• Ново
1/4 инча пневматичен въздушен храповик гаечен ключ 165мм гаечен ключ пневматични инструменти Скорост на празен ход 240 об / мин

1/4 инча пневматичен въздушен храповик гаечен ключ 165мм гаечен ключ пневматични инструменти Скорост на празен ход 240 об / мин

BGN 592.00
BGN 562.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


1/4 Инчи Пневматски Воздух Ratchet Клуч 165mm Spanner Пневматски алатки
Без оптоварување брзина 240 r / мин
Сликата покажува
Забелешка : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, или она другото дали сакате да знаете ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме.

Всичко за продукта

търговска марка:
LZHZXY
Номер На Модела:
1/4 инча
Състояние:
НОВО
Тип:
1/4 храповой ключ
Име:
1/4 храповой ключ
Размер на квадратна глава:
6.3 мм
Технически характеристики на болта:
M8
Скорост Без Товар:
240 об / мин
Максимален Въртящ Момент:
30 нм
Тегло на инструмента:
0,6 кг
дължина на инструмента:
165мм
Номер На Продукта:
FL1237

Подобни продукти в категория

Нов конструированный спирачка вестници алуминиеви плочи КНК 40т 2200мм с най-доброто обслужване

Спецификации1.Посебни нумеричкисистем за контрола е опремено со mainframe на виткање машина.2 Мултиработачекор програмирање функција е во можност да се постигне автоматско работење и континуирано позиционирање на мултичекор процедури,како и автоматско прецизност на вредноста за позиции на задните затка и плови блок.3...

BGN 7200.00

X053c779g51 M406C Mitsubishi White Ceramic Capstan Roller OD57mmx T32mm for WEDM-LS Тел Cutting Носете Parts

X053 C779 G51 M406 C Мицубиши Бела Керамички Capstan Ролери OD57mmx T32mm за WEDMLS Сечење Жица Носат ДеловиВашиот Мицубиши жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

BGN 104.00

F127 Fanuc Sub Die Guide/ Wire Guide) Диа. 1. 5 mm for DWC-A, B,C,iA,iB, iC, iD, iE (AWF) Wedm-LS Тел Cutting Machine Parts

F127 Fanuc Под Умре Водич / Жица Водич) Кол.1.5 mm за DWCА,Б,Ц,a,б i C,i D,односно(AWF) WEDMLS Жица Машина за Сечење ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

BGN 160.00

MAXI MX403 Керамични валяк щипка OD57mmx ID19mmx T25mm, Wedm-част износване вырезывания тел LS

МАКСИ MX403 Керамички Малку Ролери OD57mmx ID19mmx T25mm, WEDMLS Сечење Жица Носат ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

BGN 124.80

3050*2.0 мм ръчната спирачка ламарина спирачки гибочная машина на палета и скоростната сгъваеми инструменти на машинно оборудване

Почитувана клиенти : ве молиме да ги преземе стоката пред да контактирате со мене, затоа што многу на стоки лимит на тежина, ве молиме обратете се на стока опис на тежина, ние може да превозот или на другите начини на транспорт,голем број на нарачки, цената е многу разумен.Со сегмент свиткување ножот за виткање на кутијата делРазлични ширини сегмент shiftable поставувањеСо избалансиран чекан ,тоа може лесно да се работи и лесен за виткањеОбјектот НемаМоделШиринаДебелинаАголПакување големинаН W / W Г.673026HW12201220 mm2.0 mm0135°175×77×90 cm520 / 580 KG673027HW20402040mm2.0 mm0135°250×77×110 см850 / 1000 KG673028HW2040 A2040mm2.5 mm0135°250×77×110 см1145 / 1295 KG673029HW25402540mm2.0 mm0135°300×79×110cm1190 / 1360 KG673030HW2540 A2540mm2.5 mm0135°300×79×110cm1310 / 1480 KG673031HW30503050mm2.0 mm0135°350×77×110 см1490 / 1690 KG

BGN 4782.40

Accutex LT406C бяла керамика валяк цапфы OD57mmx ID10mmx T32mm за Wedm-LS Тел Cutting Носете Parts

Accutex LT406 C Бела Керамички Capstan Ролери OD57mmx ID10mmx T32mm за WEDMLS Сечење Жица Носат ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

BGN 104.00

Електроинструмент лента машина M9400B лента за опесъчаване машина с висока мощност дърво / мебели / боя мелница 220V 1бр

Алат Појас Машина M9400 B Појас Сандер Висока Моќност Дрво / Мебел / Боја Мелење Машина 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Номинална влезна моќност : 940 WМат Големина : 100 * 610mmПојас брзина : 380m / минЈачина на звук : 354 * 175 * 169mmНето тежина : 6.2 кгКабелот за напојување : 2mБоја класификација : Армија ЗеленаНапон : 220 VЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 497.00 523.20

High-end стоматологичен printing die mixer HL-YMC4 LCD alginate impression material гипсовый миксер стоматологични инструменти 110/220 В 1бр

High end стоматолошки печатење умре миксер ХЛYMC4 LCD alginate впечатокматеријал гипс миксер стоматологија алатки 110 / 220 V 1 PCСликата покажува : Перформансите на машината индикатори : Моќност : AC220 V, 50 hz, или 110 V, 60 HZБрзина : Stepless брзина 0300 r / мин, преку нога се префрлите на вредностаВремето на аларм : Внатрешни работи време е за 20 секунди, 20 секунди по почетокот на алармотсветла блескави, бип звук за да ве потсети на корисниците да ги користат умре материјали што е можно поскоро, така штода не пресуши кондензација.Преоптоварување исклучување : Кога надворешната сила е премногу голема, на мотор ќе биде преоптоварен по3 секунди и ќе престане да ротира автоматски...

BGN 275.20

MAXI MX456 sus Roller Lower, Lead Wheel OD40mm, Wedm-LS Тел Cutting MachineWear Parts

МАКСИ MX456 SРолери Пониска, Доведе Тркала OD40mm, WEDMLS Сечење Жица Machine Wear ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

BGN 56.00

Accutex LT405C бяла керамика битумен валяк OD57mmx ID19mmx T32mm за Wedm-LS Тел Cutting Носете Parts

Accutex LT405 C Бела Керамички Малку Ролери OD57mmx ID19mmx T32mm за WEDMLS Сечење Жица Носат ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

BGN 104.00

Има метална плоча, 2 оси CNC хидравлични преси спирачка CNC абкант машина

Хидраулична преса виткање машина за WC67 Y серија хидраулична преса кочница машинаКарактеристиките на машина : 1.Oveall обработени структура, и finlte елемент анализа софтвер се применува на главната pares на машина, која може да enssure веродостојноста на машинската и прецизност на машината2 .Факултативна CNC контролери, кои имаат висока прецизност3...

BGN 26400.00

Accutex LT607 M10 x L142mm вал за затягащите валяк LT405, част от машина за рязане на тел WEDM-LS

Accutex LT607 M10 x L142mm Окното за LT405 краен случај, Ролери, WEDMLS Жица Машина за Сечење Алатка е ДелВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

BGN 92.80

Accutex LT682L L-образен фитинг за водопроводна тръба / жак за Wedm-LS Тел Cutting Machine Parts

Accutex LT682 L L во Облик на Цевка за Вода Фитинг / Конектор за WEDMLS Жица Машина за Сечење ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

BGN 12.80

Ръчно печат гореща печат на машина-310-1 печат кожена Логос гореща печат на машина 300*180 MM 110 / 220V 1PC

Прирачник за печат топол печат машина 3101 печат кожа логото топлапечат машина 300*180 MM 110 / 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Gilding област : 300 * 180mmЕлектрична моќност : 700 WНапон : 110 / 220 V(110 V треба да се прилагоди)Димензии : 515 * 600 * 700 ммМетоди на работа : производство на електричнаУпотреба : кожа, гума, пластична бронзирањеСтруктура дијаграм и функција вовед : 1...

BGN 889.00 936.00

MAXI MX001 Power Feed Contact OD7mmx ID0. 7mmx L22mm for WEDM-LS Тел Cutting Machine Parts

МАКСИ MX001 Моќ се Хранат Контакт OD7mmx ID0.7mmx L22mm за WEDMLS Жица Машина за Сечење ДеловиВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

BGN 80.00

110/220 В 1000 Вата вакуумно нано водоустойчив лакировочная машина FDK-026 елегантен мобилен телефон/компютър с двойна употреба водоустойчив лакировочная машина

110 / 220 V 1000 W Вакуум нано водоотпорен слој машина FDK026 раменмобилен телефон / компјутер двојна цел водоотпорен слој машинаСликата покажува : Опис : Спецификации : 500 * 730 * 920mmНапон : 110 / 220 VФрекфенција : 50 Hz / 60 HzМоќност : 1000 WОперативни процедури : 1...

BGN 4283.20

Хидравлична плоска стоманена гибочная машина WC67Y 100Т

Спецификации1.Посебни нумеричкисистем за контрола е опремено со mainframe на виткање машина.2 Мултиработачекор програмирање функција е во можност да се постигне автоматско работење и континуирано позиционирање на мултичекор процедури,како и автоматско прецизност на вредноста за позиции на задните затка и плови блок.3...

BGN 10400.00

WD1000 интелектуална поялната станция домакин 80 W постоянна температура поялната станция домакин безоловен припой машина 220 На 1 бр.

WD1000 интелигентни лемење станица домаќин 80 W постојана температурастаница за лемење домаќин Leadfree лемење машина 220 V 1pcАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотWD1000 интелигентни лемење станица1.Големиот екран течни кристали2.2 секунди загреана на 350 ℃ (со користење на микрозаварување алатки)3...

BGN 392.00

Вал Chmer CH607 M10 x L142mm за валяк щипка M405, част от машина за рязане на тел WEDM-LS

Chmer CH607 M10 x L142mm Окното за CH405 краен случај, Ролери, WEDMLS Жица Машина за Сечење Алатка е ДелВашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

BGN 92.80

KD-202А-3 Professional 3 W LED хирургически светлина медицинска стоматологична Фар на висока мощност крушка, корона

КД202 A3 Професионална 3 W ЛЕР Хируршки Светлина Медицински Стоматолошки СветлатаВисока Моќност Сијалица ГлаваСликата покажуваЗабелешка : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, или она другото дали сакате да знаете ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме.

BGN 316.00 332.80

Вакуумно нано-лакировочная машина за мобилни телефони fdk-016 вертикално нано-мобилно водонепроницаемое лакировочное обзавеждане 110/220 1000 W

Вакуум нано мобилен телефон слој машина FDK016 вертикална нано мобиленводоотпорен слој опрема 110 / 220 V 1000 WСликата покажува : Опис : Напон : 220 V / 110 VФрекфенција : 50 Hz / 60 HzМоќност : 1000 WСпецификации : 400 * 580 * 930mmОперативни процедури : 1...

BGN 3656.00

Mitsubishi M7202 като Kk351511 ID15mm x OD35mm x T11mm, за части машина за рязане на тел WEDM-LS

Мицубиши M7202 Имајќи KK351511 ID15mm x OD35mm x T11mm, за WEDMLS Жица Машина за Сечење ДеловиВашиот Мицубиши жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг...

BGN 19.20

Хидравличен ъгъл на железните прътове и пластинчатый сачмен абкант машина производител

Карактеристикиагол на производите се хидраулични crimping машина и механички агол железо се тркалаат круг машина, може да се замени согласно потребите на различни тек, се тркалаат агол железо, рамни железо, цевка, канал челик, правоаголни цевки и така натаму...

BGN 12736.00