• Ново
Джули Wang 1 двойка 4/5/6/8/10/12/14/16 мм акрил унисекс обеци черен / червен/зелен обеци аксесоар за жените момиче

Джули Wang 1 двойка 4/5/6/8/10/12/14/16 мм акрил унисекс обеци черен / червен/зелен обеци аксесоар за жените момиче

BGN 4.48
BGN 4.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте во мојата продавница !
Brandname : Julie Ванг
Реден Број : CJ944
Објектот Стил : Мини шарм s за Патент повлекува, Копче за синџири,Rosaries,Виси
уметност,Нараквици,Ѓердани,Anklet,Обетки
Материјал : Акрилик
Големина : 4/5/6/8/10/12/14/16mm
Боја : Како На Сликата Прикажана-Сребро.
КОЛИЧИНА : 1 Pairs
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
Како да конвертирате сантиметри да инчи
1 сантиметар е еднаков на 0.3937007874 инчи :
1cm = (1/2.54) = 0.3937007874
На растојание d во инчи () е еднаков на растојание d во сантиметри (cm) поделен со 2.54 :
d () = d (cm) / 2.54

Всичко за продукта

Основният Цвят На Камъка:
4мм, 5мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 14mm, 16мм
Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Материал:
Акрил
търговска марка:
Джули Уан
Номер На Модела:
CJ944
Стил:
Сладък/Романтичен
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сплав
БРОЙ:
1 чифт
Цвят:
3 Цвят може да изберете

Подобни продукти в категория

Жена бижута Обеци Дъга цветни смесени перлени снопове виси на кука обеци истински естествени сладководни перли

Број : E031Големина : 8mm различна големина, различни цена!Можете да ги проверите сите обвиненија пред да го купите!Wholesales можеме да разговараат за детали!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 11.00 15.98

2017 класически Звезден Кристали, висулка, обеци за жени горещи продажба нов прием на кристали от Swarovski 84881

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИКласичната Ѕвезда на Кристал Pendant Обетки за Жените Топла Продажба на Нови Пристигнување Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® Плоча : родиум позлатен Големина : 3.5*1.7 CM Тежина : 3.9 g / пар

BGN 12.11

Реколта змии винтидж обеци златист цвят с малки AAA + CZ каменни обеци стилен подарък за любителите клип на обеци Aretes AE345

Личност Змија Гроздобер Обетки Љубители Клип Обетки AE345​Предмет : Клипот Обетки AE345Позлата : Бело Злато,Жолто ЗлатоМатеријал : ААА+ Кубни Циркони1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутијание, исто така може да прилагодено луксузни пакет за специјални ако треба и контакт со нас !3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас ...

BGN 8.00 14.93

2017 Обеци За Жени Pendientes Brinco Безплатна Доставка, Цена На Едро Кръгли Кристални Обеци 85799

Обетки За Жените Pendientes Brinco Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена Круг Обетки Кристал се направи Со Австрија Елементи Материјал : алуминиумски,кристалната Плоча : родиум позлатен Големина : 0.5*0.5 CM Тежина : 0.5 g / пар

BGN 3.18

Обеци изискани бижута Обеци за жени продажба на предложение за цена на едро на Детелина кристали от Австрия 83884

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИEarings парична Казна Накит Обетки За Жените Понуда За Продажба на Големо Цена Детелина Кристали од Австриската Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : бело злато позлатен Големина : 1.5*1.5 CM Тежина : 3.7 g / пар

BGN 14.99

ANKA top quality сърце обеци crystal за жени на цвят кристали от австрийските обици, модни бижута 79886

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИEarings Нови Пристигнување Врвни Мода Накит срцето кристал Обетки За Жени бои Кристали од Австриската Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : родиум позлатен Големина : 1.3*1.0 CM Тежина : 4g / пар

BGN 7.66

Хладен 316L неръждаема стомана лилав Камък обеци 3L009

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : ВиолетоваЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

Rock & Punk неръждаема стомана 316L зелена CZ обеци-карамфил T034

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за одржување !Прекрасен подарок за вашите пријатели (или себе си!)Тип : СтудМатеријал : Soild 316 L не ' Рѓосувачки Челик & COM КаменКамен Боја : СинаЛицето Големина : Прибл...

BGN 25.60

ANKA New Super Deal Plum Flower Бохемска Vintage Lady обеци родиевые кристали от Swarovski 86880

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИНови Супер се Справи Слива Цвет Бохемски Гроздобер Дама earring родиум позлатен Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® Плоча : родиум позлатен Големина : 1.0*1.6 CM Тежина : 4g / пар

BGN 9.58

ANKA New Special Offer Classic Lovers ' Brinco Brincos обеци за безплатна доставка на едро цена обеци Crystal 82562

Нови Специјални Понуди Класичен Љубители' Brinco Brincos Обетки За Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена Кристал Earring Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : родиум позлатен Големина : 2.0*1.8 CM Тежина : 7.3 g / пар

BGN 7.66

10 двойки памук коприна пискюл обеци, проправи Кристал кристал пискюл бижута за жени Бохемия обеци ER375

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Отвори,Свила Tassel Количина : 10 пара(Мешавина боја) Tassel Должина : Околу 22mmПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 29.00 32.00

1 бр мода прост двойна C хрущял не пиърсинг маншет клип на ухото обеци подаръци за жени, мъже

Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

BGN 0.53

SHDEDE бижута крушовидни обеци син кристал на Swarovski висулка дълъг капки вода виси обеци за жени, подарък -45

Mainstone : Кристал Материјал : Цинк Легура Бело ЗлатоБоја Галвански Еколошки Стандард : Нема Никел, Олово, Кадмиум бесплатно, Без Алергија! Пакет : OPP вреќа Ве молам да ми кажете што сакате да се во боја.Ако вашата нарачка повеќе од ние ќе брод тоа со Слободни Ali Express Премиум Превозот Или DHL, Ако вашиот град е оддалечен области, ние ќе ги искористиме ЕМС превозот.метална површина со полиран Multilayer слој позлата не е лесно исчезнат.Нашиот накит од Кина овластени доставувачи : Yiwu Qianzi Накит Co., LtdНие не обезбеди бесплатно кутијаАко ви треба подарок кутија, кликнете на купување

BGN 17.00 24.00

Жените ухото клип маншет приключи на хрущяла, обеци, мода клип на обеци, пиърсинг пънк-рок кухи ушни маншет Eardrop бижута за тяло

JA0020298Спецификација : Бренд новиМатеријал : алуминиумскиБоја : сребро, како слика покажуваВнатрешен Дијаметар : прибл...

BGN 1.00 2.27

2017 Real Brinco Pendientes обеци за жени Безплатна доставка на Едро на нови кристални обеци от чешки кристали 78192

Вистински Brinco Pendientes Обетки За Жените Бесплатен Превозот промет на Големо со Нови Обетки Кристал Направени со чешки кристали Материјал : бакар, кристалната Плоча : родиум позлатен Големина : 0.5 cm*0.5 cm Тежина : 4g / пар

BGN 4.78

Бял Циркон родословни обици на ухото на ноктите мода бижута от неръждаема стомана Безплатна доставка 36 двойка/лот смесен размер

Materical : 316 L Хируршки ЧеликГолемина : 3мм 4mm 5mm 6mm 8ммСребро&ЗлатнаБесплатни delliver од Кина Пост Воздух MailТитаниум Веѓа Пирсинг Прстен Накит Multicolor 316 L не ' Рѓосувачки Челик Конус Barbell Веѓа 16 Gauge Мешана Боја Бесплатен Превозот САД$ 23.16 многу100 парчиња / многуВеѓа Пирсинг Прстени Накит Вакуум Титаниум Позлата 316 L не ' Рѓосувачки Челик Топката Веѓа 16 Gauge Мешана Боја Бесплатен Превозот САД$ 23.16 многу100 парчиња / многуАкрилик месо тунелот уво panders plug накит мешана боја мешани големина тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 105.99 многу300 парчиња / многуМешана Боја Дијамант Јазик Бар Јазик Пирсинг Прстени Anodised Титаниум 1.6*16mm Мода Накит Бесплатен Превозот Мешана Боја многу100 парчиња / многу

BGN 52.21

YFJEWE мода Crystal дълги обеци спад за жени злато и сребро покритие на булката обици сватбени украси ухото аксесоари E358

Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само...

BGN 4.00 5.66

brinco 2018 Циркон котка обеци за жени нова мода елегантен коте обеци бижута

Големина: 10мм Тежина : 1.8 g Материјал: циркони,бакар Позлатен Платина,сребро игла Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет 1pcs во една opp,надворешниот картон рок на Плаќање ЗАЧУВАМ Време на Испорака во рок од 3 дена откако ќе ја добиете вашата исплата Превозот начин DHL / UPS / EMS / ФЕДЕКС / ТНТ итн Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство...

BGN 6.72

Свеж Сладък 925 Сребро Обеци Нередовни Зелен Естествен Камък Друзы Кварцов Кристал Кабошон Обеци Момиче Жените Подарък

Свежо Симпатична 925 Sterling Silver Студ Обетки Нерегуларни Зелена Природен Камен Druzy Кварцен Кристал Cabochon Earring Девојка Жените ПодарокКарактеристики : Материјали : Физички druzy камен Камен Големина : Прибл...

BGN 7.00 7.44

Бижута Brincos Angel Wings Crystal обеци с австрийски висококачествени женски бижута с кристали от SWAROVSKI 81150

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИНакит Brincos Ангелските Крилја Кристал Обетки Со Австриската Висок Квалитет на Жените Накит Кристали од СВАРОВСКИ Материјал : алуминиумски,Кристали од СВАРОВСКИ Плоча : бело злато позлатен Големина : 1.8*0.8 CM Тежина : 4.3 g / пар

BGN 10.51

1 Чифт Жени Ретро Крила На Ангел Крило Форма На Сплав Момичета Ухото Шипове Бяло Перо Кука Обеци Очарователни Бижута

Материјал : Алуминиумски+ПердувГолемина : 11*3.8 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

BGN 0.86

2017 Limited Earings Earing Brincos Geometry Stud обеци диамант Crystal Безплатна доставка кристали от Австрия 77126

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИОграничен Earings Earing Brincos Геометрија Студ Обетки RhombКристал Бесплатен Превозот Кристали од Австриската Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : бело злато позлатен Големина : 4.6*1.1 CM Тежина : 6g / пар

BGN 12.30

Нов прием на Бухал виси на халка на пъпа бижута 316L неръждаема стомана Facy Bananabells орбитали аксесоари

Стил : Стомакот ПрстениМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки ЧеликБоја : Мешан стилГолемина : 14 GБесплатни delliver од Кина Пост Воздух MailНајновите Earring Обрачот 316 L не ' рѓосувачки Челик земјата Уво прстен Студ Помине Злато Висок Квалитет 100pcs / многу Злато сребро Бесплатен Превозот САД$ 26.99 / многу24 пара / многу925 Sterling Silver Многоцветни Earring Студ Помине Уво Прстен мода Нокти 20pcs / кутија Бесплатен Превозот Промотивни Подароци Wholeasle многу80 парчиња / многуМоден Завртка Носот Прстени Носот Студ Nostril Помине УВ Акрилик 40pcs / кутија Мешана Боја многу40 парчиња / многуМешана Боја Дијамант Јазик Бар Јазик Пирсинг Прстени Anodised Титаниум 1.6*16mm Мода Накит Бесплатен Превозот Мешана Боја многу100 парчиња / многуДвојно Камења Топки Стомак Бар Папокот Копчето Прстени 316 L не ' Рѓосувачки Челик Мода Тело Пирсинг накит Накит 14 Gauge 1.6 mm многу100 парчиња / многуEarings проширувач Plug уво Носила plug криви коси Спирала Acrylicy Тело Пирсинг Накит Топла Продажба 28мм Мешана Боја Најновите многу100 парчиња / многуув Акрилик Навој Топки Додатоци Јазик Усна Веѓа Папокот Пирсинг 500pcs / многу Измешани Бои 1.2 mm или 1.6 mm, Промена на топката многу500 парчиња / многуАкрилик месо тунелот уво panders plug накит мешана боја мешани големина тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 69.99 / многу200 парчиња / многу

BGN 51.20