• Ново
CDJ2D 10-16mm Миниый пневматичен цилиндър с двойно действие двойно стил clevis повече видове линк към формата

CDJ2D 10-16mm Миниый пневматичен цилиндър с двойно действие двойно стил clevis повече видове линк към формата

BGN 13.23
BGN 13.00 -2 %

Сума
Налично за поръчка

Не можеме да испратите сите линкови поради премногу спецификација на производот,Па само преку форма број да го замени нив, ве молиме погледнете во форма кога ќе одберете бараните спецификации.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас
Производ Објект : CDJ2 D 10-16mm Удар од 15-200mm Мини Пневматски Цилиндри двонасочни Двојно clevis стил
Создаден големина : 10мм 16mm
Удар : 10мм 15mm 20mm 30мм 40mm 50mm 60mm 75mm 100mm 125mm 150mm 175mm 200mm
Белешки : ова е BSP и Метрички навој не NPT
Макс preesure : 1.5 MPa
Амбиент и течност температура : -10~60°C
Клипот брзина : 50-750mm/S
Внимание:Ако треба и другите видови на цилиндар,ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе ви понуди повеќе опции.

Всичко за продукта

Цвят:
NO5, NO4, NO3, NO2, № 1, NO7, NO6, NO8
Тип:
Цилиндър

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка на 2 бр. / лот пневматичен въздушен филтър регулатор намаляване на valve с манометром AFR-2000

Пневматски Филтер за Воздух Модератор Намалување на Вентил AFR2000Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 80.00

Безплатна доставка на 2 бр. / lot единица за обработка на източник на въздух пневматичен Гресьорка AC-2000

Воздухот Извор Третман Единица Пневматски Lubricator AC2000Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 112.00

Високо качество на Midi Size G3 / 4 Festo Type Air Units OF Filter-3/4-MIDI в наличност

Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100% сосема новПроверете Кај Нас Дали U Може Да Добиете Попуст.Спецификација : Фесто тип FRL КомбинацијаОУ серија филтер за воздух+регулаторот+lubricatorOFR серија филтер за воздух+модераторНА серија филтер за воздухИЛИ серија на воздухот регулаторотОЛ серија воздух lubricatorВоздухот извор третманЛесно да се одржува и да работат, долг работен векЕксплозивна Притисок : 1.5 MPaМакс...

BGN 17.92

Безплатна доставка на 2 бр. / Лот3 / 8 резби BR 3000 източник на въздуха лечение на газ пневматичен регулатор

BR 3000 Воздухот Извор Третман Гас Пневматски РегулаторВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 80.00

Безплатна доставка на 2 бр. / лот Bfc2000 регулируем източник на налягане на въздуха на единица за обработка на

BFC2000 Прилагодливи Притисок на Воздухот Извор Третман ЕдиницаВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

BGN 121.60

24pcs-блок ръководните перваза HGH20CA HIWIN истински линия

Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.1.Купувачите можат да добие линеарна водич 1015 дена за испорака по ред се платени...

BGN 827.20

Безплатна доставка 100шт mPm DIN43650B разпределителните скоростна Led с винт и шайба за 4V210-08 за променливо напрежение

Спецификации : МОДЕЛDIN 43650 B (AC Напон)Серпентина Делница КутијаПРИКЛУЧОКОТ МЕТРИ ДАЛЕЧИНА11mmПРИКЛУЧОКОТ НОГА ТИП2+1 GND, 3+1 GNDЗАШТИТА КЛАСАIP65(IEC 60529)РАБОТЕН НАПОНAC НапонНОМИНАЛНА CURRRENT10 AОТПОРОТ≤5mΩMAX...

BGN 160.00

Безплатна доставка на 10 бр. Много двойно действие пневматичен въздушен цилиндър TN10-20

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши производи се 100% сосема нов.Двојно Дејство Пневматски Воздух Цилиндар TN1020Пневматски Двојна Позиција 16mm Понесе TN1030 Воздух ЦилиндарTN Серија 10мм Понесе 50mm Удар Двојна Оска Цилиндар TN1050Опис : Име На ПроизводВоздух ЦилиндарМоделTN1020Акција На ВладатаДвојно Дејство ТипМатеријалМеталСоздаден4mmРаботниот МедиумЧист ВоздухMax.Притиснете0.7 MPaРаботна Температура5°C~60°CВкупната Димензија8.2 x x 4.2 1.7 cm / 3.2" x 1.7" x 0.7" (LWT)Порт ГолеминаМ5 x 0.8Тежина127gПакет Содржина1 x Воздух ЦилиндарОпис : · Широко се користи во пневматски машини и некои индустриски области, како и за печатење индустрија, автоматска контрола индустрија, итн.· Dualклипот род обезбедува висок степен на антисвиок и се јават на ригидност на цилиндар, обезбедувајќи одлична услуга живот и да се ориентирани перформанси.· Притисни лост дизајн за лесно да го користите.

BGN 163.20

20 бр / лот 5 мм, външна резба края на пръчката резьбовая външна резба M5x0. 8mm SI5T/K PHSA5 нова

Тип : Матични Крајот Женски Жица ТипБрој на модел : SI5 T / K, PHS5 AПакување содржина : 20 компјутери SI5 T / КОдржувањебесплатна верзија со PTFE внатреМатеријал : Тело : фалсификување тип, C45, цинк позлатенТопката : хром челик Gcr15, термичка обработка, тешко хром позлатенКругот Купер легураДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 27.39

SC12UU SCS12UU линейни лагери плъзгащи блок на буш за 12 мм на линеен вал посока на релсите на CNC части 8 бр./лот

Тип : Лизгачки блокБрој на модел : SCS12 UUВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 8pcs SCS12 UUДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Данок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 35.28

30шт високо качество ABEC-5 626 2RS 626RS 626-2RS 626 RS 626-2RSH 6*19*6 мм, двойно гумено уплътнение радиални лагери

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

BGN 18.00 35.20