• Ново
Злато и черно масло се втрива бронзов санитарен възел с една дръжка кран на бортике една дупка мивка смесител съд мивка, кранове lnf803

Злато и черно масло се втрива бронзов санитарен възел с една дръжка кран на бортике една дупка мивка смесител съд мивка, кранове lnf803

BGN 111.98
BGN 81.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Тип на врска : стандардниот Тип на Врска : G1/2". Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање. Додатоци :
На сите приклучоци и две 50cm снабдување црева вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Всичко за продукта

Тип:
Смесители За Мивки
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Номер На Модела:
lnf803
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Повърхностно Покритие:
Маслото Се Втрива
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Топла И Студена Вода:
ДА
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Стил:
Традиционен
Студена И Топла Вода:
ДА
Тегло На Опаковката:

Подобни продукти в категория

Мед водопад мивка кран монтиран на стената, три дупки led светлина мивка басейна кран хром, месинг, баня с вана кран deck

Бакар водопад се мијат слив тапа ѕид монтирани, Три дупка LED светло потоне слив тапа хром позлатен, Месинг бања када тапа дек

BGN 232.00 399.98

Нови Постъпления Античен Месинг Резное Изкуството Баня Отпадъци Водосточни Пол Душ Сливная Решетка Whr031

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 26.00 39.98

Нов стил Water Pump Look античен месинг с една дръжка баня смесител за мивка с един отвор комплект смесители Wnf167

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 73.00 111.98

Безплатна доставка на мед мивка черен цвят баня водопад кран смесител стенен кран суета Torneira баня кран BL024

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 110.00 122.40

360 Завъртане Чучур Античен Месинг Баня Басейна С Кран / Една Дръжка Една Дупка На Палубата На Кораба Мивка, Смесители Wnf007

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 83.00 127.98

модерен высокомарочный месинг етаж faucet градина

Функција : Материјал : месинг Крај : chromed полиран$10$12$17$14$16$20Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

BGN 25.00 28.00

Античен месинг баня басейна с кран / Керамични цветя модел на писалка една дупка на палубата на кораба мивка батерия за wnf093

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 73.00 111.98

един студен палубни квадратен кран, torneira para banheiro

Функција : цинк легура тело chromed заврши една ладна водаПлаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

BGN 37.00 41.65

KEMAIDI UK Безплатна доставка стъклен кран+баня, стъклена мивка ръчно рисувани водопад стъклена мивка мивка кран набор от Torneira миксер кран

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми создавање врвен квалитет калено стакло изградба Над контра инсталација Хром popup мозоци вклучениОна што се Вклучени : Тапа Стакло потоне Хром PopUp Мозоци монтажа додатоциИнсталации instrustion : · можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .· Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена ,кина пост треба околу 3060 дена .· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,ова е многу добредојдена и ценета· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 долари· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро...

BGN 107.00 144.00

Безплатна доставка масивна месинг хром в стената на душ комплект чучур вода вода в устата, водопровод вана чучур SA008

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 26.00 29.17

FLG смесители за басейна смесители с един дупка златни смесители за баня, черен смесител за мивка за баня Диамант на ръката смесител за вода

Flg вклучување Слив Чешми Миксер Чешми Една Дупка Злато Бања Чешми Црна Бања Потоне Тапа Дијамант на Справи со Вода МиксерFlg вклучување на Самохраните се Справи со Злато Заврши Водопад Слив Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Функција : Бања Потоне Тапа Материјал : Цврсти Месинг; Крај : Злато / Сребрена / Црна / Бела насликани заврши Со две цевки за топла и ладна вода, Број на Рачки : 1 Посебни Карактеристики;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, Тивко Превозот Пакет Квалитет Гаранција : 5 Години Гаранција за Квалитет ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време)Ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде winwin партнери

BGN 101.00 182.86

Европейски стил мрамор художествена керамика мивка мивка за баня

Објектот Европски Стил marbling керамички уметност слив бања миење слив Големина За Кол.61~63cm x W42cm x H13cm Материјал Pocelain (одлични KAOLIN) Занает Рака throwed Потекло Jingdezhen,Кина MOQ 1 Buc пакување Картон со polyfoam Исплата,Western Union, T / T, Зачувам / paypal за примерок цел...

BGN 416.00

Черен лебед кран баня басейна висок смесител за бортике мода луксозен смесител кран черен бронз ZR323

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

BGN 69.00 115.20

Високо качество на bowlder баня смесител с твърда мед басейна мивка с кран от DONA вик басейна с кран

Врвен квалитет bowlder бања миксер допрете со солидна месинг слив потоне тапа од DONA санитарија слив тапаЗлатна бања слив потоне чешми : Златна слив тапа Описи : Техничка Спецификација : Кина DONA санитарија златна бања слив потоне чешми Материјал Месинг тело, цинкот се справи со Кастинг Песок кастинг, леене Материјал СодржинаПесок кастинг : месинг 5657%, цинк 100% , доведе 3.23.8%Песок кастинг : месинг 5759%, цинк 100% , доведе 1.22.5% Дебелина од Месинг 2,5 mmКертриџКерамички кертриџ, KCG и Sedal кертриџ availbleДувачкиот кертриџ Површински ТретманХромпозлата и други позлата на располагање.Бранеа nickle, redbronze, антички месинг, итн...

BGN 56.00 85.68

Античен Месинг Резное Изкуството Баня Отпадъци Пол Сливи Душ Сливная Решетка Whr025

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 26.00 39.98

За стотици антични кран старинни медни мивки мода баня, топла и студена качулки тел

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер, детали за производотУслови на Плаќање : Сега прифаќање Alipay / Pay Pal / Запад Унија / TT / ХСБЦ; Alipay prefered! Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата...

BGN 90.67

1бр от неръждаема стомана кухненски уреди възвратна филтър бодлива тел отпадъци от корк / пол сливи мивка филтър за предотвратяване на запушване

1pcs од нерѓосувачки челик кујнски апарати канализација филтер бодликава жица отпад затка / Кат мозоци Потоне цедилка спречите затнувањеСпецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаНадворешниот Дијаметар : 75mm / 2.95 инченВнатрешен Дијаметар : 45mm / 1.77 инченДлабочина : 18mm / 0.70 инченПакетот вклучува : 1 x Канализација Филтер

BGN 2.00 2.32

Високо качество на твърда античен месинг покритие бамбук басейна кран на бортике на кораба мивка батерия за grifo ZR139

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

BGN 31.00 51.20

Баня Мивка Мивка С Две Дръжки Кран Черно Масло Се Втрива Бронзов Една Дупка На Палубата, Монтирани На Кораба Мивка, Смесители Wnf021

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 104.00 159.98

Античен ретро черно кран басейн с топла и студена батерия Blask Бронзова украса комплект за монтаж ZR290

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

BGN 44.00 73.60

Висок смесител за мивка Водопадный смесител за баня с една дръжка смесител за мивка вана хром/черно кран латунная мивка воден кран

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Месинг Изградба врвот Висок квалитет на хром Финиш топла и ладна потоне тапа слив тапа Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

BGN 92.00 153.60

Стенен Черен Маслен Втираемый Бронзов Кръст Дръжка Въже Басейн Кран / Пералня Мивка Със Студена Вода Кран Wav114

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 21.00 31.98

Луксозен твърд месинг златен Водопадный смесител за мивка с високо качество на горещ и студен златен смесител за мивка за баня

Луксузна солидна месинг златна водопад слив тапа со врвен квалитет топло ладно злато бања слив потоне тапаЗлатна бања слив потоне чешми : Златна слив тапа Описи : Техничка Спецификација : Кина DONA санитарија златна бања слив потоне чешми Материјал Месинг тело, цинкот се справи со Кастинг Песок кастинг, леене Материјал СодржинаПесок кастинг : месинг 5657%, цинк 100% , доведе 3.23.8%Песок кастинг : месинг 5759%, цинк 100% , доведе 1.22.5% Дебелина од Месинг 2,5 mmКертриџКерамички кертриџ, KCG и Sedal кертриџ availbleДувачкиот кертриџ Површински ТретманХромпозлата и други позлата на располагање.Бранеа nickle, redbronze, антички месинг, итн...

BGN 55.00 85.84

BOCHSBC Gold Single Handle мивка смесител Смесител за баня европейски стил античен една дупка мивка кран кран полиран

ФункцијаЗлатна слив тапаЗадебелување материјал, не е лесно да ' рѓа, не е лесно корозија.Жица цртање,позлата процесСпецификацијаТочка Име : Миење Слив ТапаРеден Број : TZDZQLБ02227Материјал : БакарБоја : Исто како сликаДимензија : Големи : W130mm*H177mmТехнологија : позлата, жица цртање,полиранПримена : Купатило, Кујна, Градина,итнПакет : 1 x Тапа2 x цевка

BGN 58.00 94.26

чисто нов източване на пода на банята от с сплав, от висок клас източване на душата

9.16 ДОЛАРИ9.07 ДОЛАРИ5.81 ДОЛАРИ5.95 ДОЛАРИ8.29 ДОЛАРИ11.96 ДОЛАРИ17.95 ДОЛАРИ10.31 долари10.3 ДОЛАРИ10.79 ДОЛАРИ10.56 ДОЛАРИ18.63 ДОЛАРИ16.19 ДОЛАРИ9.15 ДОЛАРИ22.67 ДОЛАРИ16.27 ДОЛАРИ9.18 ДОЛАРИ11.71 ДОЛАРИ9.33 ДОЛАРИ16.95 ДОЛАРИ14.04 ДОЛАРИ19.18 ДОЛАРИ5.97 ДОЛАРИ4.195 USD4.32 ДОЛАРИ2.9 ДОЛАРИМатеријал : нерѓосувачки челикПлаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

BGN 17.00 18.75

Свободен кораб масивна месинг една дупка комплект за монтаж кристални дръжки висок кран баня мивка мивка смесител за вода

ЗЛАТО CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ ЕДНА ДУПКА БРОДОТ ДА ПОТОНЕ ТАПА СО КРИСТАЛНО КАМЕНЦврст Материјал месингКерамички кертриџ може да се користат најмалку 600,000 патиНе се исцеди вклучени32.6 cm тапа вкупна висина21.7 cm spout висина 10.3 cm spout стигнат доЕдна Година фабриката ГаранцијаПревозот : 1.Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка , Австралија и други земји, одредени земја ограничувања може да се применуваат 2.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање! 3 : НИЕ, Само Превозот на ALIEXPRESS потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX4.Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS / DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти...

BGN 222.00 238.40