• Ново
Комплекти с материали на цилиндъра на въздуха SI, тип стандартен комплекти пневматични цилиндъра si 63 мм

Комплекти с материали на цилиндъра на въздуха SI, тип стандартен комплекти пневматични цилиндъра si 63 мм

BGN 294.22

Сума
Налично за поръчка


SI Воздух Цилиндар собранието колекции,стандарден тип SI пневматски цилиндри колекции

Всичко за продукта

Тип:
Цилиндър
Номер На Модела:
SI63

Подобни продукти в категория

3/8 въздушен филтър с автоматично източване метален корпус модел AF3000-03D

Спецификација : Обезбедено притисок Отпор1.5 MPa(15kgf / cm⊃2;)Најголем Работен Притисок1.0 MPa(10kgf / cm⊃2;)Амбиент и Течност Температура560 C* Филтер Прецизност25 µmСад МатеријалПоликарбонатЗаштитна МаскаAF10002000(Не е Достапно)МоделСпецификацииДодатоциИсцедете ФункцијаАвто Мозоци Модел* Номинална Проток(L / min)Порт Големина(G)Сад Капацитет(CM⊃3;)Тежина(kg)ЗаградатаAF1000M5110М540.07Прирачник На МозоциAF2000017501 / 8150.19B240AF200001 DAF2000021 / 4AF200002 DAF30000215001 / 4200.29B340а...

BGN 15.04

Безплатна доставка на 2 бр. / lot единица за обработка на източник на въздух пневматичен Гресьорка AC-2000

Воздухот Извор Третман Единица Пневматски Lubricator AC2000Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 112.00

Безплатна доставка на 10 бр. лот 20 x 40 мм Диаметър на TN Twin Род Double Act пневматичен въздушен цилиндър

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100% сосема нов.TN2020 Двојно Лост 20mm Понесе Пневматски Воздух Цилиндар20mm Понесе 30мм Удар TN Двојна Оска Цилиндар 1 MPa МАКС Притисок20 x 40mm Понесе TN Близнак Род Двојно Акт Пневматски Воздух ЦилиндарОпис : Име На ПроизводВоздух ЦилиндарМоделTN 20 x 40Акција ТипДвојно ДејствоМагнет КодотS (Прикачите Магнет)ТечностВоздухСоздаден20mmМозочен удар40mmMax.Притиснете1.0 MPaЗавртка Дупка4mm (Прибл.)Вкупна Должина10.8 x 6.2 x 2.5 cm / 4.3" x 2.4" x 1"(LWT)МатеријалМеталБојаТон Сребро.Нето Тежина415gПакет Содржина1 x Воздух ЦилиндарОпис : · Широко се користи во пневматски машини и некои индустриски области, како и за печатење индустрија, автоматска контрола индустрија, итн.· Dualклипот род обезбедува висок степен на антисвиок и се јават на ригидност на цилиндар, обезбедувајќи одлична услуга живот и да се ориентирани перформанси.· Притисни лост дизајн за лесно да го користите.

BGN 304.00

20 бр / лот 5 мм, външна резба края на пръчката резьбовая външна резба M5x0. 8mm SI5T/K PHSA5 нова

Тип : Матични Крајот Женски Жица ТипБрој на модел : SI5 T / K, PHS5 AПакување содржина : 20 компјутери SI5 T / КОдржувањебесплатна верзија со PTFE внатреМатеријал : Тело : фалсификување тип, C45, цинк позлатенТопката : хром челик Gcr15, термичка обработка, тешко хром позлатенКругот Купер легураДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 27.39

10шт NQK 15x30x7 TC15x30x7 NBR каркасное сальниковое печат 15*30*7 запечатване NQK висококачествени уплътнения на радиалните уплътнения на вала

Скелетот Нафта Печат Модел : ТЦ15 x 30 x 7 NBR Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 15 mm OD (надворешен дијаметар) : 30 mm Ширина / Висина / Дебелина : 7 милиметри Кол : 10 компјутери Материјали : Нитрилна гума (NBR) Радијална вратило заптивки за општи индустриски апликацииДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

BGN 6.72

Безплатна доставка на 2 бр. / Лот3 / 8 резби BR 3000 източник на въздуха лечение на газ пневматичен регулатор

BR 3000 Воздухот Извор Третман Гас Пневматски РегулаторВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 80.00