДрвоЖито електрични LED Светла арома diffuser за домаПревозот : Имаме сите видови на превозот начин, можете да контактирате со нас да изберете омилен превозот начин.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата. Ние само брод да се потврди цел адреси...

BGN 39.00 43.18

ALDX4-NM-YJL001, безплатна доставка, домакински настолен USB овлажнител на въздуха мини ароматерапия овлажнител на въздуха очистительные уреди

Супер експрес [ богатство ]Име на производ ноќ елф овлажнителПроизвод бројот & nbsp; NMYJL001Материјал квалитетна ABS силика гел електронска компонентаНадворешното пакување боја кутијаПакување капацитет 48 компјутериПроизвод големина 126mm x 126mm 120mm xПакувањето на производот 128mm x 128mm x 124mmКартон големина 530mm * 400mm * 522mmНадворешниот кутија јачина 0.108m3Еден нето / бруто тежина 229 g / 323 gБруто тежина 16.5 kgСтил / боја јасно зелена, тивко сина, чиста прав, кул црнПроизвод воведДодатоци на податоци на линија 1, памук стапче 1, 1 копии на инструкцииПроизвод параметри : DC5 V работен напонСпреј струја : 400 сум = 2wСветлината на струјата : 50 AM 0.75 WКапацитет на резервоар : 450 МЛСпреј износ : 40 ml / hВремето прилагодувања : 10h 20чКористете опис спреј : кликнете на функцијата на копчињата, стандардно континуирано спреј, тајмер...

BGN 62.00 88.00

Овлажнител USB Акумулаторна батерия електрически въздушен мъгла производител за пречистване на вода мъгла пречистване на difusser фен и хидратация двойна употреба 10шт

Претпазливост : 1.Ве молиме користете чиста вода колку што е можно; 2.Немојте да додадете било суштина или масло материјал ; 3.Ве молиме не го влијание atomization чип,ако треба да се чисти,може да се користи брис кои натопена со бел оцет за да ги избрише тоа; 4.Ако постои остар звук или магла е да стане многу мал, ве молиме додадете вода или замени памук брис; 5.Ве молиме запомнете да ги чисти внатрешноста на резервоарот за вода еднаш неделно.

BGN 136.00

Нов озоновия дезинфекционный стерилизатор 220 v/110 пречистватели на въздух генератор на озон 20 г / ч озонатор преносим озонатор (с превключвател на време)

НОВИ Озон дезинфекција sterilizer 220 V / 110 V Воздух Purifiers Озонската Генератор20g / h Ozonator Преносни Ozonizer (Со Мерењето Switch)Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува:Опис:Име : 20g озонската генераторНапон : 220 V / 110 V (100 V треба да се прилагоди)Моќност : 200 WОзонската генерација : 20 G / HПакување големина : 29*25*21cmТежина 3 KGЈачина на звук : 3.05 KGОзонската излез : 20000mg / hВлезен напон : 220 VПотрошувачка на струја : помалку од 750m AПотрошувачка на енергија : помалку од 200 WИзлезен напон : 5.5 + 0.5 KVУпатство за употреба : приклучете се на власт може да се користиПоле на примена : погоден за семејство, автомобилот, работилница, пластични барака, тоалет, сала за состаноци, јавни места стерилизација, прочистување на воздухотСтоката се користи принципот на озонската генерирани од гром штрајкови, воздухот како суровина се користи заедно стрмни променлива празнење технологија за ослободување на високи концентрации на мирис...

BGN 91.87

Озонатор за вода домочадца за почистване на храна от зеленчуци плодоовощей, перално дезинфектанта

Домаќинство Озонската Прочистувач на Вода се користи за Станбена Намена Вода за Пиење Зеленчук, Овошје храна за чистење на телото за нега на перењеНашите ozonated вода уред може да се ослободи од хемикалии кои се акумулираат на вашиот овошје и зеленчук...

BGN 204.80

KBAYBO 400 мл електрически аромат на етерично масло дифузор ултразвуков овлажнител на въздуха зърно дърво хладен мъгла чайник led нощна светлина за дома

KBAYBO 400ml електрични Арома на Етерични Масла Diffuser Ултразвучно Воздух Овлажнител Дрво Жито Кул Магла создателот LED Ноќ Светлина за домаПревозот Имаме сите видови на превозот начин, можете да контактирате со нас да изберете омилен превозот начин.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата. Ние само брод да се потврди цел адреси...

BGN 36.00 63.98

2017 Нов пристигане Baymax вентилатор 2 Gear обема на въздуха Ventilator мини Тих електрически вентилатор за домашния офис студенти

2017 Нови Пристигнување Baymax Фан 2 Опрема Воздушниот волумен Ventilador Мини Тивка Електричен вентилатор За Домашната Канцеларија на СтудентитеМодел : ГШ180Volgage : 220 VМоќност : 20 WМоќ носат lenght : 1.5 мВоздушниот волумен опрема : 2 опремаФан остава : 3 оставаГолемина : 240mm*290mm*120mmПакување Листа : Вентилатор *1

BGN 64.00 67.01

Генератори на озон HIHAP търговската мрежа (14000mg)

HIHAP продавница добредојде.14 G Супер прочистување на воздухот е Висок Напојува Озонската прочистувач на воздух.Технологија : Користење контролирани корона испуштање на озонската технологијаТоа е професионално дизајнирана за unoccupied области со висок озонската шок третмани за да целосно го уништи мирис со напаѓање на извор, при што загинаа мувла спори, mildew и бактерии...

BGN 418.00 444.80

PB01-6, най-новият 400 мл USB DC 5V 7 цвята Night Light Air ултразвуков овлажнител масла етерични ароматни дифузор Mist Maker Fogger

Спецификација : Напон : 5 V DC Моќ : 2 W Капацитет на вода : 400 ML Спреј излез : 45 ML / час Работа на пат : 26 часаПроизвод големина : 153x88x88mm Материјал : ABS / PP / МИЛЕНИЧИЊАСите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

BGN 64.00 67.20

портативен ултразвуков овлажнител на въздуха usb мини творчески дом desktop car малък номер за пречистване на въздуха Овлажнител ягоди лека нощ

Функција : • 100% сосема нов и висок квалитет.• Количина : сет• Материјал : ABS+домашно МИЛЕНИЧЕ+PP• Можете да го отфрлиме арома масло во водата за да се направи воздухот новак...

BGN 16.00 20.32

USB Air ултразвуков овлажнител на въздуха Mist Maker с LED Light Ароматерапия Aroma Diffuser Humificador Fogger пречиствател на въздух за дома

Информации : производ : Пшишеовлажнител Материјал : ABS+PP резервоарот за Вода : 150 ML Големина на : 60*60*150(mm) Боја : сина, розова, зелена,жолта Моќ : 2 W Напон : DC5 V Функција : 1...

BGN 16.00 25.01

Слънчев / USB пречиствател на въздуха за овлажняване аромат на автомобила отрицателни йони за пречистване на въздуха 5 цвята освежители за въздух

Автомобил Прочистувач на Воздух Aux / USB Воздушен Арома humidification Два Воздухот Овлажнител 5 Бои Параметар : Модел : НЛО1 Боја : Црна,Бела,Црвена,Сина,Жолта Напон : 5 V ЗА 0,6 W Големина; 130*30мм Напојување : Автомобил полнење,USB Капацитет на Вода : 100ml Noice : Помалку 30d B време на Полнење : 3 часа Последните Користење време : 8 часа Пакување листа : НЛО1 прочистувач на Воздух машина*1 USB полнач*1 Автомобил полнач*1 Magice подлога*1 шише за Вода*1

BGN 57.10