• Ново
NOYOKERE Hot Selling Blue Color USB Portable Wireless Bluetooth V2. 1 Music Audio Receiver Adapter Хендсфри DEC28

NOYOKERE Hot Selling Blue Color USB Portable Wireless Bluetooth V2. 1 Music Audio Receiver Adapter Хендсфри DEC28

BGN 3.74
BGN 3.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Компактен и мини-големина дизајн,лесно да се земе заедно со.
Вграден микрофон, поддржува handsfree функција.
Ви овозможат да уживате во музика и глас во Bluetooth-от за мултимедијални или музички плеер безжично со придружник Bluetooth Стерео слушалки.
Спецификации :
Големина : за 6cm x 2cm x 0,8 cm
Bluetooth Specification : V2.1
Поддржаните профили : A2 DP, AVRCP
Примачот на далечина : за 10m (без Блок)
Упатство за Употреба :
1. Вметнување на приемник во speaker’s USB интерфејс.
2. Отворете Bluetooth-от за мобилен телефон (или на компјутер), и пребарување околните bluetooth уреди да се најде уредот наречен BT-DONGLE и тогаш нејзината' спарување код е 0000(ако е побарано),по спарувањето е успешен, led светло ќе се забави.
3. Тогаш ќе можете да одберете музика преку Bluetooth од мобилен телефон или компјутер, одлична музика, ќе се игра од говорникот.

Всичко за продукта

търговска марка:
НОЙОКЕРЕ
Стандарт Bluetooth:
Bluetooth v4. 0
Номер На Модела:
DZ0342
Пакет:
ДА

Подобни продукти в категория

Много 10шт USB захранващ кабел Акумулаторна батерия за huawei B310 B315 ZTE MF253S

Ова е USB напојување линија, која може да се користи за снабдување ZTE MF253 S, HUAWEI B310, HUAWEI B315, HUAWEI B593 и други CPE уреди, под услов за користење на полнење богатство или држачи за полнење...

BGN 115.00 128.00

Новият Dell Inspiron 14V 14R M4010 N4030 N4020 LCD панти L+R

Боја : како што е прикажано За DELL INSPIRON M4010 14 V N4020 N4030 Боја : како што е прикажаноЗа DELL INSPIRON M4010 14 V N4020 N4030Пакет Содржина : 1 сет DELL INSPIRON Лаптоп Зглоб (L+R)Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 5.55

CC2530 development kit CC2530 модул ZigBee suite ZigBee обучение experimental board

ПредговорВмрежување како популарен технологија влијае на нашиот живот и совладале технологија на Zigbee е господар на иднината, процесот на учење на детално толкување на целиот suite од shallower да подлабоко Zig Bee технологија, напишана од страна на високи инженери вклучени во комуникацијата работа за многу години, за што ќе се двоумете се, во животот!!!Овој пакет е погоден за следните кадри : 1, електронски истражување и развој на софтвер и хардвер инженери и поврзани со програмерите;2...

BGN 78.21

За AR9280 AR5BXB92 MINI PCI-E Wlan WIFI безжична карта 300 Mbit / с двойна лента 2.4 Ghz И 5 Ghz, Wi-Fi адаптер мрежова карта

За AR9280 AR5 BXB92 МИНИ PCIE Wlan WIFI Безжична Картичка 300 Mbps Двојна Бенд 2.4 Ghz 5 Ghz WiFi Мрежен Адаптер КартичкаОколу Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Чипсет : За Atheros AR9280Модел : AR5 BXB92Интерфејс Тип : МИНИ PCIEПоддршка за Dual Фрекфенција 2.4 G / 5 GМаксимална Брзина : 300 MbpsBiosОт : Стандард / Public ВерзијаБезжични Стандарди : IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 nПоддршка на систем : Windows XP / Vista / WIN7 32 64 / WIN8 32 64 / WIN8.1 32 64 / WIN10 32 64 / Linux / MAC OSВид забелешка : Не се работи за HP,IBM / Леново верзија лаптоп.Вие ќе добиете : 1 x Оригинални Двојна Бенд 300 МЕТРИ AR9280 Wi Fi Картичка ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

BGN 24.00 25.58

Нов прием на оригиналната отключване на LTE FDD 150 Mbps Huawei LTE 4G USB модем E3272 плюс 2 бр. антена

HUAWEI E3272 како нов уред и по ,тоа е втората генерација LTE папка член, HUAWEI E3272 поддршка на LTE Мачка 4 режим, LTE ФЛОПИ брзина до 150 Mbps , неговиот брат модел ...

BGN 99.00 108.80

ZTE IX350 20 Mbps 3g безжична wimax wifi

4 G Wi MAX, WiFi рутер ZTE IX350 е мултифункционален мобилен рутерот што ја поврзува со Интернет преку 4 G технологија Wi MAX, и тоа може да се организира некоја WiFi мрежа за пристап на Интернет и организација на локалната мрежа помеѓу повеќе компјутери и да ги поврзете двата компјутери со користење на стандарден Ethernet мрежен кабел...

BGN 143.00 156.80

Huawei B882-66 4G LTE FDD Band2/4/5/7/12/13/17(700(a, b, c)/850 / AWS/1700/1900/2600)Mhz WCDMA Band2 / 4 / 5 безжичен рутер Mobie комисия на еп

Карактеристики : Поврзете до 32 WiFi вклучено уреди / корисници Производителот оценет врв download брзина и до 75100 Mbps (се очекува просек е 1240 Mbps) Паѓа назад до ВАШИНГТОНHSPA+ надвор од LTE покриеност Глас поддршка capabilitieHuawei B882 4 G LTE Smart Hub е новата 4 G безжична портал за Канадскиот оператор Tel

BGN 245.00 268.80

Безплатна заваряване слота за SIM карти UIM слот за карти USIM разширителни модули за mc8775 8781 em770

Бесплатни заварување SIM картичка конектор UIM картичка слот за SIM проширување модули за mc8775 8781 em770Инсталација на држачот за SIM картичката не треба да се промени картички без лемење директно да се купи групи на SIM продолжување модул дома собрани заедно на OK (ок)Поддршка за сите машина картичка поделба МИНИ PCIE3 G, модул картичкаСпецифични модели : MC8765 MC8775 MC8780 MC8781 MC8785 V MC8790Huawei EM560 EM660 EM770GTM378 GTM380 GTM382GOBI1000 GOBI2000 GOBI3000F3507 G F3607 G F5521За да се инсталира на слотот за SIM картичката не треба да се менува картичка, без заварување, директно купување USIM проширување модули, собрани заедно на OK (ок).Употреба на увезени супстрат материјал производство, флексибилност, висока сигурност, добро електрични својства, многу тенка дебелина.Контакт позиција е специјално дизајнирани и инсталирани без премногу внимание, без pin, со 3 G модул картичка директно во МИНИ PCIE слот може да се, таму ќе биде неуспех на краток спој горат картички, ве молиме да бидат сигурни да се купи да го користите .Вграден 3 G способности за да го одбиете USB интерфејс картичка надградба на 3 G netbookБез оглед на вашиот лаптоп бренд зошто модел толку долго како WIFI (WLAN) функции може да се надгради за да се 3 G Netbook 3 G модул вграден во вашата љубов на овој којаОвој производ, флексибилност, висока сигурност и одлични електрични својства...

BGN 8.00

Двойна лента Broadcom BCM94356Z NGFF M. 2 WiFi WLAN и Bluetooth 4.0 802.11 ac до 867 Mbit / s в 2.4 G/5 Ghz мини-карта Azurewave AW-CB210NF-P

Broadcom BCM94356 Z NGFF 802.11 AC 867 Mbps безжичен wifi + BT 4.0 Комбо АдаптерОпис : Chipest Бренд : BroadcomСостојба : Користено(Добар квалитет,како нови)Модел : BCM94352 ZИнтерфејс : NGFF / М 2Dual band : 2.4 Ghz 5 GhzУред Класа : 802.11 ac / a / b / g / nЗабрза за да се 867 MbpsBluetooth 4.0Компатибилен Со : Поддршка за речиси лаптоп со NGFF интерфејс,за Dell,AsAcer,Samsung,Sony,Toshiba,и др;Не ги поддржуваат IBM / HP / Леново / Thinkpad .Пакет : 1* Broadcom BCM94356 Z AC Картичка2* Завртки

BGN 38.00 59.01

100m LTE 4G модем Huawei E392 u-12

Huawei E392 Спецификација4 G Фреквенција : LTE 800 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 MHz3 G фреквенции : HSUPA / HSDPA / UMTS / DCHSPA+ 900 / 2100 MHz2 G Фреквенција : EDGE / GPRS / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHzLTE download Брзина и до 100 Mbit / s (зависни од мрежата)LTE испратите Брзина до 50 Mbit / s (зависни од мрежата)LTE 2x2 MIMODCHSPA / HSPA / HSDPA Брзина до 43.2 Mbit / s (зависни од мрежата)HSUPA до 5.76 Mbit / s (зависни од мрежата)SMS поракиМултиLED боја на статус индикаторSDHC micro SD до 32 GBDimentions : x 100mm 35mm 14mm xТежина : 40gПоддршка оперативен СИСТЕМ : Windows XP, Windows Vista (32 / 64), Windows Huawei E392 МоделиHUAWEI E392u12 (во парк)4 G LTE Бендови : ФЛОПИ 800 / 1800 / 2600 Mhz3 G UMTS : 900 / 1800 / 2100 MhzHUAWEI E392u92 (во парк)4 G LTE бендови : TDD 2300 / 2600 Mhz3 G UMTS : 900 / 2100 MhzHUAWEI E392u21 (во парк)4 G LTE Бендови : ФЛОПИ TDD 2600 Mhz3 G UMTS : 900 / 2100 MhzHUAWEI E392u22 (во парк)4 G LTE бендови : TDD 2600 Mhz ФЛОПИ 2100 / 1800 / 900 / DD800 Mhz3 G UMTS : 900 / 1800 / 2100 MhzHUAWEI E392uX? (надвор од акциите)4 G LTE бендови : ФЛОПИ 700 B13 / 2100 Mhz3 G UMTS : 900 / 2100 MhzHUAWEI E392u6 (надвор од акциите)4 G LTE бендови : ФЛОПИ 2600 / 2100 / 1800 / 900 Mhz3 G UMTS : 900 / 2100 MhzHUAWEI E392u9 (надвор од акциите)4 G LTE бендови : TDD 2500 Mhz / ФЛОПИ 2100 MHz3 G CDMA : 800 MhzHUAWEI E392u511 (надвор од акциите)4 G LTE бендови : ФЛОПИ 2.5 GHz, 450 MHz3 G UMTS : 2100 / 900 MhzАкции подготвени да брод или самостојно ги собираме директно!!Акции подготвени да брод или самостојно ги собираме директно!!Ако ви треба брза пратка преку DHL (во рок од 3 до 5 дена во светот) ве молиме да се направи истрага за екстра испорака трошоци треба да се плати.така постави прашање и ние да направи брза испорака со малку дополнителни трошоци.Ние не сме одговорни за било царински формалности или должности во земјата на дестинација.тоа ќе биде на купувачот страна.1...

BGN 127.00 140.80

Двойна лента за wireless-AC 3160 Wifi Bluetooth NGFF FRU 04X6076 за Lenovo G50-70 Z40-70 Intel 3160NGW 802.11 ac Wifi+BT 4.0 Карта

За Intel Dual Band Безжична AC 3160 3160 NGW Wifi + Bluetooth BT 4.0 Мини NGFF wifi картичка 802.11 AC Безжичен Мрежен адаптерОпис : Состојба : Сосема Нов Бренд : Intel Модел : 3160 NGW / Безжичниac 3160 Интерфејс : NGFF Брзина : до 433 Mbps Поддржуваат Bluetooth 4.0 погодни Само за IBM / Леново / Thinkpad лаптоп FRU 04 X6076 Dual band : 2.4 Ghz 5 GhzКомпатибилен со : За IBM / Леново / Thinkpad лаптопG5070 Z4070Пакет : 1*безжична картичка

BGN 22.40

Mini PCI-E Wireless Wifi Card 633ANHMW за мрежова карта Intel 6300AGN Dual band 450Mbps 802.11 a/g/n Lenovo Thinkpad/лаптоп HP

Опис на производот : На Centrino КрајнатаN 6300 и Centrino НапредниN 6200 се семејство на IEEE 802.11 a / b / g / n безжични адаптери кои работат во двете 2,4 GHz и 5.0 GHz спектар...

BGN 10.00 15.82

Stm32f407vet6 development board STM32F407 Ethernet development board board обучение

[чип]STM32 F407 VET6Објавени : CortexМ4 32bit RISC;DSPРаботна фреквенција : 168 MHz, 210 DMIPS / 1.25 DMIPS / MHz;Работен напон : 1.8 V3.6 V;Пакет : LQFP100;Складирање ресурси : 512k B Флеш, 192+4k B SRAM;Ресурси : 3 x SPI, 4 x USART, 2 x UART, 2 x I2 S, 3 x I2 C;1 x FSMC, 1 x SDIO, 2 x МОЖЕ да;1 x USB 2 FS / ХС контролер (со посветен DMA);1 x USB ХС ULPIUSB ХС PHY1 x 10 / 100 Ethernet MAC1 x 8 до 14битни паралелно камера интерфејс3 x AD121x DA12JTAG / SWDIAP[ ]ПОДИГАЊЕ на статусот поставување префрлатеМоже да го поставите статусот на BOOT0, BOOT1;1 начин на напојување LED;2 начин програмабилни ЛЕР;3 начин корисникот копчето;1 ресетирање на копчиња;1 ресетирање на копчиња;25 M кристал;32.768 KRTC1 RS2321 RS4851 CAN1 начин Ethernet интерфејс;Мрежа рутина

BGN 71.98

Безплатна доставка отключена Huawei B970b оригинален 3G безжичен рутер е отключен

Интегрирани широкопојасен интернет и глас решение Huawei B970 B Рутер овозможува сурфање безжично, се направи IDD повици и добиваат бесплатни дојдовни повици, сите со само еден уред...

BGN 84.00 92.80

Ниска безжичен модул за сериен порт SX1212 с wi-fi пробуждането APC240

SX1212 нискоенергетски безжична сериски порт модул со безжична будење APC240На APC240 модул е високо интегрирани нискоенергетски полудуплекс микрокопче за безжичен пренос на податоци модул, кој е вграден во високобрзински еден чип микроконтролерски и високи перформанси радио фреквенција чип SX1212...

BGN 43.01

Мини джобен wifi 7.2 Mbps 3G USB wifi модем 3G рутер и Wi-fi рутер

3 G wifi dongle USB модем 3 G Wi Fi Модем Рутер со Слотот за SIM Картичката и 3 G мрежа и WiFi мрежи обезбеди за автомобил или Автобус 7.2 Mbps 3 G USB Модем за Мобилни Wifi Рутер со SIM Картичка, wifi Dongle за Кола / Автобус Мини Џеб wifi 7.2 Mbps 3 G USB wifi Модем Рутер 3 G Wifi Рутер Мобилни Жариште wifi Со Слотот за SIM Картичката за Патување со Автомобил / ВозКарактеристики : 1...

BGN 26.00 28.80

Intel Wireless-N 105BNHMW Wifi Карта за Lenovo ThinkCentre E73 E93 M62Z M72E M73 M82 M83 M92 M93 EDGE-72Z Series, FRU 04w3772

Опис : Brand Name : Wi Fi Картичка Модел : 105 BNHMW Делови Број FRU# : 04w3772 11200583 Тип : WUSB Мини PCIE Wifi Адаптер Картичка Состојба : Залихи и Нов 90 Дена Замена Гаранција...

BGN 11.20

Fenvi Dual Band Wireless AC1200 PCI-E WiFi Adapter 867Mbps 802.11 ac Bluetooth 4.2 for 8265NGW Wi-fi Карта антена за настолен КОМПЮТЪР

Нови FV8802 PCIE Десктоп Безжичен Адаптер Новиот FV8802 PCIE десктоп безжичен адаптер се користи Intel 8265 AC високи перформанси чип,поддржува Bluetooth 4.2 и 802.11 ac WiFi доставување до 867 Mbps вклучувајќи бран 2 карактеристики како што се downlink MUMIMO обезбедување до 3x зголемување на корисникот брзини во густа deployments, поддршка брзо преземања и долго траење на батеријата, во споредба со наследството 802.11 клима уреди...

BGN 26.00 35.18

ORICO USB Bluetooth 4.0 Low Energy Micro Adapter за Windows слушалки високоговорител мишка, клавиатура-Бял

Опис на производот Боја : Б alck / Бела / Розова / Red / Сино / Жолта / GoldenПоддржуваНајновите "УлтраНиска Потрошувачка на Енергија Технологија" е програмиран во која, исто така, овозможува автоматско спиење и будна режими...

BGN 8.00 15.97

Бистра предаване / безжичен MCU / сериен модул WIFI / UART WiFi remote control / Development Kit

Купи испрати тест одбор шематски!!! Историјата на првиот испраќање на сајтот!!!Испрати 51 C јазик домаќин компјутерска програма, лесен за трансплантација на нивните вградени апликации, предметот команда контрола...

BGN 68.78