• Ново
Zokol 6920RS носещи 6920 2RS 1000920 (61920) 6920-2rs бразда сачмен лагер 100 * 140*20 мм

Zokol 6920RS носещи 6920 2RS 1000920 (61920) 6920-2rs бразда сачмен лагер 100 * 140*20 мм

BGN 20.43
BGN 16.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Капацитетът На Въртящия Момент:
6920-2RS
Номер На Модела:
6920-2RS
търговска марка:
ZOKOL
Грапавост На Повърхността:
Р 0,8
Покритие:
Маслени
Материал:
Като Стомана GCr15
Структура:
бразда сачмен лагер
Размер:
100*140*20mm

Подобни продукти в категория

Високо качество на Kfl004 възглавница блок ръбчета сачмен лагер 20 мм и Метален миниатюрен, носещи цинк сплав ръчна промишленост

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

BGN 8.00 14.78

Безплатна доставка на 2 бр./лот BC3000 3 в 1 пневматичен въздушен филтър регулатор Гресьорка

П.Н.Е.2000 Пневматски Воздухот Извор Третман Единица w Регулаторот Мерач BC3000 3 Во 1 Пневматски Филтер за Воздух Модератор Lubricator П.Н.Е.4000 Прилагодливи Притисок на Воздухот Извор Третман ЕдиницаВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 128.00

Axk Безплатна доставка на 4 бр. / лот Sq5 Sq5rs 5 мм сферични прът край десния волан сцепление на краищата, носещи Sq5rs

започнетекрајотAXK Бесплатен Превозот 4pcs / многу SQ5 SQ5 RS 5mm Топката Заеднички Род Крајот Десната Рака Вратоврска Род Завршува Имајќи SQ5 RS

BGN 10.00 10.45

10 бр./лот Безплатна доставка SK12 12 мм Вал поддръжка на фреза с ЦПУ SH12A лайн поддръжка на релсите

Тип : линеарен вратило поддршка на ситеБрој на модел : SK12, SH12 AВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 10pcs SK12Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 18.86

1pc SFU 1604-350mm +1pc BK12/BF12+2pcs SBR16-400mm+ 4бр sbr16uu block+2pcs SBR20-500mm + 4бр sbr20uu block

пакетот вклучува : 1pc Топката завртка SFU1604 350mm со BK12 / BF12 крајот машински1pc BK12 / BF122 парчиња SBR16 400mm линеарна водич + 4pcs SBR16 UU блок2 парчиња SBR20 500mm линеарна водич + 4pcs SBR20 UU блокAnswer : ___________________________ NOTE : 1...

BGN 110.00 115.87

SC12UU SCS12UU линейни лагери плъзгащи блок на буш за 12 мм на линеен вал посока на релсите на CNC части 8 бр./лот

Тип : Лизгачки блокБрој на модел : SCS12 UUВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 8pcs SCS12 UUДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 35.28

Високо качество на 2 елемента 15 мм калибър цинк сплав монтирани лагери KP002 UCP002 P002 поставяне на лагер възглавница блок на корпуса, носещи

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

BGN 14.00 27.65

Безплатна доставка на 2 бр. / лот пневматичен въздушен филтър регулатор намаляване на valve с манометром AFR-2000

Пневматски Филтер за Воздух Модератор Намалување на Вентил AFR2000Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 80.00