• Ново
Уникален Случаен Характер Дърво Ново Пристигане Бамбук Кварц Минималистичен Горещи Мъжки Ръчен Часовник Естествена Кожа Каишка Каишка Жените Подарък

Уникален Случаен Характер Дърво Ново Пристигане Бамбук Кварц Минималистичен Горещи Мъжки Ръчен Часовник Естествена Кожа Каишка Каишка Жените Подарък

BGN 37.44
BGN 24.00 -36 %

Сума
Налично за поръчка


Подарок Мажи, Единствен Повик За Природата Дрво Нови Пристигнување Бамбус Кварц Минималистички Топла Зглоб Види Вистинска Кожа Бенд Рака Жени
Карактеристики На Производот :
100% Природата Дрво Случај
Движење : Кварц
Бендот Материјал : Вистинска Кожа
Dial Прозорец Материјал : Пластика
Случај Материјали : Дрво
Затворач Тип : Pin Тока
Кол Дијаметар : 4.5 cm прибл.
Случај Дебелина : 1.2 см прибл.
Бендот Ширина : 2.4 cm прибл.
Бендот Должина : 24.5 cm прибл.
Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Пакет Содржина :
1 × Дрво Види

Всичко за продукта

търговска марка:
ИСУЯ
Пол:
Мъже
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Движение:
Кварц
Материал На Корпуса:
Дървен
Дължината На Лентата:
25СМ
Тип Обков:
Обтегач
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Характеристика:
Няма
Диаметър На Циферблата:
45 мм
Номер На Модела:
W247303
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Пластмаса
Форма На Корпуса:
Кръг
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Широчина На Лентата:
24,5 мм
Дебелина На Корпуса:
12mm
Тип Елемент:
Кварцов Часовник
200000137:
201564807

Подобни продукти в категория

Curren Watches Men Brand Luxury кварцови часовници за мъже, мода ежедневни спортни ръчен часовник с календар мъжки часовник Relogio Masculino

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Прецизни кварц движење, за точно време на чување 30 M Секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање)...

BGN 28.00 54.37

Високо качество любовник писмо деним стил Кварцов часовник за мъже с уникален дизайн повърхността на часовници мъжки Soild цвят модни часовници

Висок Квалитет на Љубовникот Писмо Тексас стил Кварц рачен часовник Мажите е Уникатен површината дизајн види Мажите Soild боја мода часовнициФункција : 100% сосема нов и висок квалитетПовисок квалитет на Кварц движењеУникатен површината дизајн, многу стилскиКако совршен подарок за пријателите или колекцијаДисплеј : АналогниЗатворач : Тока ( прилагодливи )Бендот Материјал : Синтетички кожаСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПовршината Материјал : Стакло ПовршинаКарактеристики : Мода Површината ДизајнСлучај Дијаметар : 3.8 cm / 1.49" (прибл.)Бендот Ширина : 2.0 cm / 0.79" (прибл.)Бендот должина : 23.5 cm / 9.25" (прибл.) (Вклучува случај& Тока)Пакет Се Вклучени : 1 x видиЗа голема количина пријатели : Ако купите голема количина на, ве Молиме слободно да ме контактирате...

BGN 5.00 8.69

Нови маркови часовници CHENXI мъжки модерен часовник Мъжки кварцов черни стоманени въжета ръчен часовник военни спортни часовници, водоустойчиви топ горещ

Нови CHENXI Бренд на Часовници Мажите Мода Види Машки Кварц Црна Челик Ремени рачни часовници Воени Спортови види Водоотпорен Врвот Топла Спецификации : Бренд : CHENXI Движење : Кварц Движење, Полот : Мажите се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Мажите Големина Види бенд должина Приближно : 20cm Види бенд Ширина Прибл : 2.0 cm Види бенд Дебелина Приближно : 0.4 cm Види случај со дијаметар од Прибл : 4.2 cm Види екран со дијаметар од Прибл : 3.7 cm Види случај Дебелина Приближно : 1.15 cm Тежина : Околу 115g Пакет : Едноставна PVC Кеса 3 мали dial можат да работат Производ не вклучуваат поле, ако имате потреба од подарок кутија, ве молам отворете го следниот линк купи!

BGN 32.00 62.70

T-Winner мъжки часовници механични ръчни вятър мода Кожена каишка Кристал аналогов стилен най-добрият ръчен часовник цвят сребро WRG8008M3S3

2014 победник види механички да се види за мажи црна кожа бенд бесплатен превозот WRG8008 M3 S2 парчеПобедникот Види Механички Мажите рачен часовник Црна Кожа Бенд Превозот Бесплатно WRG8008 M3 S1 парче2014 Победник Механички мажите нов рачен часовник скелет црна боја црна кожа бенд превозот free парче2014 Победник Механички мажите рачен часовник бесплатен превозот скелет сребрена боја црна кожа бенд WRG8008 M3 S5 парче2014 победник види механички да се види за мажи црна кожа бенд бесплатен превозот WRG8008 M3 T2 парче2014 победник види механички да се види за мажи црна кожа бенд бесплатен превозот WRG8008 M3 S6 парчеГлавни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот...

BGN 25.00 42.26

Известната марка Jargar автоматични часовници за мъже на Бизнес стил на мъжки часовници Безплатна доставка JAG212M4S1

Jargar JAG6581 M3 T1 2014 година Нови мажите Автоматско мода види црн рачен часовник За Мажи со црна кожа за на рака најдобрите подароци за слободни брод парчеJargar JAG6581 M3 T2 2014 година Нови мажите Автоматско мода види црн рачен часовник За Мажи со црна кожа за на рака најдобрите подароци за слободни брод парчеJargar JAG6397 M3 S2 2014 година Нови мажите Автоматско мода види сребрена рачен часовник За Мажи со црна кожа за на рака најдобрите подароци за слободни брод парчеJargar JAG6397 M3 S1 2014 година Нови мажите Автоматско мода види сребрена рачен часовник За Мажи со црна кожа за на рака најдобрите подароци за слободни брод парчеJargar JAG6906 M3 S1 2014 година нови мажите Автоматско мода се облекуваат види сребрена боја рачен часовник со црна кожа бенд бесплатен превозот САД$ 63.75 / парчеJargar JAG6070 M3 S2 2014 година Нови мажите Автоматско мода види сребрена рачен часовник За Мажи со црна кожа за на рака најдобрите подароци за слободни брод парче2014 JARGAR JAG6903 M4 S2 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод парчеJargar JAG6907 M3 S2 2014 година нови мажите Автоматско мода се облекуваат види сребрена боја рачен часовник со црна кожа бенд бесплатен превозот САД$ 63.75 / парчеГлавни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот...

BGN 51.00 92.80

Мини фокус ръчен часовник мъжете Най-добрата марка на луксозни известни мъжки часовник Кварцов часовник Ръчен часовник Кварцов часовник Relogio Masculino MF0081G. 01

Бренд : МИНИ ФОКУССтил : Спортот,Секојдневен,ВоенаДисплеј : АналогниДвижење : Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода(Не Поддржува туширање,пливање и нуркање); Ден на Екранот и Хронограф Минута / Втор Функција ( Работни Три Суббирање); Квалитетот Цинк Легура Црна / Сребрена / Сино / Розово Злато Случај; Квалитетни Нерѓосувачки Челик Watchband;Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 44mm Случај Дебелина : 11.2 mm Бенд Ширина : 22mm Вкупна Должина : 220mm Нето тежина : 134gПакет Се Вклучени : 1 x МИНИ ФОКУС ВидиНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е за 760 работни дена...

BGN 42.00 79.97

На BIANA Fashion Watch Men Waterproof LED Sports Military Watch удароустойчив мъжки аналогов кварцов дигитален часовник Reloj Hombre 2017

Карактеристика : Пет Атрактивни Верзии За Опции; Напредни производствени технологии; Оригинални Јапонски висок квалитет на кварц движење; Посебно дизајниран со Голема Случај; не ' Рѓосувачки челик тока & backcase со 3 D САНДА логото; Прикажете го системот на 12 часа или 24 часа; Време, втор, месец, датум, ден, недела, аларм, престане да се види, светлото функција; 30 Метри Отпорен на Вода (ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни И Не Го Стави Во Пареа На Топла Вода); Одење На Грешка од ±45 S / M; Оперативен температура : 10°C до +50°C Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : Мажите5.2 cm (2.13 инчи) Случај Дебелина : 1.3 см (0.49 инчи)прибл...

BGN 19.00 36.88

SKONE Luxury Brand Date Watch мъжете са блеснали модерни военни спортни часовници Кварцови бизнес ежедневни ръчен часовник от неръждаема стомана

SKONE relogios masculinos 2015 Луксузен Бренд Датум Види Мажите Прозрачна Мода Види Кварц Бизнис Повик Полн Челик рачен часовникКарактеристики : Прозрачна РацеПрикован ЕкранотКалендар3 Мали Декорација DialДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот : АлуминиумскиЗатворач Тип : Виткање ЗатворачФункција : Живот ВодоотпоренWatch Прозорец : HardlexБендот Должина : 24cmБендот Ширина : 2.0 cmDial Дебелина : 1.24 cmDial Дијаметар : 4.0 cmНето Тежина : 0.143 KGПакување : 1x оригинален бренд види

BGN 27.00 44.77

LIGE мъжки часовник модната марка многофункционален хронограф кварцов часовник мъжки военни спортни ръчни часовници мъжки часовници Relogio Masculino

Опис 100% Нов со ознака и висок квалитет на Одмор Армија Воено дизајн Мажите се види отпорен на Вода (за Перење Рака) Датум и Часа прикажува Сите челик квалитет и Висок квалитет на кожа за на рака Спецификации Случај Материјал : Нерѓосувачки челик Случај Дијаметар : 42 mm Случај Дебелина : 12mm Бенд Материјал : Нерѓосувачки челик Бенд Должина : 210mm Бенд Ширина : 22mm Она што се Вклучени 100% сосема нов 1 x Слободно Армија Воено дизајн Мажите се види 1 x Оригинален подарок кутии 1 x Избрише платно

BGN 27.00 133.20

Топ Julius Lady Woman ръчен часовник модни часовници Корея рокля гривна мивка четката ученичка момиче подарък за рождения ден на майка си

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис слики се уште не се замена уште...

BGN 46.00 57.60

2017 часовници мъжки часовници GERIDUN марка луксозни известна мода ръчен часовник мъжки часовник Relogio Masculino Hodinky луксозни кварцов часовник

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : МажиДисплеј : АналогниСтил : НеврзанКарактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57" (Прибл.)Бендот Материјали : Челик газаБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина : 1 X ВидиВремето за испорака е за 760 работни дена...

BGN 3.92

Relogio Masculino De Luxo Mesh Каишка Часовници Мъжки Часовници Най-Добрата Марка Луксозни Часовници Мъжки Фини Модни Часовници Мъжки Механични Часовници

Relogio Masculino Де Luxo Мрежа Рака Види Mens Watchs Врвот Бренд На Луксузни Види Мажите Тенка Мода Часовник Мажите Механички Рачни Часовници

BGN 40.00 72.69