• Ново
Е utt S1042GP 4-портов unmanaged switch Gigabit Ethernet, PoE, 4 порта PoE 60W, 802.3 af/at, плюс 1 порт GE и 1 SFP

Е utt S1042GP 4-портов unmanaged switch Gigabit Ethernet, PoE, 4 порта PoE 60W, 802.3 af/at, плюс 1 порт GE и 1 SFP

BGN 120.00
BGN 108.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Пакет:
ДА
Функция:
POE
Скорост На Пренос На Данни:
10/100 / 1000mbps
търговска марка:
UTT
Номер На Модела:
Е utt S1042GP 4-портов unmanaged switch Gigabit Ethernet, PoE, 4 порта PoE
Тип На Ключа:
gigabit switch
Капацитетът На Ключа:
12 gbps
документ:
FCC
Режим На Комуникация:
Пълен Дуплекс И Половин Дуплекс Производство
Физически Пристанища:
5 x GE и 1 x SFP
POE портове:
4
Стандарт PoE:
802.3 af / at PoE+
Бюджет Храна PoE:
60 W
измерване:
5 инча
Пристанища:
≤ 8
VPN:
PPTP / L2TP клиент и VPN Pass-through

Подобни продукти в категория

Intel Wireless-N 105BNHMW Wifi Карта за Lenovo ThinkCentre E73 E93 M62Z M72E M73 M82 M83 M92 M93 EDGE-72Z Series, FRU 04w3772

Опис : Brand Name : Wi Fi Картичка Модел : 105 BNHMW Делови Број FRU# : 04w3772 11200583 Тип : WUSB Мини PCIE Wifi Адаптер Картичка Состојба : Залихи и Нов 90 Дена Замена Гаранција...

BGN 11.20

Стабилно представяне на Миниый PCI-E до пристанището 52PIN USB с шлицем карта за безжичен модул карта на мрежата за 3G модул внезапно тест

Оваа Мини PCIE модул за USB порта е погодна за сите безжичен модул и мрежна картичка.Со SIM / UIM картичка во switch интерфејс, тоа ви овозможува да ги користите 3 G модул директно кога SIM картичка инсталирана.Стабилни перформанси, силна интернет перформансиВграденантена за port switch, можете да се поврзете супер надворешна антенаИсто така се користи за 3 G модул флеш, тест, и го отклучитеТестирани компатибилен 3 G мрежна картичка : Huawei, ZTE, AIRCARD, ОПЦИЈА, Samsung, Hua Yu, DatangВкупната големина : 79*29mm(L*W)1 x Мини PCIE да USB Порт 52 PIN со SIM Слот Модул4 x Завртка и завртка капа 1...

BGN 10.00 12.53

Двойна лента за wireless-AC 3160 Wifi Bluetooth NGFF FRU 04X6076 за Lenovo G50-70 Z40-70 Intel 3160NGW 802.11 ac Wifi+BT 4.0 Карта

За Intel Dual Band Безжична AC 3160 3160 NGW Wifi + Bluetooth BT 4.0 Мини NGFF wifi картичка 802.11 AC Безжичен Мрежен адаптерОпис : Состојба : Сосема Нов Бренд : Intel Модел : 3160 NGW / Безжичниac 3160 Интерфејс : NGFF Брзина : до 433 Mbps Поддржуваат Bluetooth 4.0 погодни Само за IBM / Леново / Thinkpad лаптоп FRU 04 X6076 Dual band : 2.4 Ghz 5 GhzКомпатибилен со : За IBM / Леново / Thinkpad лаптопG5070 Z4070Пакет : 1*безжична картичка

BGN 22.40

CC2530 development kit CC2530 модул ZigBee suite ZigBee обучение experimental board

ПредговорВмрежување како популарен технологија влијае на нашиот живот и совладале технологија на Zigbee е господар на иднината, процесот на учење на детално толкување на целиот suite од shallower да подлабоко Zig Bee технологија, напишана од страна на високи инженери вклучени во комуникацијата работа за многу години, за што ќе се двоумете се, во животот!!!Овој пакет е погоден за следните кадри : 1, електронски истражување и развој на софтвер и хардвер инженери и поврзани со програмерите;2...

BGN 78.21

Мини джобен wifi 7.2 Mbps 3G USB wifi модем 3G рутер и Wi-fi рутер

3 G wifi dongle USB модем 3 G Wi Fi Модем Рутер со Слотот за SIM Картичката и 3 G мрежа и WiFi мрежи обезбеди за автомобил или Автобус 7.2 Mbps 3 G USB Модем за Мобилни Wifi Рутер со SIM Картичка, wifi Dongle за Кола / Автобус Мини Џеб wifi 7.2 Mbps 3 G USB wifi Модем Рутер 3 G Wifi Рутер Мобилни Жариште wifi Со Слотот за SIM Картичката за Патување со Автомобил / ВозКарактеристики : 1...

BGN 26.00 28.80

Alcatel Onetouch Unlocked L850V LTE 4G 150 Mbps USB Dongle Бял

Алкател 4 G / LTE L850 V USB Dongle БелаОНА ШТО ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕАлкател L850 V е висока брзина на 4 G dongle Сите што треба да направите е да вметнете sim картичкана вашиот избор, како што е ОТКЛУЧЕН, а потоа уредот е спремен за употреба...

BGN 76.80

Лот от 10шт бестселъри Huawei E156G 3g модем плюс с антена

HUAWEI E156 G отклучен 3g мобилни dongle спецификации : HSDPA3.6 Mbps датум на пренос надолу оптоварување поддршка HSDPA / UMTS / WCDMA : 2100 MHz EDGE / GPRS / GSM 1900 / 1800 / 900 / 850 MHz Микро SD картичка SMS врз основа на КС / КС доменот на GSM и WCDMA SMS база Надворешна антена интерфејс Големина : 70.15 x 25.64 x 11.60 mm Оперативен Систем : Windows XP / 7, Vista, Mac OS.E156 G Три е целосно нов изглед usb модем за потрошувачи, покажува своите стилски под отклучен функција за мрежи, луѓе пристап на интернет, само ТОЛКУ ЛЕСНО!Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!Answer : ___________________________ Note : драги пријатели,Ако сте заинтересирани во модем многу,и сакате да ги нарачате голема количина ,pls контактирајте ме преку емаил или trademanger преку зборуваме за цена!Ви благодарам многу за вашиот вид разбирање!Ве молиме имајте во предвид : драги пријатели, затоа што во светот постојат голем број на оператори, па така постојат многу различни логоа и бојана huawei Модем, јас ќе случајно го испрати на Модем.

BGN 288.00

Нов прием на оригиналната отключване на LTE FDD 150 Mbps Huawei LTE 4G USB модем E3272 плюс 2 бр. антена

HUAWEI E3272 како нов уред и по ,тоа е втората генерација LTE папка член, HUAWEI E3272 поддршка на LTE Мачка 4 режим, LTE ФЛОПИ брзина до 150 Mbps , неговиот брат модел ...

BGN 99.00 108.80

CC2540 CC2541 CC2530 QFN40] Ахмад гореща дъното

Се фокусира на R & D, независни продажба, не агенти, не гранкаПродавница место!!!Ве молиме имајте во предвид дека оваа страница е само за дното на режач седиштето како што е прикажано подолу : Затоа што гори блок е лесно да се консумираат, максималниот број на пати е 10 илјади ~1,5 милиони пати, па затоа дизајн на горење седиште за дното плоча и горење на оддалеченост, Тоа може да е полесно за вас да го промените горење седиште, Следнава слика : Режач + дното пакет купување е како што следува : meal.taobao.com / meal Detail.htm?spm=0.0.0.0.EYn Az9&meal_id=351120118&seller_id=51731980&mt=&spm=0.0.0.0.EYn Az9&meal_id=351120118&seller_id=51731980Линк за преземање : pan.baidu.com / s / 1i4 KWNYl

BGN 41.06

Двойна лента Broadcom BCM94356Z NGFF M. 2 WiFi WLAN и Bluetooth 4.0 802.11 ac до 867 Mbit / s в 2.4 G/5 Ghz мини-карта Azurewave AW-CB210NF-P

Broadcom BCM94356 Z NGFF 802.11 AC 867 Mbps безжичен wifi + BT 4.0 Комбо АдаптерОпис : Chipest Бренд : BroadcomСостојба : Користено(Добар квалитет,како нови)Модел : BCM94352 ZИнтерфејс : NGFF / М 2Dual band : 2.4 Ghz 5 GhzУред Класа : 802.11 ac / a / b / g / nЗабрза за да се 867 MbpsBluetooth 4.0Компатибилен Со : Поддршка за речиси лаптоп со NGFF интерфејс,за Dell,AsAcer,Samsung,Sony,Toshiba,и др;Не ги поддржуваат IBM / HP / Леново / Thinkpad .Пакет : 1* Broadcom BCM94356 Z AC Картичка2* Завртки

BGN 38.00 59.01

Най-евтината оригинална отключване на DC-HSPA+ 43,2 Mbps HUAWEI E3351 3G USB модем и 3G USB ключ

Спецификација на Huawei E3351 S2 Уред : За Преземање И Испратите Брзини : 3 G / HSPA+ Download Speed : 42.6 mbps3 G / HSUPA Испратите Брзина : 5.76 mbpsОперативен Фреквенции : 2 G / GSM : 800 / 850 / 1800 / 1900mhz3 G / HSDPA : 850 / 900 / 2100mhzСостојба : Бренд Нови & Целосно ЗаградениДимензии : 67.5*27.5*7.1 ммТежина : 25 програмитеКомпатибилност : Windows оперативен СИСТЕМ : 8 (Десктоп режим); 7 (32,64 малку); View (SP1 / SP2); XP (SP3)Mac OS X 10.6 (Snow Leopard); 10.7 (Лав); 10.8 (Планински Лав) со најновите надградби

BGN 33.00 36.48

Отключени Sierra Aircard 320U LTE 4G USB модем plus TP-Link MR3020 пакет sale

Answer : ___________________________ Note : рутер не се секогаш преполни со оригиналното пакување кутија, понекогаш се одликува со ОЕМ пакување, кутии.лого / color / пакет кутија ќе се испрати до вас по случаен.Сиера Безжична Air Card 320 U Спецификации : * Мрежна бендови : LTE 1800 / 2600 MHz WCDMA 850 / 900 / 2100 MHz* Антена : 2 надворешна антена порти* Макс Uplink Брзина : 50 Mbps* Макс Speed Downlink : 100 Mbps* 2 * MIMO* Оперативен Температура : од 0 до 35 целзиусови степени* Складирање Температура : 40 85 целзиусови степени* Простор на дискот Барања : 150 MB* Demenstion : 50 mm (L) × 64 mm (W) x 11 mm (H)* Тежина : 55 g* Јачина : 34 ccДополнителни Карактеристики : Надворешна Антена конекторот GPS Слот За Micro SDTPLINK TLMR3020 Portable 3 G / 4 G Безжичен Рутер N150Споделување на слободата на 3 G / 4 G*! Напојува со лаптоп или адаптер, на TLMR3020 им овозможува на корисникот да лесно споделување на 3 G / 4 G мобилна конекција со семејството и пријателите на возот, додека кампување, во хотел, речиси било каде во опсег на 3 G / 4 G покриеност...

BGN 108.80

100m LTE 4G модем Huawei E392 u-12

Huawei E392 Спецификација4 G Фреквенција : LTE 800 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 MHz3 G фреквенции : HSUPA / HSDPA / UMTS / DCHSPA+ 900 / 2100 MHz2 G Фреквенција : EDGE / GPRS / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHzLTE download Брзина и до 100 Mbit / s (зависни од мрежата)LTE испратите Брзина до 50 Mbit / s (зависни од мрежата)LTE 2x2 MIMODCHSPA / HSPA / HSDPA Брзина до 43.2 Mbit / s (зависни од мрежата)HSUPA до 5.76 Mbit / s (зависни од мрежата)SMS поракиМултиLED боја на статус индикаторSDHC micro SD до 32 GBDimentions : x 100mm 35mm 14mm xТежина : 40gПоддршка оперативен СИСТЕМ : Windows XP, Windows Vista (32 / 64), Windows Huawei E392 МоделиHUAWEI E392u12 (во парк)4 G LTE Бендови : ФЛОПИ 800 / 1800 / 2600 Mhz3 G UMTS : 900 / 1800 / 2100 MhzHUAWEI E392u92 (во парк)4 G LTE бендови : TDD 2300 / 2600 Mhz3 G UMTS : 900 / 2100 MhzHUAWEI E392u21 (во парк)4 G LTE Бендови : ФЛОПИ TDD 2600 Mhz3 G UMTS : 900 / 2100 MhzHUAWEI E392u22 (во парк)4 G LTE бендови : TDD 2600 Mhz ФЛОПИ 2100 / 1800 / 900 / DD800 Mhz3 G UMTS : 900 / 1800 / 2100 MhzHUAWEI E392uX? (надвор од акциите)4 G LTE бендови : ФЛОПИ 700 B13 / 2100 Mhz3 G UMTS : 900 / 2100 MhzHUAWEI E392u6 (надвор од акциите)4 G LTE бендови : ФЛОПИ 2600 / 2100 / 1800 / 900 Mhz3 G UMTS : 900 / 2100 MhzHUAWEI E392u9 (надвор од акциите)4 G LTE бендови : TDD 2500 Mhz / ФЛОПИ 2100 MHz3 G CDMA : 800 MhzHUAWEI E392u511 (надвор од акциите)4 G LTE бендови : ФЛОПИ 2.5 GHz, 450 MHz3 G UMTS : 2100 / 900 MhzАкции подготвени да брод или самостојно ги собираме директно!!Акции подготвени да брод или самостојно ги собираме директно!!Ако ви треба брза пратка преку DHL (во рок од 3 до 5 дена во светот) ве молиме да се направи истрага за екстра испорака трошоци треба да се плати.така постави прашање и ние да направи брза испорака со малку дополнителни трошоци.Ние не сме одговорни за било царински формалности или должности во земјата на дестинација.тоа ќе биде на купувачот страна.1...

BGN 127.00 140.80