• Ново
Zokol bearing 51204 упорит сачмен лагер 8204 20*40*14mm

Zokol bearing 51204 упорит сачмен лагер 8204 20*40*14mm

BGN 1.76
BGN 1.00 -43 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Капацитетът На Въртящия Момент:
20*40*14 мм
Номер На Модела:
51204
търговска марка:
ZOKOL
Грапавост На Повърхността:
Р 0,8
Структура:
Упорит Сачмен Лагер
Покритие:
Маслени
Материал:
Като Стомана GCr15
Технически характеристики:
20*40*14 мм

Подобни продукти в категория

Високо качество на Midi Size G3 / 4 Festo Type Air Units OF Filter-3/4-MIDI в наличност

Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100% сосема новПроверете Кај Нас Дали U Може Да Добиете Попуст.Спецификација : Фесто тип FRL КомбинацијаОУ серија филтер за воздух+регулаторот+lubricatorOFR серија филтер за воздух+модераторНА серија филтер за воздухИЛИ серија на воздухот регулаторотОЛ серија воздух lubricatorВоздухот извор третманЛесно да се одржува и да работат, долг работен векЕксплозивна Притисок : 1.5 MPaМакс...

BGN 17.92

SC12UU SCS12UU линейни лагери плъзгащи блок на буш за 12 мм на линеен вал посока на релсите на CNC части 8 бр./лот

Тип : Лизгачки блокБрој на модел : SCS12 UUВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 8pcs SCS12 UUДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 35.28

1pc SFU 1604-350mm +1pc BK12/BF12+2pcs SBR16-400mm+ 4бр sbr16uu block+2pcs SBR20-500mm + 4бр sbr20uu block

пакетот вклучува : 1pc Топката завртка SFU1604 350mm со BK12 / BF12 крајот машински1pc BK12 / BF122 парчиња SBR16 400mm линеарна водич + 4pcs SBR16 UU блок2 парчиња SBR20 500mm линеарна водич + 4pcs SBR20 UU блокAnswer : ___________________________ NOTE : 1...

BGN 110.00 115.87

10шт SF-1 Самосмазывающийся композитен лагер втулка втулка 17/18/20 / 22 мм вътрешен Диаматер

10 Pcs SF1 Себе Подмачкување на Композитни Имајќи Черупка Ракав 17 / 18 / 20 / 22mm Внатрешна Diamater (Внатрешно Кол X Надворешниот Кол...

BGN 14.00 14.38

Безплатна доставка 100шт mPm DIN43650B разпределителните скоростна Led с винт и шайба за 4V210-08 за променливо напрежение

Спецификации : МОДЕЛDIN 43650 B (AC Напон)Серпентина Делница КутијаПРИКЛУЧОКОТ МЕТРИ ДАЛЕЧИНА11mmПРИКЛУЧОКОТ НОГА ТИП2+1 GND, 3+1 GNDЗАШТИТА КЛАСАIP65(IEC 60529)РАБОТЕН НАПОНAC НапонНОМИНАЛНА CURRRENT10 AОТПОРОТ≤5mΩMAX...

BGN 160.00

3шт PL 10-01 1/8 1/8 инча PL 10-02 1/4 1/4 инча външна резба към OD 10 мм Лакът въздушен маркуч тръба Быстроразъемная интерфейсен куплунг фитинг

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари【Материјал Опис】 : никел позлата【 На пример 】 : 10 0110 во име на приклучокот надвор од 10ММ има настапувано трахеални црево,01 во име на 1 / 8 "(конец се Британски цевка нишка)【Тема Опис】 : M5 : M5 * 0.801 : (G1 / 8) навој дијаметар од околу 9.7 MM02 : (G1 / 4) навој дијаметар од околу 12.7 MM03 : (G3 / 8) навој дијаметар од околу 16 MM04 : (G1 / 2) навој дијаметар од околу 20 MM

BGN 12.43

20 бр / лот 5 мм, външна резба края на пръчката резьбовая външна резба M5x0. 8mm SI5T/K PHSA5 нова

Тип : Матични Крајот Женски Жица ТипБрој на модел : SI5 T / K, PHS5 AПакување содржина : 20 компјутери SI5 T / КОдржувањебесплатна верзија со PTFE внатреМатеријал : Тело : фалсификување тип, C45, цинк позлатенТопката : хром челик Gcr15, термичка обработка, тешко хром позлатенКругот Купер легураДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 27.39

10 бр./лот Безплатна доставка SK12 12 мм Вал поддръжка на фреза с ЦПУ SH12A лайн поддръжка на релсите

Тип : линеарен вратило поддршка на ситеБрој на модел : SK12, SH12 AВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 10pcs SK12Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 18.86

3/8 въздушен филтър с автоматично източване метален корпус модел AF3000-03D

Спецификација : Обезбедено притисок Отпор1.5 MPa(15kgf / cm⊃2;)Најголем Работен Притисок1.0 MPa(10kgf / cm⊃2;)Амбиент и Течност Температура560 C* Филтер Прецизност25 µmСад МатеријалПоликарбонатЗаштитна МаскаAF10002000(Не е Достапно)МоделСпецификацииДодатоциИсцедете ФункцијаАвто Мозоци Модел* Номинална Проток(L / min)Порт Големина(G)Сад Капацитет(CM⊃3;)Тежина(kg)ЗаградатаAF1000M5110М540.07Прирачник На МозоциAF2000017501 / 8150.19B240AF200001 DAF2000021 / 4AF200002 DAF30000215001 / 4200.29B340а...

BGN 15.04