• Ново
10шт 3D нокти висулки бижута Бяла смола цвете поставите кристал декорации за нокти, шипове САМ лепило за нокти етикети

10шт 3D нокти висулки бижута Бяла смола цвете поставите кристал декорации за нокти, шипове САМ лепило за нокти етикети

BGN 1.26
BGN 1.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка

Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ градител гел, акрилик, итн. Погоден За Професионални или Домашна Употреба. Боја : Бела Материјал : Акрилик Големина : како слики Пакет : 10pcs / многу Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . (3). Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. (4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ви благодариме!

Всичко за продукта

търговска марка:
YWK
Номер На Модела:
декорации за нокти
Размер:
1cm
Брой:
10 бр. / лот
Тегло:
8g
Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Материал:
Смола

Подобни продукти в категория

През цялата половина на перли 5 мм 3 мм русалка нов цвят на дизайна маникюр jar 3d nail art направи си САМ украса на ноктите с гел инструмент аксесоари YHA125

Примена : Материјал : БисерПакет : 10pcs во polybagКруг Бохемски шипки монистра во 12 бои Одлични за создавање на симпатична цвеќиња или било шарени помине уметност...

BGN 2.00 3.68

MNS120 плоска корона маникюр окачване на украшения за мобилни телефони седалките нокти DIy 3d украса бижута 10 бр.

MNS117 50pcs злато помине уметност studs крпа декорација на ноктите накит шарм наоди DIY уметности и занаети додатоци 50pcs многу50 парчиња / многуMNS119 50 компјутери 3d легура помине уметност лакови злато метал помине уметност studs за нокти декорација DIY нокти деко додатоци многу50 парчиња / многуMNS118 Нови пристигне злато помине уметност метал налепница полски пеперутка DIY занаети помине шарм 3d помине декорација телефон декорација 50pcs многу50 парчиња / многуMNS73 злато метал помине уметност чешли DIY уметност помине додатоци помине studs 3d шарм 50pcs многу50 парчиња / многуMNS51 Мелени злато круг помине уметност метал помине spangles појавување на ноктите камен декорација 3d помине накит многу100 парчиња / многуMNS53 злато 3d легура помине накит ноктите декорација метал studs locket шарм додатоци помине уметност резерви на големо 100pcs многу100 парчиња / многуMNS52 7mm злато помине studs метал помине уметност 3d помине шарм за нокти, декорација додатоци 100pcs многу100 парчиња / многуMNS49 4mm Нови помине дизајн за 3 D метал злато помине уметност шарм DIY занает Помине декорација накит метал studs додатоци резерви на САД$ 9.00 / многу100 парчиња / многу* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииголемина на : фотографииMaerial : метални легури1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 1.00 1.60

YANRUO 72pcs 6mm Crystal AB Rainbow Сам paste аксесоари квадратен Crystal nail art beauty кристали

Материјал : Кристал Бои; Кристал AB Големина : 6mm Облик : Плоштадот Употреба : Треба да се користи Лепило За Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки и слично Пакување Детали : 72pcs / торба Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас...

BGN 19.00 23.20

3D акрилни форма за декорация на нокти DIY Дизайн силиконови нокти Шаблони шаблон маникюр красотата на ноктите изкуство Кэтти момиче

3d доградба на акрилни нокти мувлаУВ ГЕЛ Акрилик во правПомине уметност Силиконски КалапDIY Помине налепницаНоктите Мувла ДефиницијаИдеални за почетници да се очекува од вистински резултати• Да се направи свој помине дизајн полесно.• Материјал : силикон• Како да го користите : А,чистење на мувлаБ,стави ја бојата гел во калап.C,се стави на мувла во УВ ламба и лекување на тоа.D,извади гел кога станува исушениE,се држи на уметничко дело на ноктитеАко се направи 3 D доградба на акрилни нокти, pls употреба акрилик прав и треба само чекор,Б,Г,Д.Пакет1 парче на доградба на Акрилни Нокти Мувла Било какви прашања, ние ќе се реши искрено,ние сме многу го цениме ако оставете 5Ѕвезда коментар, нашата цел е да им понуди на 5Ѕвезда шопинг услуга,ужива во него,љубов, ти~ Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција...

BGN 2.05

4 мм желе Crystal AB цвят, Crystal SS16 смола, кристали и flatback, Безплатна доставка 50 000 бр / пакет

Смола Rhinestones со Р ich Бои и Големина на : Повеќе од 50 бои ! Pls посета Големина за референца6ss (2.0)mm на 100.000 компјутери / торба10ss (3.0)mm на 100.000 компјутери / торба16ss (4.0)mm до 50.000 компјутери / торба20ss (5.0)mm 30,000 компјутери / торба30ss (6.0)mm 10,000 компјутери / торба34ss (7.0)mm 10,000 компјутери / торба40ss (8.0)mm 5,000 компјутери / торба

BGN 48.78

10 мл / скоростна блясък на прах съвети мистична прозрачен зелен Muticolor разход на размера на прах лист блестящ Голо декорация на нокти 296

10ml / Кутија Сјајот во Прав Совети Мистика Јасно Транспарентен Зелена Muticolor Мешани Големина во Прав Лист Сјајна Holo Помине Декорација 296совршен за DIY боја како на сликата...

BGN 1.97

5 мм желе Аметист AB цвят на SS20 Crystal смола, кристали и flatback, маникюр кристали, 30 000 бр. / пакет

Смола Rhinestones со Р ich Бои и Големина на : Повеќе од 50 бои ! Pls посета Големина за референца6ss (2.0)mm на 100.000 компјутери / торба10ss (3.0)mm на 100.000 компјутери / торба16ss (4.0)mm до 50.000 компјутери / торба20ss (5.0)mm 30,000 компјутери / торба30ss (6.0)mm 10,000 компјутери / торба34ss (7.0)mm 10,000 компјутери / торба40ss (8.0)mm 5,000 компјутери / торба2mm 10000pcs Мешавина Боја Круг Flatback ABS Половина Бисер монистра DIY додаток за Нокти / Мобилен Телефон облека торбаБесплатен Превозот~4mm,6mm,8mm Мешавина Боја Кристал Круг Монистра,5000 Кристал Монистра Додатоци торба4mm,6mm,8mm,10мм Мешавина Боја Круг Flatback ABS Половина Бисер монистра DIY додаток за Нокти / Мобилен Телефон облека торба4mm,6mm,8mm,10мм Лабава имитира Стакло Бисери круг монистра Бесплатен Превозот САД$ 5.99 / торбаБесплатен Превозот~4mm,6mm,8mm,10мм,12mm Мешавина Боја Кристал Rondelle Монистра,5040 Кристал Монистра Додатоци торба100pcs 12mm Лабава имитира Стакло Бисери круг монистра Бесплатен Превозот САД$ 8.49 / торба4mm Желе Светлина Siam AB Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Sapphire Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Fuchsia Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Розова Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Hyacinth Боја,SS16 кристал Смола кристал flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Црвено Кафе Боја,SS16 кристал Смола кристал flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Peridot Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Боја на Смарагд,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Светлина Siam Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Citrine Боја,SS16 кристал Смола кристал flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба

BGN 43.98

Feivielle 1 компл. ослепителен блясък през цялата нокти, блясък на прах, смесени 12 окото 1/2 / 3 мм САМ Чар полски люспи декорация на маникюр

Feivielle 1 Сет Блескави Круг Помине Сјајот Sequins Прашина Мешани 12 Мрежи 1 / 2 / 3мм DIY Шарм полски Снегулки Украси за НоктиФункција : Многу тенок и лесен за употреба...

BGN 7.00 7.98

1.5 мм лазерна светлина черен цвят пайети пайети, холограма цветни пайети за нокти или други DIY decora

1.5 MM Ласерската Светлина Црна Боја, Сјај Spangles ,holographic Боја Sequins за помине уметност или Други DIY decoraСјајот Големина : 1.5 mm 1 / 16 060Сјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерска Светлина Црна Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!Производ Слики : За Промет На Големо : Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат таксаГолема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други ...

BGN 11.82

4 мм желе жълто AB цвят, Crystal SS16 смола, кристали и flatback, Безплатна доставка 50 000 бр. / чанта

Смола Rhinestones со Р ich Бои и Големина на : Повеќе од 50 бои ! Pls посета Големина за референца6ss (2.0)mm на 100.000 компјутери / торба10ss (3.0)mm на 100.000 компјутери / торба16ss (4.0)mm до 50.000 компјутери / торба20ss (5.0)mm 30,000 компјутери / торба30ss (6.0)mm 10,000 компјутери / торба34ss (7.0)mm 10,000 компјутери / торба40ss (8.0)mm 5,000 компјутери / торба

BGN 48.78

2.0 мм 12 цвята през цялата акрил кристал 3000 бр идеален за декорация на нокти D0030XX

12 Бои Круг Кристалголемина на : 2.0 mmколичина : 3000pcsбоја : 12 боипакет : во случајот(види слика) совршени за помине уметност декорација

BGN 206.40

10шт блясък на ноктите украса strass нокти artcrystal gem кристали окачване бижу цвете спад перо аксесоари YH1020~27

Примена : Материјал : Цинк легураПакет : 10pcs во polybagНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.ПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне...

BGN 2.00 2.56

2017 пръстите остър връх 1000шт 3 мм, млечно желе мъниста маникюр светло лилаво AB плоски нокти DIY мобилен корпус декоративен Диамант J13

Производ шопинг водич број : SS123мм боја : SS12 има 22 бои, J01 да J22 (слика долниот десен агол означени) големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големина слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимање пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торба овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој шал​Применливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањетовоздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливидоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​

BGN 1.55

10шт злато метални бижута маникюр украса за окачване с кристали Перлата на котка дизайн сребърни съответствие маникюр доставки YH1012~19

Примена : Материјал : Цинк легураПакет : 10pcs во polybagНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.ПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне...

BGN 2.96

FR3-43 Mix пеперуда блясък за нокти и други направи си САМ украса 1 пакет =50 грама

Микс Пеперутка Spangles за помине уметност и Други DIY декорација 1 Pack =50gОпис : Објектот : Сјајот SpanglesСјајот Облик : Пеперутка ФормаСјајот Големина : 3 ммСјајот Боја : Како на сликите ( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање)Сјајот Пакување и Н...

BGN 15.97

8 бр. / компл. метални етикети лепило за удължаване комплект за нокти маникюр инструменти за декорация на нокти

Информација за производот : Боја : Како на сликата покажува Големина : 11.5x9cm Количина : 1pcs / Многу Квалитет : 100% сосема нов и висок квалитет на Пакет Содржина : 1 Pcs Помине Фолија за Употреба : Може да се користи за УВ ноктите, се Помине уметност foils создаде совршен"мешани метали" заврши за било полски боја.(Темно помине polosh е подобро) Како да го Користите : 1...

BGN 5.00 5.31

6 бр./лот на злато, сребро скраб метален стикер стикер 6 цвята, 1 мм, 2 мм и 3 мм нокти раирана Лента линия за нокти DIY украса стикер инструменти

Здраво драг пријател : Ако ти си gonna цел голем број на Чистење Метал Налепница , pls не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви понудиме competitve цена.Карактеристики : Самолепливи, без лепак е потребно, чисти и погодни за употребаМоже да се користи за да дизајн свој помине уметност, ноктите моделите, нагласи, итн.Може да се користи со УВ Гел / акрилни нокти / лак / итн.Погоден за професионална употреба или домашна употребаЛесно да се создаде вашиот уникатен стилОдлично за дизајнирање на вашиот сопствен помине уметност, ноктите моделите, нагласува и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме имајте на ум дека поради осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од слика,actural производ ќе владее.Во вид како стандардна бојаСостојба : НоваКоличина : 6 ролни на разголување лентиГолемина : 1mm, 2mm, 3ммБоја : 6 боиКако да го користите : Чистење на површината каде дизајнот е да се ставиОдберете дизајн и кора надвор од вашите ноктиМесто дизајн на нокти / совет и се фаќа за тоа нежно неколку патиСе применуваат на врвот на грб за најдобар резултат.Пакет : 6pcs Чистење разголување лента линија помине уметност налепница

BGN 1.00 2.29

18 листа на нов пирон кухи нередовни окото шаблони за многократна употреба маникюр стикери за подпечатване на шаблон на ноктите инструменти 3JU6

18 Листови Нови Нокти Шупливи Нерегуларни Мрежа Матрицата Обновливи Нокти Налепници Печат Образец Помине Уметност АлаткиНие не нудиме избор на боја и стил, ние ќе го испратите производот по случаен избор, се надевам, ќе може да се разбереКарактеристики : 100% Нов и висок квалитетСтил : Шупливи нокти налепнициМатеријал : Специјален ПластикаКоличина : 18sheets Дизајни : нокти налепнициГолемина : 9*7cmПакетот Вклучува : 18 компјутери автора продолжува да работи Налепници1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

BGN 3.00 4.54

1бр нокти блести прах ноктите съвети ясно езерото синьо на прах прах смесен размер пайети маникюр декорации 293

1 PC Помине Блеска во Прав Ноктите Совети Јасно Езеро Сино Прав Прашина Мешани Големина Sequins Нокти Помине Уметност Украси 293имаме многу бои за микс сјај...

BGN 1.98

Маникюр Sticker-Pink Gold Decal 30 бр. / лот Transfer Wrap лъскав метален цвете Decal Нокти Sticker Transfer White Flower (NTL-E)

Помине Уметност Налепница Розово Злато Decal 30 PCS / Многу Пренос Заврши Сјајна Метален Цвет Decal Помине Налепница Трансфер Бел Цвет (NTLE)Износ : 30 ЛистовиГолемина : 63x52x0.1 ммБоја : ИзбраниПроизвод ID : NTLEФункција : Nair Уметност НалепнициСлучаен мешаниКоличина : +30 Нокти НалепнициУпотреба : 1 Наслика вашите нокти во бојата што сакате, оставете ја да се исуши2 Додадете налепници.2 Палто во јасна лак да се печат.Цвет флорални Пеперутка помине уметност налепници

BGN 3.58

MNS59 New Nail designs animal ladybug shape silver 3d alloy nail art decoration jewelry floating locket charms доставки 10шт

* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииголемина на : фотографииMaerial : метални легури1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 3.00 3.30