• Ново
Нов 36450-P0D-004 инжекцион гориво на празен клапан за управление на въздух Tec за Honda CRV 97-01

Нов 36450-P0D-004 инжекцион гориво на празен клапан за управление на въздух Tec за Honda CRV 97-01

BGN 126.38

Сума
Налично за поръчка

Нови 36450-P0 D-004 системи за Вбризгување на Горивото во Празен Воздушен Контрола Вентил Tec За Хонда 97-01 CRV

Всичко за продукта

Тип:
Вентили
Номер На Модела:
36450-P0D-004
OEM:
36450-P0D-004
Марка На Автомобила:
За Honda CRV 97-01
Тип:
Клапан За Регулиране На Празен Ход На Въздуха
Модел:
36450-P0D-004

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка на 2 бр. / Лот3 / 8 резби BR 3000 източник на въздуха лечение на газ пневматичен регулатор

BR 3000 Воздухот Извор Третман Гас Пневматски РегулаторВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 80.00

30шт високо качество ABEC-5 626 2RS 626RS 626-2RS 626 RS 626-2RSH 6*19*6 мм, двойно гумено уплътнение радиални лагери

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

BGN 18.00 35.20

Високо качество на Midi Size G3 / 4 Festo Type Air Units OF Filter-3/4-MIDI в наличност

Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100% сосема новПроверете Кај Нас Дали U Може Да Добиете Попуст.Спецификација : Фесто тип FRL КомбинацијаОУ серија филтер за воздух+регулаторот+lubricatorOFR серија филтер за воздух+модераторНА серија филтер за воздухИЛИ серија на воздухот регулаторотОЛ серија воздух lubricatorВоздухот извор третманЛесно да се одржува и да работат, долг работен векЕксплозивна Притисок : 1.5 MPaМакс...

BGN 17.92

10шт NQK 15x30x7 TC15x30x7 NBR каркасное сальниковое печат 15*30*7 запечатване NQK висококачествени уплътнения на радиалните уплътнения на вала

Скелетот Нафта Печат Модел : ТЦ15 x 30 x 7 NBR Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 15 mm OD (надворешен дијаметар) : 30 mm Ширина / Висина / Дебелина : 7 милиметри Кол : 10 компјутери Материјали : Нитрилна гума (NBR) Радијална вратило заптивки за општи индустриски апликацииДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

BGN 6.72

SC12UU SCS12UU линейни лагери плъзгащи блок на буш за 12 мм на линеен вал посока на релсите на CNC части 8 бр./лот

Тип : Лизгачки блокБрој на модел : SCS12 UUВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 8pcs SCS12 UUДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 35.28

10 бр./лот Безплатна доставка SK12 12 мм Вал поддръжка на фреза с ЦПУ SH12A лайн поддръжка на релсите

Тип : линеарен вратило поддршка на ситеБрој на модел : SK12, SH12 AВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 10pcs SK12Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 18.86

Безплатна доставка на 2 бр. / лот пневматичен въздушен филтър регулатор намаляване на valve с манометром AFR-2000

Пневматски Филтер за Воздух Модератор Намалување на Вентил AFR2000Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 80.00

Безплатна доставка на 10 бр. лот 20 x 40 мм Диаметър на TN Twin Род Double Act пневматичен въздушен цилиндър

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100% сосема нов.TN2020 Двојно Лост 20mm Понесе Пневматски Воздух Цилиндар20mm Понесе 30мм Удар TN Двојна Оска Цилиндар 1 MPa МАКС Притисок20 x 40mm Понесе TN Близнак Род Двојно Акт Пневматски Воздух ЦилиндарОпис : Име На ПроизводВоздух ЦилиндарМоделTN 20 x 40Акција ТипДвојно ДејствоМагнет КодотS (Прикачите Магнет)ТечностВоздухСоздаден20mmМозочен удар40mmMax.Притиснете1.0 MPaЗавртка Дупка4mm (Прибл.)Вкупна Должина10.8 x 6.2 x 2.5 cm / 4.3" x 2.4" x 1"(LWT)МатеријалМеталБојаТон Сребро.Нето Тежина415gПакет Содржина1 x Воздух ЦилиндарОпис : · Широко се користи во пневматски машини и некои индустриски области, како и за печатење индустрија, автоматска контрола индустрија, итн.· Dualклипот род обезбедува висок степен на антисвиок и се јават на ригидност на цилиндар, обезбедувајќи одлична услуга живот и да се ориентирани перформанси.· Притисни лост дизајн за лесно да го користите.

BGN 304.00

24pcs-блок ръководните перваза HGH20CA HIWIN истински линия

Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.1.Купувачите можат да добие линеарна водич 1015 дена за испорака по ред се платени...

BGN 827.20

Високо качество на Kfl004 възглавница блок ръбчета сачмен лагер 20 мм и Метален миниатюрен, носещи цинк сплав ръчна промишленост

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

BGN 8.00 14.78

Безплатна доставка на 2 бр./лот BC3000 3 в 1 пневматичен въздушен филтър регулатор Гресьорка

П.Н.Е.2000 Пневматски Воздухот Извор Третман Единица w Регулаторот Мерач BC3000 3 Во 1 Пневматски Филтер за Воздух Модератор Lubricator П.Н.Е.4000 Прилагодливи Притисок на Воздухот Извор Третман ЕдиницаВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 128.00

Axk Безплатна доставка на 4 бр. / лот Sq5 Sq5rs 5 мм сферични прът край десния волан сцепление на краищата, носещи Sq5rs

започнетекрајотAXK Бесплатен Превозот 4pcs / многу SQ5 SQ5 RS 5mm Топката Заеднички Род Крајот Десната Рака Вратоврска Род Завршува Имајќи SQ5 RS

BGN 10.00 10.45

Безплатна доставка на 2 бр. / лот Bfc2000 регулируем източник на налягане на въздуха на единица за обработка на

BFC2000 Прилагодливи Притисок на Воздухот Извор Третман ЕдиницаВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 121.60

Черен 15 метра 49,2 фута 5.5 mm OD 4 мм ID 0,75 мм и дебелина на стената ПУ въздушен маркуч тръба

Црна 15 Meters 49.2 ft 5.5 мм OD 4mm ID 0.75 мм Дебелина на Ѕид СТП Воздух Цевка Цевка Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Полиуретан Воздух Цевка Материјал Полиуретан(СТП) надворешен Дијаметар 5.5 мм / 0.21" Внатре Дијаметар 4mm / 0.16" Дебелина на Ѕид 0.75 мм / 0.029" Вкупна Должина 15 МИЛИОНИ / 49.2 Ft Боја Црна Тежина 682g Пакет Содржина 1 x Полиуретан Воздух ЦевкаОпис : 5.5 мм OD, 4mm ID и 0.75 мм дебелина на ѕид, 15 метар Должина...

BGN 31.00 36.61