• Ново
2017 часовници мъжки часовници GERIDUN марка луксозни известна мода ръчен часовник мъжки часовник Relogio Masculino Hodinky луксозни кварцов часовник

2017 часовници мъжки часовници GERIDUN марка луксозни известна мода ръчен часовник мъжки часовник Relogio Masculino Hodinky луксозни кварцов часовник

BGN 3.92

Сума
Налично за поръчка


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Движење : Кварц : Батерија
Пол : Мажи
Дисплеј : Аналогни
Стил : Неврзан
Карактеристики : Лесен За Читање
Случај Материјал : Метал
Случај Дијаметар : 4cm/1.57" (Прибл.)
Бендот Материјали : Челик газа
Бендот Должина : 23cm/9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)
Бендот Ширина : 2cm/0.79" (Прибл.)
Пакет Содржина :
1 X Види
Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции.
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака,E-mail или трговија со датот.
3.Проверете пакетот и објектот внимателно.
Секоја повратна информација е љубов. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК . Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. (б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Форма На Корпуса:
Кръг
Широчина На Лентата:
18мм
търговска марка:
GERIDUN
Тип Обков:
Сгъваема закопчалка с предохранителем
Номер На Модела:
С14
Характеристика:
Удароустойчив
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Дебелина На Корпуса:
10мм
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Движение:
Кварц
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Пол:
Мъже
Диаметър На Циферблата:
38мм
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Дължината На Лентата:
24см

Подобни продукти в категория

Нов 44 мм parnis син циферблат корпус от неръждаема стомана 2018 романтичен свети валентин подаръци Кожена каишка 6498 ръцете на вятъра движението мъжки часовник

Опис : Големина : 44mm*12mmБирате : Сина dialДвижење : 17 накит во Азија 6498 Рака Ликвидација Механичко ДвижењеСлучај : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со полиран рамкиСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликКристал: нула доказ минерални кристалноЗатворач тип : нормален затворач Плаќање : Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и Pay Pal .

BGN 147.00 249.60

Jargar Automatic men fashion tourbillon silver color black leather strap watch JAG540M3S2

Врвен квалитет Jargar JAG9403 M3 T2 Автоматско мажите скелет фустан се види со црна кожа за на рака 2014 година нови превозот free парчеВрвен квалитет Jargar JAG9403 M3 S2 Автоматско мажите скелет фустан сребро се види со црна кожа за на рака 2014 година нови превозот free парчеJargar JAG6348 M3 S5 нови мажите Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребрена боја се види црна кожа за на рака бесплатен превозот САД$ 63.25 / парчеJargar JAG6458 M3 S3 2014 година нови мажите Автоматско мода се облекуваат види сребрена боја рачен часовник со црна кожа бенд бесплатен превозот САД$ 63.75 / парче2014 JARGAR JAG6903 M4 T1 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод парче2014 JARGAR JAG6903 M4 T2 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод парче2014 JARGAR JAG034 M4 T2 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод парче2014 JARGAR JAG034 M4 S1 Автоматско мода се облекуваат рачен часовник сребро се види со нерѓосувачки челик бенд за мажи топла продажба на слободен брод парчеГлавни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот...

BGN 48.00 88.00

Нова мода OUKESHI мъжки часовници аналогов Кварцов ръчен часовник водоустойчив хронограф авто дата Кожена каишка Relogio Masculino 2017

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : МажиДисплеј : АналогниСтил : НеврзанКарактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57" (Прибл.)Бендот Материјал : КожаБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина : 1 X ВидиВремето за испорака е за 760 работни дена...

BGN 14.37

Мини фокус ръчен часовник мъжете Най-добрата марка на луксозни известни мъжки часовник Кварцов часовник Ръчен часовник Кварцов часовник Relogio Masculino MF0081G. 01

Бренд : МИНИ ФОКУССтил : Спортот,Секојдневен,ВоенаДисплеј : АналогниДвижење : Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода(Не Поддржува туширање,пливање и нуркање); Ден на Екранот и Хронограф Минута / Втор Функција ( Работни Три Суббирање); Квалитетот Цинк Легура Црна / Сребрена / Сино / Розово Злато Случај; Квалитетни Нерѓосувачки Челик Watchband;Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 44mm Случај Дебелина : 11.2 mm Бенд Ширина : 22mm Вкупна Должина : 220mm Нето тежина : 134gПакет Се Вклучени : 1 x МИНИ ФОКУС ВидиНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е за 760 работни дена...

BGN 42.00 79.97

Winner мъжки часовници механични Movt прозрачен кристал Кожена каишка, стилен аналогов модерен ръчен часовник цвят бял WRG8008M3S1

Главни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот. Прецизно Движење со најновиот пробивПатентиран Механичка Технологија. Специјално дизајниран Metal Case со висококвалитетна Кожа Види Бенд. Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството. Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.· Модерен, многу шармантна за сите прилики.· Неверојатна потрага види.· Одредено време и да се задржи добро време.· Отпорни на вода (не за нуркање / пливање).· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.Пакет Се Вклучени : 1 x Вистински "ПОБЕДНИК" Види 1 x Подарок Кутија 1 x види упатството за

BGN 26.00 40.00

CASIMA luxury sport кожени въжета от неръждаема стомана автоматични механични часовници водоустойчиви за мъже с дата 6911

Модел CA6911 Случај дијаметар 42mm Тежина 75.8 g Водоотпорен 100 должината на случај и круната 44mm Го види заглавие дебелина 12mm површината дијаметар 34mm...

BGN 173.00 339.20

Bliger 44 мм синьо стерилна черен циферблат керамични bezel автоматично мъжки часовник

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : automatic (само ликвидација) movment Бирање : црносини dail со светлосен бирате и рацете Случај дијаметар : 44mm без крунаСлучај дебелина : 18mm Случај Материјал : s olid 316 L не ' рѓосувачки челик случај со еднонасочно рамки 30m отпорност на вода Стакло : посебни нула доказ минерално стакло Затворач тип : deployant стил clasps Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

BGN 162.00 200.00

Switzerland Luxury Brand Nesun Skeleton Tourbillon Watch Men Automatic Self-Wind мъжки часовник от естествена кожа, часовници N9033-3

Види Спецификации Pacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) Функција Прозрачна / отпорен на Вода Висока цена сооднос 22 Накит Автоматско Движење / Tourbillon / Sapphire Прозорец 12Месечна Гаранција

BGN 173.00 339.58

LAGMEEY марка мъжки часовници 2018 Топ луксозни диамантени кварцов часовник мъжки часовник от неръждаема стомана автоматичен календар седмица ръчен часовник

LAGMEEY Бренд Мажите Часовници 2017 Топ Луксузни Дијамант Кварц Види Mens Нерѓосувачки Челик Види Автоматско Календарска Недела рачен часовник 100% Висок квалитет на оригинален бренд рачен часовник Материјал И Големина Бирате Боја : Црна,Бела,Златен Бенд Боја : Дветон Злато,Браун Случај Боја : Сребро Случај Материјал : нерѓосувачки челик Бенд Материјал : не ' рѓосувачки челик / Кожа Случај Големина : За 40mm Бенд Должина : Околу 24cm Бенд Ширина : За 20mm

BGN 14.00 23.98

Свободно време-автоматични механични водоустойчиви часовници от естествена кожа с римски цифрово бизнеса, за различни случаи m199s

Слободно време за Автоматско Механички Вистинска Кожа Водоотпорен се Види со Рим Дигитални Бизнис за Различни Прилики m199sКЛАСИЧЕН ПОВИК ДИЗАЈН : аналогни фустан види повик за дизајн, кожа бенд, римскиот број за време марка со едноставноста на бизнис повик, ви донесе назад кон класиката...

BGN 912.00 960.00

Мода Природа Дървена Гривна Сгъваема Закопчалка Спортни Ръчни Часовници Жени Горещ Творчески Случаен Кварц Бамбук Страхотен Роман Прости Мъже Relogio

Моден Природата Дрво Алка Пати Затворач Спорт Зглоб Часовници Жените Топла Креативни Секојдневен Кварц Бамбус Кул Роман Едноставна Мажите RelogioКарактеристики На Производот : 100% Природата Бамбус СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : БамбусБендот Материјал : БамбусТока Тип : Хривнија ТокаКол Дијаметар : Прибл.4.5 cm (1.77 инчи)Случај Дебелина : Прибл.1.3 см (0.51 инчи)Бендот Ширина : Прибл.2.4 см (0.94 инчи)Бендот Должина : Околу.24.0 cm (9.44 инчи)(2.54 см=1.00 инчи)Напомена : види е направен од природни бамбус и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистински Бамбус, Без Боја.На Watchband може да се прилагоди од страна на професионални види поправка алатки.Пакет Содржина : 1 x Бамбус ВидиПРЕВОЗОТ1.Ние ќе се испрати објект во рок од 23 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.Превозот со желба пост во 3545 работни дена ( Бразил обично треба 5070days )...

BGN 31.00 46.40

Relogio Masculino De Luxo Mesh Каишка Часовници Мъжки Часовници Най-Добрата Марка Луксозни Часовници Мъжки Фини Модни Часовници Мъжки Механични Часовници

Relogio Masculino Де Luxo Мрежа Рака Види Mens Watchs Врвот Бренд На Луксузни Види Мажите Тенка Мода Часовник Мажите Механички Рачни Часовници

BGN 40.00 72.69

Winner Watch механични часовници за мъже черна кожена каишка Безплатна доставка WRG8006M3S1

2014 победник види механички да се види за мажи црна кожа бенд бесплатен превозот WRG8002 M3 T1 парче2014 победник види механички да се види за мажи црна кожа бенд бесплатен превозот WRG8005 M3 G4 парче2014 Победник Види Механички Часовници Дама Превозот Бесплатно WRL8005 M3 G1 парче2014 Победник нови Механички мажите сребрена боја скелетот се види бесплатен превозот САД$ 34.50 / парче2014 победник види механички да се види за мажи црна кожа бенд бесплатен превозот WRG8006 M3 S2 парче2014 победник види механички да се види за мажи црна кожа бенд бесплатен превозот WRG8008 M3 T1 парче2014 Победник Механички мажите нов рачен часовник скелет сребрена боја црна кожа бенд бесплатен превозот САД$ 36.25 / парче2014 победник види механички да се види за мажи црна кожа бенд бесплатен превозот WRG8001 M3 G1 парчеГлавни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот...

BGN 25.00 40.96

2017CARNIVAL I&W classic rose gold голям циферблат кварцов мъжки часовник TopBrand луксозни steampunk Сапфир огледало кожа водоустойчив Montre

2017 CARNIVAL I&W Класичен Розово Злато Голема Dial Кварц Мажите се Види Top Brand Луксузни Steampunk Sapphire Огледало Кожа Водоотпорен Montre

BGN 137.00 210.78

Високо качество любовник писмо деним стил Кварцов часовник за мъже с уникален дизайн повърхността на часовници мъжки Soild цвят модни часовници

Висок Квалитет на Љубовникот Писмо Тексас стил Кварц рачен часовник Мажите е Уникатен површината дизајн види Мажите Soild боја мода часовнициФункција : 100% сосема нов и висок квалитетПовисок квалитет на Кварц движењеУникатен површината дизајн, многу стилскиКако совршен подарок за пријателите или колекцијаДисплеј : АналогниЗатворач : Тока ( прилагодливи )Бендот Материјал : Синтетички кожаСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПовршината Материјал : Стакло ПовршинаКарактеристики : Мода Површината ДизајнСлучај Дијаметар : 3.8 cm / 1.49" (прибл.)Бендот Ширина : 2.0 cm / 0.79" (прибл.)Бендот должина : 23.5 cm / 9.25" (прибл.) (Вклучува случај& Тока)Пакет Се Вклучени : 1 x видиЗа голема количина пријатели : Ако купите голема количина на, ве Молиме слободно да ме контактирате...

BGN 5.00 8.69

LIGE мъжки часовник модната марка многофункционален хронограф кварцов часовник мъжки военни спортни ръчни часовници мъжки часовници Relogio Masculino

Опис 100% Нов со ознака и висок квалитет на Одмор Армија Воено дизајн Мажите се види отпорен на Вода (за Перење Рака) Датум и Часа прикажува Сите челик квалитет и Висок квалитет на кожа за на рака Спецификации Случај Материјал : Нерѓосувачки челик Случај Дијаметар : 42 mm Случај Дебелина : 12mm Бенд Материјал : Нерѓосувачки челик Бенд Должина : 210mm Бенд Ширина : 22mm Она што се Вклучени 100% сосема нов 1 x Слободно Армија Воено дизајн Мажите се види 1 x Оригинален подарок кутии 1 x Избрише платно

BGN 27.00 133.20

Hot Dropship мъжки часовник модерни Спортни кварцови часовници марка неръждаема стомана мъжки часовници, богат на функции ръчен часовник хронограф

Топла Dropship машки Часовници Мода Спорт кварцгледајте не ' рѓосувачки челик Бренд мажите часовници Мултифункција рачен часовник Хронограф

BGN 65.50

BOBO BIRD V-N11 високо качество на луксозни часовници мъжки Зебра дърво Кварцов ръчен часовник за мъже в подарък relojes hombre

На бобо птица дрвени види е направена од вистинско дрво и мека вистинска кожа, дизајниран за да ви даде топол еден од вид изгледот...

BGN 48.00 63.98

Известната марка Jargar автоматични часовници за мъже на Бизнес стил на мъжки часовници Безплатна доставка JAG212M3S1

Главни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот. Прецизно Движење со најновиот пробив Патентиран Механичка Технологија. Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд. Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството. Водоотпорен структура(Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.· Модерен, многу шармантна за сите прилики.· Неверојатна потрага види.· Одредено време и да се задржи добро време.· Отпорни на вода (не за нуркање / пливање).· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.Пакет Се Вклучени : 1 x Вистински "JARGAR" Види 1 x Подарок Кутија1 x види упатството за

BGN 50.00 83.20

Мъжки Спортни Часовници Топ Известен Луксозна Марка Цифров Часовник Е Водоустойчив Военни Електронни Часовници Мъжки Montre Homme Erkek Saat

Адвокатско Спортски Часовници Врвот Познатиот Луксузен Бренд Дигитални Часовници Водоотпорен Воените Електронски Рачен Часовник Машки Montre Homme Erkek Saat 2017 Нови ЧасовнициБрој на модел : SKMEI Види МажиПол : Мажи се види спортски БрендСтил : Спортот,Работи,Велосипедизам,КачувањеДвижење : Движење ЈапонскиБои : Црна,Златна,ЦрвенаСлучај Материјал : ПластикаБендот Материјал : СТПТока тип : ТокаВиди за Dial : КругDial Дијаметар : 50mmСлучај Дебелина : 17mmБендот Ширина : 22mmWristband Должина : 250mmТежина : околу 0.15 kgОтпорност на вода Длабочина : 5 BarФункции : Повеќе Време Зона,Отпорен На Вода,Хронограф,АлармКарактеристики : Голем Бирање,Водоотпорен, Одбројување,Назад СветлинаНа водоотпорен длабочина е до 50 M (ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)Пакување содржина : 1 × Спорт Види (БЕЗ КУТИЈА)Relojes Hombre Horloge Orologio Uomo Montre Homme Erkek Saat Reloj Став Hombre De La marca Erkek Kol Saati 2017

BGN 18.00 22.83