• Ново
кадифе плат разтегателен комплект мебели за хола разтегателен / кадифе плат мека мебел за хол разтегателен секционни / ъглов диван 3 местен състав

кадифе плат разтегателен комплект мебели за хола разтегателен / кадифе плат мека мебел за хол разтегателен секционни / ъглов диван 3 местен състав

BGN 640.00
BGN 608.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


JIXINGE Мебел е една од најновите бренд инвестирани од страна на JIXINGE (ХОНГ КОНГ) Меѓународна Соработка. Ltd. Ние сами бројни управување & техничко лице, како и силен развој на производот и производството способност, во моментов има над 100 стилови направени во кравја кожа троседот и метал серија, кои се извезуваат во повеќе од 30 земји, Блискиот исток, САД, Германија, велика БРИТАНИЈА, Франција, итн. Ние сами над 10.000 квадратни метри на тапациран и метал работилница, со капацитет од над 50 контејнери на троседот месечно. JIXINGE ќе се задржи подобрувањето, и постојано подобрување на технологијата и на капацитетот за снабдување со стока на висок квалитет и ниска цена за целиот свет.

Всичко за продукта

Специфичните Използване:
Разтегателен Диван В Хола
Обща Употреба:
Мебели За Дома
Тип:
Мебели За Хол
Място на произход на стоките:
Китай
Стил:
Минималистичен Стил Ар Нуво
Стил:
Честерфилдский Диван
Попълване на:
Гъба
Размер:
230*97*70cm
Външен вид:
Модерен
Номер На Модела:
SF308
търговска марка:
МАНБАС
Съхранение:
No
Плат:
Композитни Материи
Тип:
Комплект
Материал:
Плат
Модел:
Плат
Комбинация:
3 място
Приложимо:
дневна
Регионален Стил:
Американски Стил
Надуваем:
No
Структурни Процеси:
дървена конструкция
Стил:
Модерен Стил
Класификация На Тълпата:
Човек
Съхранение:
no

Подобни продукти в категория

Нова мода дървена муфа маса с 2 слоя

Нова Мода Дрвени Крајот Табелата со 2 СлојаПроизвод ПрегледПредмет : Нова Мода Дрвени Крајот Табелата со 2 СлојаГолемина : DIA42*H43 CMМатеријал : МДФ панел, челикГаранција : 3 годиниОвој производ пристигнува дел собрани, и тоа треба да се инсталираат за да се заврши.Жолтеникава боја камелија и сина за опција.Сина боја(2)жолтеникава Боја камелија

BGN 268.80

МОДА, СТИЛ китайски керамика, порцелан и червени табуретки с цвете птица дизайн за декорация на дома и градината

Ве МОЛИМЕ ОБРНЕТЕ ПОВЕЌЕ ВНИМАНИЕ : Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, боја / дизајн може да има мала разлика...

BGN 156.80

Горещ Багажник За Изложбата На Стоки Връзка Метал Измама, А На Дисплея Вратовръзка

Топла Продаде Метал Вратоврска Екранот Багажник, Вратоврска Екранот Стојат Опис на Производот Функција : Екранот се Врзуваат / Вратоврска Материјал : Прва класа 201 од не ' рѓосувачки челик Боја Бранеа Сребро Реден Број : RTD002 Големина : База : 15*13cm Прилагодлива Висина : 48.579cm MOQ : 10pcs Превозот Време 58 Дена по курир ( DHL, UPSот & FEDEX) Прилагоди на Големината на Располагање Прилагодено Лого на Располагање Обичај Број 940320 Пакет : Силна Извоз Картон Контактирајте со Нас Рејчел@yifudisplay...

BGN 476.29

Китайски старинни пиано дървена маса правоъгълник 110*40 см Азиатски мебели хол с Източна традиционна дървена подова чай маса

Две Превозот Начин ДостапенПревозот Начин Превозот дена Кина Пост 1060 дена ЕМС 310 денаЗабелешка : 1.Превозот начин на Кина Пост, Различни Земјата ќе има diffferent Превозот дена...

BGN 798.40

Нежна пеперуда и цветя дизайн китайски керамични порцелан цветна седалка за стол

Ве МОЛИМЕ ОБРНЕТЕ ПОВЕЌЕ ВНИМАНИЕ : Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, боја / дизајн може да има мала разлика...

BGN 156.80

луксозен италиански дъб кожена мебел от масивно дърво с фотьойл мебели за дневна от Китай-PRF935

луксузен италијански даб цврсто дрво кожа троседот во собата со фотелја дневна соба мебел од КинаPRF9351.Производи ДеталиМодел : PRF935Подетални информации : еден седишта троседот големина : 1170*900*1300 ММдве седишта троседот : 2000*900*1100 MMтри седишта троседот : 2250*900*1300ММчај маса : (табела не се вклучени во цената, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку u треба)Материјали : Дрво стил : Даб цврсто дрвоРамка : фирма,сушено и издржливПена : висока густина,висок квалитетМатеријал : високо квалитетен материјалФункција : 1) висока густина пена за пријатна и трајни ефекти, добра еластичност.2) на овој елегантен сет заврши на седење меѓу вашата дневна соба.Пакет : 1) тврд картон на страна и завиткани во пластична кеса.2) стандардна извоз пакувањеНачин на плаќање : T / T,30% депозит,рамнотежа треба да се плати пред вчитување на сад.Забелешки : боја исто како примерок,но, исто така, може да бидат направени од страна на нашето барање.Известување ПисмоДраги сите,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница! Тука ние искрено посакувам среќа и среќа секогаш околу вас.Неколку предмети за да се разјаснат bef руда ќе се одржи цел : а)Мебел обично испорака од страна на морето(некои земји со воз),кога стоката стигнат дестинација делови,треба клиентот да направи сопствени грешки,примачот вообичаено е компанија, па ве молиме да се најде компанија која може да ви помогне да се направи царинење е исто така важно...

BGN 5059.20

Голям книжен рафтове на библиотеката дисплей мебели за съхранение на cd-та, филми и книги на животните елен дисплей Bookrack дървени рафтове на библиотеката

Опис на производот : Име : Компактен Книга Рек Bookcase Екран зачувување Мебел за Цд, Филмови &Книги Животното Елен Екранот Bookrack Дрвени Bookcase ПолициДимензија : Материјал : ИверицаКарактеристики : 1...

BGN 333.00 350.40

Регулируема По Височина Кожен Стол С Прибиращ Табуретом Хол Модерен Спускащите Разтегателен Фотьойл, Стол, Мебели За Възрастни Хора

Две Превозот Начин ДостапенПревозот Начин Превозот дена ЕМС 510days Кина Пост 1060 денаЗабелешка : 1.Превозот начин на Кина Пост, Различни Земјата ќе има diffferent Превозот дена...

BGN 500.00 526.40

Goplus Бяла 5-различен библиотеката bookshelf наклонена стена панталони полк стълба за съхранение на дисплея мебели за домашно стенен шкаф HW51811

ОписНашите бели 5 групи потпрена на ѕид скала полица е идејата да се менува или чување на работи како што се книги, растенија или украсни предмети во вашиот дом...

BGN 103.98

Американски чай маса.. масичка за Чай. Възстановяване на старите начини дизайнери свободно време самоличността на закалено стъкло маса

сонотМодел : C 125Инструкции за инсталација за детали : обезбедуваат инструкции за инсталацијаОблик : тркалезнаДали собранието : собраниеТип стил позиционирање : уметнички стилЧај маса Агол облик : тркалезнаДизајн елементи : дали се стариБрој на врата : напомене,Боја класификација : D610 * H660 MMБез разлика дали или не да се донесе ролери : никојБез разлика дали или не да се донесе простор за складирање : неСтил : Америка земјаПотекло : провинцијата guangdongГрад : zhongshan градСтруктура технологија : метал процесМетална структура процес : сечењеПо завршувањето занает : стакло занаетиСтакло занает : каленоДали може да се изменуваат : тоа еСвртени материјал : стаклоМатеријал : металМетал материјал : железоГолемина : 0.8 m () 1 м (исклучувајќи)Инсталација метод : собрание

BGN 994.00 1104.00

Антикварен диван от масивна дървесина страничната масичка за луксозен комплект за обзавеждане в европейски стил от марката ProCARE

Античкиот цврсто дрво троседот од страна на маса за луксузни Европски стил мебел во собата од Брендот Pro CAREПроизвод со диван set :

BGN 864.00

Истински 10шт чанта, изработена от неръждаема стомана, рафтове за изложбата на стоки регулируема поставка за торбички магазин за дрехи, аксесоари Linliangmuyu BJ15

ЗАБЕЛЕШКИ : Услуга На КлиентитеОнлајн време : 9 : 00 часот6 : 00pm Пекинг време .Ние ќе ви одговори веднаш штом ние ги видите вашите пораки.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате.Боја На РазликатаСите наши производи слики се направени од вистинска предмети, а има и ќе има разлики на боја како различни светла...

BGN 256.00

Goplus модерен бял тоалетка, дървена тоалетка, стол мек стол грим табуретка табуретки пиано седалка с възглавница нов HB84672

ОписНашата премиум квалитет столче ќе биде сакан од народот за своите криви дизајн и романтични цвеќе перница...

BGN 48.00 73.82

Модерни Бамбукови Крака На Масата Сгъваема Натурална Украса Бамбук Мебели Малка Всекидневна Сгъваема Маса Централна Диван Масичка За Кафе

Две Превозот Начин ДостапенПревозот Начин Превозот дена ЕМС 510days Кина Пост 1060 денаСајт кои се однесуваат на Превозот начин на Кина Пост Воздухот, Различни Земјата ќе има diffferent Превозот дена.Ве молиме обрнете повеќе внимание на "за време на испорака" кога ќе нарачате.Опис На Производот : 1.Име : Современи Бамбус Табела Нозе Количка за Природни Заврши Дневна Соба Мебел Мали Центар Акцент Троседот Страна Кафе на Маса, Бамбус Виткање Маса декорации2.Материјал : 100% Солидна Бамбус3...

BGN 366.40

Hans Wegner Стил На Трикрак Стол Shell Ясен Шперплат Бяла Изкуствена Кожа Всекидневна, Мебели Модерен Бар Стол Shell

Опис на производот : Име : Ханс Вегнер Стил Три Нозе Школка Стол Пепел Иверица Бела Faux Кожа Дневна Соба Мебел Во Модерен Салон Школка ЧаирДимензија : Материјал : Пепел иверица+ Faux Кожен ТапацирКарактеристики : 1 изградена на солидна пепел / орев иверица за здрав темел заврши со силни и долготрајни употреба2 Бела Faux Кожа Тапациран седиште и назад3 Собранието Се БараФото детали : Три БоиВе молиме одберете кога ќе закажетеПриродна ЗавршницаОрев ЗавршиБела ЗавршницаПакет Информации : 1Пакет од Силни картон2 Бруто Тежина : 14 KGSПревозот : · Вашата цел ќе биде предаден во рок од 17 дена откако ќе ја добиете на вашата исплата.· Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со...

BGN 530.00 558.40

Мода китайски стил декорация цвете и птица дизайн на керамични градински стол седалка

Ве МОЛИМЕ ОБРНЕТЕ ПОВЕЌЕ ВНИМАНИЕ : Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, боја / дизајн може да има мала разлика...

BGN 156.80

Мебели за дневна нов модел на дивана определя снимки / мебели за дома кожена секционни диван-6811

Опис На ПроизводотДневна соба мебел нов модел софа поставува слики / home мебел кожа пресек троседотПодетални Информации за луксузен стил дневна соба диван set : Големина на : Еден седишта троседот : 800*880*1300ммКралската троседот : 1100*2500*1380mmТри седишта троседот : 2500*880*1360mmЦентар табела(црвен змеј жад) : 1550*950*560mmАгол на маса(црвен змеј жад) : 800*800*600mmЛуксузен стил дневна соба диван set : Појавување на производи Ноќни маса, облекување маса, облекување стол, гардеробаМатеријал : Кожа + Цврсто дрвоВремето за производство : со 2035 денаРок на плаќање T / T : 30% T / T депозит однапред, 70% T / T рамнотежа ќе бидат исплатени пред вчитување на сад.MOQ : 1 сетЗабелешки : да ја прифатиме уверување цел преку alibaba...

BGN 7518.40