• Ново
200 бр. / колелото на акрилни кристали за декорация на нокти цветни Агатовые камъни нередовни нокти украшение декор съвети за маникюр

200 бр. / колелото на акрилни кристали за декорация на нокти цветни Агатовые камъни нередовни нокти украшение декор съвети за маникюр

BGN 2.72
BGN 2.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка

1. Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина. 2. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се Прошири Испорака Датум за вас. 3. Ве молиме не го отворите било кој спор или ни даде nagative повратни информации во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ние и ветуваме дека ние ќе ви ги даде целосна наплата. 4. Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни изразат Фабрика за директна поддршка на големо, мешана серија 200pcs/Воланот Акрилик Rhinestones За Ноктите Уметност Шарени Украси Ахат Камења Нерегуларни Помине Уметност Украс Оркестарот Совети Нокти Убавина Кристал Материјал : Ахат Камења во Боја : 12 бои Дизајн : Шарени Ахат Камења Нерегуларни Помине Уметност Украс Оркестарот Совети Функција : Цел : погоден за маникир и педикир, исто така, може да ги красат вашиот мобилен телефон, книга, играчот случај, картон, стакло,итн. Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти. Погоден За Professional или Home Нас
За Условите : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. 3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 4. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума ., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . или, можете да изберете да имате замена.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Материал:
Crystal
Брой:
200шт/колело
Номер На Модела:
декорация на нокти
Размер:
Agate Stones
Тегло:
20g
Материал:
Агатовые Камъни
Опаковка:
уэлел
За:
ноктите салон или DIY
is_customized:
Yes
Размер:
As photos
Място на произход на стоките :
Китай
Характеристика:
3D Nail Art Decoration Resin Rose Flower
Статус На Продукта:
Склад
Характеристика:
2017 Нови Инструменти За Нокти, Аксесоари, Консумативи
Цвят:
12 цвят на ноктите Родословни Чар бижута направи си САМ акрилна стикер за нокти

Подобни продукти в категория

Shellhard 300pcs разход блясък на ноктите Crystal кристали и скъпоценни камъни Nail Art направи си САМ украса + колело за маникюр декори

HB0015770Спецификација : Бренд новиОблик : ТркалезнаМатеријал : Акрил, Пластика, Смола, КристалБоја : Како на сликата покажуваТркала дијаметар : прибл...

BGN 1.00 2.03

Ynb438 равна на задния панел на ноктите камък скъпоценни камъни, бижута 3D сплав пеперуди и кристали нокти DIY окачване мобилни украса доставка на 10 бр.

100pc Симпатична убавина сребро dragonfly Циркон метал 3d помине уметност накит Телефон случај декорација DIY помине прибор трговија на големо многу100 парчиња / многу3 D метални легури блеска Циркон помине уметност цвет 9 MM studs декорација DIY божиќ помине уметност трговија на големо 100pcs / многу многу100 парчиња / многуТрговија на големо 50pcs / многу Сребро Ножици Форма Легура 3 D Кристал Помине Уметност DIY Декорација многу50 парчиња / многузанаети и scrapbooking Подлога дизајн Сребро Алуминиум Кристал 3 D помине уметност совети налепници Decors 50pcs / многу големо многу50 парчиња / многуНовата 2013 3мм помине гепам studs помине уметност декорација Метален Studs помине rhinestones 3d помине накит многу1000 парчиња / многуМода Нови 3мм roud studs 3 D Метал DIY помине уметност Декорација Метал Studs Монистра 1000 Pcs / многу многу1000 парчиња / многу3 D метални легури Черепот помине уметност декорација сјајот парчиња помине кристал накит DIY додатоци снабдување 100pcs многу100 парчиња / многуНов Сјај Златна Paillette Шушка Чип Фолија Помине Уметност Модни Совети Декорација 12 садови / set * 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииMaerial : метални легуриголемина на : фотографии1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 3.00 3.20

FR3-43 Mix пеперуда блясък за нокти и други направи си САМ украса 1 пакет =50 грама

Микс Пеперутка Spangles за помине уметност и Други DIY декорација 1 Pack =50gОпис : Објектот : Сјајот SpanglesСјајот Облик : Пеперутка ФормаСјајот Големина : 3 ммСјајот Боја : Како на сликите ( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање)Сјајот Пакување и Н...

BGN 15.97

10шт нови кристали и дизайн нокти стъкло нокти камъни за декорация на нокти DIY аксесоари за доставка YHA101~110

Примена : Материјал : Стакло ,а НЕ ПЛАСТИЧНИ ИЛИ Акрил,тоа е со висок квалитетПакет : 10pcs во polybagНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.ПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне...

BGN 4.00 4.48

Ново горещо пристигане мода ноктите блясък на изкуството съвети наклон цвят Русалка ефект на блясък на прах бижута за жени спад доставка

Количина : 1 PackБоја : бела,fuchsia,сина,жолта,виолетова.Пол : женитеApplicale Повод : клуб,партијата,кафуле, паб,подарок и др.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1pack x Помине Уметност СЛИКИ ПОКАЖУВААТ : Начинот на Плаќање прифаќаме само Зачувам, Кредитна картичка, Western Union...

BGN 1.00 1.46

Високо качество на 4 листа/лот жени цветни 3D художествени стикери за нокти Rainstone маникюр съвети за нокти инструменти украса 20 модела изберете

Висок Qualituy 4sheet / многу Жени Црна, Сребрена Флорални 3 D Уметност Нокти Налепници Rainestone Decals Жешка Маникир Нокти Совети Алатки Партија Декорација 20 Модели се Изберепакет : 4pcs нокти налепнициголемина : 7*10см(Pls ја напушти владата број порака за да ви се допаѓа,или ние ќе ги испрати radom)

BGN 9.58

5 мм желе Аметист AB цвят на SS20 Crystal смола, кристали и flatback, маникюр кристали, 30 000 бр. / пакет

Смола Rhinestones со Р ich Бои и Големина на : Повеќе од 50 бои ! Pls посета Големина за референца6ss (2.0)mm на 100.000 компјутери / торба10ss (3.0)mm на 100.000 компјутери / торба16ss (4.0)mm до 50.000 компјутери / торба20ss (5.0)mm 30,000 компјутери / торба30ss (6.0)mm 10,000 компјутери / торба34ss (7.0)mm 10,000 компјутери / торба40ss (8.0)mm 5,000 компјутери / торба2mm 10000pcs Мешавина Боја Круг Flatback ABS Половина Бисер монистра DIY додаток за Нокти / Мобилен Телефон облека торбаБесплатен Превозот~4mm,6mm,8mm Мешавина Боја Кристал Круг Монистра,5000 Кристал Монистра Додатоци торба4mm,6mm,8mm,10мм Мешавина Боја Круг Flatback ABS Половина Бисер монистра DIY додаток за Нокти / Мобилен Телефон облека торба4mm,6mm,8mm,10мм Лабава имитира Стакло Бисери круг монистра Бесплатен Превозот САД$ 5.99 / торбаБесплатен Превозот~4mm,6mm,8mm,10мм,12mm Мешавина Боја Кристал Rondelle Монистра,5040 Кристал Монистра Додатоци торба100pcs 12mm Лабава имитира Стакло Бисери круг монистра Бесплатен Превозот САД$ 8.49 / торба4mm Желе Светлина Siam AB Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Sapphire Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Fuchsia Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Розова Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Hyacinth Боја,SS16 кристал Смола кристал flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Црвено Кафе Боја,SS16 кристал Смола кристал flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Peridot Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Боја на Смарагд,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Светлина Siam Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Citrine Боја,SS16 кристал Смола кристал flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба

BGN 43.98

A59 100 бр./лот мода сребърно покритие с котешка форма, с дълга опашка, акрилни кръгла брилянтен nail art 3 d art направи си САМ декорация Дизайн

Цена : $8.20 Цена : $7.08 Цена : $6.50 Цена : $12.08 Цена : $6.50 Цена : $21.00Карактеристики : Ноктите декорација монистра да се применуваат на природни или вештачки нокти Цвет дизајн со bling кристал, сигурни да го фати народи' очи Мазна назад во умерена крива, лесно да лепак на било која површина да те Направи нокти изгледаат многу повеќе гламурозна и одлична Совршена декорација на мобилните телефони, книги, медија плеери и други предмети Погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, итн Лесно DIY вашата прекрасна ноктитеМоже да имаат Мала сенка варијација помеѓу вистински производ и слики поради осветлување, фотографски агол и конфигурација на следење Ние ќе се обидеме потрудиме да го испратите производот со илустриран во боја, како е можно.

BGN 19.18

През цялата половина на перли 5 мм 3 мм русалка нов цвят на дизайна маникюр jar 3d nail art направи си САМ украса на ноктите с гел инструмент аксесоари YHA125

Примена : Материјал : БисерПакет : 10pcs во polybagКруг Бохемски шипки монистра во 12 бои Одлични за создавање на симпатична цвеќиња или било шарени помине уметност...

BGN 2.00 3.68

Meicailin Mini Steel Топка Caviar Bead 3D Nail Decoration 0.6 mm злато, сребро шампанско шипове маникюр Nail Art Decoration

Спецификација : Количина : 1 Кутија Материјал : Челик Студ големина : Прибл 0.6 mm Мешана Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 кутија 3 D Помине Декорација Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација ја Исчистите површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Начин на плаќање1.Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.2...

BGN 2.00 2.77

Sailor Moon маникюр Stamping Template Image Plate hehe014 Нокти Stamping Plates маникюр набор от шаблони за пробиване нокти инструмент

Морнар Месечината Помине Уметност Печат Образец Слика Плоча hehe014 Помине Печат Плочи Нокти Матрицата Сет За Нокти 3 D Челик Печат Пакување : 1 Парче=1 Лист=1 МногуПакување Р eferenceЧекор По Чекор>Ние Брод на Светот , освен APO / FPO ...

BGN 1.00 1.10

MNS120 плоска корона маникюр окачване на украшения за мобилни телефони седалките нокти DIy 3d украса бижута 10 бр.

MNS117 50pcs злато помине уметност studs крпа декорација на ноктите накит шарм наоди DIY уметности и занаети додатоци 50pcs многу50 парчиња / многуMNS119 50 компјутери 3d легура помине уметност лакови злато метал помине уметност studs за нокти декорација DIY нокти деко додатоци многу50 парчиња / многуMNS118 Нови пристигне злато помине уметност метал налепница полски пеперутка DIY занаети помине шарм 3d помине декорација телефон декорација 50pcs многу50 парчиња / многуMNS73 злато метал помине уметност чешли DIY уметност помине додатоци помине studs 3d шарм 50pcs многу50 парчиња / многуMNS51 Мелени злато круг помине уметност метал помине spangles појавување на ноктите камен декорација 3d помине накит многу100 парчиња / многуMNS53 злато 3d легура помине накит ноктите декорација метал studs locket шарм додатоци помине уметност резерви на големо 100pcs многу100 парчиња / многуMNS52 7mm злато помине studs метал помине уметност 3d помине шарм за нокти, декорација додатоци 100pcs многу100 парчиња / многуMNS49 4mm Нови помине дизајн за 3 D метал злато помине уметност шарм DIY занает Помине декорација накит метал studs додатоци резерви на САД$ 9.00 / многу100 парчиња / многу* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииголемина на : фотографииMaerial : метални легури1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 1.00 1.60

10 бр кръг дисплей за нокти изкуство практика съвети диаграма акрилен лак цвят-натурален

100% Сосема Нов 10 парчиња помине уметност display & пракса тркала природни Професионални помине уметност display & пракса тркала поставени Тркала количина : 10 парчиња Тркала боја : природна Професионални Помине Уметност Алатки Погодни за нокти салон, помине уметност училиште / факултет, лична употреба, трговија на големо, итн Помине алатка големина : 13cm x 11cm (за секое тркало)

BGN 11.01

1000шт блестящ бял, бежов off-white полукръгли перлени мъниста плоски задни скъпоценни камъни, смола перлени мъниста Nail Art Decoration направи си САМ Tool 1.5 мм

1000pcs Сјајна Бела Беж offбела Половина Круг Бисер Монистра Рамен Грб Камења Смола Бисер Монистра Помине Уметност DIY Декорација Алатка 1.5 mm ова е 1.5 mm(ss4) бисери во кол., pefect за декорација на ноктите, вклучувајќи 1000pcs, ве молиме изберете бела или, офбела белаофбелаОписПакување Содржина : 1000pcs камења, изберете боја и големина ви се допаѓаВе молиме имајте во предвид : Овие rhinestones треба да бидат залепени на своето место...

BGN 1.00 1.58

10шт злато метални бижута маникюр украса за окачване с кристали Перлата на котка дизайн сребърни съответствие маникюр доставки YH1012~19

Примена : Материјал : Цинк легураПакет : 10pcs во polybagНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.ПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне...

BGN 2.96

2017 пръстите остър връх 1000шт 3 мм, млечно желе мъниста маникюр светло лилаво AB плоски нокти DIY мобилен корпус декоративен Диамант J13

Производ шопинг водич број : SS123мм боја : SS12 има 22 бои, J01 да J22 (слика долниот десен агол означени) големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големина слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимање пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торба овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој шал​Применливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањетовоздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливидоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​

BGN 1.55

YANRUO 72pcs 6mm Crystal AB Rainbow Сам paste аксесоари квадратен Crystal nail art beauty кристали

Материјал : Кристал Бои; Кристал AB Големина : 6mm Облик : Плоштадот Употреба : Треба да се користи Лепило За Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки и слично Пакување Детали : 72pcs / торба Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас...

BGN 19.00 23.20

Ракета форма 5 мм, размер 6 вида различни цветове нокти, блясък за нокти изкуство за декорация на нокти с гел грим facepaint и САМ аксесоари

Ракета Форма 5 MM Големина 6 видови Различни Бои Помине Сјај за Нокти Уметност Помине декорација гел шминка facepaint И DIY Accessorie објект : Ракета Форма Форма : Ракета Size : 5 MM Боја : Бела、Црна И 4 Видови Holographic Бои Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

BGN 13.60