• Ново
Zokol bearing 51144 M 51144m упорит сачмен лагер 8144H 220*270*37mm

Zokol bearing 51144 M 51144m упорит сачмен лагер 8144H 220*270*37mm

BGN 93.68
BGN 71.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Капацитетът На Въртящия Момент:
220*270*37mm
Номер На Модела:
51144М
търговска марка:
ZOKOL
Грапавост На Повърхността:
Р 0,8
Структура:
Упорит Сачмен Лагер
Покритие:
Маслени
Материал:
Като Стомана GCr15
Технически характеристики:
220*270*37mm

Подобни продукти в категория

Черен 15 метра 49,2 фута 5.5 mm OD 4 мм ID 0,75 мм и дебелина на стената ПУ въздушен маркуч тръба

Црна 15 Meters 49.2 ft 5.5 мм OD 4mm ID 0.75 мм Дебелина на Ѕид СТП Воздух Цевка Цевка Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Полиуретан Воздух Цевка Материјал Полиуретан(СТП) надворешен Дијаметар 5.5 мм / 0.21" Внатре Дијаметар 4mm / 0.16" Дебелина на Ѕид 0.75 мм / 0.029" Вкупна Должина 15 МИЛИОНИ / 49.2 Ft Боја Црна Тежина 682g Пакет Содржина 1 x Полиуретан Воздух ЦевкаОпис : 5.5 мм OD, 4mm ID и 0.75 мм дебелина на ѕид, 15 метар Должина...

BGN 31.00 36.61

20 бр / лот 5 мм, външна резба края на пръчката резьбовая външна резба M5x0. 8mm SI5T/K PHSA5 нова

Тип : Матични Крајот Женски Жица ТипБрој на модел : SI5 T / K, PHS5 AПакување содржина : 20 компјутери SI5 T / КОдржувањебесплатна верзија со PTFE внатреМатеријал : Тело : фалсификување тип, C45, цинк позлатенТопката : хром челик Gcr15, термичка обработка, тешко хром позлатенКругот Купер легураДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 27.39

Axk Безплатна доставка на 4 бр. / лот Sq5 Sq5rs 5 мм сферични прът край десния волан сцепление на краищата, носещи Sq5rs

започнетекрајотAXK Бесплатен Превозот 4pcs / многу SQ5 SQ5 RS 5mm Топката Заеднички Род Крајот Десната Рака Вратоврска Род Завршува Имајќи SQ5 RS

BGN 10.00 10.45

20pcs MR84-2Z MR84ZZ MR84zz MR84 zz 637/4*1 L-840ZZ WBC4-8 радиални лагери 4 x 8 x 3 мм, Безплатна доставка най-високо качество

4 x 8 x 3 Заштитените Топката Лежишта, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, лежишта се преподмачкано со маснотии.Предмет : 4 x 8 x 3 Топката ЛежиштаТип : Длабоко Ритам Топката ЛежиштаЗатворачи : 2 Метал ШтитовиПодмачкување : Само Подмачкано (Маснотии)Големина : 4mm x 8мм х 3ммВнатрешен Дијаметар : 4mmНадворешниот Дијаметар : 8mmШирина : 3мм

BGN 15.33

30шт високо качество ABEC-5 626 2RS 626RS 626-2RS 626 RS 626-2RSH 6*19*6 мм, двойно гумено уплътнение радиални лагери

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

BGN 18.00 35.20

24pcs-блок ръководните перваза HGH20CA HIWIN истински линия

Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.1.Купувачите можат да добие линеарна водич 1015 дена за испорака по ред се платени...

BGN 827.20

Безплатна доставка на 2 бр. / лот Bfc2000 регулируем източник на налягане на въздуха на единица за обработка на

BFC2000 Прилагодливи Притисок на Воздухот Извор Третман ЕдиницаВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 121.60

1pc SFU 1604-350mm +1pc BK12/BF12+2pcs SBR16-400mm+ 4бр sbr16uu block+2pcs SBR20-500mm + 4бр sbr20uu block

пакетот вклучува : 1pc Топката завртка SFU1604 350mm со BK12 / BF12 крајот машински1pc BK12 / BF122 парчиња SBR16 400mm линеарна водич + 4pcs SBR16 UU блок2 парчиња SBR20 500mm линеарна водич + 4pcs SBR20 UU блокAnswer : ___________________________ NOTE : 1...

BGN 110.00 115.87

Безплатна доставка на 2 бр. / Лот3 / 8 резби BR 3000 източник на въздуха лечение на газ пневматичен регулатор

BR 3000 Воздухот Извор Третман Гас Пневматски РегулаторВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 80.00

10шт NQK 15x30x7 TC15x30x7 NBR каркасное сальниковое печат 15*30*7 запечатване NQK висококачествени уплътнения на радиалните уплътнения на вала

Скелетот Нафта Печат Модел : ТЦ15 x 30 x 7 NBR Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 15 mm OD (надворешен дијаметар) : 30 mm Ширина / Висина / Дебелина : 7 милиметри Кол : 10 компјутери Материјали : Нитрилна гума (NBR) Радијална вратило заптивки за општи индустриски апликацииДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

BGN 6.72