• Ново
Смесени размери SS6-SS30 (2 мм-6,5 мм)36 цвята акрилни кристали 3D маникюр плоски задни кристали САМ crystal за рокли, бижута блестящи

Смесени размери SS6-SS30 (2 мм-6,5 мм)36 цвята акрилни кристали 3D маникюр плоски задни кристали САМ crystal за рокли, бижута блестящи

BGN 3.68
BGN 3.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина.не сте задоволни со предмети.ние прифаќаме retums и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за retum превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на или ни е-мејл.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за Викендот
Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00
Ние сме фабрика директни, ако ви треба било какви посебни потреби сопствен стил.
Ве молиме кажете ни, може да се произведува.

Всичко за продукта

Цвят:
1000шт, 3000шт, 5000шт
Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
търговска марка:
Хисенли
Номер На Модела:
N0003
Размер:
SS6-SS30(2MM-6.5MM)
Брой:
1000pcs 3000pcs 5000pcs
Тегло:
10g
Материал:
Смола
Техника:
Използвайте Лепило
Воспользуйся:
Чанти, Дрехи, Обувки Нокти
Вид На Кристали:
Свободни Кристали
Стил:
Flatback
Форма:
Кръг
Цвят:
смесен цвят
Опаковка:
Няколко размера
Воспользуйся:
Златар Чанта Shose Маникюр
Използването На Кристали За Нокти Изкуство:
Маникюр Beauty облекло косметичка мобилен телефон кутия с дръжка
Кристали Стил:
Кристал Preciosa планински кристал корекция

Подобни продукти в категория

Meicailin Mini Steel Топка Caviar Bead 3D Nail Decoration 0.6 mm злато, сребро шампанско шипове маникюр Nail Art Decoration

Спецификација : Количина : 1 Кутија Материјал : Челик Студ големина : Прибл 0.6 mm Мешана Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 кутија 3 D Помине Декорација Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација ја Исчистите површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Начин на плаќање1.Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.2...

BGN 2.00 2.77

Meicailin Pink 3D 5pcs маникюр Decorations акрилни диамантени форма на кристали за нокти аксесоари

Карактеристики : 1 / Овие слатки помине уметност Украси се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн...

BGN 1.00 2.03

Ynb438 равна на задния панел на ноктите камък скъпоценни камъни, бижута 3D сплав пеперуди и кристали нокти DIY окачване мобилни украса доставка на 10 бр.

100pc Симпатична убавина сребро dragonfly Циркон метал 3d помине уметност накит Телефон случај декорација DIY помине прибор трговија на големо многу100 парчиња / многу3 D метални легури блеска Циркон помине уметност цвет 9 MM studs декорација DIY божиќ помине уметност трговија на големо 100pcs / многу многу100 парчиња / многуТрговија на големо 50pcs / многу Сребро Ножици Форма Легура 3 D Кристал Помине Уметност DIY Декорација многу50 парчиња / многузанаети и scrapbooking Подлога дизајн Сребро Алуминиум Кристал 3 D помине уметност совети налепници Decors 50pcs / многу големо многу50 парчиња / многуНовата 2013 3мм помине гепам studs помине уметност декорација Метален Studs помине rhinestones 3d помине накит многу1000 парчиња / многуМода Нови 3мм roud studs 3 D Метал DIY помине уметност Декорација Метал Studs Монистра 1000 Pcs / многу многу1000 парчиња / многу3 D метални легури Черепот помине уметност декорација сјајот парчиња помине кристал накит DIY додатоци снабдување 100pcs многу100 парчиња / многуНов Сјај Златна Paillette Шушка Чип Фолија Помине Уметност Модни Совети Декорација 12 садови / set * 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииMaerial : метални легуриголемина на : фотографии1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 3.00 3.20

TCWB205 Хамелеон люспи магически ефект люспи голям размер хамелеон за нокти лак за нокти и други декорации DIY

TCWB205 Камелеон Снегулки Магија Ефект Снегулки големи димензии камелеон за помине Уметност лаки други DIY декорацијаОбјектот : TCWB205Во боја : Како на сликата(камелеон пигмент, промена на бојата во друга насока.)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : 5g / тегла, 20g / теглаDears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,добредојдовте ОЕМ и трговија на големо со цел,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

BGN 68.00 68.13

1бр нокти блести прах ноктите съвети ясно езерото синьо на прах прах смесен размер пайети маникюр декорации 293

1 PC Помине Блеска во Прав Ноктите Совети Јасно Езеро Сино Прав Прашина Мешани Големина Sequins Нокти Помине Уметност Украси 293имаме многу бои за микс сјај...

BGN 1.98

Ракета форма 5 мм, размер 6 вида различни цветове нокти, блясък за нокти изкуство за декорация на нокти с гел грим facepaint и САМ аксесоари

Ракета Форма 5 MM Големина 6 видови Различни Бои Помине Сјај за Нокти Уметност Помине декорација гел шминка facepaint И DIY Accessorie објект : Ракета Форма Форма : Ракета Size : 5 MM Боја : Бела、Црна И 4 Видови Holographic Бои Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

BGN 13.60

200 бр. / колелото на акрилни кристали за декорация на нокти цветни Агатовые камъни нередовни нокти украшение декор съвети за маникюр

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

BGN 2.00 2.72

През цялата половина на перли 5 мм 3 мм русалка нов цвят на дизайна маникюр jar 3d nail art направи си САМ украса на ноктите с гел инструмент аксесоари YHA125

Примена : Материјал : БисерПакет : 10pcs во polybagКруг Бохемски шипки монистра во 12 бои Одлични за создавање на симпатична цвеќиња или било шарени помине уметност...

BGN 2.00 3.68

MNS59 New Nail designs animal ladybug shape silver 3d alloy nail art decoration jewelry floating locket charms доставки 10шт

* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииголемина на : фотографииMaerial : метални легури1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 3.00 3.30

MNS247 silver swan нокти deco kawaii кристал container 3d art nails makeup accessories Nail polish доставки на 10 бр.

MNS241 злато логото кристал легура бренд име 3 D помине уметност декорација DIY телефон декорација додатоци 50pcs многу50 парчиња / многуMNS243 ноктите украси за нова пристигне црвено гитара помине дизајн за 3 D метал помине уметност шарм DIY помине studs декорација додатоци 50pcs многу50 парчиња / многуMNS246 strass помине уметност rhinestones сребро Фокс 3d помине накит за нокти декорација DIY помине уметност материјали 50pcs многу50 парчиња / многуНовиот Снег лак sequin сјајот акрилна боја на ноктите боја 20 бои за избор многу20 парчиња / многуНовата 2013 симпатична кукла изразување лак шише сјајот лак 14 бои за избор многу14 парчиња / многуMNS237 Нови ноктите дизајни пристигнува Американското Знаме метал 3d помине шарм помине уметност резерви на големо 50pcs многу50 парчиња / многуНовата 3 D пристигнува легура сјајот лак на ноктите уметност шарм метал помине накит DIY помине прибор трговија на големо материјали 50pcs многу50 парчиња / многу3 D метал помине уметност декорација овошје цреша rhinestones накит за нокти салон DIY тркала многу помине додатоци 50pcs многу50 парчиња / многу* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииMaerial : легури,кристалголемина на : фотографии1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 3.00 3.04

12 БР. / ЛОТ САМОЗАЛЕПВАЩИ 3D ТАТУИРОВКИ НОКТИ СТИКЕР ЧЕРВЕН ЧЕРЕН СВЕТИ ВАЛЕНТИН РОЗА ЦЕЛУВКА СЛАДКО СЪРЦЕ НА КУПИДОН SQ13-24

ОПИСКОЛИЧИНА : НИЕ ПРОДАВАМЕ СО МНОГУ, 12 ЛИСТОВИ / МНОГУГОЛЕМИНА : 6.5Х5.СЕКОЈ 5cmБОЈА : ЦРВЕНАКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 1530 дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;2) МАЛИ ЦЕЛ ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : Ако купите повеќе објекти од differnt огласи во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за превозот попуст, пред да се изврши плаќање;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

BGN 3.00 3.18

Блестящи Пайети Нокти Блести Акрилна Пудра На Прах Нокти На Бижута, Аксесоари За Маникюр Декорации За Маникюр 3 Цвята

Сјајна Sequins Помине Блеска Акрилик Прав Ноктот Накит Додатоци Помине Уметност Украси За Нокти 3 БоиСпецификација : Количина : 1 КутијаБоја : 3 бои options (како на сликата покажува )Пакет Содржина : 1 кутија Помине Sequins со 2 парчиња мини четкиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Плаќање & Превозот1...

BGN 4.00 5.38

TCT-055 Raindrop Shape 3 ММ Size 12 Star Бляскъв Laser Color Solvent Resistant Glitter Nail Set For Nail Art Decoration направи си САМ

TCT055 Raindrop Форма 3ММ Size 12 Ѕвезда Shinning Ласерски Бои Растворувач Отпорни Помине Сјајот Sequins Сет За Нокти Уметност Декорација Шминка Facepaint Помине Гел И DIY Украси објект : TCT055 Обликот : Raindrop Size : 3ММ Боја : Како на сликите( 12 Видови Ѕвезда Shinning Ласерски Бои ) Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

BGN 15.79

Shellhard 300pcs разход блясък на ноктите Crystal кристали и скъпоценни камъни Nail Art направи си САМ украса + колело за маникюр декори

HB0015770Спецификација : Бренд новиОблик : ТркалезнаМатеријал : Акрил, Пластика, Смола, КристалБоја : Како на сликата покажуваТркала дијаметар : прибл...

BGN 1.00 2.03

10шт 3D нокти висулки бижута Бяла смола цвете поставите кристал декорации за нокти, шипове САМ лепило за нокти етикети

Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ градител гел, акрилик, итн Погоден За Професионални или Домашна Употреба...

BGN 1.00 1.26

10шт блясък на ноктите украса strass нокти artcrystal gem кристали окачване бижу цвете спад перо аксесоари YH1020~27

Примена : Материјал : Цинк легураПакет : 10pcs во polybagНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.ПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне...

BGN 2.00 2.56

18 листа на нов пирон кухи нередовни окото шаблони за многократна употреба маникюр стикери за подпечатване на шаблон на ноктите инструменти 3JU6

18 Листови Нови Нокти Шупливи Нерегуларни Мрежа Матрицата Обновливи Нокти Налепници Печат Образец Помине Уметност АлаткиНие не нудиме избор на боја и стил, ние ќе го испратите производот по случаен избор, се надевам, ќе може да се разбереКарактеристики : 100% Нов и висок квалитетСтил : Шупливи нокти налепнициМатеријал : Специјален ПластикаКоличина : 18sheets Дизајни : нокти налепнициГолемина : 9*7cmПакетот Вклучува : 18 компјутери автора продолжува да работи Налепници1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

BGN 3.00 4.54

Смесени размери 3D маникюр декорации ослепителен многоцветен Кристал нокти, за блясък на кристали и метални направи си САМ Дизайн ZP46

Мешани Големини 3 D Помине Уметност Декорација Блескави Multicolor Кристал Помине Сјајот Rhinestones Метал DIY Дизајн ZP46станот назад акрилик rhinestones decoraiton , мешавина бојаrhinestones големина, 2mm / 3ммво бела тркала, лесен за употребаОпис : 100% Сосема нов и Висок квалитетКористење на природни или лажни нокти совети и да направите вашите нокти посебниИсто така, можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност и Др.ЗабелешкаСите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани...

BGN 1.79

2.0 мм 12 цвята през цялата акрил кристал 3000 бр идеален за декорация на нокти D0030XX

12 Бои Круг Кристалголемина на : 2.0 mmколичина : 3000pcsбоја : 12 боипакет : во случајот(види слика) совршени за помине уметност декорација

BGN 206.40

Маникюр Sticker-Pink Gold Decal 30 бр. / лот Transfer Wrap лъскав метален цвете Decal Нокти Sticker Transfer White Flower (NTL-E)

Помине Уметност Налепница Розово Злато Decal 30 PCS / Многу Пренос Заврши Сјајна Метален Цвет Decal Помине Налепница Трансфер Бел Цвет (NTLE)Износ : 30 ЛистовиГолемина : 63x52x0.1 ммБоја : ИзбраниПроизвод ID : NTLEФункција : Nair Уметност НалепнициСлучаен мешаниКоличина : +30 Нокти НалепнициУпотреба : 1 Наслика вашите нокти во бојата што сакате, оставете ја да се исуши2 Додадете налепници.2 Палто во јасна лак да се печат.Цвет флорални Пеперутка помине уметност налепници

BGN 3.58

1000шт блестящ бял, бежов off-white полукръгли перлени мъниста плоски задни скъпоценни камъни, смола перлени мъниста Nail Art Decoration направи си САМ Tool 1.5 мм

1000pcs Сјајна Бела Беж offбела Половина Круг Бисер Монистра Рамен Грб Камења Смола Бисер Монистра Помине Уметност DIY Декорација Алатка 1.5 mm ова е 1.5 mm(ss4) бисери во кол., pefect за декорација на ноктите, вклучувајќи 1000pcs, ве молиме изберете бела или, офбела белаофбелаОписПакување Содржина : 1000pcs камења, изберете боја и големина ви се допаѓаВе молиме имајте во предвид : Овие rhinestones треба да бидат залепени на своето место...

BGN 1.00 1.58

YANRUO 72pcs 6mm Crystal AB Rainbow Сам paste аксесоари квадратен Crystal nail art beauty кристали

Материјал : Кристал Бои; Кристал AB Големина : 6mm Облик : Плоштадот Употреба : Треба да се користи Лепило За Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки и слично Пакување Детали : 72pcs / торба Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас...

BGN 19.00 23.20

MNS227 злато натрошен пирон виси си САМ декорации за нокти, аксесоари за метални висулки за нокти 10 бр. на едро

MNS226 3d метал помине уметност декорација Водител на накит наоди бележник DIY нокти маникир прибор трговија на големо 50pcs многу50 парчиња / многуMNS224 Злато метал помине уметност декорација 3 D број пет помине шарм помине накит наоди прибор трговија на големо 50pcs многу50 парчиња / многуMNS221 S 3мм помине studs сребро 3d помине шарм за нокти декорација DIY метал помине уметност додатоци 100pcs whoolesale многу100 парчиња / многуMNS221 3мм ЅВЕЗДА метал помине уметност декорација злато помине studs 100pcs трговија на големо помине уметност резерви на САД$ 9.00 / многу100 парчиња / многуMNS223 3 D метал помине уметност декорација на ноктите studs накит наоди DIY помине накит шарм додатоци 50pcs многу50 парчиња / многуMNS225 злато помине studs бренд име 3 D помине шарм за нокти декорација на големо 50pcs многу50 парчиња / многу3 D Помине Уметност шарм Сјајна Сребрена Легура Метална Spider Rhinestones Декорација бисери на Ноктите салон DIY 100pcs / многу многу100 парчиња / многу5 MM Круг Метал помине studs камила сјајна spangles цвет нокти уметност декорација шарм DIY 500pcs / многу многу500 парчиња / многу* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииMaerial : легури,кристалголемина на : фотографии1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 1.63

MNS229 3d flower nail art gold flat back нокти jewelry charms направи си САМ украса за мобилни телефони и аксесоари на едро 10 бр.

MNS227 злато мелени помине dangles DIY помине декорација додатоци метал помине уметност шарм 50pcs трговија на големо многу50 парчиња / многуMNS22 S 5 MM ЅВЕЗДА ноктите метал декорација DIY помине уметност 3d шарм Сребро помине studs DIY додатоци 100pcs многу100 парчиња / многуMNS222 Нови пристигнува 5 MM злато помине уметност метал Ѕвезда 3d помине декорација DIY помине studs accessrroirs трговија на големо 100pcs / многу многу100 парчиња / многуСјајот Кристал помине накит декорација на нокти DIY 3 D легура помине cahrms 50pcs помине уметност резерви на САД$ 12.00 / многу50 парчиња / многу3 D метал помине уметност декорација овошје цреша rhinestones накит за нокти салон DIY тркала многу помине додатоци 50pcs многу50 парчиња / многу3d помине накит цвет нокти декорација шарм рамен грб помине уметност метал цвет лакови трговија на големо 50pcs / многу многу50 парчиња / многуКристал кристал 3d помине уметност розова круна украси за нокти DIY додатоци метал помине шарм накит трговија на големо 50pcs многу50 парчиња / многуЖешка розова 3d легура помине декорација накит DIY scrapbooking телефон случај декорација на ноктите art лакови снабдувач на големо 50pcs многу50 парчиња / многу* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииMaerial : легури,кристалголемина на : фотографии1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 1.00 1.60

1.5 мм лазерна светлина черен цвят пайети пайети, холограма цветни пайети за нокти или други DIY decora

1.5 MM Ласерската Светлина Црна Боја, Сјај Spangles ,holographic Боја Sequins за помине уметност или Други DIY decoraСјајот Големина : 1.5 mm 1 / 16 060Сјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерска Светлина Црна Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!Производ Слики : За Промет На Големо : Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат таксаГолема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други ...

BGN 11.82

5 мм желе Аметист AB цвят на SS20 Crystal смола, кристали и flatback, маникюр кристали, 30 000 бр. / пакет

Смола Rhinestones со Р ich Бои и Големина на : Повеќе од 50 бои ! Pls посета Големина за референца6ss (2.0)mm на 100.000 компјутери / торба10ss (3.0)mm на 100.000 компјутери / торба16ss (4.0)mm до 50.000 компјутери / торба20ss (5.0)mm 30,000 компјутери / торба30ss (6.0)mm 10,000 компјутери / торба34ss (7.0)mm 10,000 компјутери / торба40ss (8.0)mm 5,000 компјутери / торба2mm 10000pcs Мешавина Боја Круг Flatback ABS Половина Бисер монистра DIY додаток за Нокти / Мобилен Телефон облека торбаБесплатен Превозот~4mm,6mm,8mm Мешавина Боја Кристал Круг Монистра,5000 Кристал Монистра Додатоци торба4mm,6mm,8mm,10мм Мешавина Боја Круг Flatback ABS Половина Бисер монистра DIY додаток за Нокти / Мобилен Телефон облека торба4mm,6mm,8mm,10мм Лабава имитира Стакло Бисери круг монистра Бесплатен Превозот САД$ 5.99 / торбаБесплатен Превозот~4mm,6mm,8mm,10мм,12mm Мешавина Боја Кристал Rondelle Монистра,5040 Кристал Монистра Додатоци торба100pcs 12mm Лабава имитира Стакло Бисери круг монистра Бесплатен Превозот САД$ 8.49 / торба4mm Желе Светлина Siam AB Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Sapphire Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Fuchsia Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Розова Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Hyacinth Боја,SS16 кристал Смола кристал flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Црвено Кафе Боја,SS16 кристал Смола кристал flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Peridot Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Боја на Смарагд,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Светлина Siam Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Citrine Боја,SS16 кристал Смола кристал flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба

BGN 43.98