• Ново
2017 Hot Продавам Print Design Anti-slip New Arrival Ница tokyo ghoul Customized Rectangular Mouse Pad Computer PC Ница Gaming

2017 Hot Продавам Print Design Anti-slip New Arrival Ница tokyo ghoul Customized Rectangular Mouse Pad Computer PC Ница Gaming

BGN 4.03
BGN 4.00 -1 %

Сума
Налично за поръчка


Драги пријатели! Можеме да соработуваат повеќе пријатен, со цел да се избегне предизвика непотребни спорови, ве молиме бидете сигурни да го прочитате внимателно подолу! 1. За квалитет : 2 ММ дебел опсег помеѓу 1,8 да 2.2 MM 2. За грешка : бидејќи гума има скалабилност, спецификациите на производите не можат да се онолку точни колку што челик, грешка на дебелината ќе биде 0.2 ММ или така. Ви препорачуваме употреба лента да се измери стандард за мерење на дебелина. 3. За мирис : во однос на нашите mouse pad може да се рече дека да се биде на пазарот сега вкус на најмалите, генерално, не е блиску до носот да мирис не е вкусот. Понекогаш малку зафатен, подлошки се само спуштил од производната линија за преработка и пакување, немате време да се одржи, само малку гума отворени гајби, изложеност на место неколку дена ќе биде многу подобро. 4. За печатење : монохроматски глувчето мат збор ќе допрат до малку надвор од допирот, тоа е нормално, не влијае на користењето. Неизбежно имаат индивидуални печатени малку накриво, припаѓа на нормален феномен. Ве молиме не ми пречи многу. 5. За боја : индивидуални гостин реакција по приемот на стоката не се задоволни со стоки боја slants тенки или малку темно, светлина и така натаму, тука ние треба да се потсетиме на општи, на компјутер, рендерирање (нацрт) на производство дизајн и вистински печатени, колку ќе мала разликата помеѓу вистинскиот ефект на, но не толку купувачи, ве молиме да бидат сигурни. Ако боја бара купувачи ве молиме да се разбере, навремено и јас комуникација, избегне боја не се задоволни предизвика спор, нема да бидат одговорни за нашата фабрика, почитувани купувачот, ве молиме прочитајте го внимателно пред да го купат. 6. На подлоги за глувче треба да upload photos прилагоди на клиентите ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе ви според вашето барање да направите што сакате, ефект на задоволството по купувањето. По потврдување, како што се word, повеќе зборови се појави, печатна грешка, феномен како што typesetting не е задоволен со нивната одговорност од страна на клиентот.

Всичко за продукта

Стил:
топъл
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
31
Статут На Продукти:
Склад
търговска марка:
Mairuige
Материал:
Дъвка
Цвят:
Както е показано на фигура
Стил:
Аниме
Спецификация:
180*220*2mm
Цени на едро:
ДА
направени по поръчка:
Поддръжка
Размер:
290*250*2mm
Размер:
250 * 200 * 2мм

Подобни продукти в категория

Сгущает мека гъба поставка за китката подложка за мишка геймърска подложка за мишка на компютър солидна удобна подложка за мишка за Dota2 Diablo 3 CS

modname=ckeditorЗгусне Мек Сунѓер врвката за на Одмор Mouse Pad За Оптички / Trackball Мат Глувци Подлога Компјутер Трајни Удобен Глувчето Мат За Dota Diablo3 КС 100% Сосема Нов & Висок Квалитет 6 Бои : Светло Сина / Сино / Зелено / Црна / Црвена / Rose Red Ефект : Тип : Професионални Игра Глувчето Туп Корист : Wirst Остатокот Количината : 1 BUC...

BGN 2.64

10 бр. / опаковане. оригинален внос на крайния изключвател SS-5 Omron micro switch 1.47 N контакти, от чисто сребро безплатна доставка

Оригиналниот увезени Omron Microswitch SS51 5 A AC125 V 3А 250 V 2 притисок : 1.47 N Чисто сребро контакти 3 контакт спецификации : 1 C (двојно фрлија) 4...

BGN 11.00 11.84

Безплатна доставка оригинална SteelSeries Nikola V2 мишка оптична детска мишка и на мишката Race Основната професионална оптична детска мишката

Бесплатен превозот оригинални Steel Series Kana V2 глувчето Оптички Игри Глувчето & глувци Трка Основни Професионални и Оптички Игра ГлувчетоAmbidextroформа со ергономски копчето изгледот Неверојатно удобно големина, за сите костец Турнир Одделение Оптички Сензор Осветлени скролувајте тркала Steel Series Моторот ќе се овозможи целосно конфигурација и контрола на вашиот глушец и игра Drag & drop макроа со мерењето контрола 5 програмабилни копчиња Топлина карта на копчето користат Неограничен број на профили Љубов Совети : глувчето подлога случајно испраќа различни бои...

BGN 52.00 73.58

Метална Клавиатура Ylgf Usb Интерфейс Вградена Клавиатура Водоустойчива Ip65 Прах Против Насилието Пръстен От Неръждаема Стомана, Неръждаема Стомана

YLGF HS230PC66U Метал ТастатураUSB ИнтерфејсПочитувани купувачи Здраво, важни работи, ве молиме да го пополните вашиот адреса : поштенски код мора да се осигурате дека се точни и детални адреса, поштенски код и област на соодветните да (држава, град, Округ, на улица, за да го напишете правилниот) мора да биде за една, за да се обезбеди точна на клиентот, или може да примање на стоки, доколку стоката до вашата земја, уредете ја адресата или поштенски код треба да плати $18 такса...

BGN 164.00 172.80

Най-новата професионална 3200 DPI Macro Gaming Mouse 7 бутони LED оптична USB кабел мишката за Pro Gamer Office високо качество

Најновите Професионални 3200 DPI Макро Игри Глувчето 7 Копчиња LED Оптички USB Кабелска Глувци за Про Гејмер Канцеларија на Висок КвалитетОпис На Производот : Производ Карактеристики : Копчиња : 7 копчиња со копчето за тркала...

BGN 15.81

Mairuige Shop Dota 2 Голяма подложка за мишка 900x300mm Pad Notbook Computer Мишка-добрите подложки за Cs Go DOTA2 в подарък

1.Mouse Pad Бренд : Mairuige 1.Mouse Pad Големина : различни големи димензии опции Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.Функција : може да се мијат Антилизга,Не Исчезнат,Совршен работ..Забелешка 1...

BGN 14.00 14.38

Направи си САМ 2017 Games Custom Hot Продавам Print Anti-slip New Arrival Customized Mouse Pad Computer PC Ница Gaming Mousemat Като Gift

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Оваа елегантни глувчето pats е изградена од Гума материјал Глувчето pats прилепува безбедно во место да ги красат вашата маса.Ние поддршка на сопствени цел...

BGN 3.92

1 бр. оригинален usb приемника Logitech M950 M325 M235 M310 M525 M705 едноканален приемник

Оригиналниот еден канал примачот за MX Anywhere2 / MX приемник Господар M950 M325 M235 M310 M525 безжичен глушец приемникНа еден канал, може само да се поврзете еден уред.

BGN 11.00 12.78

PBT 108 клавиши Translucidus Backlight Retro White&Grey OEM Hight Cherry MX switches Keycaps за жична USB-механична клавиатура

Keycaps САМО, НЕ тастатури !!! Се ОБРНЕ ВНИМАНИЕ на Овој линк е само keycaps,без тастатура вклучени.На keycap вчитување одбор е само да се земе слика,не се вклучени во продаваат пакет.Ние ќе пак keycaps во нашите сопствени картон...

BGN 41.00 63.76

Английската дума Hot Sale Luxury Printing Аниме Skin Non Slip здрава гумена подложка за мишка с жълта кожа за КОМПЮТЪР Optal Mouse Mat Aming

Посебна Забелешка : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас...

BGN 4.00

Mairuige Animal Pug Dog Нов Пристигане Безплатна Доставка-Високо Качество На Печат Избор Мода Здрав Лаптоп Игри Гумена Подложка За Мишка

Драги пријатели! За нас за да бидеме способни да соработуваат повеќе пријатно, со цел да се избегне предизвикување на непотребни спорови, ве молиме бидете сигурни да го прочитате внимателно подолу! 1...

BGN 5.90

Безплатна доставка SteelSeries Съперник 310 RGB FPS USB оптична детска жичен мишка с 6500 бутони, CPI Split-Спусък за CS LOL CF

Бесплатни шопинг Steel Series Ривал 310 RGB FPS USB Оптичко Игри Жичен Глувчето со 6500 ИПК СплитАктивирањето Копчиња ЗА CS LOL СП​Точно 1 : 1 Следење На Најширокиот Спектар Esports ПерформансиНеверојатно искуствоточно следењеод 100 до 3,500 ИПК.Конечно, употребливи глувчетонад 3,500ИНДЕКСОТ без вештачки заостануваат.Нема стабилност прашања, безследење на грешки, невреме на одговор одложувања.Ривал 310 карактеристики голем број на firsts за гејмерски глушец...

BGN 103.00 146.54

2.4 Ghz Wireless Air Mouse PPT Switch Pages Controller акумулаторна функция, лазерна показалка за офис на срещата на училищното обучение

2.4 Ghz Безжична Воздух Глувчето PPT се Префрлат Страни Контролер Батерија Ласерски Покажувач Функција за Статистика Состанок Училиште НаставатаСпецификација на Големината : 1.18*4.72*0.51 инчен Боја : бела Поврзете начин : 2.4 GhzПренос на далечина : за време на 100 Пакет 1*адаптер 1*кабел

BGN 39.00 45.31

basix New 2.4 Ghz Wireless Optical Mouse Mute, Silent Click Mini Безшумни Mice 1200 DPI за Mac PC преносима компютърна мишка

Преглед : *BASIX 2.4 G безжичен пренос на технологија носи 10метар работен опсег безжична конекција без никакви пречки и ви овозможува да уживате во слободата и удобност на wirelessness.*BASIX S192 е вистински безжична Молчи noiseless глувчето.*Со BASIX е најновата технологија за заштеда на енергија и моќ switch, можете да го користите вашиот глушец без моќ за прекин до 9 месеци.*Толку мали и ненаметлива, можете да го приклучок во USBпорта и да заборавите за неа...

BGN 14.00 14.38