• Ново
Zokol F7-13m, носещи F7-13M миниатюрен упорит сачмен лагер 7*13*4.5 мм

Zokol F7-13m, носещи F7-13M миниатюрен упорит сачмен лагер 7*13*4.5 мм

BGN 1.07
BGN 1.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

търговска марка:
ZOKOL
Капацитетът На Въртящия Момент:
7*13*4.5 мм
Грапавост На Повърхността:
Р 0,8
Номер На Модела:
F7-13M
Покритие:
Маслени
Материал:
Като Стомана GCr15
Структура:
миниатюрен упорит сачмен лагер
Технически характеристики:
7*13*4.5 мм

Подобни продукти в категория

3шт PL 10-01 1/8 1/8 инча PL 10-02 1/4 1/4 инча външна резба към OD 10 мм Лакът въздушен маркуч тръба Быстроразъемная интерфейсен куплунг фитинг

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари【Материјал Опис】 : никел позлата【 На пример 】 : 10 0110 во име на приклучокот надвор од 10ММ има настапувано трахеални црево,01 во име на 1 / 8 "(конец се Британски цевка нишка)【Тема Опис】 : M5 : M5 * 0.801 : (G1 / 8) навој дијаметар од околу 9.7 MM02 : (G1 / 4) навој дијаметар од околу 12.7 MM03 : (G3 / 8) навој дијаметар од околу 16 MM04 : (G1 / 2) навој дијаметар од околу 20 MM

BGN 12.43

Високо качество на Kfl004 възглавница блок ръбчета сачмен лагер 20 мм и Метален миниатюрен, носещи цинк сплав ръчна промишленост

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

BGN 8.00 14.78

20pcs MR84-2Z MR84ZZ MR84zz MR84 zz 637/4*1 L-840ZZ WBC4-8 радиални лагери 4 x 8 x 3 мм, Безплатна доставка най-високо качество

4 x 8 x 3 Заштитените Топката Лежишта, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, лежишта се преподмачкано со маснотии.Предмет : 4 x 8 x 3 Топката ЛежиштаТип : Длабоко Ритам Топката ЛежиштаЗатворачи : 2 Метал ШтитовиПодмачкување : Само Подмачкано (Маснотии)Големина : 4mm x 8мм х 3ммВнатрешен Дијаметар : 4mmНадворешниот Дијаметар : 8mmШирина : 3мм

BGN 15.33

Безплатна доставка 100шт mPm DIN43650B разпределителните скоростна Led с винт и шайба за 4V210-08 за променливо напрежение

Спецификации : МОДЕЛDIN 43650 B (AC Напон)Серпентина Делница КутијаПРИКЛУЧОКОТ МЕТРИ ДАЛЕЧИНА11mmПРИКЛУЧОКОТ НОГА ТИП2+1 GND, 3+1 GNDЗАШТИТА КЛАСАIP65(IEC 60529)РАБОТЕН НАПОНAC НапонНОМИНАЛНА CURRRENT10 AОТПОРОТ≤5mΩMAX...

BGN 160.00

24pcs-блок ръководните перваза HGH20CA HIWIN истински линия

Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.1.Купувачите можат да добие линеарна водич 1015 дена за испорака по ред се платени...

BGN 827.20

Високо качество на 2 елемента 15 мм калибър цинк сплав монтирани лагери KP002 UCP002 P002 поставяне на лагер възглавница блок на корпуса, носещи

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

BGN 14.00 27.65

Безплатна доставка на 2 бр. / Лот3 / 8 резби BR 3000 източник на въздуха лечение на газ пневматичен регулатор

BR 3000 Воздухот Извор Третман Гас Пневматски РегулаторВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 80.00

SC12UU SCS12UU линейни лагери плъзгащи блок на буш за 12 мм на линеен вал посока на релсите на CNC части 8 бр./лот

Тип : Лизгачки блокБрој на модел : SCS12 UUВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 8pcs SCS12 UUДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 35.28

Безплатна доставка на 2 бр. / лот Bfc2000 регулируем източник на налягане на въздуха на единица за обработка на

BFC2000 Прилагодливи Притисок на Воздухот Извор Третман ЕдиницаВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 121.60

10шт NQK 15x30x7 TC15x30x7 NBR каркасное сальниковое печат 15*30*7 запечатване NQK висококачествени уплътнения на радиалните уплътнения на вала

Скелетот Нафта Печат Модел : ТЦ15 x 30 x 7 NBR Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 15 mm OD (надворешен дијаметар) : 30 mm Ширина / Висина / Дебелина : 7 милиметри Кол : 10 компјутери Материјали : Нитрилна гума (NBR) Радијална вратило заптивки за општи индустриски апликацииДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

BGN 6.72

10 бр./лот Безплатна доставка SK12 12 мм Вал поддръжка на фреза с ЦПУ SH12A лайн поддръжка на релсите

Тип : линеарен вратило поддршка на ситеБрој на модел : SK12, SH12 AВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 10pcs SK12Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 18.86

Високо качество на Midi Size G3 / 4 Festo Type Air Units OF Filter-3/4-MIDI в наличност

Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100% сосема новПроверете Кај Нас Дали U Може Да Добиете Попуст.Спецификација : Фесто тип FRL КомбинацијаОУ серија филтер за воздух+регулаторот+lubricatorOFR серија филтер за воздух+модераторНА серија филтер за воздухИЛИ серија на воздухот регулаторотОЛ серија воздух lubricatorВоздухот извор третманЛесно да се одржува и да работат, долг работен векЕксплозивна Притисок : 1.5 MPaМакс...

BGN 17.92

Axk Безплатна доставка на 4 бр. / лот Sq5 Sq5rs 5 мм сферични прът край десния волан сцепление на краищата, носещи Sq5rs

започнетекрајотAXK Бесплатен Превозот 4pcs / многу SQ5 SQ5 RS 5mm Топката Заеднички Род Крајот Десната Рака Вратоврска Род Завршува Имајќи SQ5 RS

BGN 10.00 10.45

3/8 въздушен филтър с автоматично източване метален корпус модел AF3000-03D

Спецификација : Обезбедено притисок Отпор1.5 MPa(15kgf / cm⊃2;)Најголем Работен Притисок1.0 MPa(10kgf / cm⊃2;)Амбиент и Течност Температура560 C* Филтер Прецизност25 µmСад МатеријалПоликарбонатЗаштитна МаскаAF10002000(Не е Достапно)МоделСпецификацииДодатоциИсцедете ФункцијаАвто Мозоци Модел* Номинална Проток(L / min)Порт Големина(G)Сад Капацитет(CM⊃3;)Тежина(kg)ЗаградатаAF1000M5110М540.07Прирачник На МозоциAF2000017501 / 8150.19B240AF200001 DAF2000021 / 4AF200002 DAF30000215001 / 4200.29B340а...

BGN 15.04

1pc SFU 1604-350mm +1pc BK12/BF12+2pcs SBR16-400mm+ 4бр sbr16uu block+2pcs SBR20-500mm + 4бр sbr20uu block

пакетот вклучува : 1pc Топката завртка SFU1604 350mm со BK12 / BF12 крајот машински1pc BK12 / BF122 парчиња SBR16 400mm линеарна водич + 4pcs SBR16 UU блок2 парчиња SBR20 500mm линеарна водич + 4pcs SBR20 UU блокAnswer : ___________________________ NOTE : 1...

BGN 110.00 115.87