• Ново
Zokol F6802 ZZ лагер F6802zz фланцов лагер F6802-ZZ бразда сачмен лагер 15 * 24(26*1)*5 мм

Zokol F6802 ZZ лагер F6802zz фланцов лагер F6802-ZZ бразда сачмен лагер 15 * 24(26*1)*5 мм

BGN 1.82
BGN 1.00 -45 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Номер На Модела:
F6802ZZ
Капацитетът На Въртящия Момент:
F6802ZZ
търговска марка:
ZOKOL
Грапавост На Повърхността:
Р 0,8
Покритие:
Маслени
Материал:
Като Стомана GCr15
Структура:
бразда сачмен лагер
Размер:
15*24(26*1)*5mm

Подобни продукти в категория

10 бр./лот Безплатна доставка SK12 12 мм Вал поддръжка на фреза с ЦПУ SH12A лайн поддръжка на релсите

Тип : линеарен вратило поддршка на ситеБрој на модел : SK12, SH12 AВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 10pcs SK12Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 18.86

Високо качество на 2 елемента 15 мм калибър цинк сплав монтирани лагери KP002 UCP002 P002 поставяне на лагер възглавница блок на корпуса, носещи

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

BGN 14.00 27.65

24pcs-блок ръководните перваза HGH20CA HIWIN истински линия

Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.1.Купувачите можат да добие линеарна водич 1015 дена за испорака по ред се платени...

BGN 827.20

10шт SF-1 Самосмазывающийся композитен лагер втулка втулка 17/18/20 / 22 мм вътрешен Диаматер

10 Pcs SF1 Себе Подмачкување на Композитни Имајќи Черупка Ракав 17 / 18 / 20 / 22mm Внатрешна Diamater (Внатрешно Кол X Надворешниот Кол...

BGN 14.00 14.38

1pc SFU 1604-350mm +1pc BK12/BF12+2pcs SBR16-400mm+ 4бр sbr16uu block+2pcs SBR20-500mm + 4бр sbr20uu block

пакетот вклучува : 1pc Топката завртка SFU1604 350mm со BK12 / BF12 крајот машински1pc BK12 / BF122 парчиња SBR16 400mm линеарна водич + 4pcs SBR16 UU блок2 парчиња SBR20 500mm линеарна водич + 4pcs SBR20 UU блокAnswer : ___________________________ NOTE : 1...

BGN 110.00 115.87

Черен 15 метра 49,2 фута 5.5 mm OD 4 мм ID 0,75 мм и дебелина на стената ПУ въздушен маркуч тръба

Црна 15 Meters 49.2 ft 5.5 мм OD 4mm ID 0.75 мм Дебелина на Ѕид СТП Воздух Цевка Цевка Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Полиуретан Воздух Цевка Материјал Полиуретан(СТП) надворешен Дијаметар 5.5 мм / 0.21" Внатре Дијаметар 4mm / 0.16" Дебелина на Ѕид 0.75 мм / 0.029" Вкупна Должина 15 МИЛИОНИ / 49.2 Ft Боја Црна Тежина 682g Пакет Содржина 1 x Полиуретан Воздух ЦевкаОпис : 5.5 мм OD, 4mm ID и 0.75 мм дебелина на ѕид, 15 метар Должина...

BGN 31.00 36.61

3шт PL 10-01 1/8 1/8 инча PL 10-02 1/4 1/4 инча външна резба към OD 10 мм Лакът въздушен маркуч тръба Быстроразъемная интерфейсен куплунг фитинг

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари【Материјал Опис】 : никел позлата【 На пример 】 : 10 0110 во име на приклучокот надвор од 10ММ има настапувано трахеални црево,01 во име на 1 / 8 "(конец се Британски цевка нишка)【Тема Опис】 : M5 : M5 * 0.801 : (G1 / 8) навој дијаметар од околу 9.7 MM02 : (G1 / 4) навој дијаметар од околу 12.7 MM03 : (G3 / 8) навој дијаметар од околу 16 MM04 : (G1 / 2) навој дијаметар од околу 20 MM

BGN 12.43

20pcs MR84-2Z MR84ZZ MR84zz MR84 zz 637/4*1 L-840ZZ WBC4-8 радиални лагери 4 x 8 x 3 мм, Безплатна доставка най-високо качество

4 x 8 x 3 Заштитените Топката Лежишта, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, лежишта се преподмачкано со маснотии.Предмет : 4 x 8 x 3 Топката ЛежиштаТип : Длабоко Ритам Топката ЛежиштаЗатворачи : 2 Метал ШтитовиПодмачкување : Само Подмачкано (Маснотии)Големина : 4mm x 8мм х 3ммВнатрешен Дијаметар : 4mmНадворешниот Дијаметар : 8mmШирина : 3мм

BGN 15.33

1 въздушен филтър с автоматично източване метален корпус модел AF5000-10Г

Спецификација : Обезбедено притисок Отпор1.5 MPa(15kgf / cm⊃2;)Најголем Работен Притисок1.0 MPa(10kgf / cm⊃2;)Амбиент и Течност Температура560 C* Филтер Прецизност25 µmСад МатеријалПоликарбонатЗаштитна МаскаAF10002000(Не е Достапно)МоделСпецификацииДодатоциИсцедете ФункцијаАвто Мозоци Модел* Номинална Проток(L / min)Порт Големина(G)Сад Капацитет(CM⊃3;)Тежина(kg)ЗаградатаAF1000M5110М540.07Прирачник На МозоциAF2000017501 / 8150.19B240AF200001 DAF2000021 / 4AF200002 DAF30000215001 / 4200.29B340а...

BGN 24.00

AIRTAC SR200-08 MINI air PRESSURE REGULATOR 1/4 ' NPT с датчик и група 7~130Psi

AIRTAC AR2000 1 / 4" Пневматски Филтер за Воздух Извор Третман Единица Регулатор на Притисок КомпресорБренд : AIRTACМодел : сексуално и репродуктивно серијаМатеријал : леано железоПрименливиот медиум : воздухПротокот на ветер : еден начинТип (автопат позиција) : триначин типЗапечатени форма : мека печат типТип на врска : внатрешен навојКарактеристикиФункција : 1, самостојна изведба на регулаторот, исто така, може да се избере панел планината инсталација;2, компактна структура , лесно да го инсталирате;3, притисок регулатива е стабилна, добар притисок карактеристики;4, во дополнение на стандардната форма, имаат низок притисок тип да се избере (максимум прилагодливи притисок 0.4 MPa).Технички ПодатоциСпецификација : МоделSR20006SR200 L06SR20008SR200 L08работниот медиумвоздухЦевка ГолеминаPT 1 / 8PT 1 / 4користење на палета на притисокСтандардна форма : 0.05~0.9 MPa(7~130 Psi) Низок притисок тип : 0.03~0.4 MPa(4~57 Psi)Доказ притисок1.5 MPa(215 Psi)користење на температура опсег20~70℃Инсталација и употреба1...

BGN 32.00

Axk Безплатна доставка на 4 бр. / лот Sq5 Sq5rs 5 мм сферични прът край десния волан сцепление на краищата, носещи Sq5rs

започнетекрајотAXK Бесплатен Превозот 4pcs / многу SQ5 SQ5 RS 5mm Топката Заеднички Род Крајот Десната Рака Вратоврска Род Завршува Имајќи SQ5 RS

BGN 10.00 10.45

10шт NQK 15x30x7 TC15x30x7 NBR каркасное сальниковое печат 15*30*7 запечатване NQK висококачествени уплътнения на радиалните уплътнения на вала

Скелетот Нафта Печат Модел : ТЦ15 x 30 x 7 NBR Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 15 mm OD (надворешен дијаметар) : 30 mm Ширина / Висина / Дебелина : 7 милиметри Кол : 10 компјутери Материјали : Нитрилна гума (NBR) Радијална вратило заптивки за општи индустриски апликацииДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

BGN 6.72