• Ново
1 бр гъвкав Преносим USB Stick Night Lights Dimmable 10 супер ярък сензорен превключвател на LED Light лампа

1 бр гъвкав Преносим USB Stick Night Lights Dimmable 10 супер ярък сензорен превключвател на LED Light лампа

BGN 6.90
BGN 5.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични, Метални Боја : Црна/Сребрена/Сина/Виолетова/Злато Опис : Светло до вашата тастатура. Користење на вашиот Лаптоп во кревет, на воз или додека семејството е уживање во филмот може да ве остават
peering на dimly осветлена тастатура. Едноставно приклучете во овој USB светлина за да ја осветлат копчињата без нарушување никого. Карактеристики : Напојува Преку USB Порт USB светилка со допир прекинувач, само допир на сензор на крајот на стапот за да го вклучите/на светилка, долго притиснете го копчето за вклучување/исклучување сензор за да ја прилагодите светлината ниво До 80,000 часови на осветлување Супер светло USB светлина со 10 долг живот ЛЕР светилки Ден Светлината Е Добра За Лаптоп,доволен За Ноќни Осветлување Спецификации : Интерфејс : USB Напојување : USB DC 5 V Потрошувачка : 1 W извор на Светлина : 10pcs бела LED Големина : Види на сликата Бр мало пакет Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
1 Pc x USB Led светло светилка

Всичко за продукта

Цвят:
Сребрист, Син, Черен
Тип Елемент:
Нощни Лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Независимо Дали Са Необходими Батерии:
No
Материал На Корпуса:
КОРЕМНА ПРЕСА
Производство На Електроенергия:
Ключ
търговска марка:
БОГОУ
Номер На Модела:
4N0092
документ:
ССС
Има Ли В Комплект Батерии:
No
Тип:
проектор
Източник На Захранване:
DC
Използването на:
Извънредна ситуация
Мощност:
0-5W
Форма:
Дълъг
Напрежение:
5V
Тип На Батерията:
Няма
Източник На Светлина:
Както е показано на фигура

Подобни продукти в категория

3D визуален детето спи 7 цвята се променя Дядо Коледа нощни светлини led лампи творчески играчки, настолни лампи Luminarias коледни подаръци

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

BGN 22.00 36.91

сладък Коледен подарък от 400 мл USB DC 5V 7 цвята Нощен светлината овлажнител на въздух дифузер мъгла за спални

2017 Симпатична Божиќ подарок 400 ML USB DC 5 V 7 Бои Ноќ Светлина Овлажнител Воздух Diffuser Fogger За Спалната соба Карактеристики 100% сосема нов и висок квалитет! Симпатична дизајниран Сијалица форма ноќ светлина Овлажнител Тоа само може да автоматско исклучување по 6 часа на работа ,ве Молиме да се обезбеди вода е доволно за 6 часа,тоа е овлажнител ,Не арома diffuser ,ПА ве молиме да не го додадете масло во тоа Со романтична боја се менува функцијата Спецификации Капацитет : 400 ML Кабел : USB (About1.5 M) Материјал : ABS PP МИЛЕНИЧЕ Големина : 153*88*88mm Моќност : 6 часа исклучува автоматски Капацитет : 400ml Боја : златна / сребрена / Магла боја Напојување : DC5 V 1А Max моќност : 2 W Пакет големина : 9x9x16cm Пакет се вклучени 1 x Сијалица Овлажнител 1 прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 19.60

7 промяна на цвета на баскетболно форма LED нощна светлина 3D спортен маса с настолна лампа нощно осветление на сън детска стая декор Luminaria подарък

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и романтичен подарок за вашиот пријател и си Неверојатно, користете само некое 2 D акрилик парче да се создаде атрактивна стереоскопски 3 D визуелен модел и светлосни ефекти, се чини дека живописни и полна со индивидуалност, добро осветлување ефект и полн со креативност Ласерско гравирање акрилик парче само 5мм дебелината, но избави магичен 3 D осветлување, удобен и корисна, лесно може да се користат Не само стереоскопски 3 D осветленост, но, исто така, покажуваат вашиот шарени осветлување ефект, копчето се префрлите на контрола на осветлувањето и бојата, седум бои и еден од тебе боја за да изберете само притиснете го копчето за вклучување, ABS база на Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг работа животниот век, појавување со акрил светлина водич плоча, да ви донесе мека но светла доволно осветлување ефект, без блескави и висока температура постои, безбедно да се користи Опис : Предмет Тип : 3 D LED Ноќ Светлина База Материјал : ABS Светлина Водич Плоча Материјал : Акрилик Процес на преработка : Ласерско Гравирање Моќ на Владата : USB / батерија Влезен Напон : DC5 V Извор на Светлина : LED светла Боја : Шарени Светлина Шема : Стереоскопски 3 D Слика(Како што Сликите Покажуваат) Напојување : USB Напојува Префрлете го Режимот : Допир Прекинувач ( Може да се промени бојата ) База Големина : 87*87*43mm Поединечни пакувања : 64x35x47 CM Производ напон : 5 V Производ моќ : 3 W Тежина : 280g 1x Акрилик Плоча 1x База 1x Упатство 1x USB Кабел без Адаптер за Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

BGN 24.00 39.42

Визуален 7 цвята 3D Led ново музикално предизвикателство хуманоиден лека нощ Usb жест на сън настроение настолна лампа нощни декор осветление подарък

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

BGN 22.00 36.90

Creative Lamp 3D LED Night Light настолна лампа цветен визуален говеда лампа Sleeping Night Light Отношение на Животните Shape подаръци

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и романтичен подарок за вашиот пријател и си Неверојатно, користете само некое 2 D акрилик парче да се создаде атрактивна стереоскопски 3 D визуелен модел и светлосни ефекти, се чини дека живописни и полна со индивидуалност, добро осветлување ефект и полн со креативност Ласерско гравирање акрилик парче само 5мм дебелината, но избави магичен 3 D осветлување, удобен и корисна, лесно може да се користат Не само стереоскопски 3 D осветленост, но, исто така, покажуваат вашиот шарени осветлување ефект, копчето се префрлите на контрола на осветлувањето и бојата, седум бои и еден од тебе боја за да изберете само притиснете го копчето за вклучување, ABS база на Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг работа животниот век, појавување со акрил светлина водич плоча, да ви донесе мека но светла доволно осветлување ефект, без блескави и висока температура постои, безбедно да се користи Опис : Предмет Тип : 3 D LED Ноќ Светлина База Материјал : ABS Светлина Водич Плоча Материјал : Акрилик Процес на преработка : Ласерско Гравирање Моќ на Владата : USB / батерија Влезен Напон : DC5 V Извор на Светлина : LED светла Боја : Шарени Светлина Шема : Стереоскопски 3 D Слика(Како што Сликите Покажуваат) Напојување : USB Напојува Префрлете го Режимот : Допир Прекинувач ( Може да се промени бојата ) База Големина : 87*87*43mm Поединечни пакувања : 64x35x47 CM Производ напон : 5 V Производ моќ : 3 W Тежина : 280g 1x Акрилик Плоча 1x База 1x Упатство 1x USB Кабел без АдаптерГаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

BGN 25.00 37.20

1бр 7 цвята промяна 3D холограма илюзия Pop-eyed Alien Shape лампа, акрилни лека нощ с едно докосване на ключа Luminaria GX265

7 Бои Менување на 3 D Холограмот Илузија Попочи Туѓо Форма Светилка за на доградба на Акрилни Ноќ Светлина Со Допир се Префрлите LuminariaТопла продажба на 1 : Луди популарни посебно кај младите луѓе;Топла продажба на 2 : Неверојатни Иновативен 3 D илузија ноќ светилка;Топла продажба на 3 : Одговара за Хотел / Соба / Кафе бар / бар / КТВ и така натаму;Боја : Црвено—ЗеленоСина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто СветкавиЛесензаКористење,Лесен за Носење!Како да се Користи?Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;Чекор 2 : Контакт и притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;Допрете и притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како Црвено—Зелено—Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави бои циклус на владата.Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување.Совршен за : Канцеларија / Хотел / дневната Соба / Спалната соба / Кафе бар / КТВ / Подарок / Роденден / Празник и така натамуПакет Содржина : 1 x 7 Colorful 3 D LED Светилка Ноќ1 x Микро USB1 x упатство Мал Подарок за вас, ако цел од нас.Зошто изборот на нас?1.8 години фабрика во LED осветлување бизнис2.ISO19001 на систем на квалитет и строго контрола на квалитетот3.Фабриката трговија на големо цена4.Нашите Производи се добредојдени од страна на повеќето луѓе5.Ние се соработува со сигурен изразат компании, за обезбедување на најдобри услуги за клиентите6.Нашиот Убав попродажба на услуги се accpted од страна на Десетици илјади клиент

BGN 22.00 28.78

DBF Under Cabinet Lighting, Battery Operated Motion Activated LED Strip Светлини Kit for Cabinet, Kitchen, Bathroom,Laundry,Wardrobe

Батеријата Напојува Кревет Светло со Сензор за Движење&Адаптер,Под Кревет Светлина Движење се Активира LED Лента за Кујна Скалите Кабинет.Некои Совети за Користење1...

BGN 15.00 24.18

Цветна Beetle Car 3D LED Night Light Mood Lamp for Holiday Lamp 3D USB Lamp 7 цвята се променя в подарък за деца Boy Friends

2017 3 D Табела Светилка 7 Боја се Менува Figuras Ноќ Светлина Вегета артим culados Дете ПодарокТопла продажба на 1 : Луди популарни посебно кај младите луѓе;Топла продажба на 2 : Неверојатни Иновативен 3 D илузија ноќ светилка;Топла продажба на 3 : Одговара за Хотел / Соба / Кафе бар / бар / КТВ и така натаму;Боја : Црвено—ЗеленоСина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто СветкавиЛесензаКористење,Лесен за Носење!Како да се Користи?Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;Чекор 2 : Контакт и притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;Допрете и притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како Црвено—Зелено—Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави бои циклус на владата.Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување.Совршен за : Канцеларија / Хотел / дневната Соба / Спалната соба / Кафе бар / КТВ / Подарок / Роденден / Празник и така натамуПакет Содржина : 1 x 7 Colorful 3 D LED Светилка Ноќ1 x Микро USB1 x упатство

BGN 22.00 28.80

Многоцветен романтична Aurora Master LED Light Ocean Wave Light проектор лампа

Опис : Се применува за да се бања, дневна соба, спална соба или било простор ,репродукција на пенливо море во кое било време славен природна убавина, ви овозможува да се чувствуваат како нурнати во длабочините на морето се смири и морето прегратка мир, создавање на романтична, одмор и пријатна атмосфера на простор за постигнување на физичка и ментална релаксација ефект.Вграден Мини Звучници може да се користи како мобилен телефон, IPod, Mp3 јазик.Автоматско затвори по 1 час, исто така можете да притиснете на копчето за да се затвори тоа да се отвори.Карактеристики : 100% Нов и висок квалитет1 боја на светлина режимТип : Десктоп проекторСветилка носителот материјал : ПВЦСенка материјал : ПластикаБоја : Како На Сликата ПокажуваПоддржано од : 4pcs АА батерии (не се вклучени)Големина : 135*135*125mm (L*W*H)Приклучок тип : НИ СтандардПакет Се Вклучени : 1x Аурора Мајстор1x 3.5 mm Аудио Кабел1x USB AC Кабел

BGN 23.00 26.78

3D Led Creative Sleeping Lighting Music Cool Guitar Bass настолна лампа за музиканти децата домашна украса подаръци за Рожден Ден, лека нощ

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

BGN 22.00 37.02

Творчески Usb 3D светлинна карикатура Дракон настолна лампа Led Night Light Home Decor 7 цвята промяна на животни Lumina деца празнични подаръци

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

BGN 22.00 36.91

Нов TSLEEN гъвкава ръка LED клип къмпинг светлина на леглото четене на книги на масата лаптоп стойка лампа за Amazon Kindle ярка лампа за лаптоп

22.62 / торбаКарактеристики100% Сосема нов и висок квалитет се Прилагодува светлината агол Мали и преносливо.Висока енергија, долг живот, на природата на светлината и заштита на вашите очи.Слободно да се наведнуваат...

BGN 6.00 10.88

3D USB Visual Led цветни ночники творчески декор кабинет настолна лампа Лампара Sleeping Night Light Marlin Fish Model Lamp

Опис : * Материјал : Акрилик & ABS * 7 промена на Бојата : Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан, Розова, Бела * Допир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи...

BGN 22.00 37.22

NFLC-10pcs 1W High Power Star LED Light лампа

Висока моќност суперсветли LED светлоДолг животен век LEDВграденво топлина плоча за ладење на ЛЕР и се повеќе се користиОдлична за правење на извори на светлина за видео камера, риба резервоарот, декорација осветлување, итнЕмитуваат Боја : БелаПараметарот : Моќност : 1 WНапон : 3.0 V~3.5 V DCАктуелни : 350m AПрозрачна Флукс : 115~125 LMАгол на гледање : 120 степениТемпература на бојата : 60006500 KЛеќа Боја : Вода јаснаПакетот Вклучува : 10 x LED Ѕвезда СветлинаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 2.70

Гъвкав USB White Astronaut Tube Mini LED Night Light DC 5V лампа за лаптоп на лаптоп КОМПЮТЪР Четене на детски подарък декорация на дома

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ карактеристики : Мода астронаут LED светло, напојува преку USB Ултратенки флексибилни gooseneck рака, може да се прилагоди за различни агли за да ја осветлат саканата области Изградиво префрлите на контрола од страна на притисок нагоре и надолу маска за заштеда на Енергија, мала потрошувачка на енергија, заштита на животната средина Може да се користи за слободни стои за лаптоп компјутери, оркестар кутии, училишта, темно клубови итн...

BGN 4.00 5.12

7 цвята промяна играят билярд човек настолна лампа 3D визуални led нощни светлини за деца Usb Лампара Baby Sleep Lighting подаръци декор

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и романтичен подарок за вашиот пријател и си Неверојатно, користете само некое 2 D акрилик парче да се создаде атрактивна стереоскопски 3 D визуелен модел и светлосни ефекти, се чини дека живописни и полна со индивидуалност, добро осветлување ефект и полн со креативност Ласерско гравирање акрилик парче само 5мм дебелината, но избави магичен 3 D осветлување, удобен и корисна, лесно може да се користат Не само стереоскопски 3 D осветленост, но, исто така, покажуваат вашиот шарени осветлување ефект, копчето се префрлите на контрола на осветлувањето и бојата, седум бои и еден од тебе боја за да изберете само притиснете го копчето за вклучување, ABS база на Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг работа животниот век, појавување со акрил светлина водич плоча, да ви донесе мека но светла доволно осветлување ефект, без блескави и висока температура постои, безбедно да се користи Опис : Предмет Тип : 3 D LED Ноќ Светлина База Материјал : ABS Светлина Водич Плоча Материјал : Акрилик Процес на преработка : Ласерско Гравирање Моќ на Владата : USB / батерија Влезен Напон : DC5 V Извор на Светлина : LED светла Боја : Шарени Светлина Шема : Стереоскопски 3 D Слика(Како што Сликите Покажуваат) Напојување : USB Напојува Префрлете го Режимот : Допир Прекинувач ( Може да се промени бојата ) База Големина : 87*87*43mm Поединечни пакувања : 64x35x47 CM Производ напон : 5 V Производ моќ : 3 W Тежина : 280g 1x Акрилик Плоча 1x База 1x Упатство 1x USB Кабел без Адаптер за Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

BGN 24.00 39.47