• Ново
Мода Бижута Луксозни 3 Цвята Злато Напълнена Перлени Обеци Тел Кухи Женски Сватбени Партия Подарък Бижута

Мода Бижута Луксозни 3 Цвята Злато Напълнена Перлени Обеци Тел Кухи Женски Сватбени Партия Подарък Бижута

BGN 4.14

Сума
Налично за поръчка


Метал Тип : Роза Злато Позлатен
Големина : 43mm*9mm
s hipping 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост/Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена. 2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата. 3.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина/Хонгконг Пост airmai/Сингапур пост. 4.Помалку $150,предаден од страна на Кина Пост/Хонгконг пост/Сингапур пост. над $150,предаден од страна на Fed Ex,EMS,UPS-от,DHL.тоа обично трае 5-8days за испорака. 5.Кина Пост/Хонгконг пост/Сингапур пост,нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение. Враќање 1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо. 2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки. 3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена, ако тоа не е наша грешка,ви благодарам. Повратни информации 1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време. 2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем. Контакт 1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на или ни e-mail или chat на Trade Manager 2.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Всичко за продукта

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Пол:
Жени
Номер На Модела:
ЛКН-109
Материал:
Метални
търговска марка:
Bbabydxudzhi
Формамодел:
Трън
Тип На Метали:
Позлатените Покритие

Подобни продукти в категория

Реколта змии винтидж обеци златист цвят с малки AAA + CZ каменни обеци стилен подарък за любителите клип на обеци Aretes AE345

Личност Змија Гроздобер Обетки Љубители Клип Обетки AE345​Предмет : Клипот Обетки AE345Позлата : Бело Злато,Жолто ЗлатоМатеријал : ААА+ Кубни Циркони1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутијание, исто така може да прилагодено луксузни пакет за специјални ако треба и контакт со нас !3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас ...

BGN 8.00 14.93

2017 специална оферта Безплатна доставка фабрика продажба директно Звезда на модни обеци горещи продажба на Едро Crystal Коледа 87014

Специјална Понуда Бесплатен Превозот фабрика за Продажба Директно Star Мода Обетки Топла Продажба Wholesaling Кристал Божиќ Материјал : алуминиумски,кристалната Плоча : роза златна Боја, Големина : 2*1.2 СМ Тежина : 7.9 g / пар

BGN 8.02

2018 Мода с кристали обеци багаж преувеличен темперамент Brinco акрилни цветя, листа дълги обеци четка за момичета

ГОЛЕМИНА : 5 CMAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

BGN 1.00 1.22

Нови Модни Смола Crystal Винтидж Обеци Перо 2018 За Модерните Жени Горещи Продажба На Бижута, Обеци Аксесоар

Нов Луксузен Смола Кристали Гроздобер Пердув Обетки 2018 За Мода Жените Топла Продажба Накит Обетки Додатокuction : Нов Луксузен Смола Кристали Гроздобер Пердув Обетки 2018 За Мода Жените Топла Продажба Накит Обетки ДодатокРеден Број : ed00823bГолемина на : 4*1.3 смТежина : 10.7 g

BGN 3.00 3.63

Rock & Punk неръждаема стомана 316L зелена CZ обеци-карамфил T034

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : СинаЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

2018-нови дамски обеци, модни бижута златни цветя зелена висулка дълги обеци аксесоари класически елегантен D147

Купи повеќе од 2 парчиња, се 3%OFF попуст ! ! !2018 Нови жените earring мода накит злато цвеќиња, зелени pendant долго капка обетки на мало трговија на големо додатоци класичната D147 (1) Пакување : 100% Сосема Нов (2) Боја : Зелена (3) Тежина : Околу 7.5 g (4) Големина : За 7.1 CM (5) Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради variatins помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика...

BGN 11.00 13.15

ANKA New Special Offer Classic Lovers ' Brinco Brincos обеци за безплатна доставка на едро цена обеци Crystal 82562

Нови Специјални Понуди Класичен Љубители' Brinco Brincos Обетки За Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена Кристал Earring Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : родиум позлатен Големина : 2.0*1.8 CM Тежина : 7.3 g / пар

BGN 7.66

Джули Wang 1 двойка 4/5/6/8/10/12/14/16 мм акрил унисекс обеци черен / червен/зелен обеци аксесоар за жените момиче

Добредојдовте во мојата продавница !Brandname : Julie ВангРеден Број : CJ944Објектот Стил : Мини шарм s за Патент повлекува, Копче за синџири,Rosaries,Висиуметност,Нараквици,Ѓердани,Anklet,ОбеткиМатеријал : АкриликГолемина : 4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16mmБоја : Како На Сликата ПрикажанаСребро.КОЛИЧИНА : 1 PairsAnswer : ___________________________ Note : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mmКако да конвертирате сантиметри да инчи1 сантиметар е еднаков на 0.3937007874 инчи : 1cm = (1 / 2.54) = 0.3937007874На растојание d во инчи () е еднаков на растојание d во сантиметри (cm) поделен со 2.54 : d () = d (cm) / 2.54

BGN 4.00 4.48

Нов прием на Бухал виси на халка на пъпа бижута 316L неръждаема стомана Facy Bananabells орбитали аксесоари

Стил : Стомакот ПрстениМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки ЧеликБоја : Мешан стилГолемина : 14 GБесплатни delliver од Кина Пост Воздух MailНајновите Earring Обрачот 316 L не ' рѓосувачки Челик земјата Уво прстен Студ Помине Злато Висок Квалитет 100pcs / многу Злато сребро Бесплатен Превозот САД$ 26.99 / многу24 пара / многу925 Sterling Silver Многоцветни Earring Студ Помине Уво Прстен мода Нокти 20pcs / кутија Бесплатен Превозот Промотивни Подароци Wholeasle многу80 парчиња / многуМоден Завртка Носот Прстени Носот Студ Nostril Помине УВ Акрилик 40pcs / кутија Мешана Боја многу40 парчиња / многуМешана Боја Дијамант Јазик Бар Јазик Пирсинг Прстени Anodised Титаниум 1.6*16mm Мода Накит Бесплатен Превозот Мешана Боја многу100 парчиња / многуДвојно Камења Топки Стомак Бар Папокот Копчето Прстени 316 L не ' Рѓосувачки Челик Мода Тело Пирсинг накит Накит 14 Gauge 1.6 mm многу100 парчиња / многуEarings проширувач Plug уво Носила plug криви коси Спирала Acrylicy Тело Пирсинг Накит Топла Продажба 28мм Мешана Боја Најновите многу100 парчиња / многуув Акрилик Навој Топки Додатоци Јазик Усна Веѓа Папокот Пирсинг 500pcs / многу Измешани Бои 1.2 mm или 1.6 mm, Промена на топката многу500 парчиња / многуАкрилик месо тунелот уво panders plug накит мешана боја мешани големина тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 69.99 / многу200 парчиња / многу

BGN 51.20

2 двойки от африканските големи обеци за жени, жълто злато напълнена месингови африкански Обеци Злато, Арабски / эфиопские обеци

Компанијата Alibaba Webesite : Bangrui Африкански Големи Обетки за Жените, Жолто Злато Позлатен Исполнет Месинг Африка Обетки Злато,Арапскиот / Етиопската ОбеткиНапомена : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 2050 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

BGN 5.52

Хладен Нокът 316L неръждаема стомана CZ Stud мъжки обеци 4X020

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за Кул Човек!!Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : БелаЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

10 двойки памук коприна пискюл обеци, проправи Кристал кристал пискюл бижута за жени Бохемия обеци ER375

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Отвори,Свила Tassel Количина : 10 пара(Мешавина боја) Tassel Должина : Околу 22mmПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 29.00 32.00

Хладен 316L неръждаема стомана Вълк обеци G003

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за Кул Човек!!Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

Жените ухото клип маншет приключи на хрущяла, обеци, мода клип на обеци, пиърсинг пънк-рок кухи ушни маншет Eardrop бижута за тяло

JA0020298Спецификација : Бренд новиМатеријал : алуминиумскиБоја : сребро, како слика покажуваВнатрешен Дијаметар : прибл...

BGN 1.00 2.27

ANKA top quality сърце обеци crystal за жени на цвят кристали от австрийските обици, модни бижута 79886

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИEarings Нови Пристигнување Врвни Мода Накит срцето кристал Обетки За Жени бои Кристали од Австриската Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : родиум позлатен Големина : 1.3*1.0 CM Тежина : 4g / пар

BGN 7.66

Жена бижута Обеци Дъга цветни смесени перлени снопове виси на кука обеци истински естествени сладководни перли

Број : E031Големина : 8mm различна големина, различни цена!Можете да ги проверите сите обвиненија пред да го купите!Wholesales можеме да разговараат за детали!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 11.00 15.98

Уникални обеци-карамфил CZ от неръждаема стомана 316L 2R061

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

YFJEWE мода Crystal дълги обеци спад за жени злато и сребро покритие на булката обици сватбени украси ухото аксесоари E358

Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само...

BGN 4.00 5.66