• Ново
24 листа на нов пирон кухи нередовни окото шаблони за многократна употреба маникюр стикери за подпечатване на шаблон на ноктите инструменти 3MY31

24 листа на нов пирон кухи нередовни окото шаблони за многократна употреба маникюр стикери за подпечатване на шаблон на ноктите инструменти 3MY31

BGN 9.15
BGN 6.00 -34 %

Сума
Налично за поръчка


24 Листови Нови Нокти Шупливи Нерегуларни Мрежа Матрицата Обновливи Нокти Налепници Печат Образец Помине Уметност Алатки
Карактеристики :
100% Нов и висок квалитет
Стил : Шупливи нокти налепници
Материјал : Специјален Пластика
Количина : 24sheets Дизајни : нокти налепници
Големина : 13*8.7 cm
Пакетот Вклучува :
24 компјутери автора продолжува да работи Налепници
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.
1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.
3.Брза испорака во 48 Часа.
4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.
5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Всичко за продукта

търговска марка:
OutTop
Номер На Модела:
24 бр NAI етикети
Материал:
Специална Пластмаса
Размер:
13*8.7cm
Брой:
24 листа
Стил:
кухи стикери за нокти
Тип Елемент:
Стикер И Стикер

Подобни продукти в категория

10 бр кръг дисплей за нокти изкуство практика съвети диаграма акрилен лак цвят-натурален

100% Сосема Нов 10 парчиња помине уметност display & пракса тркала природни Професионални помине уметност display & пракса тркала поставени Тркала количина : 10 парчиња Тркала боја : природна Професионални Помине Уметност Алатки Погодни за нокти салон, помине уметност училиште / факултет, лична употреба, трговија на големо, итн Помине алатка големина : 13cm x 11cm (за секое тркало)

BGN 11.01

4 мм желе портокал AB цвят, Crystal SS16 смола, кристали и flatback, Безплатна доставка 50 000 бр. / чанта

Смола Rhinestones со Р ich Бои и Големина на : Повеќе од 50 бои ! Pls посета Големина за референца6ss (2.0)mm на 100.000 компјутери / торба10ss (3.0)mm на 100.000 компјутери / торба16ss (4.0)mm до 50.000 компјутери / торба20ss (5.0)mm 30,000 компјутери / торба30ss (6.0)mm 10,000 компјутери / торба34ss (7.0)mm 10,000 компјутери / торба40ss (8.0)mm 5,000 компјутери / торба

BGN 48.78

TCT-055 Raindrop Shape 3 ММ Size 12 Star Бляскъв Laser Color Solvent Resistant Glitter Nail Set For Nail Art Decoration направи си САМ

TCT055 Raindrop Форма 3ММ Size 12 Ѕвезда Shinning Ласерски Бои Растворувач Отпорни Помине Сјајот Sequins Сет За Нокти Уметност Декорација Шминка Facepaint Помине Гел И DIY Украси објект : TCT055 Обликот : Raindrop Size : 3ММ Боја : Како на сликите( 12 Видови Ѕвезда Shinning Ласерски Бои ) Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

BGN 15.79

1бр нокти блести прах ноктите съвети ясно езерото синьо на прах прах смесен размер пайети маникюр декорации 293

1 PC Помине Блеска во Прав Ноктите Совети Јасно Езеро Сино Прав Прашина Мешани Големина Sequins Нокти Помине Уметност Украси 293имаме многу бои за микс сјај...

BGN 1.98

6 бр./лот на злато, сребро скраб метален стикер стикер 6 цвята, 1 мм, 2 мм и 3 мм нокти раирана Лента линия за нокти DIY украса стикер инструменти

Здраво драг пријател : Ако ти си gonna цел голем број на Чистење Метал Налепница , pls не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви понудиме competitve цена.Карактеристики : Самолепливи, без лепак е потребно, чисти и погодни за употребаМоже да се користи за да дизајн свој помине уметност, ноктите моделите, нагласи, итн.Може да се користи со УВ Гел / акрилни нокти / лак / итн.Погоден за професионална употреба или домашна употребаЛесно да се создаде вашиот уникатен стилОдлично за дизајнирање на вашиот сопствен помине уметност, ноктите моделите, нагласува и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме имајте на ум дека поради осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од слика,actural производ ќе владее.Во вид како стандардна бојаСостојба : НоваКоличина : 6 ролни на разголување лентиГолемина : 1mm, 2mm, 3ммБоја : 6 боиКако да го користите : Чистење на површината каде дизајнот е да се ставиОдберете дизајн и кора надвор од вашите ноктиМесто дизајн на нокти / совет и се фаќа за тоа нежно неколку патиСе применуваат на врвот на грб за најдобар резултат.Пакет : 6pcs Чистење разголување лента линија помине уметност налепница

BGN 1.00 2.29

Meicailin Mini Steel Топка Caviar Bead 3D Nail Decoration 0.6 mm злато, сребро шампанско шипове маникюр Nail Art Decoration

Спецификација : Количина : 1 Кутија Материјал : Челик Студ големина : Прибл 0.6 mm Мешана Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 кутија 3 D Помине Декорација Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација ја Исчистите површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Начин на плаќање1.Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.2...

BGN 2.00 2.77

1.5 мм лазерна светлина черен цвят пайети пайети, холограма цветни пайети за нокти или други DIY decora

1.5 MM Ласерската Светлина Црна Боја, Сјај Spangles ,holographic Боја Sequins за помине уметност или Други DIY decoraСјајот Големина : 1.5 mm 1 / 16 060Сјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерска Светлина Црна Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!Производ Слики : За Промет На Големо : Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат таксаГолема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други ...

BGN 11.82

Meicailin Pink 3D 5pcs маникюр Decorations акрилни диамантени форма на кристали за нокти аксесоари

Карактеристики : 1 / Овие слатки помине уметност Украси се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн...

BGN 1.00 2.03

2017 пръстите остър връх 1000шт 3 мм, млечно желе мъниста маникюр светло лилаво AB плоски нокти DIY мобилен корпус декоративен Диамант J13

Производ шопинг водич број : SS123мм боја : SS12 има 22 бои, J01 да J22 (слика долниот десен агол означени) големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големина слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимање пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торба овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој шал​Применливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањетовоздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливидоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​

BGN 1.55

8 бр. / компл. метални етикети лепило за удължаване комплект за нокти маникюр инструменти за декорация на нокти

Информација за производот : Боја : Како на сликата покажува Големина : 11.5x9cm Количина : 1pcs / Многу Квалитет : 100% сосема нов и висок квалитет на Пакет Содржина : 1 Pcs Помине Фолија за Употреба : Може да се користи за УВ ноктите, се Помине уметност foils создаде совршен"мешани метали" заврши за било полски боја.(Темно помине polosh е подобро) Како да го Користите : 1...

BGN 5.00 5.31

MNS220 3D сплав AB кристали Лука маникюр нокти DIY бижута на окачването на украса за доставка bowknots 10 бр.

* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииMaerial : легури,кристалголемина на : фотографии1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 3.00 3.68

FR3-43 Mix пеперуда блясък за нокти и други направи си САМ украса 1 пакет =50 грама

Микс Пеперутка Spangles за помине уметност и Други DIY декорација 1 Pack =50gОпис : Објектот : Сјајот SpanglesСјајот Облик : Пеперутка ФормаСјајот Големина : 3 ммСјајот Боја : Како на сликите ( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање)Сјајот Пакување и Н...

BGN 15.97

Feivielle 1 компл. ослепителен блясък през цялата нокти, блясък на прах, смесени 12 окото 1/2 / 3 мм САМ Чар полски люспи декорация на маникюр

Feivielle 1 Сет Блескави Круг Помине Сјајот Sequins Прашина Мешани 12 Мрежи 1 / 2 / 3мм DIY Шарм полски Снегулки Украси за НоктиФункција : Многу тенок и лесен за употреба...

BGN 7.00 7.98

12 БР. / ЛОТ САМОЗАЛЕПВАЩИ 3D ТАТУИРОВКИ НОКТИ СТИКЕР ЧЕРВЕН ЧЕРЕН СВЕТИ ВАЛЕНТИН РОЗА ЦЕЛУВКА СЛАДКО СЪРЦЕ НА КУПИДОН SQ13-24

ОПИСКОЛИЧИНА : НИЕ ПРОДАВАМЕ СО МНОГУ, 12 ЛИСТОВИ / МНОГУГОЛЕМИНА : 6.5Х5.СЕКОЈ 5cmБОЈА : ЦРВЕНАКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 1530 дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;2) МАЛИ ЦЕЛ ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : Ако купите повеќе објекти од differnt огласи во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за превозот попуст, пред да се изврши плаќање;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

BGN 3.00 3.18

HOTSALE MIX Color 5pcs/PACK маникюр feather For маникюр за Нокти Sticker Decoration

помине уметност пердувКарактеристики : 100% Сосема Нов.Тежина : 10gБоја : Розова Боја Се Црвено Зелена Бела Виолетова, Портокалова Синапакет concent : 5pcs во играта pac

BGN 1.00 1.58