• Ново
10шт стругове инструменти видий поставяне APKT1604PDER DP вложки за рязане на стоманена сплав държачът

10шт стругове инструменти видий поставяне APKT1604PDER DP вложки за рязане на стоманена сплав държачът

BGN 26.37
BGN 16.00 -39 %

Сума
Налично за поръчка


BI0002255
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : легиран челик
Кутија Големина : прибл. 9 x 3.5 x 1cm/3.5" x 1.4" x 0.4"
Сечилото големина : прибл. 1.5 x x 0.5 0.9 cm/0.6" x 0.4" x 0.2"
Боја : златна, како слика покажува
Има 10 парчиња во кутија.
Ова е анти-стандард вметнете за мелење челик и алуминиум.
Пакет се вклучени :
10pcs x APKT1604 PDER ДП внесува (преполна со кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Всичко за продукта

Твърдост:
Висок
Номер На Модела:
видий вложки
Покритие:
Друго
търговска марка:
Майитр
Използването на:
Друго
Материал:
Легированная стомана

Подобни продукти в категория

5шт 2 канали твердосплавная Бележка fresa набор от вольфрамовое покритие CNC слот машина 6 мм диаметър на рязане

BI0004393Спецификација : Бренд новиМатеријал : Цврсти Карбид & Волфрам слојСечење дијаметар : прибл 6mmМесо тело со дијаметар : прибл...

BGN 24.00 39.78

Безплатна доставка-5 бр. от 4 мм, диаметър 100 мм, с дължина 2 флейти края мелници за алуминиеви ножовете HRC50 CNC карбид края мелници

Бесплатен Превозот 5pcs / многуВисок Квалитет 4 mm Дијаметар, 2 Флејта, HRC50, 100mm Долго,Мелење секачи за Алуминиумски, Не се обложени,Helex 45 степен, ЦПУ Алатки, Карбид CNC Endmill Рутер битови, Алуминиум Секачи, Алуминиум Крајот Мелници.D4*11*D4*1002 FHRC50Спецификација : Сечење Дијаметар : 4 мм Flute должина : 11mm Месо тело со Дијаметар : 4mm Вкупно : 100mm 2 Флејта( 3 Flutes е исто така на располагање, ако ви треба 3 Флејта, ве молиме да напомена дека кога ќе го поставите цел) HRC 50 Хеликс од 45 степени. НЕ слој Волфрам Карбид Материјал Апликација за Алуминиум, легура,МЕДИЈАПАН,Иверица,Пластика,итн. Пакет : Тешко пластична кутијаНие може да го прилагодите посебни секачи за Алуминиум како вашите барања.Контактирајте со нас слободно...

BGN 51.20

Безплатна доставка размер: 16/20 рязане и формоване ръчни инструменти Удължител за тръба pex-al-pex или пластмасови тръби T-калибратор водопроводни инструменти

започнетеenБесплатен Превозот Големина : 16 / 20 Сечење и Формирање Алатки рака reamer за pexalpex цевка или Пластична цевка ТCALIBRATOR Водовод АлаткиProuducts слики : Продавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Карактеристики : Подвижни алуминиумски легури структура дизајн.Цврст и издржлив.Ергономски рачка,контрола чувство на удобност и не е лесно да се пропадна.Висок квалитет на манган челик сечилото.Спецификации : Боја : Црвена / balckМатеријал : Манган Челик + АлуминиумскиОбјектот Големина : Околу 12 * 11 * 3cmОбјектот Тежина : 165.2 g / 5.8 озПакет Големина : 15 * 12 * 4cmПакет Тежина : 500g / 6.8 озПакет Листата : 2 парчиња * Т рака reamerДобар квалитет на 16 / 20mm целиот круг на рака reamer за pexalpex цевка или Пластична цевка ТCALIBRATOR Водовод Toolsaluminum цевка со reamer заокружување уред за пластични цевки PE цевка PPR цевки проширувачПоле на примена : 1220mm PPR цевки пластични цевки PE цевки и други пластични цевкиСпецификација : 16 / 20 MMБоја : Црна / црвенаПроизвод предност : Легиран челик , ексклузивни обичај, надворешната трговија, продажба, силна и добра, двојна намена, може да го целиот круг и chamfer!За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!За нас : Бизнис Тип : ПроизводителГлавни Производи : цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн.Локација : Жеџијанг, Кина (Копно)Година Утврди : 2003 годинаГодина започнете извоз : 2006 годинаБрој На Вработени : 50 100 ЛуѓеВкупниот Годишен Обем На Продажба : САД$5 МилиониГлавните Пазари : Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, ОкеанијаПроизвод Сертификати : CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други хардвер алатки со напредно производство на опрема и технологија.Нашите производи имаат успешно ја поминаа проверка на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет, нашиот годишен излез капацитет е рангирана на прво место во домашната индустрија, нашите производи имаат огромен дистрибуција на пазарот повеќе од 80% од нашите производи се извезуваат во Азија, Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Блискиот Исток, Океанија, Африка и така натаму, и се дадени високи пофалби од нашите клиенти.Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се создаде брилијантна иднина! Ние сме подготвени да влезат во деловен однос со вас врз основа на рамноправност и взаемна корист! Ако постои нешто што може да се стори за да ви помогне, ние ќе бидеме повеќе од среќни да го стори тоа...

BGN 36.00 37.70

безплатна доставка на CNC карбид фрезоване вмъкване 20 бр / лот VCGT220530-AK H01 за обработка на алуминий / дърво / мед

бесплатен превозот CNC карбид мелничката внесува 20pcs / многу VCGT220530AK H01 за Алуминиум / Дрво / Бакар обработка

BGN 204.03

HUHAO 1бр 1/2 джолан CNC почистване на долната фрези дървообработващи инструменти две флейти бележка fresa ножове за рязане на дърво инструменти

Опис на производотСпецификација : Месо тело со дијаметар : 12.7 мм(1 / 2")Вкупна должина : 5363mmБренд Име : HUHAOМатеријал : Волфрам челикБезбедносни инструкции : 1...

BGN 6.00 9.60

Твърдост DCGT11T304-AK H01 / DCGT32. 51-AK H01 твердосплавная алуминиева вложка CNC видий алуминиеви инструменти за струговане

DCGT11 T304AK H01 / DCGT32.51AK H01 Користи за АлуминиумФункција : Висока цврстина, висока отпорност на абење, широк спектар на обработка,долг живот.Остри, брусење и полирање.Не држи нож, машински површини и висока осветленост.Отпорност на корозија, широко применливи.Боја : SliverМатеријал : МеталГолемина на : Тежина : 55gПогодни за : Алуминиум и алуминиумски легури, бакар и други nonferroметали и легури.Дрво, стакло влакна, карбонски влакна засилен пластика и други неметални.Пакет се вклучени : 1 / 10pcs ножеви

BGN 4.00 7.01

Сумата D винил нож за рязане на плотер острие 10 бр. 60 градуса Безплатна доставка

10 компјутери 60 титула Summa D сечење плотер ножеви да може да се мешаНаправен во Зацементира Карбид Висок квалитет и Екстра долг живот...

BGN 22.00 25.58

3.175*30Degree*0.1 плоски долните гравиране инструменти с покритие за гравиране на метал и нефрит

3.175*30 Degree*0.1 Рамен Дното Гравирање Алатки Со Слој на метал и jade ГравирањеПримена : Акрилик , PVC , PE ,Најлон , Алуминиумски композитни панел , дрво, плута ,Двебоја,плоча,Акрилик,ПВЦ,Тврдо дрво,МДФОпис : Vформа карбид рамен дното гравирање битови се користи за CNC routermachine и машини routermachine, Тоа е долгатрајни делови се направени од високо квалитетни карбид со високо прецизни, лесно сечење искуство.Предност : 1,со Висока прецизност алатка мелење / Гравирање2,голем капацитет Чип елиминација, висока ефикасност и добар квалитет на производи3,Висок квалитет на алатки за 2 D скулптура, 3 D скулптури3,Сосема нови и некористени4,Големина : 3.175*30degree*0.1

BGN 80.00

Rd140-2.5R08*C10*100L малък диаметър смилане прът 8 мм, Диаметър на режещия за карбид плочи RDMW0501MO

RD1402.5 R08*C10*100 L Мал дијаметар мелење машина бар 8мм машина со дијаметар за RDMW0501 MO карбид инсерти1pcs на indexable мелење машина +10pcs на инсертиRD1402.5 R08*C10*100 L дин itable карбид вметнете RDMW0501 MO,Машина со дијаметар од 8мм,Месо тело со дијаметар од 10мм.Вкупната должина 100mmБоја : ЦРНА бојаПакет : 1pcs на мелење машина арбор, 1pcs на клуч torx, 10pcs на карбид инсерти ( RDMW0501 MO GP3515Погодни за P челик и К леано железо )Indexable крајот мелница Инспекција стандард (SCGO) : Axial Runout ≤ 0.02 mmРадијална Runout ≤ 0.02 mmКако Ние тест на мелење машина?Ние ги користиме ШВАЈЦАРСКА НАПРАВЕНИGIRODTAST да се тестираат Axial Runout толеранција и Радијална Runout толеранција и секој millling машина ќе бидат тестирани.Сите големини на овие мелење машина барови : RD1402.5 R08*C10*80 LRD1402.5 R08*C10*100 LRD1402.5 R08*C10*120 LRD1402.5 R10*C10*80 LRD1402.5 R10*C10*100 LRD1402.5 R10*C10*120 LRD1402.5 R11*C10*80 LRD1402.5 R11*C10*100 LRD1402.5 R11*C10*120 LRD1402.5 R12*C12*80 LRD1402.5 R12*C12*100 LRD1402.5 R12*C12*120 LRD1402.5 R13*C12*80 LRD1402.5 R13*C12*100 LRD1402.5 R13*C12*120 L(2.5 Р значи радиусот на круг внесува е 2.5 mm, бројот зад 2.5 RТоа е машина со дијаметар на овој мелење машина, C10 или C12што е месо тело со дијаметар, 80 L,100 L,120 Lвкупната должина на овој мелење машина)Напомена : Секој проблем може да се реши со нашата целосна комуникација...

BGN 113.42

6*52H * 80L гравиране CNC двойно две каннелюры навити малко, фреза рутер инструменти

Имаме целосен опсег на две флејта модел големина за вашата изборот на, ве молиме слободно контактирајте со нас ако некој од таму се заинтересирани за вас.Ако имате посебни големина requried ,ве молиме контактирајте со нас .Исто така, можете да проверите другите модел големина како што е подолу : | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |6*52 H*80 L 2 Флејта Крајот Мелница Секачи, Алатка за Сечење Делови, Резба Алатки, Мелење Секачи, CNC Рутер Битови за Engraverматеријал : целата цврста волфрам карбидпогоден машина : CNC машина и традиционалните рутер машинаспирала рутер малку е совршен за сечење mortises...

BGN 135.00 144.00

ZCC. CT YBC351 CNMG120412-PM за стомана полуготови продукти, стругове поставяне на плоча на струг с ЦПУ режещ инструмент CNMG433 безплатна доставка

ZCC.КТ YBC351 CNMG120412ЧАСОТ за челик полузавршна вртење внесува плоча цпу струг алатка за сечење CNMG433 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ CNMG СЕРИЈА ВРТЕЊЕ АЛАТКАCVD Слој одделение

BGN 64.80

Безплатна доставка на 1 бр. 52 мм вретено мотор 300 Вата за монтаж на стена и 4 бр. монтажни отвора винтове за ЦПУ

Купи сега ќе СЛОБОДНИ 1pcs ER11 се соберат : 3.175 mm / 6mm / 4mmи FREESHIPPING за DHL / ФЕДЕКС / EMS / UPS / ТНТСледново е завиткан содржина и производ слики1 x Планината заградата4 x Завртки1 x ER11 се соберат : 3.175 mmПревозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO ...

BGN 60.80

Параллелограммный металлообрабатывающий прорезна машина HSS Tool Bit 5mmx8mmx200mm

Име на производ Струг ХСС Алатка Малку Материјал ХСС Боја Сива Големина 5 x 8 x 200mm / 0.2" x 0.3" x 7.9" (T*W*L) Тежина 64g Пакет Содржина 1 x Струг ХСС Алатка Малку

BGN 10.69

Безплатна доставка-5шт 4мм черновые края мелници 3 каннелюры HRC55 смилане фрези, CNC EndMill инструменти карбидные ножове

Бесплатен Превозот 5pcs / многуВисок Квалитет 4 mm Дијаметар, 3 Флејта, HRC55, Roughing Крајот Мелници,Мелење секачи, обложени,Helex 35 степен, ЦПУ Алатки, Карбид CNC Endmill Рутер битови, D4*11*D4*504 FHRC55Спецификација : Сечење Дијаметар : 4 мм Flute должина : 11mm Месо тело со Дијаметар : 4mm Вкупно : 50mm 3 Флејта HRC 55 Хеликс 35 степенTi AIN обложени Волфрам Карбид Материјал Апликација за Челик,Алуминиум,Легура,МЕДИЈАПАН,Иверица и сл. Пакет : Тешко пластична кутијаЗабелешки : Ова е стандард Roughing крајот мелници секачи за CNC машина.Ние може да не ги листа сите големини на нашата продавница,но ние имаме сите големини дека треба,ако треба другите премногу,ве молиме да ни кажете големина,flute,HRC,количина...

BGN 38.00 43.12

50шт 2 каннелюры диаметърът на перките директен джолан фреза малко CNC Инструменти обзавеждане fresa ротационен нож високо количество

Голема Количина 50pcs 26mm 2 Flute Дијаметар Мелење Машина Директно месо тело Рутер Малку Сет CNC Алатки Опрема за мелење машина ротари машина 2 Flute Мелење Машина материјал : ХСС+АЛ Тип : ДвеFlute Спирала Малку 2mmx6 x7x51 10pcs3mmx6x8x52 10pcs4mmx6x11x55 10pcs5mmx6x13x57 10pcs6mm X6x13x57 10pcsСоодветни Материјали : мека метал , дрво, пластика, итн

BGN 22.00 32.22