• Ново
Класически японски аниме One Piece Капка обици cosplay бижута ретро стил античен бронз One Piece логото на черепа пират дълги обеци

Класически японски аниме One Piece Капка обици cosplay бижута ретро стил античен бронз One Piece логото на черепа пират дълги обеци

BGN 3.18

Сума
Налично за поръчка


започнете
крајот

Всичко за продукта

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Номер На Модела:
E-007
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
guangrong бижута
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Материал:
Цинк Сплав
Едно парче капка обици име:
Една Част От Обеци Падане
Размер:
1.9 CM*1.6 CM
Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тегло:
3G
дроп-доставката:
ДА
Цвят:
Червен ( е като изложба на изображението )
Едно парче капка обици стил :
Едно Парче От Черепа Обеци
ПОДХОДЯЩ ЗА:
жени / момичета

Подобни продукти в категория

10 двойки памук коприна пискюл обеци, проправи Кристал кристал пискюл бижута за жени Бохемия обеци ER375

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Отвори,Свила Tassel Количина : 10 пара(Мешавина боја) Tassel Должина : Околу 22mmПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 29.00 32.00

ANKA оригинален кръгли обеци Crystal за жени, подарък любовник пиърсинг бижута основният камък кристали от Swarovski 74699

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA Оригинални Круг Кристал Студ Обетки За Жените Подарок Љубовник Пирсинг Накит Главен Камен на Кристали од Сваровски Материјал : алуминиумски,Главниот Камен на Кристали од Сваровски Плоча : родиум позлатен Големина : 1.4*1.4 CM Тежина : 7.3 g / еез

BGN 8.00 10.40

SHDEDE бижута крушовидни обеци син кристал на Swarovski висулка дълъг капки вода виси обеци за жени, подарък -45

Mainstone : Кристал Материјал : Цинк Легура Бело ЗлатоБоја Галвански Еколошки Стандард : Нема Никел, Олово, Кадмиум бесплатно, Без Алергија! Пакет : OPP вреќа Ве молам да ми кажете што сакате да се во боја.Ако вашата нарачка повеќе од ние ќе брод тоа со Слободни Ali Express Премиум Превозот Или DHL, Ако вашиот град е оддалечен области, ние ќе ги искористиме ЕМС превозот.метална површина со полиран Multilayer слој позлата не е лесно исчезнат.Нашиот накит од Кина овластени доставувачи : Yiwu Qianzi Накит Co., LtdНие не обезбеди бесплатно кутијаАко ви треба подарок кутија, кликнете на купување

BGN 17.00 24.00

Жените ухото клип маншет приключи на хрущяла, обеци, мода клип на обеци, пиърсинг пънк-рок кухи ушни маншет Eardrop бижута за тяло

JA0020298Спецификација : Бренд новиМатеријал : алуминиумскиБоја : сребро, како слика покажуваВнатрешен Дијаметар : прибл...

BGN 1.00 2.27

2017 Обеци За Жени Pendientes Brinco Безплатна Доставка, Цена На Едро Кръгли Кристални Обеци 85799

Обетки За Жените Pendientes Brinco Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена Круг Обетки Кристал се направи Со Австрија Елементи Материјал : алуминиумски,кристалната Плоча : родиум позлатен Големина : 0.5*0.5 CM Тежина : 0.5 g / пар

BGN 3.18

Хладен 316L неръждаема стомана лилав Камък обеци 3L009

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

Бял Циркон родословни обици на ухото на ноктите мода бижута от неръждаема стомана Безплатна доставка 36 двойка/лот смесен размер

Materical : 316 L Хируршки ЧеликГолемина : 3мм 4mm 5mm 6mm 8ммСребро&ЗлатнаБесплатни delliver од Кина Пост Воздух MailТитаниум Веѓа Пирсинг Прстен Накит Multicolor 316 L не ' Рѓосувачки Челик Конус Barbell Веѓа 16 Gauge Мешана Боја Бесплатен Превозот САД$ 23.16 многу100 парчиња / многуВеѓа Пирсинг Прстени Накит Вакуум Титаниум Позлата 316 L не ' Рѓосувачки Челик Топката Веѓа 16 Gauge Мешана Боја Бесплатен Превозот САД$ 23.16 многу100 парчиња / многуАкрилик месо тунелот уво panders plug накит мешана боја мешани големина тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 105.99 многу300 парчиња / многуМешана Боја Дијамант Јазик Бар Јазик Пирсинг Прстени Anodised Титаниум 1.6*16mm Мода Накит Бесплатен Превозот Мешана Боја многу100 парчиња / многу

BGN 52.21

Нов прием на Бухал виси на халка на пъпа бижута 316L неръждаема стомана Facy Bananabells орбитали аксесоари

Стил : Стомакот ПрстениМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки ЧеликБоја : Мешан стилГолемина : 14 GБесплатни delliver од Кина Пост Воздух MailНајновите Earring Обрачот 316 L не ' рѓосувачки Челик земјата Уво прстен Студ Помине Злато Висок Квалитет 100pcs / многу Злато сребро Бесплатен Превозот САД$ 26.99 / многу24 пара / многу925 Sterling Silver Многоцветни Earring Студ Помине Уво Прстен мода Нокти 20pcs / кутија Бесплатен Превозот Промотивни Подароци Wholeasle многу80 парчиња / многуМоден Завртка Носот Прстени Носот Студ Nostril Помине УВ Акрилик 40pcs / кутија Мешана Боја многу40 парчиња / многуМешана Боја Дијамант Јазик Бар Јазик Пирсинг Прстени Anodised Титаниум 1.6*16mm Мода Накит Бесплатен Превозот Мешана Боја многу100 парчиња / многуДвојно Камења Топки Стомак Бар Папокот Копчето Прстени 316 L не ' Рѓосувачки Челик Мода Тело Пирсинг накит Накит 14 Gauge 1.6 mm многу100 парчиња / многуEarings проширувач Plug уво Носила plug криви коси Спирала Acrylicy Тело Пирсинг Накит Топла Продажба 28мм Мешана Боја Најновите многу100 парчиња / многуув Акрилик Навој Топки Додатоци Јазик Усна Веѓа Папокот Пирсинг 500pcs / многу Измешани Бои 1.2 mm или 1.6 mm, Промена на топката многу500 парчиња / многуАкрилик месо тунелот уво panders plug накит мешана боја мешани големина тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 69.99 / многу200 парчиња / многу

BGN 51.20

2017 най-високо качество модерен спад обеци Crystal родий размер 6656 кристали от Swarovski Коледен подарък за жени 85663

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИвисок квалитет трендовски капка обетки кристал родиум позлатен големина 6656 Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® Плоча : Родиум Позлатен Големина : 3.2*1.2 СМ Тежина : 4.6 g / пар

BGN 19.49

2018 Мода с кристали обеци багаж преувеличен темперамент Brinco акрилни цветя, листа дълги обеци четка за момичета

ГОЛЕМИНА : 5 CMAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

BGN 1.00 1.22

Brincos Gold Big Капка обици за жени златист цвят четката обеци индийски бижута на едро orecchini donna, aretes

Brincos Злато Голем Пад Обетки За Жените Златна Боја Tassel Обетки Индискиот Накит трговија на Големо orecchini дона , aretesБренд : Стил : мода накит обеткиМатеријал : обетки изработени од злато бојаГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокСостојба : сосема Нов, Одлична занает& парична КазнаПакет Содржина : 1 парче Хартија картичка, opp вреќаОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

BGN 13.00 24.99

2 двойки от африканските големи обеци за жени, жълто злато напълнена месингови африкански Обеци Злато, Арабски / эфиопские обеци

Компанијата Alibaba Webesite : Bangrui Африкански Големи Обетки за Жените, Жолто Злато Позлатен Исполнет Месинг Африка Обетки Злато,Арапскиот / Етиопската ОбеткиНапомена : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 2050 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

BGN 5.52

Shineland Индийски Бижута Boho Обеци, Мъниста Смола Камък Издълбани Спад Етнически Обеци Нов Brincos За Жени, Модни Аксесоари

Shineland Индискиот Накит Boho Обетки Монистра, Смола, Камен Издлабени Капка Етничка Обетки Нови Brincos За Жените Модни Додатоци

BGN 9.00 12.29

Бижута Brincos Angel Wings Crystal обеци с австрийски висококачествени женски бижута с кристали от SWAROVSKI 81150

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИНакит Brincos Ангелските Крилја Кристал Обетки Со Австриската Висок Квалитет на Жените Накит Кристали од СВАРОВСКИ Материјал : алуминиумски,Кристали од СВАРОВСКИ Плоча : бело злато позлатен Големина : 1.8*0.8 CM Тежина : 4.3 g / пар

BGN 10.51

Хладен Нокът 316L неръждаема стомана CZ Stud мъжки обеци 4X020

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Кул подарок за Кул Човек!!Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : БелаЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

1 чифт обеци Crystal-розово сладко момиче дизайн обеци, бижута хирургична стомана ухото шипове жени бижута orecchini Donna

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба : 100% Сосема Нов Никогаш Не НосиМатеријал : Нерѓосувачки челикБоја : СребренаГолемина на : 1.2*6*10 / 4mmБар големина : 1.2 mm(16 G )Камен Боја : како на сликатаПовод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно НосењеИспрати како Голем дар или да чувате тоа како една прекрасна колекцијаЌе добиете 1 пар, ве Молиме изберете големина сакатеПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.ИСПОРАКА : 1...

BGN 4.00 5.14

WANDO африкански обеци четка за жени златист цвят висулки бижута етиопия, Нигерия, Конго, арабски подарък любовта монети, обеци we4

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] WANDO Африкански Tassel Обетки за Жените Златна Боја Шарм Накит Етиопија,Нигерија,Конго,Арапските Подарок љубов Монети обетки we4[Piedra директорот] Вистински 18 K злато позлата [Боја] Златна бојаCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 24k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

BGN 9.00 12.80

brinco 2018 Циркон котка обеци за жени нова мода елегантен коте обеци бижута

Големина: 10мм Тежина : 1.8 g Материјал: циркони,бакар Позлатен Платина,сребро игла Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет 1pcs во една opp,надворешниот картон рок на Плаќање ЗАЧУВАМ Време на Испорака во рок од 3 дена откако ќе ја добиете вашата исплата Превозот начин DHL / UPS / EMS / ФЕДЕКС / ТНТ итн Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство...

BGN 6.72

Уникални обеци-карамфил CZ от неръждаема стомана 316L 2R061

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

Свеж Сладък 925 Сребро Обеци Нередовни Зелен Естествен Камък Друзы Кварцов Кристал Кабошон Обеци Момиче Жените Подарък

Свежо Симпатична 925 Sterling Silver Студ Обетки Нерегуларни Зелена Природен Камен Druzy Кварцен Кристал Cabochon Earring Девојка Жените ПодарокКарактеристики : Материјали : Физички druzy камен Камен Големина : Прибл...

BGN 7.00 7.44

ANKA top quality сърце обеци crystal за жени на цвят кристали от австрийските обици, модни бижута 79886

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИEarings Нови Пристигнување Врвни Мода Накит срцето кристал Обетки За Жени бои Кристали од Австриската Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : родиум позлатен Големина : 1.3*1.0 CM Тежина : 4g / пар

BGN 7.66

2017 класически Звезден Кристали, висулка, обеци за жени горещи продажба нов прием на кристали от Swarovski 84881

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИКласичната Ѕвезда на Кристал Pendant Обетки за Жените Топла Продажба на Нови Пристигнување Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® Плоча : родиум позлатен Големина : 3.5*1.7 CM Тежина : 3.9 g / пар

BGN 12.11

2017 Real Brinco Pendientes обеци за жени Безплатна доставка на Едро на нови кристални обеци от чешки кристали 78192

Вистински Brinco Pendientes Обетки За Жените Бесплатен Превозот промет на Големо со Нови Обетки Кристал Направени со чешки кристали Материјал : бакар, кристалната Плоча : родиум позлатен Големина : 0.5 cm*0.5 cm Тежина : 4g / пар

BGN 4.78