• Ново
L02s алуминиева сплав нагоре и надолу 14-27 инча двойно притежателя на монитора подкрепа на настолен LCD led дисплей скоба скоба

L02s алуминиева сплав нагоре и надолу 14-27 инча двойно притежателя на монитора подкрепа на настолен LCD led дисплей скоба скоба

BGN 120.00
BGN 106.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


НАГОРЕ и Надолу Двојна Montior Носителот Поддршка
Модел Бр. : ДС-L02 S Материјал : Алуминиум Легура, Челични, Пластични и Предложи големина на Екран : 14-27inch VESA : 75*75mm/ 100*100mm Пол Висина : 700 мм Две инсталација начини : десктоп стегање дебелина ≤ 75mm grommet монтажа дебелина ≤ 90mm
Важни Информации :
1. Сите превозот цена покажа во не вклучува Продолжен Област Доплата! 2. Pls проверете со ПРОЗОРЦИ, Fed Ex, DHL, TNT, DPEX и др. за да се потврди ако вашиот град (поштенски код) треба Продолжен Област Доплата!! 3. Царинските Давачки и Даноци НЕ се вклучени во превозот на трошоците 4. Ве молиме оставете ги вашите канцеларија адреса за собирање на парцели. 5. Клиенти од Бразил pls оставете го вашиот CPF број во цел како вашиот царински треба. 6. Клиенти од Чиле pls ја напушти вашата РУТИНА број во цел како вашиот царински треба.

Сите информации се обезбедени во првобитна состојба, без било каква гаранција и може да биде малку променети во секое време, без претходна најава.


Всичко за продукта

Пакет:
ДА
търговска марка:
АВУП
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
>20
Номер На Модела:
L02S
Тип:
двойна притежателя на монитора
Материал:
Алуминиева Сплав, Стомана, Пластмаса

Подобни продукти в категория

Най-Добри Продажби!!1.524 м*3m 3d холограма прозрачен филм / задна Проекторная филм / фольгированный дисплей за реклама витринного магазин

Најдобро Продаваните!!1.524 m*3m 3d holographic транспарентен филм / Задните Проектор филм / фолија екранот за прозорец продавница рекламирањеПроекција на филм има висока светлина и дифузија, правејќи одлични боја повторното појавување...

BGN 350.00 376.00

Hot! 22 inch 16: 10 IR multi LCD Open Frame Touch Monitor & Display за промишлени приложения

Жешка! 22 инчи 16 : 10 IR мулти LCD Отворена Рамка Touch Monitor & Display за Индустриска ПрименаОпис : 1)Различни големини на располагање2) Resistive touch screen3)со Индустриски А+ одделение LCD панел4)Висок контраст,Висока осветленост,живописен лик на изгледот,облози детали перформанси.5)Авто се елиминира таа функција,долг животен век.6)со Отворен дизајн на рамка7)Повеќе датумслика на вредноста коло,ниска сликата нарушување.8)Интелигенција за контрола на температурата фан дизајн,зелена и тивко.9)Широк визуелна агол 178°10)Богатите сигнал за влез,излез интерфејси,прилагодени во различни средини.11)да се Изградиво стабилна енергија,ниска потрошувачка,долг живот span>60000hoursСпецификација : Број на модел на XTTMO22001 Дисплеј тип TFT LED панел Екран Размер 16 : 9, Резолуција 1920×[email protected] Hz Активната област 475×272(mm) Осветленоста 500cd / m2 Контраст Размер 1200 : 1 Поддршка боја 16.7 M време на Одговор од 5ms Пиксели Теренот 0.297x0.297mm Агол на Гледање Хоризонтална(L / R) : 85° / 85° Вертикална(До / Надолу) : 80° / 80° Видео влезот DVI,VGA Скенирање Хоризонтална Фреквенција : 30~80 KHz ,Вертикална : 56.3~75 Hz Моќност Поддршка AC 90~ 240 V,50 / 60 Hz,DC12 V10 A Средина температурата на работа : од 0 до 50°C, температура на Чување : 20 до 60°C Оперативни влажност : 20% до 80% Чување влажност : 10% до 90% Значи Време Помеѓу Неуспех (MTBF) 30.000 часа Светлото работен век на (Typ.) 50.000 часа екран на Допир Тип IR допир на екранот на Допир животот Над 5,00 милиони пати Допир објект Прст или допир за да го заклучите екранот на Допир интерфејс USB или RS232 интерфејс потрошувачка на Енергија Max 120 W Сертификати CE, FCC Копчето МОЌ,MENU (мени), AUTO,ГОРЕ,ДОЛУ Гаранција 1 годинаАпликации : Берзите, Сообраќај за контрола центри, метро, Аеродроми, медиумски центри, воени системи, јавниот простор, трговски центри, банки, училишта, болници, специјални околности итн.Конкурентна Предност : мултимедијални LCD монитор со отворен дизајн на рамка, можете да го дизајн на предната маска во зависност од вашите точно проект...

BGN 395.00 416.16

Евтини 15-инчов сензорен екран pos система всичко в едно PC е подходящ за ресторант pos система за продажби терминал касов апарат

Евтини 15' мало ресторан опрема благајната се регистрирате точка на продажба на ПОС терминал / еп систем / каса најновите пос pcanswer : ___________________________ note : 1 : над цена на производот не содржи мало или ресторан софтвер, ако треба, треба дополнителни $ 150 2 : Ако имате специјално барање, ве молиме кажете ни пред цел, инаку за нашата стандардната конфигурација...

BGN 712.00 749.84

15-инчов сензорен монитор с отворена рамка резистивен сензорен LCD монитор за POS,ktv, игри, казино, промишлени

15 инчен отворена рамка touch monitor Resistive екран lcd монитор за ПОС,ктв,игри,казино,индустрискиXintai Допир со Отворен Рамка Допир Следи усвојување на висок стандард и високо ниво нови A + LCD панел кој се произведува од страна на меѓународни компании, полн калај хуманизирано дизајн и комплетна линија за производство и нова енергијазаштеда на диск одбор дизајн...

BGN 343.00 360.96

37 сензорна фолио фолио 160 канала по-чувствителна прозрачна интерактивна с USB порт multi touch screen film

37 инчи 160 Канали високо чувствителни побрз одговор Допир Филм 16 : 9 поддршка 10 допир поени ,допрете го прозорецот / допир табела / допир и магија оружје говорница итнИнсталацијаСтандард на Допир филмот + Вашиот Кориснички Вандалот Доказ стакло = Капацитивни екран на допир капак.Допрете Филм СпецификацијаsИнсталирајтеВие

BGN 391.00 411.20

15 touch pos всичко в едно PC сензорен екран pos система ресторант, супермаркет, търговски терминал касов апарат

15 инчен пос допир сите во еден компјутер на екранот на допир, пос системот Ресторан, супермаркет комерцијални терминал касаAnswer : ___________________________ Note : 1 : над цена на производот не содржи мало или ресторан софтвер, ако треба, треба дополнителни $ 150 2 : Ако имате специјално барање, ве молиме кажете ни пред цел, инаку за нашата стандардната конфигурација.ПОС хардвер параметри Модел ЕЈPOS2116 Боја Црна Опремени со VFD Клиент екранот ,Принтери, парични фиоки, скенери ПРОЦЕСОРОТ J1900 Quadcore 2.0 GHz (стандардно) / i3 / i5 Меморија Поддршка DDRIII 1066 / 1333*1 2 GB(стандардно) / 4 GB / 8 GB Хард Возачот SSD 32 G (стандардно) / 64 GB / 128 GB LED панел Големина 15 инчен TFT LED / LCD 1024x768 Светлината 350cd / м2 на Екранот на Допир, 5 wire resistive touch екран Агол Хоризонтот : 170; Вертикална : 160 I / O портот 1* копчето Сериски*2 DB9 машки VGA*1 LPT*1 LAN : RJ45*1 USB(2.0)*6 Audio out*1 МИКРОФОН ВО*1 PS2*2 Оперативни температури 0℃ до 40℃ температура на Чување 20℃до 60℃ Потрошувачка на Енергија 35 W(max) Согласност на препораките на FCC Класа А / е ознаката CE / LVD / CCC Пакување димензии / Тежина 450*260*430mm / 11.5 Килограми Оперативен Систем win7 / 8 / 10 linux англиски тест верзија адаптер 110240 V / 5060 HZ AC, Текст DC12 / 5 A надвор ставиДруги моделиПријателски потсетување : 1.Откако ќе ја прими стоката pls се потврди цел.исто така, доколку стоката се оштети pls одбива да го потпише и прими.потоа од повик на испорача канцеларија за да се справи со...

BGN 687.00 723.20

12,1 ' инчов открит каркасный резистивен сензорен монитор в съотношение 4: 3 индустриален прахоустойчив

12.1' инчен Отворена Рамка Resistive touch screen монитор во 4 : 3 сооднос Индустриски ПрашинадоказСупер Предности за 12" отвори рамка touch monitor : Производи изолација точка е Φ0.03mm Различни избори на површината третмани, антиЊутн, антиотсјај, специјални хемиски зајакнување на тврдиот слој,антирефлексија Способен за доделување на spacer точки дијаметар е помалку од 0.035 mm Има свои фабрики,па нашата цена е конкурентна Одлично продажбата на услугата Мултимедијална LCD монитор со отворен дизајн на рамка, можете да го дизајн на предната маска во зависност од вашите точно проект...

BGN 401.00 422.40

7 монитор на екрана на допир LCD багажник на кола с AV вътре

7" Стенд Автомобил LCD екран на допир за Следење со AV воСпецијални Функции за 7" desktop touch monitor : долготрајни производ циклускомплет контролирани Индустриски А+ одделение LCD панел на Идната генерација панели постепеново без надворешни промени Висок квалитет панел со висока осветленост,висока разлика од односот и широк агол на гледање Повеќе монтажа опции, вклучувајќи VESA планината, хоризонтална или вертикална заградатапланината Прст или гумени ракавици рака операција USB или Сериски допир интерфејс порта факултативна десктоп дизајн Повеќе датумслика на вредноста коло,ниска сликата нарушување...

BGN 178.00 187.68

15 5 тел резистивен сензорен екран ПОС-терминал-POS2119 пряко докосване на POS с четец-media reader VFD дисплей на клиента за ресторант

15" 5 Wire Resistive Touch Screen ПОС ТерминалPOS2119 Директен Допир ПОС со Читач на картички,VFD Клиент Екранот За Resturantсите производот не вклучуваат софтверСОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение Ние производство на допир ПОС терминал & touch monitor.Како професионален ПОС хардвер решение производител и снабдувач, нашите производи се движат од allone допир ПОС терминал, touch monitor, термички приемот печатач, баркод скенерот, бар код етикета печатач, парични фиока и магнетна картичка читач на многу ПОС потрошни предмети, како што се етикета, магнетна картичка и термална хартија и лента итн...

BGN 646.00 680.00

1920*1080 17 инча 16: 9 широк резистивен сензорен монитор Отворена рама промишлен сензорен монитор с интерфейс AV/BNC/VGA / HDMI

1920*1080 17 Инчи 16 : 9 Широк Resistive Touch Monitor Отворена Рамка ИндустрискиДопрете го Следи со AV / BNC / VGA / HDMI Интерфејсот Опис на Производот спецификациите на 17.3 Инчи 16 : 9 Touch Monitor Број на Модел на GC1716 Екран Размер 16 : 9, Резолуција 1920*1080 Контраст Од 1000 : 1 Светлината 250cd / m2 Време на Одговор од 5ms Агол на Гледање Хоризонтална(лево / десно) : 160° ( 80° / 80° )Вертикална(до / надолу) : 150° ( 75° / 75° ) Освежете го оценувате 6075 Hz Поддршка Бои 16.7 M Следи Големина 410*252.6*50mm Активната Област / Display Област 385.1*218.1 mm Боја системот PAL / NTSC DC12 V Моќ 2.6 Пакет Стандардна Картонска Кутија Интерфејс HDMI / BNC / VGA / AV / USB екран на Допир Resistive екран на допир Работи Tempeature 2070 ℃ Plug АУ,ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА plug достапни Боја Црна Материјал Метал Производ Прегледи Пакување & ИспоракаПрименаФабриката Се Покаже

BGN 258.88

20 инча (диагонално стойност) Антибликовый филтър за поверителност за широкоекранен (16:9) компютърни монитори LCD

20" инчи (Дијагонално Мерено) АнтиОтсјај Приватност Филтер за широк екран(16 : 9) Компјутер со LCD МониториХоризонтална : 443mm ,Verical : 250mm, Размер 16 : 9 Чува вашите лични или доверливи информации се безбедни од љубопитните очи...

BGN 58.00 68.78

17-инчов инфрачервен LCD мултисензорен монитор / настолен сензорен монитор/LCD монитор за POS дисплей

17 инчен Инфраред Lcd Multi Touch Monitor / Desktop Touch Monitor / LCD Монитор за ПОС екранотСпецијални Функции за 17" desktop touch monitor : долготрајни производ циклускомплет контролирани Индустриски А+ одделение LCD панел на Идната генерација панели постепеново без надворешни промени Висок квалитет панел со висока осветленост,висока разлика од односот и широк агол на гледање Повеќе монтажа опции, вклучувајќи VESA планината, хоризонтална или вертикална заградатапланината Прст или гумени ракавици рака операција USB или Сериски допир интерфејс порта факултативна десктоп дизајн Повеќе датумслика на вредноста коло,ниска сликата нарушување...

BGN 401.00 422.40

Xintai Touch 32 инчов 2 points IR touch screen / IR touch panel за сензорен плот, павилион и т.н

Xintai Допир 32 инчен IR multi touch screen,IR екран на допир шалче за полнење,IR екран на допир панел!Спецификација за 32 инчен 2 поени IR multi touch screen : 32 инчен 2 допир поени IR multi touch screen Производ Димензија Цртање : Соберат Прирачник За Корисникот Инструкции : Сите Големина Листата : Испорака Метод : Ние брод во цевка за да се спаси превозот цена...

BGN 158.00 176.00

65 инчов завод е най-добрият висока яркост секс hd full color LCD телевизор дисплей 4k евтина цена led tv

65 инчи Фабрика најдобри висока осветленост секс hd полн колор lcd телевизор приказ 4k евтини цена led tvТрговија на големо AV HDMI LAN Кина 32 55 инчи интернет верзија WIFI 4А4k 32 G smart HD 2160p led ТВ екранотЦената за 55 инчи ТВ е 650amd превозот цена треба друг 600па сосема треба 1250со превозот...

BGN 3760.00

ZGYNK / 10-инчов индустриален монитор с отворена рамка / метален монитор с VGA/AV/BNC / HDMI монитор 1280X800

Име на производ : 10.1 инчен мониторПроизвод модел : HB101216 : 10display област : 10.1 инченНајдобра резолуција : 1280 X800Осветленост : 400 CD / m2На освежете го оценувате : 6075 hzСигнал текст интерфејс, VGA / AV / BNC / HDMIБоја : PAL...

BGN 131.00 137.60

Монитор отворена рамка на екрана за докосване IR 23,6 инча (рамка от метал)

23.6 инчен IR екран на допир со отворен рамка монитор (метална рамка)Опис : 1)Различни големини на располагање2) Resistive touch screen3)со Индустриски А+ одделение LCD панел4)Висок контраст,Висока осветленост,живописен лик на изгледот,облози детали перформанси.5)Авто се елиминира таа функција,долг животен век.6)со Отворен дизајн на рамка7)Повеќе датумслика на вредноста коло,ниска сликата нарушување.8)Интелигенција за контрола на температурата фан дизајн,зелена и тивко.9)Широк визуелна агол 178°10)Богатите сигнал за влез,излез интерфејси,прилагодени во различни средини.11)да се Изградиво стабилна енергија,ниска потрошувачка,долг живот span>60000hoursСпецификација : Број на модел на XTTMO236001 Дисплеј тип TFT LED панел Екран Размер 16 : 9, Резолуција 1920×[email protected] Hz Активната област 508×288(mm) Осветленоста 500cd / m2 Контраст Размер 1200 : 1 Поддршка боја 16.7 M време на Одговор од 5ms Пиксели Теренот 0.297x0.297mm Агол на Гледање Хоризонтална(L / R) : 85° / 85° Вертикална(До / Надолу) : 80° / 80° Видео влезот DVI,VGA Скенирање Хоризонтална Фреквенција : 30~80 KHz ,Вертикална : 56.3~75 Hz Моќност Поддршка AC 90~ 240 V,50 / 60 Hz,DC12 V10 A Средина температурата на работа : од 0 до 50°C, температура на Чување : 20 до 60°C Оперативни влажност : 20% до 80% Чување влажност : 10% до 90% Значи Време Помеѓу Неуспех (MTBF) 30.000 часа Светлото работен век на (Typ.) 50.000 часа екран на Допир Тип IR допир на екранот на Допир животот Над 5,00 милиони пати Допир објект Прст или допир за да го заклучите екранот на Допир интерфејс USB или RS232 интерфејс потрошувачка на Енергија Max 120 W Сертификати CE, FCC Копчето МОЌ,MENU (мени), AUTO,ГОРЕ,ДОЛУ Гаранција 1 годинаАпликации : Берзите, Сообраќај за контрола центри, метро, Аеродроми, медиумски центри, воени системи, јавниот простор, трговски центри, банки, училишта, болници, специјални околности итн.Конкурентна Предност : мултимедијални LCD монитор со отворен дизајн на рамка, можете да го дизајн на предната маска во зависност од вашите точно проект...

BGN 555.00 584.64

14-инчов филтър за поверителност Anti spy Screens защитно фолио за лаптоп 16:9 12 3/16 wide x 6 7/8 high (310 мм*174 мм)

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Приватност филтер за 14 инчи 16 : 9 лаптопСо CYDYSYКарактеристики на производот : 1...

BGN 24.00 24.93

POS Machine Price Core-i3, All In One Touch Screen Pos терминал касов апарат на мястото на продажбата за ресторант

Пос Машина Цена Corei3 Сите Во Еден Екран на Допир Пос Терминал каса Точка На Продажба За Ресторан Забелешка : Оваа цена не се вклучени VFD клиент екранот,ако е потребно треба да плаќаат екстра 35 ви Благодариме!СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение Ние производство на допир ПОС терминал & touch monitor.Како професионален ПОС хардвер решение производител и снабдувач, нашите производи се движат од allone допир ПОС терминал, touch monitor, термички приемот печатач, баркод скенерот, бар код етикета печатач, парични фиока и магнетна картичка читач на многу ПОС потрошни предмети, како што се етикета, магнетна картичка и термална хартија и лента итн...

BGN 790.00 832.00