• Ново
120 см високо качество найлон кучето е домашен Любимец на каишка олово за дневна разходка ширина 1,5 см 7 цвята допълнителен тренировъчен каишка котка куче 1бр

120 см високо качество найлон кучето е домашен Любимец на каишка олово за дневна разходка ширина 1,5 см 7 цвята допълнителен тренировъчен каишка котка куче 1бр

BGN 2.64
BGN 2.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


120cm Долго Висок Квалитет Најлон Куче Миленичиња Поводник Води за Дневна Прошетка 1,5 см Ширина 7 Бои се Опционални 1pcs
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Силна, тешко се носи, перат, шарени
Бар капи изградба гарантира издржливост
Материјали : Најлон
Должина : Околу 120 cm
Ширина : Околу 1.5 cm
Боја : Сина/Црна/Црвена/Виолетова/Зелена/црвена Роза/Розова боја се опционални
Тежина : Околу 25g
Количина : 1 buc
Забелешки : -ве Молиме овозможи 1-10cm грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред да го купат. -Поради различни монитор, реалниот производ во боја може да има мала разлика од сликата.Ви благодариме за разбирањето.
1 buc Миленичиња Куче Поводник

Всичко за продукта

Размер:
120cm
Тип:
Куче
търговска марка:
кучешка история
Модел:
Твърд
Материал:
Найлон
Вид На Каишка За Кучета:
Основните Каишки
Тип:
Каишки
Сезон:
Всички Сезони На Годината
Характеристика:
Друго
Използването на:
Нашийници И Каишки
Цвят:
Син / черен / червен / лилав / зелен / розов, червен, розов цвят по избор
Тегло:
About 25g
Брой:
1 бр
Тип Кабели Куче:
Основните Нишки На Оглавник
Тип Яка:
Главоболие Яки
Дължина:
About 120cm
Ширина:
About 1.5cm

Подобни продукти в категория

Удобна пяна ръчна куче двойни каишки еластичността на еластичен домашен любимец двойна главата въженият каишка Сигурен отразяваща телескопична каишка за кучета

Име на производ : Удобно Пена рака куче Двојно leashes еластичност Еластична милениче Двојна глава јаже појас Безбедно рефлексивни Телескопски куче доведе поводник Материјали : најлон Боја : црна,кафеава Спецификации : Влечење појас ширина од 2,5 см,должина од 110cm; Двојно главата Еден Поводник ширина 1.5 cm,должината 70cm,која се Протега низа 70100cm

BGN 18.00 25.22

1 бр. регулируеми кучето работи джогинг каишка на кръста да доведе яка за кученце кучето спорт разходки на каишка каишка капка

1 PC прилагодливи куче трчање, џогирање поводник половината доведе јака за кученце куче спортски одење поводник појас пад на превозотФункција : Удобно handsfree работи поводник со брзо ослободување и повторно да го вклучитеРака слободни куче поводник за дневно пешачење и одење џогирањеВисок квалитет најлон материјал силен и издржливБрзо ослободување тока, лесно и исклучувањеВртливата кука,лесно прикачување и ослободувањеСовршен за мали и големи кучиња 2.5 kgТри Делови : Половината Појас + Куче Поводник + Врска делСостојба : 100% сосема новМатеријали : НајлонЗа Големина На : Поводник големина : 78140cmШирина : 2.5 cmКонекција дел големина : 16*2.5 cmКуче тежина : 5kg150kgЧовечкото тело половината големина : 58100cm

BGN 5.00 5.22

Стоки за домашни любимци нов дизайн натурална крава мека кожа мода Bling планински кристал, кучето го тегли за малки кучета Чихуахуа Роза черен зелен

Домашно милениче Производи Нов Дизајн Вистински Крава мека Кожа Мода Bling Кристал Куче Темперамент за Мали Кучиња Chihuahua Роза Црна, ЗеленаКарактеристики : 100% Сосема Нов* Материјал : Вистински Крава мека Кожа* Бои : црна роза зелена*Галантерија : bling rhinestonesТоа е во мода многу меки и удобни,но тоа е силна!* Големина : S M L Големина S : Ширина 1.5 cm; Вратот Прилагодливи 23.29cm,градите за 2834cm; Големина M : Ширина 1.5 cm; Вратот Прилагодливи 3137cm,градите за 3642cm; Големина L : Ширина 1.9 cm; Вратот Прилагодливи 4048cm,градите за 4828cm.Пакет Содржина : 1xpcs куче темпераментЗабелешка : Оваа ставка го нема мало поле.

BGN 6.96

200 бр./лот сгущает Жан бродерия кост мека куче на колата за сигурност колан куче пътуване с автомобил колан, регулируем куче кола предпазни колани

Згусне жан везови Коска Мека куче автомобил сигурносен Појас Куче Автомобил Патување Seatbelt прилагодливи куче Возило појаси Бесплатен ПревозотМатеријал : Полиестер,ABS,chrome додатоциБоја : црна,црвена,зелена,сина Спецификации : Поводник ширина од 2,5 см,должина 70cm, Прилагодлив спектар 4265cm Производ за употреба : автомобилспецифични миленици Пакет : 200 Парчиња по многу

BGN 534.00 561.58

2017 новост куче Маска на муцуната Силикон сладък Утиный устата дизайн кора хапка стоп куче анти-ухапване маски за домашни кучета муцуната

2017 Новина Куче Маска Против Силикони Симпатична Патка Устата Дизајн Кората Залак запре Куче АнтиЗалак Маски За Милениче куче МуцкатаЗА НАСДОБИЕТЕ СИНИ КАРТОНИ СЕГА

BGN 5.00 5.92

Нов модерен кожен нашийник за кучета Corium Comfort Пет Collar за средни и големи размери на аксесоари за кучета (кафяв)

100% сосема нов квалитетНајдобриот подарок за вашата прекрасна домашно миленичеТока дизајн, прилагодлив & не е лесно да се носат.Тип : Куче јакаМатеријал : кожаКарактеристики : монтажни, компактен мода3 бои : жолта портокал маскирнаПогодна за средни и големи куче.Големина : S / M / L / XLS : погоден за вратот дебелина 2839cm, должина 45см, ширина 2.0 cmМ : погоден за вратот дебелина 3349cm, должина 55cm, ширина 3.0 cmL : погоден за вратот дебелина 4258cm, должина 65cm, ширина 3.0 cmXL : погоден за вратот дебелина 5667cm, должина 75см, ширина 3.0 cmПлаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Unionand така натаму.Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ве молиме cotact нас преку емаил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночниИспорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници)Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPSот, DHL и сл...

BGN 16.00 16.80

Нов прием на марката ABS висококачествен и стабилен здрав 3-метров автоматично прибиращ кученце тяговый Въже каишки за домашни любимци

Име : Нови Пристигнување Бренд ABS ВисокоОдделение Стабилна Издржливи 3 Метар Автоматско Стигнале Куче Влечење Јаже Leashes Милениче Води Големина : 3 M (За Мали и Средни куче ,обично за помалку 15kg) 5 M 25kg Материјал : ABS +TPE+Најлон Бои : Розова / Сива / КајсијаЗа Нас 1.10 Години Милениче производи искуство...

BGN 15.98

Найлон куче оловни каишки въже открит ходене джогинг обучение на дълга каишка за кучета, котки доставка 4 цвят 1.5 м-6 м дропшиппинг

Производ : Nlyon Куче ПоводникМатеријали : Најлон + Титаниум кукаДа се примени пол : GeneralБоја : сина, црна, црвена, зеленаПакет се вклучени : 1pc Куче ПоводникОдлична leashes, многу високо квалитетен материјал, издржлив најлон, во исто време мека доволно да правец на вашиот : ​За Превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број...

BGN 4.62

Мода куче кърпа яка котка шал, вратовръзка кожена маточната кърпичка за малкия голям яка кучета по поръчка колие аксесоари за домашни любимци(7 цвята)

[Име] : Пет Јака [Материјал] : СТП Кожа& Шамија [Пердув] : Прилагодлив [Боја] : 7 Боја [Size] : Како Слика Покажува [Примена] : Мали, Големи домашни Миленици [Количество] : 1 КОМПЈУТЕР

BGN 2.00 2.38

1200 бр./лот найлон регулируема камуфлаж, камуфлаж нашийник за кучета найлон Puggy Dog Пет яка

Најлон Прилагодливи КаверМаскирна Куче Јака Најлон Пет Јака Боја : Розова,Црвена,Жолта,Сина,Зелена,ВиолетоваДимензии : Ширина : 1.0 см Должина на : 1932 cmПакет : 1200 парчиња по многу ,Мешавина боја

BGN 517.00 543.98

100 бр./лот от голяма бъчва безплатно потребителски гравиран куче виси етикет котка виси етикет на Пет ID персонализирани лични бележки

Голем Барел Слободни Сопствени Врежани Куче Ознака Мачка Ознака Милениче ID Персоналните Име ОзнакиДимензии : 1.90" x 1.30" (48 X40 ММ)Боја : Sliver,Злато,Темно Сина, Светло Сина,Розова,Темно Розова,Црвена ,Црнание ќе се измеша 47 Боиили pls оставите порака на која боја ви се допаѓа

BGN 43.00 44.78

(1 бр./лот)чист кожена яка за домашни кучета, кафяво черно кученце малък голям голям нашийник за кучета размер XS S M L XL

(1 Парчиња / многу)Чиста Кожа за Милениче Куче јака Кафена Црна Кутре мали Големи Големо куче јака Големина XS S M L XLОпис на производотСите стоки што се произведени од страна на нашата фабрика...

BGN 3.00 3.20

FG38 Free shippin 2.0 CM Ширина 120 см дължина найлон Pet dog LED Light каишки кучета ходене обучение на кучето сиянието жаден дантела

G38 Нов 2.0 СМ ширина 120 CM Должина Најлон Миленичиња куче LED Светло Leashes Кучиња Одење Обука Куче Блескав Влечење Drawstring Карактеристики Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјали : најлон Лента Режим : 4 режими, Долги светла...

BGN 12.00 14.35

PipiFren големи яки планински кристал, аксесоари за доставка на домашни любимци яка за по-големи греди колие dieren benodigheden hond

Ве молиме имајте на ум : Тоа е рачни мерења на локации, може да има 23 cm грешка И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

BGN 15.97

Мода Bling кристали нашийник на кучето регулируем Обтегач във формата на сърце аксесоар 5 цвята изкуствена кожа кученце за домашен любимец колие

Фабриката за директна продажба на кристал куче јака chihuahua теди милениче производиГолемина детали (1"=2.54 см)Големина S : ширина од 1,5 сантиметри (5 / 8") ...

BGN 5.58

Открийте Истинската Естествена Кожа Куче На Работа На Кучето Нашийник За Домашни Любимци Месинг Тежкотоварни Център На D-Пръстен За M L Кучета

ЗА ПРОИЗВОД Луксузни Врвот одделение Вистинска кожа јака, Силна, Удобно Солидна Месинг Ролери Тока и ГПрстен 6 дупки за усогласување Боја : Црна / Кафеава Големина : M ЗА 2,5 СМ(1") Широк / 3747 CM(1519") прилагодливи L 3 CM(1.2")Широк / 4055 CM(1622") прилагодлива

BGN 20.00 20.14

(10 бр / лот) Гореща продажба на 120 см дължина найлон кучето е домашен Любимец на каишка олово плътен цвят кученце кучето олово за дневна разходка

Име : (10 Pieces / Многу) Топла Продажба 120 см Должина Најлон Куче Миленичиња Поводник Доведе Солидна Боја Кученце Куче Води за Дневна ПрошеткаМатеријали : НајлонГолемина : XS 1.0*120cm S 1.5*120cm М 2.0*120cm L 2.5*120cm Боја : Црна / Црвена / СиноТопло Тоа : 1,Азија димензии се помали од НАС / AU / велика БРИТАНИЈА големина обично .ве молиме бидете сигурни дека овие вистински мерења .и таму се 12cm грешка при мерење2,ако имате било какви прашања .ве молиме да ми кажете ни во времето ,ние поддршка на Големо премногу.

BGN 19.00 20.64

Голямо Цвете Кучето Котката Нашийник Слайд Шифон Материал Котка Samll Яка, Окачване Куче Котка Груминг Аксесоари За Доставка Не Е Яка

Добредојдовте на xinxin милениче обезбедува Уникатна продавницаПредмет : Биг Цвет Домашно Милениче Мачка Јака Отстрани Chiffon Материјал Мачка Samll Куче Јака Шарм Куче, Мачка Чешлање Додатоци Материјали Без ЈакаПревозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука .Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција...

BGN 3.00 3.18

Голяма L Размер От Неръждаема Стомана Яка Змия Верига Куче Пат Яка Полюс-Верига Гладка И Блестяща Повърхност, Без Разлика Между Звена

L Големина Од Не ' Рѓосувачки Челик Јака, Куче Јака, Змија Синџир, Пет Јака, ПолСинџир, Мазна И Сјајна Површина, Без Разлика Помеѓу ЛинковиГолема ГолеминаПовеќе Similars и Други HКвалитет Домаќинство&Отворено Производи, ве Молиме да ја Посетите Сите ЖКвалитет на Хардвер&Алатка, ве Молиме Посетете јаДетални Големини На Сите Пет Видови Супер Мала, Мало, Средно, Големо, Големо Куче Јака, Ве Молиме Проверете.(XS) HQDC001 Супер Мали Тип Lenth : 55 CM Ширина : 1 CM Жица Кол : 2,5 MM( S) HQDC002 Мали Тип Lenth : 60 CM Ширина : 1 CM Жица Кол : 2,5 MM( M) HQDC003 Средината Тип Lenth : 65 CM Ширина : 1 CM Жица Кол : 3.0 MM( L) HQDC004 Голема Тип Lenth : 70 CM Ширина : 1 CM Жица Кол : 4.0 MM(XL) HQDC005 Огромен Тип Lenth : 75СМ Ширина : 1 CM Жица Кол : 4.0 MM1...

BGN 41.00 51.20

Животни с големи яки шипастые аксесоари персонализирани консумативи за голямо куче колие Pitbull Пет Product яка булдог

dianxiaobao_1куче јакаdianxiaobao_2 Голем Зачинети Додатоци Персоналните Животни Резерви За Големо Куче Ѓердан Pitbull Милениче Производ Јака булдог Предмет Тип : кучиња, јаки / Пет јаки / големи кучиња, јаки Големина ширина Јака XS 5.0 cm 3846cm S 5.0 cm 4351cm М 5.0 cm 4856cm L 5.0 cm 5361cmdianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 16.93

Голям размер S неръждаема стомана 304 (2 метра дължина 2,5 мм в диаметър) дълга брънка от веригата тренировъчен каишка, плъзнете верига, куче верига с две куки защелкива

Голема S Големина од не ' Рѓосувачки Челик 304 ( 2М Долго 2,5 MM Кол) Долго Линк Синџир Обука Олово, Влечете Синџир, Куче Синџир Со Две Куки SnapСите Големини И Било Која Количина Се На Располагање За Да Го Продаде, Ве Молиме Контактирајте Со Нас СлободноПовеќе similars и други домаќинства&отворено, ве молиме да ја посетите мојата продавницаИ Секој HКвалитет на Хардвер&Алатка, ве Молиме посетете јаS Големина : 2 M Долго 2,5 MM Линк Дијаметар За Мали МиленичињаМ Големина : 2 M Долго 3.0 MM Линк Дијаметар За Средни домашни МиленициL Големина : 2 M Долго 4.0 MM Линк Дијаметар За Големи домашни Миленици1...

BGN 37.00 46.40