• Ново
Златна Латунная Кристален Дръжка Подобрена Въже Кранове За Басейна Монтиране На Стена Однорычажный Кран За Мивка Със Студена Вода

Златна Латунная Кристален Дръжка Подобрена Въже Кранове За Басейна Монтиране На Стена Однорычажный Кран За Мивка Със Студена Вода

BGN 50.40
BGN 35.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


Златна Месинг Кристал Се Справи Со Продолжен Четка Базен Чешми Ѕид Еден Лост Ладна Вода Потоне Тапа

Всичко за продукта

Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Номер На Модела:
QJ-BC0005
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Воспользуйся:
Таз, Перална Машина
Материал На Корпуса:
Месинг
Материал Дръжка:
Мед
Воспользуйся:
Престилки
is_customized:
yes
Степен На Завършеност:
Златни

Подобни продукти в категория

Стенен Черен Маслен Втираемый Бронзов Кръст Дръжка Въже Басейн Кран / Пералня Мивка Със Студена Вода Кран Wav114

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 21.00 31.98

Античен Месинг Резное Изкуството Баня Отпадъци Пол Сливи Душ Сливная Решетка Whr025

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 26.00 39.98

BOCHSBC Gold Single Handle мивка смесител Смесител за баня европейски стил античен една дупка мивка кран кран полиран

ФункцијаЗлатна слив тапаЗадебелување материјал, не е лесно да ' рѓа, не е лесно корозија.Жица цртање,позлата процесСпецификацијаТочка Име : Миење Слив ТапаРеден Број : TZDZQLБ02227Материјал : БакарБоја : Исто како сликаДимензија : Големи : W130mm*H177mmТехнологија : позлата, жица цртање,полиранПримена : Купатило, Кујна, Градина,итнПакет : 1 x Тапа2 x цевка

BGN 58.00 94.26

Една Дупка На Палубата Се Монтира Полиран Златист Цвят Месинг Кран Една Дръжка Баня Басейна И На Съда Мивка Батерия За Wnf230

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 83.00 127.98

Баня Мивка Мивка С Две Дръжки Кран Черно Масло Се Втрива Бронзов Една Дупка На Палубата, Монтирани На Кораба Мивка, Смесители Wnf021

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 104.00 159.98

Смесители За Басейна Позлатени Комплект Смесители За Баня, Месингови Кранове За Баня Смесител Кран Torneira Single Handle Faucet 6633

Слив Чешми Злато Позлатен Палубата Монтирани Бања Чешми Месинг Бања Чешми Миксер Кран Torneira Еден Справи Со Тапа 6633Опис На Производот : Издржливи солидна месинг и градежна КерамикаПолиран хром финишЗа 1 дупка инсталацијаЛесно да се инсталираЗаврши со топли и ладна вода црева&додатоциДве години' производство гаранцијаhttps : / / www.aliexpress.com / snapshot / 0.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.U0 EISG&order Id=88094654056832&product Id=1730758235ПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

BGN 64.00 106.40

Безплатна доставка 304 неръждаема стомана, анти-odor floor изтичане на анти-odor основната обзавеждане за баня квадратен душ floor изтичане на DR007

Го скрши капакот и одговара на плочка на тоа.Забелешка : потрошувачка без плочка.Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 33.00 37.12

кранчето на мивката в банята единствен дупки с топла и студена, хромиран смесител

Функција : топла и ладна вода, цинк легура тело, chromed заврши , керамички вентил Добар квалитетAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка не е со доводното црево...

BGN 47.00 52.53

Нов стил Water Pump Look античен месинг с една дръжка баня смесител за мивка с един отвор комплект смесители Wnf167

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 73.00 111.98

T-Best In AliExpress промоция Blue Ivory Plastic 35 mm Diameter Water Tap Cartridge Valve

Сината боја на слонова коска Пластични 35mm Дијаметар Вода Допрете Тапа Кертриџ Вентил.Оваа Тапа Кертриџ Вентил е дизајниран со пластична конструкција, сина боја и боја на слонова коска.Идеална пластични Кертриџ Вентил за славина.Лесен и удобен да го инсталирате.

BGN 3.00 3.10

Нови Постъпления Античен Месинг Резное Изкуството Баня Отпадъци Водосточни Пол Душ Сливная Решетка Whr031

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 26.00 39.98

Европейски стил мрамор художествена керамика мивка мивка за баня

Објектот Европски Стил marbling керамички уметност слив бања миење слив Големина За Кол.61~63cm x W42cm x H13cm Материјал Pocelain (одлични KAOLIN) Занает Рака throwed Потекло Jingdezhen,Кина MOQ 1 Buc пакување Картон со polyfoam Исплата,Western Union, T / T, Зачувам / paypal за примерок цел...

BGN 416.00

Стенен Античен Месинг Кръст Дръжка Въже Басейн Кран / Пералня Мивка Със Студена Вода Кран Wav104

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 21.00 31.98

Черен лебед кран баня басейна висок смесител за бортике мода луксозен смесител кран черен бронз ZR323

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

BGN 69.00 115.20

Баня бамбук кран античен реколта покритие медни мивка батерия за бортике топла и студена вода ZR134

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

BGN 29.00 48.00

един студен палубни квадратен кран, torneira para banheiro

Функција : цинк легура тело chromed заврши една ладна водаПлаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

BGN 37.00 41.65

360 Завъртане Чучур Античен Месинг Баня Басейна С Кран / Една Дръжка Една Дупка На Палубата На Кораба Мивка, Смесители Wnf007

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 83.00 127.98

Висок смесител за мивка Водопадный смесител за баня с една дръжка смесител за мивка вана хром/черно кран латунная мивка воден кран

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Месинг Изградба врвот Висок квалитет на хром Финиш топла и ладна потоне тапа слив тапа Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

BGN 92.00 153.60

1бр от неръждаема стомана кухненски уреди възвратна филтър бодлива тел отпадъци от корк / пол сливи мивка филтър за предотвратяване на запушване

1pcs од нерѓосувачки челик кујнски апарати канализација филтер бодликава жица отпад затка / Кат мозоци Потоне цедилка спречите затнувањеСпецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаНадворешниот Дијаметар : 75mm / 2.95 инченВнатрешен Дијаметар : 45mm / 1.77 инченДлабочина : 18mm / 0.70 инченПакетот вклучува : 1 x Канализација Филтер

BGN 2.00 2.32

FLG смесители за басейна смесители с един дупка златни смесители за баня, черен смесител за мивка за баня Диамант на ръката смесител за вода

Flg вклучување Слив Чешми Миксер Чешми Една Дупка Злато Бања Чешми Црна Бања Потоне Тапа Дијамант на Справи со Вода МиксерFlg вклучување на Самохраните се Справи со Злато Заврши Водопад Слив Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Функција : Бања Потоне Тапа Материјал : Цврсти Месинг; Крај : Злато / Сребрена / Црна / Бела насликани заврши Со две цевки за топла и ладна вода, Број на Рачки : 1 Посебни Карактеристики;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, Тивко Превозот Пакет Квалитет Гаранција : 5 Години Гаранција за Квалитет ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време)Ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде winwin партнери

BGN 101.00 182.86

Безплатна доставка на мед мивка черен цвят баня водопад кран смесител стенен кран суета Torneira баня кран BL024

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

BGN 110.00 122.40

Автоматично сензорен кран Hands Free топла и студена вода DC Dry Батерия 6V Touch Free Sensor Faucet за мивки ZR1011

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

BGN 79.00 121.60

Високо качество на твърда античен месинг покритие бамбук басейна кран на бортике на кораба мивка батерия за grifo ZR139

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

BGN 31.00 51.20

Двойна дръжка в черен смесител за мивка комплект кранове за топла и студена вода, Лебед мивка батерия за torneira banheiro ZR301

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

BGN 40.00 67.20

модерен высокомарочный месинг етаж faucet градина

Функција : Материјал : месинг Крај : chromed полиран$10$12$17$14$16$20Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

BGN 25.00 28.00

Добро Качество Месинг Сензорен Контрол Кран Аератор Воден Клапан Спестяване На Вода С Едно Докосване Кран Аератор Ново Поколение Е Здрав

Информација за производот : Име на Производ : 20 / 22mm Универзална двојно датотека bubbler Главен Материјал : ABS+Месинг Површински третман : Хром позлата Погоден за дијаметар : 20mm Женски Тапа, 22 Машки Тапа Карактеристики : Нова Генерација на Водата,зачувување на Допир за Контрола на Славина Aerator(4 L / М) ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме купат свој дом пред филтер големина, така што нема да се купи во ред.

BGN 5.00 5.25

BECOLA нови продукти Черно кран черно античен месинг басейна кран черен смесител за мивка GZ-8132R

Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

BGN 88.00 126.35