• Ново
6 бр./много е сладък заек мини многоцветен маркер дръжка маркери за деца Kawai ученически пособия и офис аксесоари инструменти

6 бр./много е сладък заек мини многоцветен маркер дръжка маркери за деца Kawai ученически пособия и офис аксесоари инструменти

BGN 6.38
BGN 5.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка

Еден Многу = 6 компјутери Материјал : Пластика
Големина : Lengh 6.5 см
Мастило боја : 6 боја како на слики
Совети : Sending Со Избрани Боја !
Ве Молиме Имајте Во Предвид Пред Шопинг :
1. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", која не може да се следи по парцела лево Кина. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", и да додадете на пари за следење.
2. Ако вашата потврда за времето истекува, и сеуште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе го продолжи времето за испорака во прв пат.
3. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за испраќање или враќање! Ви благодариме.
4. Ве молиме не испрати лоша критика, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се реши за вас!

start Isv Module Wrap10931
end Isv Module Wrap10931

Всичко за продукта

Тип:
хайлайтер
Номер На Модела:
B11445
търговска марка:
девосервис
Воспользуйся:
Рекламни Маркери И Бисквитки
Съвет Четки:
Кос
Размер:
Normal
Двустранно писмо:
ДА
Пъстри:
ДА
Опаковка:
Свободен
Намалява Или Не:
ДА
Брой Опаковки:
6

Подобни продукти в категория

Прекрасен цвят на карамел мини гледна ивица маркер дръжка маркери за четене на книга, флуоресцентно фигура дръжка на ученически пособия, офис

wyприклучокstartЖешка Стока$2.52$7.99$0.76$2.52$1.06$2.99$2.39$5.32wyприклучоккрајОпис На ПроизводотАко купите во нашата продавница ве молиме двојно проверете ги вашите сите на вашето име, адреса производ големина и боја.Ве молиме да забележите дека нашиот производ слики при снимање на светлина е различна од вистинските бои,ќе има некои разлики во големинаДимензии : 8cmпакување : 6pcs / set

BGN 3.00 4.03

6 бр./лот 13,5 мм цветен маркер малко сладко патенце плодов аромат жълта патица бонбони цветни маркери рекламни маркери

Добредојдовте на Нашата Продавница1 За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот како објект на количката прво, а потоа ги комбинира вашите налози за плаќање.2...

BGN 6.38

6 Бр. / Компл. Цвят Хапчета Маркер Карикатура Kawai 6 Цвят Маркер Дръжка Коледа Студент Офис Подаръци, Канцеларски Материали, Ученически Пособия

Име : 6 Компјутери / Set Боја Таблети Highlighter Боја : Сина, Розова Жолта Зелена Пурпурна Портокал Големина : 5.2*1.7 cm Употреба : Училиште&Office&Подароци Пакување : 6pcs / SetПо услуга за Плаќање 1.Најдобар начин е директно плаќање на Aliexpress,можете да го направите тоа самите.Ако сакате други услови за плаќање,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.ИспоракаПо вашата исплата,ние ќе брод надвор за вас во 3 : 00pm секојдневно,освен викенд и празници.Нормално, можете да recevie парцела за 2560 работни дена.Се врати и враќањеЗа исплата брод надвор1...

BGN 3.92

Нова Пристигане!!! Marvy 1900B тампона четка художествени маркери тънък връх и върха на четката

Јапонија Marvy 1900 B алкохол врз основа близнак совет маркер пенкалоПарична казна совет : 0.4 mmЧетка совет : 0.6 mmЦелосна бои : 60 бои

BGN 29.60

BAOKE MP3902 blackboard pen, крупнотоннажная бяло, розово маркерная дръжка, стираемая водорастворимая зелена дъска pen, Mark pen

Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија...

BGN 6.00 6.08

Безплатна доставка маслен маркер зелената боя дръжка, живопис, благодарствена картичка, боядисани в колата си

Пишување Медиум : Табла, стакло, челик, железо плоча, ѕидови, пластика, дрво,хартијаПостојана Водоотпорен Автомобил Пневматик Гума Метал Боја За Означување Маркер Пенкало Моторни Велосипед НовиКарактеристики : Овој постојан боја маркер Може да биде напишан на било која површина : метал , стакло , дрво, пластика , насликани површини , итн...

BGN 23.00 27.20

1 компл. чернильная дръжка китайски японски калиграфия с четка писмо рисуване инструмент занаят ГСМ

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна 1 Pc Кинески Јапонски Calligraphy Пишување на Сценариото Уметност Сликарство Алатка Пенкало, ЧеткаКарактеристики Уникатен дизајн, лесно да се напише Со менгеме капа лесно да се носат заедно Висок квалитет на печатење со мастило, помалку исчезнува Користејќи високо квалитетни nib, мастило излезе рамномерно,нерешено јасни линии И пенкало форма,да ви донесе удобно пишување искуствоСпецификации Големина : 136*8мм Линија ширина : Големи,средни и мали редовни скрипта Количина : 1 Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 2.00 2.40

Безплатна доставка маслен маркер paint маркер TOYO се използва за черна сватба, благодарствени картички, картини за вашия автомобил, велосипед

Пишување Медиум : Табла, стакло, челик, железо плоча, ѕидови, пластика, дрво,хартијаПостојана Водоотпорен Автомобил Пневматик Гума Метал Боја За Означување Маркер Пенкало Моторни Велосипед НовиКарактеристики : Овој постојан боја маркер Може да биде напишан на било која површина : метал , стакло , дрво, пластика , насликани површини , итн...

BGN 27.20

QINGLIAN QL-2004 маркерная дръжката е дебела мазна логистична маркерная дръжка в насипно състояние 10 бр.

Бренд : QINGLIANПотекло : КИНАГолемина : 145 MMТежина : 15 G / ЕЕЗКоличина : 10 КОМПЈУТЕРИБоја : 3Материјал : Пластика[СРЕЌА ЧАРШИЈА НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ]Избор На Боја : Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.Испорака : Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест...

BGN 4.00

10 бр. / кор. Япония Pentel N850 paint маркер 4.2 мм кръгла корона нетоксичен Сейф не избледнява водоустойчив постоянен черен червен син маркер дръжка

Почитувани купувачот,ве Молиме имајте во предвид : ако цел да купите надминува наведени тежина(3kg или повеќе), Ние ќе ве информира однапред, ќе бидат поделени 2 пати да ја испратам до тебе...

BGN 22.00 33.60

3 бр./лот Mitsubishi Uni Posca PC-5M Paint Marker-средно съвет-1.8 мм-2.5 мм 17 цветове на разположение художествени маркери на ученически пособия, офис

Ве молиме оставете порака за бои сакате ако го изберат Мешани, или ние ќе ви го испратиме по случаен избор.Точка Име : Уни POSCA PC5 M Боја Маркер ПенкалоТежина : 20g / pcГолемина на : Совет : 1.8 мм2,5 mm Среден СоветБои : 17 бои вкупно...

BGN 24.94

Четка 0.03/0.05/0.1/0.3/0.5/0.8/1.0 мм скица подложка водоустойчив Gundam Drawing Pen Комикси Живопис Marker Pen доставка

Четка 0.03 / 0.05 / 0.1 / 0.3 / 0.5 / 0.8 / 1.0 мм Скица Лагер Отпорен на Вода Gundam Цртање ПенУлтра тенок лагер, како што се 003 е лесно да се скршени, ве молиме да не го притиснете тешко кога ќе ја напишете...

BGN 3.00 3.82

8 цвята набор от Mitsubishi Uni Posca PC-17K Paint Marker Pen-Екстра широка съвет-15 мм маркер дръжки офис и училищни консумативи

Точка Име : Уни POSCA PC17 K 8 C Боја Маркер ПенкалоТежина : 320gГолемина на : Совет : 15mm Екстра Широк СоветБои : 8 бои вкупно...

BGN 79.00 110.88

Flashcolor Colorful NEW 10mm Маркери Fluorescent Wet Liquid Melk Neon Marker Pen PINK 1бр

Карактеристики : 1 Нетоксични, без мирис, висока осветленост, лесен за чистење 2 Нека вашиот POP член, слика и реклама да се привлечат повеќе клиенти, особено во текот на ноќта...

BGN 6.38

12 бр маркерная боя дръжка перманентная Гума дръжка САМ гума метал водоустойчив маркер дръжка на протектора боя за тъкани

Опис : Боја : 12 бои (Розова,Бела,Сребро,Злато,Црвена,Црна,Жолта,Виолетова,Портокалова,Зелена,Кафе,Сина )Должина : 14.5 cmДијаметар : 1.5 cmОдговара за сите видови на гумиОзначете ги вашите гуми е Подигната букви и означете ја вашата тркачки гуми за идентификација.Пред да се наслика вашите гуми,ве молиме чистење на прашина, нафта, итн со чистењепомош.Знаци на сите површини вклучувајќи гума, метал, дрво, стакло, пластика, картон и хартија.Како да се напише : 1...

BGN 16.00 19.18

Гравиране химикалка за scrapbooking инструменти канцеларски САМ да го изрежат електрическа резба дръжка машина гравьор инструмент гравьор

Функција : Инспирација : DIY engrave.Боја : 1 бои.Тело Материјал : ПП Пластика, безбеден за човековото тело.Големина : 17*3cm.Тежина : 105g.Функција : DIY tools / Канцелариски / Хоби нож / Подарок.Совет : 1...

BGN 7.00 11.39