• Ново
TCWB205 Хамелеон люспи магически ефект люспи голям размер хамелеон за нокти лак за нокти и други декорации DIY

TCWB205 Хамелеон люспи магически ефект люспи голям размер хамелеон за нокти лак за нокти и други декорации DIY

BGN 68.13
BGN 68.00 -0 %

Сума
Налично за поръчка


TCWB205 Камелеон Снегулки Магија Ефект Снегулки големи димензии камелеон за помине Уметност лак
и други DIY декорација
-Објектот : TCWB205
Во боја : Како на сликата(камелеон пигмент, промена на бојата во друга насока.)
( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)
-Пакување Тежина : 5g/тегла, 20g/тегла
Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,добредојдовте ОЕМ и трговија на големо со цел,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
1. Висок Квалитет .
2. Светла и Искра Боја
3. 100% осигурување на квалитет
Производ Слики :
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 5 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други . Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . O(∩_∩) O~
За испорака :
1. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail во Рок од 48 часа (Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди . Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-45 дена .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере. Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. За сите купувања на $100 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна .
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад.
3 .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
За Враќање Policys :
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и surpply најдобра услуга.Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите,ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот повратните информации за други клиенти референца. Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите дис стави. Ние ќе се потрудиме за вас,ви благодарам многу за вашата поддршка !
.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
блясък за нокти
Брой:
1 банка
НЕТНО ТЕГЛО:
5g/20г
Номер На Модела:
TCWB205
търговска марка:
Bink
Материал:
Люспи От Слюда

Подобни продукти в категория

Sailor Moon маникюр Stamping Template Image Plate hehe014 Нокти Stamping Plates маникюр набор от шаблони за пробиване нокти инструмент

Морнар Месечината Помине Уметност Печат Образец Слика Плоча hehe014 Помине Печат Плочи Нокти Матрицата Сет За Нокти 3 D Челик Печат Пакување : 1 Парче=1 Лист=1 МногуПакување Р eferenceЧекор По Чекор>Ние Брод на Светот , освен APO / FPO ...

BGN 1.00 1.10

4 мм желе жълто AB цвят, Crystal SS16 смола, кристали и flatback, Безплатна доставка 50 000 бр. / чанта

Смола Rhinestones со Р ich Бои и Големина на : Повеќе од 50 бои ! Pls посета Големина за референца6ss (2.0)mm на 100.000 компјутери / торба10ss (3.0)mm на 100.000 компјутери / торба16ss (4.0)mm до 50.000 компјутери / торба20ss (5.0)mm 30,000 компјутери / торба30ss (6.0)mm 10,000 компјутери / торба34ss (7.0)mm 10,000 компјутери / торба40ss (8.0)mm 5,000 компјутери / торба

BGN 48.78

През цялата половина на перли 5 мм 3 мм русалка нов цвят на дизайна маникюр jar 3d nail art направи си САМ украса на ноктите с гел инструмент аксесоари YHA125

Примена : Материјал : БисерПакет : 10pcs во polybagКруг Бохемски шипки монистра во 12 бои Одлични за создавање на симпатична цвеќиња или било шарени помине уметност...

BGN 2.00 3.68

YANRUO 72pcs 6mm Crystal AB Rainbow Сам paste аксесоари квадратен Crystal nail art beauty кристали

Материјал : Кристал Бои; Кристал AB Големина : 6mm Облик : Плоштадот Употреба : Треба да се користи Лепило За Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки и слично Пакување Детали : 72pcs / торба Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас...

BGN 19.00 23.20

MNS220 3D сплав AB кристали Лука маникюр нокти DIY бижута на окачването на украса за доставка bowknots 10 бр.

* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииMaerial : легури,кристалголемина на : фотографии1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 3.00 3.68

MNS247 silver swan нокти deco kawaii кристал container 3d art nails makeup accessories Nail polish доставки на 10 бр.

MNS241 злато логото кристал легура бренд име 3 D помине уметност декорација DIY телефон декорација додатоци 50pcs многу50 парчиња / многуMNS243 ноктите украси за нова пристигне црвено гитара помине дизајн за 3 D метал помине уметност шарм DIY помине studs декорација додатоци 50pcs многу50 парчиња / многуMNS246 strass помине уметност rhinestones сребро Фокс 3d помине накит за нокти декорација DIY помине уметност материјали 50pcs многу50 парчиња / многуНовиот Снег лак sequin сјајот акрилна боја на ноктите боја 20 бои за избор многу20 парчиња / многуНовата 2013 симпатична кукла изразување лак шише сјајот лак 14 бои за избор многу14 парчиња / многуMNS237 Нови ноктите дизајни пристигнува Американското Знаме метал 3d помине шарм помине уметност резерви на големо 50pcs многу50 парчиња / многуНовата 3 D пристигнува легура сјајот лак на ноктите уметност шарм метал помине накит DIY помине прибор трговија на големо материјали 50pcs многу50 парчиња / многу3 D метал помине уметност декорација овошје цреша rhinestones накит за нокти салон DIY тркала многу помине додатоци 50pcs многу50 парчиња / многу* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииMaerial : легури,кристалголемина на : фотографии1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 3.00 3.04

FR3-43 Mix пеперуда блясък за нокти и други направи си САМ украса 1 пакет =50 грама

Микс Пеперутка Spangles за помине уметност и Други DIY декорација 1 Pack =50gОпис : Објектот : Сјајот SpanglesСјајот Облик : Пеперутка ФормаСјајот Големина : 3 ммСјајот Боја : Како на сликите ( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање)Сјајот Пакување и Н...

BGN 15.97

MNS229 3d flower nail art gold flat back нокти jewelry charms направи си САМ украса за мобилни телефони и аксесоари на едро 10 бр.

MNS227 злато мелени помине dangles DIY помине декорација додатоци метал помине уметност шарм 50pcs трговија на големо многу50 парчиња / многуMNS22 S 5 MM ЅВЕЗДА ноктите метал декорација DIY помине уметност 3d шарм Сребро помине studs DIY додатоци 100pcs многу100 парчиња / многуMNS222 Нови пристигнува 5 MM злато помине уметност метал Ѕвезда 3d помине декорација DIY помине studs accessrroirs трговија на големо 100pcs / многу многу100 парчиња / многуСјајот Кристал помине накит декорација на нокти DIY 3 D легура помине cahrms 50pcs помине уметност резерви на САД$ 12.00 / многу50 парчиња / многу3 D метал помине уметност декорација овошје цреша rhinestones накит за нокти салон DIY тркала многу помине додатоци 50pcs многу50 парчиња / многу3d помине накит цвет нокти декорација шарм рамен грб помине уметност метал цвет лакови трговија на големо 50pcs / многу многу50 парчиња / многуКристал кристал 3d помине уметност розова круна украси за нокти DIY додатоци метал помине шарм накит трговија на големо 50pcs многу50 парчиња / многуЖешка розова 3d легура помине декорација накит DIY scrapbooking телефон случај декорација на ноктите art лакови снабдувач на големо 50pcs многу50 парчиња / многу* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииMaerial : легури,кристалголемина на : фотографии1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 1.00 1.60

Meicailin Pink 3D 5pcs маникюр Decorations акрилни диамантени форма на кристали за нокти аксесоари

Карактеристики : 1 / Овие слатки помине уметност Украси се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн...

BGN 1.00 2.03

HOTSALE MIX Color 5pcs/PACK маникюр feather For маникюр за Нокти Sticker Decoration

помине уметност пердувКарактеристики : 100% Сосема Нов.Тежина : 10gБоја : Розова Боја Се Црвено Зелена Бела Виолетова, Портокалова Синапакет concent : 5pcs во играта pac

BGN 1.00 1.58

MNS120 плоска корона маникюр окачване на украшения за мобилни телефони седалките нокти DIy 3d украса бижута 10 бр.

MNS117 50pcs злато помине уметност studs крпа декорација на ноктите накит шарм наоди DIY уметности и занаети додатоци 50pcs многу50 парчиња / многуMNS119 50 компјутери 3d легура помине уметност лакови злато метал помине уметност studs за нокти декорација DIY нокти деко додатоци многу50 парчиња / многуMNS118 Нови пристигне злато помине уметност метал налепница полски пеперутка DIY занаети помине шарм 3d помине декорација телефон декорација 50pcs многу50 парчиња / многуMNS73 злато метал помине уметност чешли DIY уметност помине додатоци помине studs 3d шарм 50pcs многу50 парчиња / многуMNS51 Мелени злато круг помине уметност метал помине spangles појавување на ноктите камен декорација 3d помине накит многу100 парчиња / многуMNS53 злато 3d легура помине накит ноктите декорација метал studs locket шарм додатоци помине уметност резерви на големо 100pcs многу100 парчиња / многуMNS52 7mm злато помине studs метал помине уметност 3d помине шарм за нокти, декорација додатоци 100pcs многу100 парчиња / многуMNS49 4mm Нови помине дизајн за 3 D метал злато помине уметност шарм DIY занает Помине декорација накит метал studs додатоци резерви на САД$ 9.00 / многу100 парчиња / многу* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииголемина на : фотографииMaerial : метални легури1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 1.00 1.60

Маникюр Sticker-Pink Gold Decal 30 бр. / лот Transfer Wrap лъскав метален цвете Decal Нокти Sticker Transfer White Flower (NTL-E)

Помине Уметност Налепница Розово Злато Decal 30 PCS / Многу Пренос Заврши Сјајна Метален Цвет Decal Помине Налепница Трансфер Бел Цвет (NTLE)Износ : 30 ЛистовиГолемина : 63x52x0.1 ммБоја : ИзбраниПроизвод ID : NTLEФункција : Nair Уметност НалепнициСлучаен мешаниКоличина : +30 Нокти НалепнициУпотреба : 1 Наслика вашите нокти во бојата што сакате, оставете ја да се исуши2 Додадете налепници.2 Палто во јасна лак да се печат.Цвет флорални Пеперутка помине уметност налепници

BGN 3.58

Високо качество на 4 листа/лот жени цветни 3D художествени стикери за нокти Rainstone маникюр съвети за нокти инструменти украса 20 модела изберете

Висок Qualituy 4sheet / многу Жени Црна, Сребрена Флорални 3 D Уметност Нокти Налепници Rainestone Decals Жешка Маникир Нокти Совети Алатки Партија Декорација 20 Модели се Изберепакет : 4pcs нокти налепнициголемина : 7*10см(Pls ја напушти владата број порака за да ви се допаѓа,или ние ќе ги испрати radom)

BGN 9.58

Блестящи Пайети Нокти Блести Акрилна Пудра На Прах Нокти На Бижута, Аксесоари За Маникюр Декорации За Маникюр 3 Цвята

Сјајна Sequins Помине Блеска Акрилик Прав Ноктот Накит Додатоци Помине Уметност Украси За Нокти 3 БоиСпецификација : Количина : 1 КутијаБоја : 3 бои options (како на сликата покажува )Пакет Содржина : 1 кутија Помине Sequins со 2 парчиња мини четкиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Плаќање & Превозот1...

BGN 4.00 5.38

10шт злато метални бижута маникюр украса за окачване с кристали Перлата на котка дизайн сребърни съответствие маникюр доставки YH1012~19

Примена : Материјал : Цинк легураПакет : 10pcs во polybagНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.ПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне...

BGN 2.96

10шт блясък на ноктите украса strass нокти artcrystal gem кристали окачване бижу цвете спад перо аксесоари YH1020~27

Примена : Материјал : Цинк легураПакет : 10pcs во polybagНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.ПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне...

BGN 2.00 2.56

MNS59 New Nail designs animal ladybug shape silver 3d alloy nail art decoration jewelry floating locket charms доставки 10шт

* 100% Сосема Нов* Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални* Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени* Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографииголемина на : фотографииMaerial : метални легури1lot=10pcs (лажни нокти не inclouded)Забелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

BGN 3.00 3.30

10шт 3D нокти висулки бижута Бяла смола цвете поставите кристал декорации за нокти, шипове САМ лепило за нокти етикети

Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ градител гел, акрилик, итн Погоден За Професионални или Домашна Употреба...

BGN 1.00 1.26

5 мм желе Аметист AB цвят на SS20 Crystal смола, кристали и flatback, маникюр кристали, 30 000 бр. / пакет

Смола Rhinestones со Р ich Бои и Големина на : Повеќе од 50 бои ! Pls посета Големина за референца6ss (2.0)mm на 100.000 компјутери / торба10ss (3.0)mm на 100.000 компјутери / торба16ss (4.0)mm до 50.000 компјутери / торба20ss (5.0)mm 30,000 компјутери / торба30ss (6.0)mm 10,000 компјутери / торба34ss (7.0)mm 10,000 компјутери / торба40ss (8.0)mm 5,000 компјутери / торба2mm 10000pcs Мешавина Боја Круг Flatback ABS Половина Бисер монистра DIY додаток за Нокти / Мобилен Телефон облека торбаБесплатен Превозот~4mm,6mm,8mm Мешавина Боја Кристал Круг Монистра,5000 Кристал Монистра Додатоци торба4mm,6mm,8mm,10мм Мешавина Боја Круг Flatback ABS Половина Бисер монистра DIY додаток за Нокти / Мобилен Телефон облека торба4mm,6mm,8mm,10мм Лабава имитира Стакло Бисери круг монистра Бесплатен Превозот САД$ 5.99 / торбаБесплатен Превозот~4mm,6mm,8mm,10мм,12mm Мешавина Боја Кристал Rondelle Монистра,5040 Кристал Монистра Додатоци торба100pcs 12mm Лабава имитира Стакло Бисери круг монистра Бесплатен Превозот САД$ 8.49 / торба4mm Желе Светлина Siam AB Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Sapphire Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Fuchsia Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Розова Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Hyacinth Боја,SS16 кристал Смола кристал flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Црвено Кафе Боја,SS16 кристал Смола кристал flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Peridot Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Боја на Смарагд,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Светлина Siam Боја,SS16 кристал Смола rhinestones flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба4mm Citrine Боја,SS16 кристал Смола кристал flatback,Бесплатен Превозот до 50.000 компјутери / торба торба

BGN 43.98