• Ново
10 бр ABEC-5 SMR63ZZ 3x6x2. 5 лагери от неръждаема стомана SMR85ZZ / SMR84ZZ/SMR83ZZ / SMR63ZZ / MR104ZZ / SMR74ZZ/SMR52ZZ

10 бр ABEC-5 SMR63ZZ 3x6x2. 5 лагери от неръждаема стомана SMR85ZZ / SMR84ZZ/SMR83ZZ / SMR63ZZ / MR104ZZ / SMR74ZZ/SMR52ZZ

BGN 9.42

Сума
Налично за поръчка


SMR83 ZZ : 3x8x3
SMR84 ZZ : 4x8x3
SMR85 ZZ : 5x8x2.5
SMR63 ZZ : 3x6x2.5
SMR104 ZZ : 4x10x4
SMR52 ZZ : 2x5x2.5
SMR74 ZZ : 4x7x2.5

Всичко за продукта

Дължина:
SMR85ZZ, SMR84ZZ, SMR83ZZ, SMR63ZZ, MR104ZZ, SMR74ZZ, SMR52ZZ
търговска марка:
AXK
Материал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
SMR85ZZ/SMR84ZZ/SMR83ZZ/SMR63ZZ/MR104ZZ
Капацитетът На Въртящия Момент:
SMR85ZZ/SMR84ZZ/SMR83ZZ/SMR63ZZ/MR104ZZ
Грапавост На Повърхността:
Р 0,05
Покритие:
Стомана
Структура:
SMR85ZZ/SMR84ZZ/SMR83ZZ/SMR63ZZ/MR104ZZ
Дължина:
--
Тип На Блока:
парче
SMR52ZZ:
2x5x2. 5
SMR74ZZ:
4x7x2. 5
SMR85ZZ:
5x8x2. 5
SMR84ZZ:
4x8x3
SMR83ZZ:
3х8х3
SMR63ZZ:
3x5x2. 5
MR104ZZ:
4x10x4

Подобни продукти в категория

Високо качество на 2 елемента 15 мм калибър цинк сплав монтирани лагери KP002 UCP002 P002 поставяне на лагер възглавница блок на корпуса, носещи

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

BGN 14.00 27.65

30шт високо качество ABEC-5 626 2RS 626RS 626-2RS 626 RS 626-2RSH 6*19*6 мм, двойно гумено уплътнение радиални лагери

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

BGN 18.00 35.20

Черен 15 метра 49,2 фута 5.5 mm OD 4 мм ID 0,75 мм и дебелина на стената ПУ въздушен маркуч тръба

Црна 15 Meters 49.2 ft 5.5 мм OD 4mm ID 0.75 мм Дебелина на Ѕид СТП Воздух Цевка Цевка Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Полиуретан Воздух Цевка Материјал Полиуретан(СТП) надворешен Дијаметар 5.5 мм / 0.21" Внатре Дијаметар 4mm / 0.16" Дебелина на Ѕид 0.75 мм / 0.029" Вкупна Должина 15 МИЛИОНИ / 49.2 Ft Боја Црна Тежина 682g Пакет Содржина 1 x Полиуретан Воздух ЦевкаОпис : 5.5 мм OD, 4mm ID и 0.75 мм дебелина на ѕид, 15 метар Должина...

BGN 31.00 36.61

20pcs MR84-2Z MR84ZZ MR84zz MR84 zz 637/4*1 L-840ZZ WBC4-8 радиални лагери 4 x 8 x 3 мм, Безплатна доставка най-високо качество

4 x 8 x 3 Заштитените Топката Лежишта, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, лежишта се преподмачкано со маснотии.Предмет : 4 x 8 x 3 Топката ЛежиштаТип : Длабоко Ритам Топката ЛежиштаЗатворачи : 2 Метал ШтитовиПодмачкување : Само Подмачкано (Маснотии)Големина : 4mm x 8мм х 3ммВнатрешен Дијаметар : 4mmНадворешниот Дијаметар : 8mmШирина : 3мм

BGN 15.33

4шт високо качество ABEC-5 6005 2RS 6005RS 6005-6005 2RS RS 25*47*12 мм малко гумено уплътнение бразда сачмен лагер

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm, Тоа е погоден за мала брзина и низок барања...

BGN 21.00 40.64

Безплатна доставка на 10 бр. / лот двоен лост 16 мм Диаметър 20 мм ход на въздушния цилиндър TN16-20

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100% сосема нов.Dual Лост 16mm Понесе 20mm Удар Воздух Цилиндар TN1620Двојно Род Метал Пневматски Цилиндри TN1630TN1640 Двојно Лост 16mm Понесе 40mm Удар Воздух ЦилиндарОпис : Име На ПроизводВоздух ЦилиндарМоделTN1620Акција ТипДвојно ДејствоТечностВоздухСоздаден16mmМозочен удар20mmMax.Притиснете0.7 MPaЗавртка Дупка4mm (Прибл.)Вкупната Големина9 x 5.4 x 2.1 см / 3,5" x 2.1" x 0.83"(LWT)МатеријалМеталБојаСребрен Тон, ЦрнаНето Тежина244gПакет Содржина1 x Воздух ЦилиндарОпис : · Широко се користи во пневматски машини и некои индустриски области, како и за печатење индустрија, автоматска контрола индустрија, итн.· Dualклипот род обезбедува висок степен на антисвиок и се јават на ригидност на цилиндар, обезбедувајќи одлична услуга живот и да се ориентирани перформанси.· Притисни лост дизајн за лесно да го користите.

BGN 220.80

Безплатна доставка на 10 бр. лот 20 x 40 мм Диаметър на TN Twin Род Double Act пневматичен въздушен цилиндър

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100% сосема нов.TN2020 Двојно Лост 20mm Понесе Пневматски Воздух Цилиндар20mm Понесе 30мм Удар TN Двојна Оска Цилиндар 1 MPa МАКС Притисок20 x 40mm Понесе TN Близнак Род Двојно Акт Пневматски Воздух ЦилиндарОпис : Име На ПроизводВоздух ЦилиндарМоделTN 20 x 40Акција ТипДвојно ДејствоМагнет КодотS (Прикачите Магнет)ТечностВоздухСоздаден20mmМозочен удар40mmMax.Притиснете1.0 MPaЗавртка Дупка4mm (Прибл.)Вкупна Должина10.8 x 6.2 x 2.5 cm / 4.3" x 2.4" x 1"(LWT)МатеријалМеталБојаТон Сребро.Нето Тежина415gПакет Содржина1 x Воздух ЦилиндарОпис : · Широко се користи во пневматски машини и некои индустриски области, како и за печатење индустрија, автоматска контрола индустрија, итн.· Dualклипот род обезбедува висок степен на антисвиок и се јават на ригидност на цилиндар, обезбедувајќи одлична услуга живот и да се ориентирани перформанси.· Притисни лост дизајн за лесно да го користите.

BGN 304.00

Безплатна доставка на 2 бр. / lot единица за обработка на източник на въздух пневматичен Гресьорка AC-2000

Воздухот Извор Третман Единица Пневматски Lubricator AC2000Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 112.00

3/8 въздушен филтър с автоматично източване метален корпус модел AF3000-03D

Спецификација : Обезбедено притисок Отпор1.5 MPa(15kgf / cm⊃2;)Најголем Работен Притисок1.0 MPa(10kgf / cm⊃2;)Амбиент и Течност Температура560 C* Филтер Прецизност25 µmСад МатеријалПоликарбонатЗаштитна МаскаAF10002000(Не е Достапно)МоделСпецификацииДодатоциИсцедете ФункцијаАвто Мозоци Модел* Номинална Проток(L / min)Порт Големина(G)Сад Капацитет(CM⊃3;)Тежина(kg)ЗаградатаAF1000M5110М540.07Прирачник На МозоциAF2000017501 / 8150.19B240AF200001 DAF2000021 / 4AF200002 DAF30000215001 / 4200.29B340а...

BGN 15.04

1 въздушен филтър с автоматично източване метален корпус модел AF5000-10Г

Спецификација : Обезбедено притисок Отпор1.5 MPa(15kgf / cm⊃2;)Најголем Работен Притисок1.0 MPa(10kgf / cm⊃2;)Амбиент и Течност Температура560 C* Филтер Прецизност25 µmСад МатеријалПоликарбонатЗаштитна МаскаAF10002000(Не е Достапно)МоделСпецификацииДодатоциИсцедете ФункцијаАвто Мозоци Модел* Номинална Проток(L / min)Порт Големина(G)Сад Капацитет(CM⊃3;)Тежина(kg)ЗаградатаAF1000M5110М540.07Прирачник На МозоциAF2000017501 / 8150.19B240AF200001 DAF2000021 / 4AF200002 DAF30000215001 / 4200.29B340а...

BGN 24.00

Безплатна доставка на 2 бр. / много високо качество 1/2 батерия BL-4000 регулируемо налягане на въздух пневматични Гресьорка BL4000

BL4000 Прилагодливи Притисок на Воздухот Пневматски LubricatorВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 80.00

3шт PL 10-01 1/8 1/8 инча PL 10-02 1/4 1/4 инча външна резба към OD 10 мм Лакът въздушен маркуч тръба Быстроразъемная интерфейсен куплунг фитинг

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари【Материјал Опис】 : никел позлата【 На пример 】 : 10 0110 во име на приклучокот надвор од 10ММ има настапувано трахеални црево,01 во име на 1 / 8 "(конец се Британски цевка нишка)【Тема Опис】 : M5 : M5 * 0.801 : (G1 / 8) навој дијаметар од околу 9.7 MM02 : (G1 / 4) навој дијаметар од околу 12.7 MM03 : (G3 / 8) навој дијаметар од околу 16 MM04 : (G1 / 2) навој дијаметар од околу 20 MM

BGN 12.43