• Ново
Meicailin Pink 3D 5pcs маникюр Decorations акрилни диамантени форма на кристали за нокти аксесоари

Meicailin Pink 3D 5pcs маникюр Decorations акрилни диамантени форма на кристали за нокти аксесоари

BGN 2.03
BGN 1.00 -51 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики : 1/ Овие слатки помине уметност Украси се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн. 2/ Погоден За Професионални или Домашна Употреба. 3/ Место нив на вашите нокти да ги направи изгледа прекрасно. 4/ Состојба : 100% сосема нов.
Начин на плаќање
1.Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
2. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест. Тоа е купувачи одговорност, но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми, и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци, тоа ќе биде купувачи одговорност.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука. Благодарам многу!
Контактирајте Со Нас
1)Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се контактирајте со нас!
2)Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден.

Всичко за продукта

Цвят:
01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Брой:
5шт
Тегло:
6.7g
Размер:
5pcs/pack
Номер На Модела:
DA1000303
търговска марка:
майкалин
Материал:
Акрил

Подобни продукти в категория

Холографски лазерна светлина розов цвят усмивка на лицето блясък за нокти, блясък за нокти украса грим facepainting полски размер 6 мм

TCA911 Holographic Ласерско Светло Розова Боја Насмевка Лицето Форма 6 MM Големина Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting лак на ноктите гел и DIY украси Обликот : насмевка лице Size : 6 MM Боја : Ласерско Светло Розова Боја Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

BGN 13.60

Блестящи Пайети Нокти Блести Акрилна Пудра На Прах Нокти На Бижута, Аксесоари За Маникюр Декорации За Маникюр 3 Цвята

Сјајна Sequins Помине Блеска Акрилик Прав Ноктот Накит Додатоци Помине Уметност Украси За Нокти 3 БоиСпецификација : Количина : 1 КутијаБоја : 3 бои options (како на сликата покажува )Пакет Содржина : 1 кутија Помине Sequins со 2 парчиња мини четкиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Плаќање & Превозот1...

BGN 4.00 5.38

1000шт блестящ бял, бежов off-white полукръгли перлени мъниста плоски задни скъпоценни камъни, смола перлени мъниста Nail Art Decoration направи си САМ Tool 1.5 мм

1000pcs Сјајна Бела Беж offбела Половина Круг Бисер Монистра Рамен Грб Камења Смола Бисер Монистра Помине Уметност DIY Декорација Алатка 1.5 mm ова е 1.5 mm(ss4) бисери во кол., pefect за декорација на ноктите, вклучувајќи 1000pcs, ве молиме изберете бела или, офбела белаофбелаОписПакување Содржина : 1000pcs камења, изберете боја и големина ви се допаѓаВе молиме имајте во предвид : Овие rhinestones треба да бидат залепени на своето место...

BGN 1.00 1.58

4 мм желе Crystal AB цвят, Crystal SS16 смола, кристали и flatback, Безплатна доставка 50 000 бр / пакет

Смола Rhinestones со Р ich Бои и Големина на : Повеќе од 50 бои ! Pls посета Големина за референца6ss (2.0)mm на 100.000 компјутери / торба10ss (3.0)mm на 100.000 компјутери / торба16ss (4.0)mm до 50.000 компјутери / торба20ss (5.0)mm 30,000 компјутери / торба30ss (6.0)mm 10,000 компјутери / торба34ss (7.0)mm 10,000 компјутери / торба40ss (8.0)mm 5,000 компјутери / торба

BGN 48.78

Shellhard 300pcs разход блясък на ноктите Crystal кристали и скъпоценни камъни Nail Art направи си САМ украса + колело за маникюр декори

HB0015770Спецификација : Бренд новиОблик : ТркалезнаМатеријал : Акрил, Пластика, Смола, КристалБоја : Како на сликата покажуваТркала дијаметар : прибл...

BGN 1.00 2.03

18 листа на нов пирон кухи нередовни окото шаблони за многократна употреба маникюр стикери за подпечатване на шаблон на ноктите инструменти 3JU6

18 Листови Нови Нокти Шупливи Нерегуларни Мрежа Матрицата Обновливи Нокти Налепници Печат Образец Помине Уметност АлаткиНие не нудиме избор на боја и стил, ние ќе го испратите производот по случаен избор, се надевам, ќе може да се разбереКарактеристики : 100% Нов и висок квалитетСтил : Шупливи нокти налепнициМатеријал : Специјален ПластикаКоличина : 18sheets Дизајни : нокти налепнициГолемина : 9*7cmПакетот Вклучува : 18 компјутери автора продолжува да работи Налепници1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

BGN 3.00 4.54

Лот от 1000 бр маникюр кух кръг триъгълник квадратен метален стикер шипове аксесоари за декорация на нокти блясък инструмент JM88-107

Многу 1000 Pcs Помине Уметност Празен Круг на Триаголник Плоштадот Метален Налепница Studs Помине Додаток Украси Сјајот Алатка JM88107*Форми : 20 ShapesМатеријал : МеталТип : Помине уметностСтил : Помине уметност металКоличина : 10 Pcs / торба (прибл...

BGN 25.38

Минг Lee Top маникюр AB Colors Crystal Сълза кристали 20 бр /Лот 3*10 маникюр Charms 3D Decoration Non-hotfix камъни

3*10ММ Помине Шарм Кристал 3 D Помине Уметност Rhinestones AB Шарени Waterdrop Стакло Пламен Шарени Камења DIY Оркестарот Шарм,#ZE6 Боја Материјал : Стакло / Кристал Големина : приближно 3*10ММ Количина : 20 парчиња / пакет Бои : AB 4 бои Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Материјал : Стакло, КристалПакување : 20 парчиња / пакет Помине Уметност RhinestonesГолемина : 3*10ммБоја : кристал AB (4 мода бои)Техника : Не амбуланта корегирање / лепак наМатеријал : Кристално СтаклоУпотреба : се Помине уметност ДекорацијаОпис Состојба : Високо Квалитетен Бренд Нова Боја : Кристал AB Фасадата : машина намали Материјал : Rhinestones(Кристално стакло) Не амбуланта корегирање Количина : 20 Парчиња / пакетМеѓународни пратката...

BGN 4.00

10 бр кръг дисплей за нокти изкуство практика съвети диаграма акрилен лак цвят-натурален

100% Сосема Нов 10 парчиња помине уметност display & пракса тркала природни Професионални помине уметност display & пракса тркала поставени Тркала количина : 10 парчиња Тркала боја : природна Професионални Помине Уметност Алатки Погодни за нокти салон, помине уметност училиште / факултет, лична употреба, трговија на големо, итн Помине алатка големина : 13cm x 11cm (за секое тркало)

BGN 11.01

3D акрилни форма за декорация на нокти DIY Дизайн силиконови нокти Шаблони шаблон маникюр красотата на ноктите изкуство Кэтти момиче

3d доградба на акрилни нокти мувлаУВ ГЕЛ Акрилик во правПомине уметност Силиконски КалапDIY Помине налепницаНоктите Мувла ДефиницијаИдеални за почетници да се очекува од вистински резултати• Да се направи свој помине дизајн полесно.• Материјал : силикон• Како да го користите : А,чистење на мувлаБ,стави ја бојата гел во калап.C,се стави на мувла во УВ ламба и лекување на тоа.D,извади гел кога станува исушениE,се држи на уметничко дело на ноктитеАко се направи 3 D доградба на акрилни нокти, pls употреба акрилик прав и треба само чекор,Б,Г,Д.Пакет1 парче на доградба на Акрилни Нокти Мувла Било какви прашања, ние ќе се реши искрено,ние сме многу го цениме ако оставете 5Ѕвезда коментар, нашата цел е да им понуди на 5Ѕвезда шопинг услуга,ужива во него,љубов, ти~ Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција...

BGN 2.05

1бр нокти блести прах ноктите съвети ясно езерото синьо на прах прах смесен размер пайети маникюр декорации 293

1 PC Помине Блеска во Прав Ноктите Совети Јасно Езеро Сино Прав Прашина Мешани Големина Sequins Нокти Помине Уметност Украси 293имаме многу бои за микс сјај...

BGN 1.98

10шт нови кристали и дизайн нокти стъкло нокти камъни за декорация на нокти DIY аксесоари за доставка YHA101~110

Примена : Материјал : Стакло ,а НЕ ПЛАСТИЧНИ ИЛИ Акрил,тоа е со висок квалитетПакет : 10pcs во polybagНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.ПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне...

BGN 4.00 4.48

MNS227 злато натрошен пирон виси си САМ декорации за нокти, аксесоари за метални висулки за нокти 10 бр. на едро

MNS226 3d метал помине уметност декорација Водител на накит наоди бележник DIY нокти маникир прибор трговија на големо 50pcs многу50 парчиња / многуMNS224 Злато метал помине уметност декорација 3 D број пет помине шарм помине накит наоди прибор трговија на големо 50pcs многу50 парчиња / многуMNS221 S 3мм помине studs сребро 3d помине шарм за нокти декорација DIY метал помине уметност додатоци 100pcs whoolesale многу100 парчиња / многуMNS221 3мм ЅВЕЗДА метал помине уметност декорација злато помине studs 100pcs трговија на големо помине уметност резерви на САД$ 9.00 / многу100 парчиња / многуMNS223 3 D метал помине уметност декорација на ноктите studs накит наоди DIY помине накит шарм додатоци 50pcs многу50 парчиња / многуMNS225 злато помине studs бренд име 3 D помине шарм за нокти декорација на големо 50pcs многу50 парчиња / многу3 D Помине Уметност шарм Сјајна Сребрена Легура Метална Spider Rhinestones Декорација бисери на Ноктите салон DIY 100pcs / многу многу100 парчиња / многу5 MM Круг Метал помине studs камила сјајна spangles цвет нокти уметност декорација шарм DIY 500pcs / многу многу500 парчиња / многу* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииMaerial : легури,кристалголемина на : фотографии1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 1.63

Meicailin Mini Steel Топка Caviar Bead 3D Nail Decoration 0.6 mm злато, сребро шампанско шипове маникюр Nail Art Decoration

Спецификација : Количина : 1 Кутија Материјал : Челик Студ големина : Прибл 0.6 mm Мешана Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 кутија 3 D Помине Декорација Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација ја Исчистите површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Начин на плаќање1.Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.2...

BGN 2.00 2.77

Ново горещо пристигане мода ноктите блясък на изкуството съвети наклон цвят Русалка ефект на блясък на прах бижута за жени спад доставка

Количина : 1 PackБоја : бела,fuchsia,сина,жолта,виолетова.Пол : женитеApplicale Повод : клуб,партијата,кафуле, паб,подарок и др.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1pack x Помине Уметност СЛИКИ ПОКАЖУВААТ : Начинот на Плаќање прифаќаме само Зачувам, Кредитна картичка, Western Union...

BGN 1.00 1.46

Ракета форма 5 мм, размер 6 вида различни цветове нокти, блясък за нокти изкуство за декорация на нокти с гел грим facepaint и САМ аксесоари

Ракета Форма 5 MM Големина 6 видови Различни Бои Помине Сјај за Нокти Уметност Помине декорација гел шминка facepaint И DIY Accessorie објект : Ракета Форма Форма : Ракета Size : 5 MM Боја : Бела、Црна И 4 Видови Holographic Бои Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

BGN 13.60

Пайети блясък цвят праскова лазер 1.5 мм, холограма блясък цвят за маникюр или друг декор направи си САМ

1.5 MM Ласерски Праска Боја Сјајот Spangles ,holographic Боја Sequins за помине уметност или Други DIY decoraСјајот Големина : 1.5 mm 1 / 16 060Сјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерски Праска Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!Производ Слики : За Промет На Големо : Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат таксаГолема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други ...

BGN 11.82

MNS247 silver swan нокти deco kawaii кристал container 3d art nails makeup accessories Nail polish доставки на 10 бр.

MNS241 злато логото кристал легура бренд име 3 D помине уметност декорација DIY телефон декорација додатоци 50pcs многу50 парчиња / многуMNS243 ноктите украси за нова пристигне црвено гитара помине дизајн за 3 D метал помине уметност шарм DIY помине studs декорација додатоци 50pcs многу50 парчиња / многуMNS246 strass помине уметност rhinestones сребро Фокс 3d помине накит за нокти декорација DIY помине уметност материјали 50pcs многу50 парчиња / многуНовиот Снег лак sequin сјајот акрилна боја на ноктите боја 20 бои за избор многу20 парчиња / многуНовата 2013 симпатична кукла изразување лак шише сјајот лак 14 бои за избор многу14 парчиња / многуMNS237 Нови ноктите дизајни пристигнува Американското Знаме метал 3d помине шарм помине уметност резерви на големо 50pcs многу50 парчиња / многуНовата 3 D пристигнува легура сјајот лак на ноктите уметност шарм метал помине накит DIY помине прибор трговија на големо материјали 50pcs многу50 парчиња / многу3 D метал помине уметност декорација овошје цреша rhinestones накит за нокти салон DIY тркала многу помине додатоци 50pcs многу50 парчиња / многу* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииMaerial : легури,кристалголемина на : фотографии1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 3.00 3.04