• Ново
Мода квадратна форма, цирконий с висулка, обеци за жени 2017 най-добрият подарък за приятел популярните дамски бижута Broncos#E80005

Мода квадратна форма, цирконий с висулка, обеци за жени 2017 най-добрият подарък за приятел популярните дамски бижута BroncosE80005

BGN 6.14
BGN 5.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка

Опис
Опис : Карактеристики : Студ Обетки Сложена и бисерни Цвет шема Булчински Чешли Погоден за свадба се облекуваат,украсување Свадба коса стил Згодна и волшебно Обетки ,Симбол на богатство Луксуз и Долготраен брак
Спецификации :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјал : Бакар&Кубни Циркони Боја : Прикажува како слики Size : 25*8мм(L x W) Нето Тежина : 3.9 g Стил : Модерен, Убава И Популарна Дизајн Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија, Шопинг,свадба 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена. 2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука! 3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети. Производи Покаже
Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на како што е подолу.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само. Следење на број ќе се ажурира на Али-експрес откако на вашиот објект е испраќаат. Ние не сме одговорни за било царински давачки,даноци,или такси.За повеќе детали
ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава.
Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 30days., ве молиме контактирајте не веднаш за помош.ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа.
Време на испорака(ден) Азија, Австралија и Западна Европа Источна Европа, Африка, Северна Америка, Јужна Америка, DHL/UPS-от 3-4 3-5 3-5 5-10 3-5 5-10(данок) ЕМС 5-8 6-10 15-30 15-25 7-10
15-30(директна)
30-90(данок) Fedex ОДНОСНО 3-7 5-7 - 3-7 5-15(данок) Кина Пост 7-25 10-20 20-60 20-60 20-35
30-60(директна)
60-120(данок) HK Пост 7-15 7-25 15-60 20-50 20-50
30-60(директна)
60-120(данок)
Ние се обидуваме да се одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред
ти се даде негативна или неутрална повратни информации, па ние би можеле да разберат вашата загриженост и го реши проблемот во прв пат. Ако не се слушне од нас во рок од 24 часа, ве молиме проверете ја вашата масажи во вашата пошта кутија и да се обиде да договор со нас преку трговија управување со е-маил или телефон ние сме секогаш тука, да се потрудиме да го реши вашиот проблем дозволете ни да се изгради здрава позитивни и просперитетна али заедница заедно!

Всичко за продукта

Основният Цвят На Камъка:
Бял
Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
E80005
Стил:
Модерен
Задната Част На Находище:
Push-back
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Мед
Формамодел:
Площ
търговска марка:
HONGHONG
Материал:
Кубичен Цирконий
Стил:
обеци. мода бижута. обеци шипове. pendientes mujer moda
Стил 1:
онлайн магазин за индия. brinco.boucle d ' oreille
Стил 2:
oorbellen. обеци, модни бижута. перлени обеци
Стил 3:
brincos grandes fashion para mulheres.бижута за тяло
Стил 4:
обеци от неръждаема стомана. сребърна плоча на златни плочи обеци
Стил 5:
oorbellen voor vrouwen.brincos para as mulheres
Стил 6:
обеци. обица. колосок.Коледа.Хелоуин.
Стил 7:
Обеци-На Карамфил.Обици Капка .Обеци-Халки .Обеци Клипове
Стил 8:
pendientes de plata. цветни обеци.малки обеци
Отличителна Черта:
Изкуствена мозайка, независим дизайн

Подобни продукти в категория

SHDEDE бижута крушовидни обеци син кристал на Swarovski висулка дълъг капки вода виси обеци за жени, подарък -45

Mainstone : Кристал Материјал : Цинк Легура Бело ЗлатоБоја Галвански Еколошки Стандард : Нема Никел, Олово, Кадмиум бесплатно, Без Алергија! Пакет : OPP вреќа Ве молам да ми кажете што сакате да се во боја.Ако вашата нарачка повеќе од ние ќе брод тоа со Слободни Ali Express Премиум Превозот Или DHL, Ако вашиот град е оддалечен области, ние ќе ги искористиме ЕМС превозот.метална површина со полиран Multilayer слој позлата не е лесно исчезнат.Нашиот накит од Кина овластени доставувачи : Yiwu Qianzi Накит Co., LtdНие не обезбеди бесплатно кутијаАко ви треба подарок кутија, кликнете на купување

BGN 17.00 24.00

2017 Limited Earings Earing Brincos Geometry Stud обеци диамант Crystal Безплатна доставка кристали от Австрия 77126

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИОграничен Earings Earing Brincos Геометрија Студ Обетки RhombКристал Бесплатен Превозот Кристали од Австриската Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : бело злато позлатен Големина : 4.6*1.1 CM Тежина : 6g / пар

BGN 12.30

Жена бижута Обеци Дъга цветни смесени перлени снопове виси на кука обеци истински естествени сладководни перли

Број : E031Големина : 8mm различна големина, различни цена!Можете да ги проверите сите обвиненија пред да го купите!Wholesales можеме да разговараат за детали!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 11.00 15.98

brinco 2018 Циркон котка обеци за жени нова мода елегантен коте обеци бижута

Големина: 10мм Тежина : 1.8 g Материјал: циркони,бакар Позлатен Платина,сребро игла Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет 1pcs во една opp,надворешниот картон рок на Плаќање ЗАЧУВАМ Време на Испорака во рок од 3 дена откако ќе ја добиете вашата исплата Превозот начин DHL / UPS / EMS / ФЕДЕКС / ТНТ итн Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство...

BGN 6.72

Уникални обеци-карамфил CZ от неръждаема стомана 316L 2R061

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

Нови Модни Смола Crystal Винтидж Обеци Перо 2018 За Модерните Жени Горещи Продажба На Бижута, Обеци Аксесоар

Нов Луксузен Смола Кристали Гроздобер Пердув Обетки 2018 За Мода Жените Топла Продажба Накит Обетки Додатокuction : Нов Луксузен Смола Кристали Гроздобер Пердув Обетки 2018 За Мода Жените Топла Продажба Накит Обетки ДодатокРеден Број : ed00823bГолемина на : 4*1.3 смТежина : 10.7 g

BGN 3.00 3.63

2017 най-високо качество модерен спад обеци Crystal родий размер 6656 кристали от Swarovski Коледен подарък за жени 85663

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИвисок квалитет трендовски капка обетки кристал родиум позлатен големина 6656 Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® Плоча : Родиум Позлатен Големина : 3.2*1.2 СМ Тежина : 4.6 g / пар

BGN 19.49

2017 класически Звезден Кристали, висулка, обеци за жени горещи продажба нов прием на кристали от Swarovski 84881

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИКласичната Ѕвезда на Кристал Pendant Обетки за Жените Топла Продажба на Нови Пристигнување Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® Плоча : родиум позлатен Големина : 3.5*1.7 CM Тежина : 3.9 g / пар

BGN 12.11

Бял Циркон родословни обици на ухото на ноктите мода бижута от неръждаема стомана Безплатна доставка 36 двойка/лот смесен размер

Materical : 316 L Хируршки ЧеликГолемина : 3мм 4mm 5mm 6mm 8ммСребро&ЗлатнаБесплатни delliver од Кина Пост Воздух MailТитаниум Веѓа Пирсинг Прстен Накит Multicolor 316 L не ' Рѓосувачки Челик Конус Barbell Веѓа 16 Gauge Мешана Боја Бесплатен Превозот САД$ 23.16 многу100 парчиња / многуВеѓа Пирсинг Прстени Накит Вакуум Титаниум Позлата 316 L не ' Рѓосувачки Челик Топката Веѓа 16 Gauge Мешана Боја Бесплатен Превозот САД$ 23.16 многу100 парчиња / многуАкрилик месо тунелот уво panders plug накит мешана боја мешани големина тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 105.99 многу300 парчиња / многуМешана Боја Дијамант Јазик Бар Јазик Пирсинг Прстени Anodised Титаниум 1.6*16mm Мода Накит Бесплатен Превозот Мешана Боја многу100 парчиња / многу

BGN 52.21

2018 Мода с кристали обеци багаж преувеличен темперамент Brinco акрилни цветя, листа дълги обеци четка за момичета

ГОЛЕМИНА : 5 CMAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

BGN 1.00 1.22

2 двойки от африканските големи обеци за жени, жълто злато напълнена месингови африкански Обеци Злато, Арабски / эфиопские обеци

Компанијата Alibaba Webesite : Bangrui Африкански Големи Обетки за Жените, Жолто Злато Позлатен Исполнет Месинг Африка Обетки Злато,Арапскиот / Етиопската ОбеткиНапомена : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 2050 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

BGN 5.52

Хладен 316L неръждаема стомана лилав Камък обеци 3L009

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

ANKA New Special Offer Classic Lovers ' Brinco Brincos обеци за безплатна доставка на едро цена обеци Crystal 82562

Нови Специјални Понуди Класичен Љубители' Brinco Brincos Обетки За Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена Кристал Earring Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : родиум позлатен Големина : 2.0*1.8 CM Тежина : 7.3 g / пар

BGN 7.66

10 двойки памук коприна пискюл обеци, проправи Кристал кристал пискюл бижута за жени Бохемия обеци ER375

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Отвори,Свила Tassel Количина : 10 пара(Мешавина боја) Tassel Должина : Околу 22mmПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 29.00 32.00

YFJEWE мода Crystal дълги обеци спад за жени злато и сребро покритие на булката обици сватбени украси ухото аксесоари E358

Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само...

BGN 4.00 5.66

2017 специална оферта Безплатна доставка фабрика продажба директно Звезда на модни обеци горещи продажба на Едро Crystal Коледа 87014

Специјална Понуда Бесплатен Превозот фабрика за Продажба Директно Star Мода Обетки Топла Продажба Wholesaling Кристал Божиќ Материјал : алуминиумски,кристалната Плоча : роза златна Боја, Големина : 2*1.2 СМ Тежина : 7.9 g / пар

BGN 8.02